Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pitanje u vezi otvaranja žene

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    1

    Početno Pitanje u vezi otvaranja žene

    Poštovani, imam pitanje u vezi otvaranja.. Naime, druga mi je trudnoća, prvi je bio hitan carski, sad je dogovoreni carski koji ja ne želim ali eto ne otvaram se nikako a u petak trebam roditi... U petak ću biti 38/5tt I prije par dana na pregledu sam bila ful zatvorena.. Da li postoji neki način da se otvorim, ili da me doktori otvore? Osim drip i gel koji ide jedino ako ja baš inzinstiram I onda ne znam da bi mi dali jer je već dogovoren carski..

  2. #2
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Stani, ti još nisi došla do 40 tt, i već imas dogovoren carski? Imaš li ikakve indikacije za CR osim prethodnog poroda CR? Daj još informacija, jer ovako napamet mozemo samo glumit vidovitog Milana.

  3. #3
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Moze da pomogne sex, tj. ejakulat i kontrakcije od zenskog orgazma, ali ti to najvise zavisi od zene do zene, tj. tela i uma te zene. Mi smo to uvek praktikovali, a posebno pre 4. poroda jer sam prenela 10 dana. Na kraju je dr rekao da nista vise ne moze pomoci razmeksavanju tkiva cerviksa, bio se potpuno smeksao, ali ne i otvorio. Drzao se zatvorenim bukvalno do pola sata pred porod i to je to. Za utehu, porod je bio ekspresan.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Ja sam imala situaciju da se ne otvaram i onda me je ginekologinja ručno ´otvorila´ da kao započne. Najgora bol ikad.
    Tog se najviše bojim za sljedeći put i nadam se onda krenuti ranije s nekim metodama za otvaranje...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •