Pozdrav cure!
Nadam se da me se neke od vas sjećaju (Himalaya, Buncek - vaše nickove pamtim) - pisala sam na odbrojavanjima prije u 1. i 2. mjesecu.
Prestala pisati jer su mi našli ureaplazmu i povišen tsh, smanjen Dvitamin i još svašta nešto- pa smo imali pauzu da sve to dovedem u red.
Evo me na 21dc (3dpo) pa bi vam se pridružila iako vidim da nema baš puno aktivnih.
Također bih preuzela listu @Himalaya - ako se slažeš i s obzirom da vidim da nitko drugi ne želi

Ureaplazmu sam liječila antibioticima 2 tjedna - pa sam onda neke gljivice dole liječila vaginaletama opet 2 tjedna, a na kraju sam zadnjih mjesec dana kompletno promijenila prehranu.
Izbacila sam sve šećere i loše UH - jedem uglavnom meso, jaja, ribu i puuuuno povrća, voća najviše bobičastog.
Krenula sam i s vrkutom (cijeli mjesec) i sokom od cikle (nakon O) jer sam zadnji pregled imala endometrij ispod 7mm.
I mogu reći da mi je ovulacija ovaj ciklus došla par dana ranije (inače je bila 18 - 20dc - ovaj ciklus je bila 17dc) tako da pripisujem to prehrani.
Pijem puno dodataka - d vitamin (imam manjak), selen, cink, folacin, K2 i C vitamin.

Toliko od mene, nadam se da ćemo se malo više aktivirati, ovaj forum mi je jedan od dražih jer je najpreglednijih, u ostalima se izgubim u moru postova!