Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Kako se ukljuciti u "Teams" kao roditelj

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Kako se ukljuciti u "Teams" kao roditelj

    Dakle mene zanima dali mogu i kako se ja ulogirati u "Teams" i da pratim sve sto moje djete radi. Jel su pocele stizati svakojake opaske...pa mislim da ipak trebam biti i ja u toku.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Nikako,osim da ti dijete pokaže .

  3. #3
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Pa meni je jedna mama rekla da se moze...ali nije mi rekla kako. I rekla je da ona prati svoju djecu.

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Pa nisi ti profesor i strucna sluzba da bi se ulogiravala u razred i vidjela sto djeca u njemu rade. Ako zelis pratiti sto dijete radi pitaj ga i idi preko njezinog profila.

  5. #5
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Domy,
    Pa samo ulaziš preko djetetovog profila. Ako ti dijete radi na tabletu ili laptopu, jednostavno pristupiš preko tog uredjaja jer je lozinka već upisana.
    Ne znam koliko ti je dijete, al moram iskreno priznat da sam iznenadjena da dosad u 6 tj online nastave nisi ušla u Teams, a ono bar iz radoznalosti dok dijete radi da vidiš kako to izgleda i jel se dijete snalazi. A moguće da sam te krivo shvatila ili imaš stariju djecu, pa se unaprijed ispričavam.

    Ima djece i kod nas u L. razredu koji se teže snalaze u Teamsu, izziju i dr.pa ih prof. prozivaju. Nije svima jednako lako / teško.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.04.2020. at 07:48

  6. #6
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Meni je teams instaliran i na mom kompu i na mobitelu. Nije zbog kontrole nego jer se oni služe čime god stignu.
    Mislim da je teams na svim kompjuterima u kući.
    Link imaš na stranici skole, prijavljuješ se s njihovima skola.hr mailom i passpm za e dnevnik

  7. #7
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Sad nisam bas skužila dali bi ti kao roditelj se nekako prijavila, to mislim da ne može. Nego s djetetovom šifrom

  8. #8
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Teams je Microsoftov alat ... ako domy ima neki drugi operacijski sustav, a ne Windowse, teško da će si moći pomoći...

  9. #9
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pa u grupe za nastavu mogu naravno samo oni koji su pozvani a to su učenici tog razreda koji se identificiraju svojim emailom i lozinkom. Nije to viber ili whapp grupa gdje svak može upasti ili bit dodan kak se tko sjeti. Srećom.

  10. #10
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Teams je Microsoftov alat ... ako domy ima neki drugi operacijski sustav, a ne Windowse, teško da će si moći pomoći...
    teamsi rade na valjda svim OS za koj znam osim možda na Linux. Postoji verzija za Mac, ios, ipad, android, windowse....

  11. #11
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Domy, ako dijete ne radi kako treba ili se ne snalazi, sjedni pored njega i pogledaj što rade. Nema potrebe da instaliraš aplikaciju na drugi uređaj pa viriš iz prikrajka. Uvijek možeš kontaktirati mailom razrednicu, predmetne nastavnike ili učiteljicu (ne znam o kojem se uzrastu radi) ako imaš pitanja ili problema. Mail u ovom slučaju igra ulogu informacija. Ako nemaš mail predmetnih nastavnika, dat će ti ga razrednica.

  12. #12
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa meni je jedna mama rekla da se moze...ali nije mi rekla kako. I rekla je da ona prati svoju djecu.
    Jedino preko učeničke šifre. Ne postoji mogućnost da roditelj uđe unutra, to bi bilo kao da ulaziš u učionice tijekom nastave.
    A naravno da moraš biti informirana što ti dijete radi, uči li itd.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 23.04.2020. at 09:47

  13. #13
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne moraš uopće niti instalirati aplikaciju, možeš se prijaviti i kroz browser.

    Ali ja isto mislim da je najbolje da pogledaš zajedno s djetetom u čemu je stvar i ima li problema.

  14. #14
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne moraš uopće niti instalirati aplikaciju, možeš se prijaviti i kroz browser.
    E da i to... znaci rade prakticno svugdje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •