Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 106 od 106

Tema: Socijalna inteligencija

  1. #101
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Ma, ne bi bilo srece, nije moja kapacitet za ozbiljnost 2 osn. skole. Krivo sam gore napisala, gitaru je htjela ucit, ne klavir. Nakon glazb je onda kao nastavila nesto neobavezno gitaru, al ne kuzi note, ni mi, pa je brzo odustala. Njoj treba stalna pomoc sa strane, potvrda jel to ok, kad dodje do solfeggia vec tu zapinje i trazi nasu pomoc, a mi smo analfabeti. Zapravo sam sretna da smo brzo odustali, kad se sjetim samo muke koju bismo imali na nastupima pa jel to bilo dobro, pa bi mislila da nije, iako bi profa mozda rekla suprotno.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.05.2020. at 23:14

  2. #102
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku

    Nepravda - zašto je netko ovakav itd. Jučer je pola h plakala u krevetu zbog nepravde što je taj profa njima u 22 h nešto rekao (to mi je jutros priznala) i kako on može djeci slat poruke u 22 h i zašto on to ne može shvatit, što je u njegovoj glavi da im šalje prouke u 22 h, zašto mu svi odgovaraju iza 22 h itd. itd. itd.

    Ono čega je mene kao roditelja strah je da ne zapne u perfekcionizmu, u zatvaranju u samu sebe, u neasrtivnosti i tišini, borbi za pravdu, a svijet u kojem živimo (to je pak moja perspektiva koja je sigurno iskrivljena zbog posla) je "shark's world" :/.


    To ti je to. Činjenica je da jeste nepravedno, a činjenica je i da će toga još biti, jer kako kažeš, shark's world..
    Vjerujem da će se izboriti i stvarno mislim da odrastanje puno pomogne.

    Jedna moja prijateljica je jednom lijepo rekla da se hipersenzibilni ljudi rode sa jednim slojem kože manje. Uvijek mi je ta njena rečenica u glavi.

    Ako će joj (i tebi) ili nekome pomoći, ima super stvari na Pinterestu. Ja si još uvijek držim skalu emocija u obliku ljame unutra u ormaru. Kad se osjećam loše, pogledam je i bude bolje već samo kad smjestim kako mi je na ovu skalu. Evo je: https://i.pinimg.com/564x/0f/c7/03/0...27220b640b.jpg
    Ovo desno what can I do sam si prilagodila po sebi.

    Ima i drugih stvari, npr. čaša ili ova skala.

    Pinterest je stvarno izvor.
    Naravno da neće svima pomoći iste metode, ali stavljam za svaki slučaj da nekome zatreba.

  3. #103
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    To me podsjeca na "Feelings check-in" karticu koju nose svi zaposlenici naseg skolskog distrikta oko vrata, zajedno s identifikacijskom iskaznicom. Otprilike ovako izgleda, samo su grafike drugacije: https://proudtobeprimary.com/wp-cont.../2017/09/9.jpg

  4. #104
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Riri,
    Ovo je baš foraaa!!!

  5. #105
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Riri, bas ti hvala!!! Ova skala mi se cini da bi joj pomoglo.

  6. #106
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nema na čemu, nadam se da će biti korisno!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •