Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Početak dohrane dojenog djeteta

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno Početak dohrane dojenog djeteta

    Curke, malo sam pogubljena pa se mislim kako bi vi sa iskustvom mogle pomoci svojim primjerima.Bebac ima sest mjeseci i tjedan dana,velika beba ima i donje zube,cicati obozava. Vec neka tri tjedna jede krutu hranu,pocela sam polako skroz sa po jednom namirnicom svega koju zlicicu.Pedica rekla zbog zeljeza i hranjivih tvari nek krenemo i to sa povrcem posto su bebice prijemcivije za slatko.Jeo je batat,mrkvicu,blitvu,brokulu,cvjetacu,krumpir sa maslinovim uljem. Dodavala mu tu i tamo malo prosa i rizinih pahuljica za probu. Probava mu super,kaka svaki dan nista ga ne muci.Samo sto pojede eto oko pet sest zalogaja i zatvori usta. Racunam pocetak je polako,nek jede koliko zeli ionako cica svakih sat i pol do dva.Dobila divne jabuke i zgnjecila mu ih - sirove ili kuhane obozava,hoce cijelu zdjelicu pojesti.Dodala mu malo mrkve i banane,bebo uziva!znaci vec vidim da u vocu uziva vise nego povrcu.Da li i vase bebe tako?
    Cudno mi je jer on isto trazi cicu ko inace bez obzira koliko pojede, to je normalno u pocetku? Kada mu uvodim jos jedan obrok? Mislila sam mu ujutro davati vocni obrok a za rucak povrce i zitarice i meso, naravno po nekom rasporedu. Mislite li da je prerano?Opterecenje za probavu?Kako obozava voce zao mi mu uskracivati samo jer je slatko,mislite da ce odbijati povrce ako mu npr. svako jutro budem davala voce? Kako ste vi radile?
    Sretna sam jer imam tako zadovoljnu bebu i uzivamo u istrazivanju nove hrane i on i ja.
    Posljednje uređivanje od Mila84 : 30.05.2020. at 23:51

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •