Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: apple watch, iskustva

  1. #1
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno apple watch, iskustva

    nije da mi sad baš treba
    ali proći će i ovo
    pa jednog dana ćemo hodati, trčati (ok, hodati )
    zanimaju me iskustva s apple watch
    što treba paziti kod ev. kupovine
    isplati li se to uopće?
    dobro, naravno da se ne isplati
    ali pruža li taj drekec stvarno toliko zadovoljstva i mogućnosti, koliko košta?
    koja generacija
    je li 5 puno, puno bolji od 4 ili 3?
    ima tko preporuku?

  2. #2
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    neman taj sat niti znam nekog da ima. znam da nas igracke vesele, ali ako ces samo hodati bolje je instalirati kakvi pedometar na mob
    mislim da se ovakve igracke isplate jedino ako radis jos nesto pa pratis napredak

    stranica mi je nekako razvucena pa ne mogu vidit karakteristike. ja sam imala fitbit (charge, pa charge 2) i bio mi je dobar, evo 4 god radi besprijekorno, dala sam ga cimavici kad sam kupila garmin. imam dosta prijatelja koji imaju fitbit i svi su zadovoljni. cisto kao alternativu za bacit oko ako se ne javi neko ko je imao ovaj koji zelis

  3. #3
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    sad vidim cijenu na jeftinije hr
    pretpostavljam da imas iphone pa zelis bas ovaj sat ali za ovu cijenu koliko pise da kosta taj iz serije 5 radije kupi garmina
    ja sam mislila da je to jeftinije nesto.

    naravno, sve ovisi za sto bi koristila sat i koje funkcije zelis da ima? meni je bilo bitno da ima muziku da ne moram mob nosit.

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Imam Samsung watch i mob. Nosim ga, svašta mi pokaže. Najzanimljivije mi je spavanje kaže on meni koliko REM spavanja i sve ostalo.
    Dobila sam ga i ne skidam, osim za punjenj svaka 3 dana. A nikad prije nisam nosila sat.

    Kupi, zašto ne, mala zadovoljstva puno znače.

  5. #5
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    moj garmin, recimo, ne pokazuje precizno spavanje. tu mi je pouzdaniji bio fitbit. ovaj pokaze da sam spavala kad znam da sam bila budna

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja imam Samsung Fit-e, ali sam odustala od nošenja zbog bluetootha.
    Ne želim extra zračenje uz sva ostala koja ne mogu spriječiti.
    Znam da nije ništa dokazano ali...

  7. #7
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    meni je iwatch jednako ružan kao i fitbit/xiaomi mi narukvice.
    ako želiš sat, i ako imaš prekonekoliko tisuća kuna keša, uzmi samsungov ili garmina. ako želiš praćenje spavanja/hodanja uzmi neku jeftinu narukvicu. ako želiš iwatch jer apple i prestiž, uzmi iwatch

  8. #8
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nije da mi sad baš treba
    ali proći će i ovo
    pa jednog dana ćemo hodati, trčati (ok, hodati )
    zanimaju me iskustva s apple watch
    što treba paziti kod ev. kupovine
    isplati li se to uopće?
    dobro, naravno da se ne isplati
    ali pruža li taj drekec stvarno toliko zadovoljstva i mogućnosti, koliko košta?
    koja generacija
    je li 5 puno, puno bolji od 4 ili 3?
    ima tko preporuku?

    Ako imaš iphone, on ima jako dobru aplikaciju za mjerenje koraka, praćenje ciklusa i svašta nešto drugo.
    Mislim da se ne isplati kupovati taj sat jer nećeš s njim dobiti apsolutno ništa više od onoga što nudi iphone.
    Jedino ako ti je za šminku (mada je i meni ružan), sviđa ti se, fora ti je i sl. onda si priušti, zašto ne.

  9. #9
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ljudi koje poznajem imaji Iwatch su odusevljeni.
    Ja koja nemam nista od Istvari mogu ti reci moje iskustvo s drugim.
    Imam sat koji je za mene previse. Preskup je. Ja nisam neka atelta. Dobila sam ga na dar. Tako me nikad nije MM uspio iznenaditi.
    I obozavam ga.
    Veseli me. Bez obzira sto sam ja podkapacitirana za njega.
    Tako da alex zelis. Uzmi.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 06.04.2020. at 17:37

  10. #10
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Da imam iphone kupila bi njihov watch, s obzirom da imam samsung koristi njhov.
    Inače meni je najbitnija stvar kod tog sata da ne moram bit blizu telefona kad zvoni nego vidim tko zove i iz druge sobe, i odlučim javiti se ili odbiti, da mi alarmi stižu i na njega pa ga mogu ugasiti bez problema (nema više bunovnog traženja mobitela ujutro za ugasiti alarm - to radim na satu), da kad god mi stiže poruka bacim pogled na prvih par riječi i tko šalje pa odlučim hoću sad ići čitati i odgovarati ili kasnije, itd. (i opet, to mogu kad sam u drugoj sobi ne mora mi mob biti pri ruci ili kad je u torbi)
    Koraci, aktivnosti, otkucaji srca, spavanje... sve to isto dobro dođe.
    I meni najdraža funkcionalnost - find my phone Nema više lutanja i traženja gdje sam zaboravila telefon, klik na sat za prozivku i telefon se odmah javi gdje je Isto tako kad krenem van kuće/auta uredno me odvibrira da me upozori da sam (i opet) zaboravila mobitel.

    Na iwatch možeš i poziv odraditi, zvuk je ok. Po meni lijepa i korisna igračka - znači realno je igračka, nije nužna, ali ako možeš/želiš - zašto ne.

  11. #11
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    I samsung watch ne radi ni blizu tako "sinhronizirano" i usklađeno s iphoneom kao njihov watch. Tako da razlog zašto ga vlasnici iphonea upare je najčešće jer im se ne sviđa iwatch dizajn. Cijena je većini tu malo manje bitna...

  12. #12
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ak je stvarno do hodanja onda bilo koji pametni telefon je dovoljan koji ima dosta giga rama da možeš staviti alplikaciju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •