Stranica 11 od 18 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 851

Tema: Kako (psihički) podnosite izolaciju? Kako si olakšati?

  1. #501
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    BB
    Sestro po skitnji

    Samo kod nas se ima samo 1 aktivnost, jednostavno smo više outdoor tipovi

  2. #502
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Summer uživat ćeš u balansu eto dobrobiti od cijele ove situacije

    A di nećeš uživat u onakvom pogledu s terase
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.05.2020. at 15:08

  3. #503
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A ja se pak uvijek cudim ljudima koji ne mogu biti doma

    Mi smo inace introverti i nije mi problem biti doma. Ali volim otici na bazen,na more, rodbini u drugu zupaniju.. to mi fali.

  4. #504
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kaae, super izgleda stranica!

    BB haha, ja sam isto uličarka.
    I dosta mi je kuće. Nije da ne volim ovaj naš stan, volim. Ali vani je zanimljivije.
    Nakon par mjeseci bolnice, pa korone, pa poroda, pa još korone.. stvarno me nervira više gledanje u zidove. Fali mi neke akcije. Znam da ništa posebno ne bi ni bilo izvedivo uz malu bebu, ali barem bi se mogla ići prošetati bez da mislim jel mi netko kašlje na 2 m od kolica ili na 1,76

    Ali dobro, kako drugima tako i meni. Proći će.

  5. #505
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Riri bome ako je itko zaslužio slobodu i izlaz van, to si ti

  6. #506
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Vrci lijepo je i meni doma, al ne volim bit dugo unutra a ako sunce sija, nema šansone zadržat nas unutra. Nitko i ništa, osim eto corone

    Evo maznuli rižoto od sipe, malo ćemo predahnut i odosmo prvo u vrt sadit povrće,a poslije gdje nas puti odnesu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.05.2020. at 16:08

  7. #507
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Ja ću samo prokomentirati da su ljudi poludjeli - jučer sam s malom bila u Pet centru (njoj je to bio prvi "izlazak" otkad je sve počelo; ispred centra nije bilo praznog parkirališnog mjesta:/). Skoro nitko nije imao masku u trgovini i moglo nas je ući "bezbroj", nitko nikoga i ništa nije kontrolirao.
    Jučer navečer na našem igralištu (mogu ga vidjeti iz blagovaonice) njih 20-ak. Sin je biciklom prolazio pokraj igrališta i vidio da su sve one "zaštitne" trake potrgane. A živimo u kvartu u kojem su privatne kuće i svi imaju svoje dvorište, dakle, uopće nema neke potrebe za tim. Stvarno ne razumijem koji se to klik ljudima dogodio u glavi, tako naglo. Do prije 5-6 dana sve je još bilo prazno.

  8. #508
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Meni je frustrirajuća ta nedosljednost, isto vidim s balkona na jednom malom igralištu hrpa djece i roditelja, ljuljačke, tobogani u funkciji, a onda slušam svjedočanstva ljudi koje je policija tjerala iz praznih parkova, sa prazne Rive

  9. #509
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam jučer prvi put nakon 18.3. otisla u trgovinu. Nigdje drugdje nisam isla, vidjela sam se samo neki dan sa svojim starcima jer mi ionako počinju čuvati djecu.

    Ali što se mene tiče, to je sve gotovo... I kod mene i kod mm-a se od sutra pocinje raditi u uredu. I za mnoge prijatelje znam da se sljedecih tjedana vracaju raditi u ured. Javni prijevoz vozi. Bacite pogled na susjednu temu koliko ljudi se već naručilo kod pedikera i frizera . U tom kontekstu, meni je totalno svejedno što se ljudi druže u parkićima i na klupicama.

    Klik koji se ljudima dogodio je popuštanje mjera, nema velikog broja novozaraženih, i svima fali druženje, i eto...

    Neće stvari biti iste kao prije i ljudi će se u mnogim stvarima drugačije ponašati, ali gotovo je. Još samo tjedan dana da se može i u kafić, i osim vrtića i škole, sve "funkcionira".

  10. #510
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Čemu navodnici? Da, sve funkcionira u mjeri u kojoj može.

    Ljudi su i prije imali različite higijenske navike. A ne možemo se sad zakopati u kuću i ne izlaziti do kraja života. Oprez je svakako potreban, ali panika nikom nije korisna.

  11. #511
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Navodnici jer nije kao prije, ali da, s obzirom da je to novo normalno, onda može i bez navodnika.

  12. #512
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je frustrirajuća ta nedosljednost, isto vidim s balkona na jednom malom igralištu hrpa djece i roditelja, ljuljačke, tobogani u funkciji, a onda slušam svjedočanstva ljudi koje je policija tjerala iz praznih parkova, sa prazne Rive
    Eto, parkovi su slobodni od sutra .

  13. #513
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, parkovi su slobodni od sutra .
    Na koju foru? Kako?

  14. #514
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Na koju foru? Kako?
    pa ako moze slobodno okupljanje u zatvorenom prostoru, sto ne bi i na otvorenom

  15. #515
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Rekli su razmišljamo i možda
    Ne baš :
    Sutra otvaramo

  16. #516
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    J

    Ali što se mene tiče, to je sve gotovo... I kod mene i kod mm-a se od sutra pocinje raditi u uredu. I za mnoge prijatelje znam da se sljedecih tjedana vracaju raditi u ured.
    Pa, nije sve gotovo zato sto ljudi pocinju raditi, ima nas koji radimo cijelo vrijeme...ima tu puno nijansi između. Kod nas su trake na parkićima strgane par dana nakon postavljanja ali u parkovima nema nikoga, eventualno dva, tri srednjoškolca na klupici. Male djece uopće nema...
    ali je zato cijelo jutro red ispred lokalne pekarnice bio ogroman...

  17. #517
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Rekli su razmišljamo i možda
    Ne baš :
    Sutra otvaramo
    Rekli su da NE produzavaju mjere zabrane ZADRZAVANJA na otvorenim. Sto znaci upravo to da su parkici slobodni za koristenje.
    Sto ne znaci da ce dozvoliti organizirana masovna okupljanja .
    Posljednje uređivanje od sirius : 03.05.2020. at 18:49

  18. #518
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    mrzim izraz novonormalno i mrzim sve što je "novo normalno"

    :mrgud:

    ljudi žele ono što nam je dosad bilo normalno i sve više se tako i ponašaju, bila korona tu ili ne više

  19. #519
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Mi smo danas planinarili izmedju 15 i 16km po krasnoj prirodi i odmah mi je svijet kugla šarena
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.05.2020. at 20:21

  20. #520

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Kod nas rade kafići koji imaju terasu, od danas, i prošla sam pored jednog mini i videla konobaricu u maski.
    Vrtići se otvaraju 18.5., kao i škole (delimično), samo neki razredi tipa maturanti i prva 3 razreda osnovne. Iskreno, nema mi baš tu puno logike, ako je zaista virus toliko opasan kao što su trvrdili, a videli smo da na sreću nije - barem je to moje mišljenje i mišljnje 95 % ljudi koje poznajem. Javni prevoz ne radi, predpostavljam da bude uskoro proradio. Mene spašavaju odlazci u prirodu, a juče sam posle 2 meseca bila kod roditelja na porodičnom okupljanju, nekih možda 8 ljudi i nije me strah. Nećakinju sam izgrlila i izljubila uzduž i popreko, svi smo zdravi i nisam paranoična.

    Što se mene tiče, polako se sve vraća u normalu, a verovatno nikad neće biti skroz isto. Mislim da kad nam pukne finansijska kriza, trebaće ostati psihički i fizički zdrav. Moj tata je lječnik i ima preko 60 godina, normalno radi i dežura, čak je sada za vreme Corone koristio dosta godišnjeg, po jedan dan svaki tedan, jer nisu sve ambulante radile i onda su ih šparali ako dodje do horor scenarija pa budu morali raditi dan-noč. Njegove 2 medicinske sestre su se u domu starijih zarazile sa Koronom, bile na bolovanju, ništa posebno, kao i svaka druga prehlada i žive su, zdrave i prave danas.

    Još uvek čekam račun dezinfekcije lifta kojeg je vlada naručila, a ne zna ko će to platiti, predpostavljam da mi stanari pa se nadam da bude cifra izpod 40 eura, jer inaće ću to loše podneti
    Od četvrtka su dozvolili odlazak u druge opštine, pa se može normalno putovati u okviru državnih granica. Za leto se još uvek ništa ne zna kada će otvori granicu SLO - Hrvatska, ali predpostavljam da to bude najkasnije oko 15.6. Bili živi pa videli Do sada su se moje progroze ostvarile, što se tiče (ne)opasnosti virusa.

  21. #521
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Ne kuzim kad smo mi ( ili bilo tko) rekli da je virus posebno opasan za mlade i zdrave ( vecinu madih i zdravih)? Virus je opsan za mlade i zdrave jer ga prenose cesto bez da znaju na stare i bolesne za koje je cesto fatalan.
    Mislim da se vecina nas nikada nije posebno bojala za sebe, osim da ne budu zarazeni i da prenose virus na druge koji su losijeg zdravstvenog stanja.
    Ne zivimo sami na svijetu. Niti sami u drzavi i gradu. To se zove solidarnost i briga za druge.

  22. #522
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas rade kafići koji imaju terasu, od danas, i prošla sam pored jednog mini i videla konobaricu u maski.
    Vrtići se otvaraju 18.5., kao i škole (delimično), samo neki razredi tipa maturanti i prva 3 razreda osnovne. Iskreno, nema mi baš tu puno logike, ako je zaista virus toliko opasan kao što su trvrdili, a videli smo da na sreću nije - barem je to moje mišljenje i mišljnje 95 % ljudi koje poznajem. Javni prevoz ne radi, predpostavljam da bude uskoro proradio. Mene spašavaju odlazci u prirodu, a juče sam posle 2 meseca bila kod roditelja na porodičnom okupljanju, nekih možda 8 ljudi i nije me strah. Nećakinju sam izgrlila i izljubila uzduž i popreko, svi smo zdravi i nisam paranoična.

    Što se mene tiče, polako se sve vraća u normalu, a verovatno nikad neće biti skroz isto. Mislim da kad nam pukne finansijska kriza, trebaće ostati psihički i fizički zdrav. Moj tata je lječnik i ima preko 60 godina, normalno radi i dežura, čak je sada za vreme Corone koristio dosta godišnjeg, po jedan dan svaki tedan, jer nisu sve ambulante radile i onda su ih šparali ako dodje do horor scenarija pa budu morali raditi dan-noč. Njegove 2 medicinske sestre su se u domu starijih zarazile sa Koronom, bile na bolovanju, ništa posebno, kao i svaka druga prehlada i žive su, zdrave i prave danas.

    Još uvek čekam račun dezinfekcije lifta kojeg je vlada naručila, a ne zna ko će to platiti, predpostavljam da mi stanari pa se nadam da bude cifra izpod 40 eura, jer inaće ću to loše podneti
    Od četvrtka su dozvolili odlazak u druge opštine, pa se može normalno putovati u okviru državnih granica. Za leto se još uvek ništa ne zna kada će otvori granicu SLO - Hrvatska, ali predpostavljam da to bude najkasnije oko 15.6. Bili živi pa videli Do sada su se moje progroze ostvarile, što se tiče (ne)opasnosti virusa.
    Kaj se tiče čišćenja i dezinfekcije lifta kod nas je došao račun s dosta cifra,tak da traže povišenje pričuve,tako da.......

  23. #523
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kuzim kad smo mi ( ili bilo tko) rekli da je virus posebno opasan za mlade i zdrave ( vecinu madih i zdravih)? Virus je opsan za mlade i zdrave jer ga prenose cesto bez da znaju na stare i bolesne za koje je cesto fatalan.
    Mislim da se vecina nas nikada nije posebno bojala za sebe, osim da ne budu zarazeni i da prenose virus na druge koji su losijeg zdravstvenog stanja.
    Ne zivimo sami na svijetu. Niti sami u drzavi i gradu. To se zove solidarnost i briga za druge.
    Potpisujem. Mene čak i nije toliko bilo strah za mene, čak ni za klince. Strah me za mamu i tatu, za muževe roditelje, za muževog djeda koji je 90+godina...
    Jer da se netko zarazi od mene i umre, ja bih se osjećala da sam ga ja ubila. Eto, malo sam teatralna, ali tako je

  24. #524
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Do sada su se moje progroze ostvarile, što se tiče (ne)opasnosti virusa.
    Tvoje mišljenje je da virus nije opasan? Ili je opasan ili nije, to je činjenično stanje, neće virus s nama razmjenjivati mišljenja. A činjenično stanje smo vidjeli. Odnosno, očito neki od nas ipak nisu vidjeli.

    Molim te reci ovu gore izjavu nekome tko se zarazio ili nekome tko ima/imao je među obitelji ili prijateljima zaraženu osobu. Lijepo im elaboriraj kako to što nisu mogli stati na noge i disati zapravo uopće nije nešto opasno. Ma, bezvezni virus, možda su si i umislili. I obavezno nam dođi javiti kako si prošla, jedva čekam.

  25. #525
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Tko god i dalje misli da virus nije opasan, neka pogleda ovaj dokumentarac
    https://www.youtube.com/watch?v=wjjspMZOhTQ

  26. #526
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Njegove 2 medicinske sestre su se u domu starijih zarazile sa Koronom, bile na bolovanju, ništa posebno, kao i svaka druga prehlada i žive su, zdrave i prave danas.
    I moja prijateljica, medicinska sestra, se zarazila koronavirusom. I zapravo, kao i svaka druga bolest, i ovo je - bolest. Nije joj dobro, ali nije joj ni prestrasno lose. Znas sto je najgore, zapravo? Zakljucana je u sobi s WC-om vec 11 dana, muz joj stavlja tanjur pred vrata, a ona njemu vraca vrecu za smece navecer. Ima trogodisnju kcer koja place pred vratima cijeli dan, a gledaju se samo preko telefona.

    Ne vidjaju se zato sto je i muz medicinski radnik i ide na posao jer nije zarazen, a dijete mora u vrtic, ne nuzno zbog toga sto misle da ce svi isti cas umrijeti od korone.

    Blago tebi, kad te se zivot (drugih) uopce ne tice.

  27. #527
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Njegove 2 medicinske sestre su se u domu starijih zarazile sa Koronom, bile na bolovanju, ništa posebno, kao i svaka druga prehlada i žive su, zdrave i prave danas.
    korona je kao i svaka druga prehlada? koliko mrtvih treba još biti da bi promijenila mišljenje? mladih, zdravih ljudi koji prije nisu imali kroničnih bolesti?
    stvarno je nevjerojatno što se sve ovdje može pročitati

  28. #528
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Vidjela sam na fejsu mama med sestra stavila video svog cetvorogodisnjeg sina koji imao koronu. Nisam mogla odgledati dulje od pola minute, bilo mi pretesko. Kad je mali u kaslju rekao da se ne osjeca bas dobro

  29. #529
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ček a 5G mreža... ništa o tome ??? Em što je obična prehladica em nam postavljaju 5G dok smo zatvoreni

  30. #530
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ček a 5G mreža... ništa o tome ??? Em što je obična prehladica em nam postavljaju 5G dok smo zatvoreni
    Pa 5g liječi prehladu? Kaj ne?
    Ja ipak mislim da su čipovi u cjepivu najveći problem, ali to nitko ne vidi.

  31. #531
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa 5g liječi prehladu? Kaj ne?
    Ja ipak mislim da su čipovi u cjepivu najveći problem, ali to nitko ne vidi.
    ne, ne, koronu liječi đumbir, treba reći obiteljima umrlih

  32. #532
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Tvoje mišljenje je da virus nije opasan? Ili je opasan ili nije, to je činjenično stanje, neće virus s nama razmjenjivati mišljenja. A činjenično stanje smo vidjeli. Odnosno, očito neki od nas ipak nisu vidjeli.
    Ponosna sam na mlade snage koje isto shvacaju da je virusu svejedno za nase misljenje i stav i koliko smo/nismo cool jer se bojimo / ne bojimo virusa. Ma, ❤! My work o 'stavovima/misljenjima' na znanstvene teme je mozda gotov .

  33. #533
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ponosna sam na mlade snage koje isto shvacaju da je virusu svejedno za nase misljenje i stav i koliko smo/nismo cool jer se bojimo / ne bojimo virusa. Ma, ❤! My work o 'stavovima/misljenjima' na znanstvene teme je mozda gotov .

  34. #534

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Bilo mi je super, šteta što je završilo.

  35. #535
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ček a 5G mreža... ništa o tome ??? Em što je obična prehladica em nam postavljaju 5G dok smo zatvoreni
    Jaoooo, neki dan je moj stariji sin izjavio da je onaj drot u maskama (za formiranje oko nosa) zapravo 5G antena

  36. #536
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo mi je super, šteta što je završilo.
    Bome, nisam ni ja daleko od ovakvog stava.

  37. #537
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo mi je super, šteta što je završilo.
    Ali, nije. Voljela bih vjerovati da je. Ali, nije.

  38. #538
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Beti i meni je bilo super. A obozavam putivati.

  39. #539
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    I meni je bilo super.
    Konačno sam imala vremena ko u priči za kći, muža i peseka.
    Satima smo kći i ja i pesonja šetale, trčale, vježbale po okolici i pričale, pričale, pričale, a vrijeme je bilo predivno.
    Meni je ovo proljeće bilo najbolje u životu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #540
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    E pa meni je bome bilo užasno.

    Stalno neki strah, previše vremena, dosada, ogroman manjak druženja i grada.. Bezveze. Prihvatila sam naravno, kao i većina ljudi, ali stvarno ne mogu reći da mi je bilo super. Jedva čekam da završi.

  41. #541
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Nemam pojma o cemu pricate. Nisam bila u izolaciji jer sam normalno radila.
    Kupovinu po ducanima ne volim , a u kafice ne idem cesto tako da to nisam ni primjetila.
    Jedino sam puno vise morala misliti o djeci, njihovom psihickom zdravlju i skoli.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.08.2020. at 07:03

  42. #542
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Meni bi vjerojatno bilo ok da nije bilo potresa. On me zdrmao 10000000 puta više od korone.

  43. #543
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni bi vjerojatno bilo ok da nije bilo potresa. On me zdrmao 10000000 puta više od korone.
    I mene. Imam bas PTSP od potresa, svaka grmljavina me izbezumi.. skacem ko.luda, srce mi lupa..
    i ne znam kad ce se taj strah primiriti

  44. #544
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Slažem se, potres je traumatičan događaj, a ovaj korona lockdown je nešto neugodno, ali ne bih rekla da je bilo traumatično.

    I ja, koja uopće na prvu nije bila svjesna razmjera štete od potresa, odnosno nije mi ništa stradalo, pamtim potres kao vrlo traumatičan, sjećam se kako je tu noć bilo užasno vrijeme, snijeg i jaki vjetar, i kako sam mislila, samo da noćas ne moramo van iz stana.

  45. #545
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je bilo super.
    Konačno sam imala vremena ko u priči za kći, muža i peseka.
    Satima smo kći i ja i pesonja šetale, trčale, vježbale po okolici i pričale, pričale, pričale, a vrijeme je bilo predivno.
    Meni je ovo proljeće bilo najbolje u životu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije svima bilo isto. Kod mene se moglo satima šetati samo u krug, granica zatvorenosti je bila vrlo uska. Dobro, more je tu, no po rivi se nije smjelo šetati, a plaže i nisu za šetnju.
    Razumijem ja da se u svemu mora naći nešto dobro, no ja sam to jako teško nalazila onom zatvoru.

    Nije ni sad dobro, meni nije. Pravim se da je.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 08.08.2020. at 09:35

  46. #546
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Meni je bilo skroz dobro u tim prvim tjednima, ajd čak možda i cijela 2mj.imala sam vremena za sve, svoje sitne radosti, punp vremena s djecom.

    Al ona zadnja 2tj (ukupno radila 10tj od doma) mi je bilo fakat više dosta. Ta on line nastava u kombinaciji s poslom, kuhanjem,ostalim obvezama.

    Nedavno sam osvijestila kako mi jako fale putovanja i istraživanje nepoznatoga (zatirala sam taj osjećaj), onaj osjećaj da mogu otići di hoću kad hoću da ne moram razmišljat jel nam tamo sigurno zbog korone (toplice, kino,.ne nužno neka egzotika obične stvari.).. Ta neka ograničenja me sad više diraju jer valjda sve sad duže traje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2020. at 12:11

  47. #547
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Sad smo na moru pa je ljepše odmah se čovjek opusti.
    Ja zapravo ne volim bit dugo na istoj lokaciji, dobijem šizike jer sam vrtirepka, volim djirat, al muž se sad ne usudi zbog situacije :/ u Zg mi je limit 3mj i negdje moram skoknut, inače kad su normalna vremena
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.08.2020. at 12:14

  48. #548
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Sve će biti super ako nam ova, ili neka još teža vremena, ne postanu normalna. Svakodnevna.

  49. #549
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ali Beti3 pa sve prolazi, proći će i korona mamicu joj

  50. #550
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja se tješim da ako je već morala da je nama "pala" u pravom trenutku jer smo lovu koju bi potrošili na putovanja utrošili na nešto važnije (a vezano uz prethodne i naredne mjesece).

Stranica 11 od 18 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •