Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Dijagnoza Hidrosalpings

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno Dijagnoza Hidrosalpings

    Da li nas ima još?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Izgleda da sam se ja pridružila..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Ja imam sumnju na hidros.
    Doktor vidio jajovod na ultrazvuku, što se ne bi smjelo vidjeti i zaključio da je najvjerojatnije hidros.
    Drugi jajovod nemam.
    Ali nitko (pa ni on) se na to nije obazirao. Mislim da zbog godina. Da sam mladja bi mi ga možda micali laparas. da ne ometa implntaciju. No ovako nema smisla operacija jer nemam vremena za oporavak, a i nije preporučljiva bilo kakva operacija koja bi još umanjila eventualno rezervu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Ja sam u postupku u Skopju. Dr. iz Skopja kaže da je hidrosalpkins, u HR u bolnici naletjela na dr. koji odmah želi operirati i vaditi sve van, ne zanima ga ništa osim toga. Privatno mi rekli da ne preporučaju lap.zbog prethodnih zahvata, priraslica i sl. a i ne mogu potvrditi da li se radi o hidrosalpkinsu ili paraovarijskoj cisti ili što već...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Da, navodno taj hidrosalp. zna "kapati" po maternici, pa onemogućava implantaciju. Ne znam koliko je to stvarno tako, čitala sam to okolo po netsručnim izvorima. Doduše meni se jednom i uz njega desila implantacija, ali je beta počela padati na oko 300. E sad, je li to možda uzrok zastoja razvitka zametka.. ili loša genetika embrija (na izgled je bio savršen po riječima biologa).. ili miomi.. ne zna se
    Ja bi da sam mladja i da nemam operacije iza sebe ga vadila van.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Ja još nisam odlučila što ću. Ne znam kome bi vjerovala a kome ne. I sama sam čitala puno "napisa" o tome i oprečna mišljenja, tako da ne znam. U svakom slučaju, MPO dr. ne preporuča nove postupke dok se to ne riješi jer kaže da ukoliko i uspije implantacija, ne može se održati trudnoća. Ja iza sebe imam laparotomiju i laparoskopiju i strah me novog zahvata.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •