Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 272

Tema: Odbrojavanje 2/2020 by Buncek & mašnica

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pozdrav cure!
    Nadam se da me se neke od vas sjećaju (Himalaya, Buncek - vaše nickove pamtim) - pisala sam na odbrojavanjima prije u 1. i 2. mjesecu.
    Prestala pisati jer su mi našli ureaplazmu i povišen tsh, smanjen Dvitamin i još svašta nešto- pa smo imali pauzu da sve to dovedem u red.
    Evo me na 21dc (3dpo) pa bi vam se pridružila iako vidim da nema baš puno aktivnih.
    Također bih preuzela listu @Himalaya - ako se slažeš i s obzirom da vidim da nitko drugi ne želi

    Ureaplazmu sam liječila antibioticima 2 tjedna - pa sam onda neke gljivice dole liječila vaginaletama opet 2 tjedna, a na kraju sam zadnjih mjesec dana kompletno promijenila prehranu.
    Izbacila sam sve šećere i loše UH - jedem uglavnom meso, jaja, ribu i puuuuno povrća, voća najviše bobičastog.
    Krenula sam i s vrkutom (cijeli mjesec) i sokom od cikle (nakon O) jer sam zadnji pregled imala endometrij ispod 7mm.
    I mogu reći da mi je ovulacija ovaj ciklus došla par dana ranije (inače je bila 18 - 20dc - ovaj ciklus je bila 17dc) tako da pripisujem to prehrani.
    Pijem puno dodataka - d vitamin (imam manjak), selen, cink, folacin, K2 i C vitamin.

    Toliko od mene, nadam se da ćemo se malo više aktivirati, ovaj forum mi je jedan od dražih jer je najpreglednijih, u ostalima se izgubim u moru postova!

  2. #102
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Pozdrav Beck
    Sorry Himalaya, bilo je par gustih tjedana.
    Evo mene nakon pokrivenih plodnih dana i eto danas neko smeđarenje.... a šta ćemo, čekam 1.dc pa da krenem opet..

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, naravno da te se sjećam Jesu li te na te preglede uputili s humane ili si samoinicijativno otišla? Ja sam zapravo sve to vadila osim vitamina D. Iza sebe imam dvije inseminacije - jedna neuspješna, a druga je bila prije tjedan dana. Sljedeći tjedan ću napraviti test, naravno ako ne dođe M. U ožujku sam počela s vitaminima - prenatal i inositol. Vrkuta mi je jako skraćivala ciklus - 26 dana je tada trajao. Imam povišeni amh i blagu inverziju lh i fsh te sve zajedno upućuje na lošiju kvalitetu jajnih stanica i anovulatorne cikluse.

    Predlažem da listu preuzmeš s novim odbrojavanjem kojeg će otvoriti Pikulica - pretpostavljam nakon što joj doktori potvrde da je sve u redu i vidi otkucaje srce. Slažeš li se? Eto iako ja nisam dio statistike, ali sve cure koje su prije vodile listu ostale su i trudne. Neka ti to bude motivacija. Moja motivacija je splasnula u ovih nekoliko mjeseci. Mislim da je hula.hop već dobrano zakoračila u trudnoću - preuzela sam je od nje.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pozdrav Beck! Ajd bas super sto si sve uspjela rijesiti. Sretno!
    Ja sam 11+0.... ajme sto mi je nocas bila teska noc. Nisam mogla spavati, mucnina, bol i napetost u vaginalnom dijelu....
    Drugi pregled za tocno tjedan dana pa cu znati vise, ako sve bude ok onda idem odmah raditi Nifty.
    Kako je Pikulica?
    Posljednje uređivanje od Buncek : 30.06.2020. at 14:38

  5. #105

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Himalaya, mozda eto ipak iduci tjedan i ti predas listu trudna! Sretno!

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Beck, naravno da te se sjećam Jesu li te na te preglede uputili s humane ili si samoinicijativno otišla? Ja sam zapravo sve to vadila osim vitamina D. Iza sebe imam dvije inseminacije - jedna neuspješna, a druga je bila prije tjedan dana. Sljedeći tjedan ću napraviti test, naravno ako ne dođe M. U ožujku sam počela s vitaminima - prenatal i inositol. Vrkuta mi je jako skraćivala ciklus - 26 dana je tada trajao. Imam povišeni amh i blagu inverziju lh i fsh te sve zajedno upućuje na lošiju kvalitetu jajnih stanica i anovulatorne cikluse.

    Predlažem da listu preuzmeš s novim odbrojavanjem kojeg će otvoriti Pikulica - pretpostavljam nakon što joj doktori potvrde da je sve u redu i vidi otkucaje srce. Slažeš li se? Eto iako ja nisam dio statistike, ali sve cure koje su prije vodile listu ostale su i trudne. Neka ti to bude motivacija. Moja motivacija je splasnula u ovih nekoliko mjeseci. Mislim da je hula.hop već dobrano zakoračila u trudnoću - preuzela sam je od nje.
    Sjećam se Hula hop da Može, kad Pikulica otvori novu temu preuzimam listu.

    Na pretrage sam otišla samoinicijativno i kod privatnika iako moram priznati nisam baš zadovoljna.
    Radili su mi Glukozu, OGTT, Vit. D, TSH i progesteron te cervikalne briseve (ureaplasma, klamidija i još nešto mislim mikroplazme).
    Prvo sam mislila da mi je i progesteron nizak - no čitajući sam shvatila da teško da mi bude viši ako ga vadim 21dc - dok mi je ovulacija bila oko 18 dc taj mjesec - što je doktorica znala jer smo radili UZ).
    Dakle trebala mi je dati 7 dana nakon O da vadim progesteron - a ne 4 dana nakon.
    Zatim mi nije vadila nikakve druge hormone - to ću sada opet sama ići ali kod drugog privatnika.
    Također koliko sam čitala TSH se mjenja iz sata u sat - trebala mi je dati da vadim FT3 FT4 i antitijela za štitnjaču, TSH navodno nije pokazatelj ničega.
    Tako da ću sve to dodatno ići raditi negdje... Na kraju sam skoro opet na početku - zaboravila sam napisati da imam i blagu Inzulinsku rezistenciju (to se pokaže kad se radi taj OGTT) i to je navodno najčešća prepreka za trudnoću. To me najviše potaknulo na promjenu prehrane.

    Za kvalitetu JS čitam da svi pišu Q10 da se uzima - jesi probala s tim?

    Mi još uvijek prirodno pokušavamo a ako se ništa ne dogodi do kraja godine ide redom dragi na svoje pretrage (on još uvijek odbija pomisao na to).


    Hvala svima na dobrodošlici

  7. #107

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Himalaya ja sam danas 5dpo.. tem.i dalje pratim i dosta je visoka.
    Ono što mene brine je spotting koji je tu od 2dpo unatoč tome što pijem duphaston 3x1 .
    Kakvo je stanje kod tebe?

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Garawa, zvuči obećavajuće. Ja si ne pratim temperaturu ni ništa. Trudim se što manje osluškivati tijelo, ali količinu nervoza ne mogu nikako ignorirati.
    Beck, da, progesteron se vadi 21dc ako je ciklus uredan, ali obično je 7 dana nakon ovulacije. Navodno bi tsh trebao biti ispod 2 (neki čak kažu 2,5) kako bi bio optimalan za začeće. Moj je 2 i kažu na humanoj da je to ok. Nisam uzela Q10 jer nikako da naletim na neke jeftinije. Dosta su skupe te kapsule. Dosta je bitno da dragi obavi spermiogram jer često upravo u spermićima bude problem. Mi smo njega najprije odradili pa smo krenuli na moje pretrage. Uglavnom nadam se da će vam uspjeti u kućnoj radinosti.

  9. #109
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Beck, pitaj dr da ti da metformin za inzulinsku rezistenciju dok ne zatrudnis. Ja sam ih pila tijekom svojih postupaka.
    Inace, Tsh po novom moze biti do 4 za trudnocu. Ima dosta novijih znanstvenih radova na tu temu. Prije postupka mi je bio 3.2 i dr je rekao da je to u redu po novim smjernicama i evo me u 7. mj trudnoce
    Zao mi je sto u Hrvatskoj toliko kasne s novijim informacijama i da zene nemaju bolju podrsku.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Lijepo što se ekipa povećava Ima dana kada sam aktivna, ima dana kada ne bacim oko u grupu ali nastojat ću biti redovitija.
    Ja još čekam datum za humanu za pregled, jučer sam rekla da ću pričekati još danas da se jave, danas sam pak rekla da ću pričekati još sutra a onda mi valjda slijedi zivkanje dolje, ne znam šta drugo haha
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 30.06.2020. at 23:00

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    01.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~ 49.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 36.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR~~~~~~~~ 25.dc
    Garawa ~~~~~~~~24.dc
    Himalaya ~~~~~~~23.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 22.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 22.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 9.dc

    Lotus, nazovi ih već danas. Počeli smo sa srpnjom što znači da već imaju raspored.
    Munkice, vi ste uspjeli s ivf ili sam sve krivo pohvatala?

  12. #112
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Dobro si pohvatala Probali smo 5x klomifenom i ciljanima bez rezultata. Onda smo presli na icsi. Uspjeli su 1. i 3.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Munkice, ja sam dobila femaru. Ako ova inseminacija nije uspjela, pokušat ćemo još jednom isto jer sam kao odlično reagirala, ali je folikul puknuo nekoliko sati prije inseminacije. Doktorica mi je rekla da je to ok i da nije prekasno te da ćemo ga pokušati uhvatiti. Sad čekanje još tjedan dana pa ćemo vidjeti je li ga uhvatila. Zanimljivo je ovo što si napisala za tsh i voljela bih da te nove smjernice dođu i do naših liječnika. Podrška je totalna katastrofa. Postupci se troše kao da ih imaš bezbroj, a da se terapije uopće ne mijenjaju...

  14. #114

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Munkica - preporučila endokrinologinja Siofor - ali sad je borba mojom doktoricom da mi to prepiše, jer ona tvrdi da to moram prehranom regulirati (što i radim).....

    Nego ja ću biti sretna ako mi vrkuta skrati ciklus jer sam u zadnjih godinu dana došla s 28 dana na 33 dana - a ovulacija sve kasnije i kasnije, nikako ju dočekat.
    Barem da budem na 30 već je bolje.
    Od novog ciklusa krećem opet i s mjerenjem tempice, prije sam mjerila a onda sam naravno i to zapostavila.
    Plus što radimo novi ratni plan za akciju, jer smo ovaj mjesec uslijed svih obaveza uspjeli samo jedan dan se pohvatat, i to je bio ja mislim 1 dan nakon 0.
    Tako da nam nisu baš velike šanse - iako sam proučavala na FF-u da ima slučajeva da je bio jedan jedini odnos 1 dan nakon O i da su završile žene trudne
    Tako da - nada umire zadnja (kao i svaki mjesec)

  15. #115

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    A vezano uz TSH stvarno ne znam, pošto je to nešto što varira praktički iz dana u dan.
    I čula sam da su te granice različite recimo od države do države, tako da tko zna kako to ustvari treba biti.
    Po meni si zabrinut tek ako ti to stvarno luduje i budu neke cifre tipa 10 - 20 vrijednosti.
    A ovo sad što nama varira 3 - 4 - 5 .... stvarno to može ovisiti o puno faktora.

    Mene evo jedino muči posao koji je kao prvo sjedilački - znači ja po 8h sjedim, prije toga 1 sat u autu dok se vozim na posao + još 1 sat kad idem s posla.
    To je minimum 10 sati sjedenja.
    O stresu da ne govorim...
    Zato bi iskreno bila pre sretna da mogu pobjeć na porodiljni - uskoro

    Jučer sam legla u krevet s glavoboljom i slabosti, danas se probudila s glavoboljom - od vrata do čela me sve boli.
    Tek sam 4dpo pa na žalost ne mogu to tumačiti kao simptom trudnoće - inače sam sigurna da bi )))

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Jesam mlada i staža imam tek 7 godina, radim u vrtiću ali sam ekstra pod stresom. Svjesna sam da bi čovjek trebao svesti taj stres na minimum a ja sam osoba koja sve prima srcu (i glavi) jako jako. Onda kad čujem da mi netko, tko zna za našu situaciju, kaže "ma samo se opustite, doć će već to dijete" diže mi se kosa na glavi.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Moja susjeda: "Čaša vina s mužem i eto bebe"
    Ja: "Možda čaša vina s tvojim mužem. Vidiš kako on lijepu djecu radi."
    Nije me više nikad ništa pitala u vezi toga haha

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Tako treba :D A te "alkoholne" savjete sam isto čula.
    Ili kad mi šefica (starija žena) svako toliko kad me vidi u prolazu namigne pokazujući na trbuh misleći da bi valjda sada trebalo doći i dijete kad sam "već" skoro dvije godine u braku hahaha
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 01.07.2020. at 19:10

  19. #119

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    02.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~50.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 37.dc
    JelenaR~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~25.dc
    Himalaya ~~~~~~~24.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 23.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 23.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~10.dc

    Pikulice, kako si?

  20. #120

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mi imamo prijatelje koji dugo nisu mogli dobiti djecu, i taman kad su sve preglede obavili da se utvrdi zašto - došlo prvo dijete. Nakon njega sad već i drugo odmah.
    I nije mi jasno da oni s obzirom da znaju kako je to svaki put pitaju i navijaju kad ćemo mi, kad ćemo, ide nam vrijeme, njihova djeca da se imaju s kime igrati itd
    A ne znam što da kažem svaki put.
    Moj dragi zbog takvih onda govori cijelo vrijeme da je najbolji recept opustiti se i ne razmišljati, a beba će doći.
    I kad ja kažem kako kad već godinu dana dolazi i još je nema??
    To što se njima desilo kad su se najmanje nadali nije nikakav recept za uspjeh.

    Ja sam danas 5dpo - naravno nikakvih simptoma a i još je prokleto rano.
    Samo moram primijetiti da nemam kao i inače bolove u ovim danima - mene najčešće 3 dana nakon O krene dolje boljeti sve (maternica, jajnici) i to potraje bar 2 dana, baš ozbiljni bolovi.
    Išla sam i na preglede zbog toga međutim nitko mi nikad nije objasnio zašto je to.
    Ovaj ciklus bolova nema! Niti u tragovima. Možda je zbog vrkute ili nekih dodataka prehrani, tko će znati :/

  21. #121

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    03.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~51.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 38.dc
    JelenaR~~~~~~~~ 27.dc
    Garawa ~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~25.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~24.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~11.dc

    Ja sam puna simptoma, a itekako je rano za njih - 8dpo

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Nikad ne bih vjerovala da se meni nije dogodilo, ali ovu trudnocu mi se vec 7-8 dpo pojavila zgaravica koja jos i danas traje.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja žgaravica...
    Ja sam jedan ciklus još tamo u 12. mjesecu - taman pred Božić imala žgaravicu, tako jedno 5 dana pred Božić pa sve do kraja ciklusa.
    Bila sam uvjerena da sam trudna jer mi je bilo zbog toga i mučno - preskakala sam sve delikatese koje su me okruživale za blagdane... I na kraju došla menga - i to 28dc - 5 dana ranije od očekivanog.
    To me baš bilo šokiralo da mi je tako bio kratak ciklus - ali od tada sam skeptična oko svakog "simptoma".
    Evo jučer pred spavanje sam imala kao grčić oko maternice, ne jako - ali dovoljno da dobro osjetim.
    I odmah krenem razmišljati što bi to moglo biti
    Tako da sam se nekako pomirila s tim da čekam mengu.

    A Himalaya tebi držim fige da ju ipak ne dočekaš !

    Buncek vidim da planiraš raditi Nifty?
    Istraživala sam ja o tome i čitala - sad neki preporučuju a neki ne. Jel ima neki poseban razlog da ga radiš, da li ti ginekolog preporuči to?

  24. #124

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Beck, ja to radim samo zato sto muz hoce. Po meni je dovoljno napraviti kombinirani, ali kad on vec zeli mozemo i taj Nifty. Ginekolog je samo rekao da se odlucimo sto cemo i da li cemo ista do iduceg pregleda.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 03.07.2020. at 09:45

  25. #125

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Pozz curke....pisite 3.dc..jbg idemo dalje

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Evo dobila i ja konačno termin, doduše tek za prve konzultacije. Znam da je to tek početak puta ali veselimo se i tome :D

  27. #127
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz curke....pisite 3.dc..jbg idemo dalje
    Žao mi je
    I ja svaki čas očekujem mengu... a baš smo dobro natempirali ovaj mjesec, mislila sam ništa od O ali ulovila sam je i pokrili smo...i eto ništa. Ah

  28. #128

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja sam danas nakon male nuždr kad sam se obrisala na papiru našla.maaalu mirko crvenu točkicu krvi.
    Ono stvarno jako malu ali opet bila je vidljiva.
    Nakon toga me love grčevi onako dosta primjetno.
    Ne znam što da mislim, da li umišljam sve to ali imala sam potrebu podijeliti.
    Bila sam i nakon toga na wcu ali ni traga ničemu crvenome. 6dpo sam danas...

  29. #129

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    04.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~52.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 39.dc
    Garawa ~~~~~~~~27.dc
    Himalaya ~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~25.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~12.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 4.dc

    Beck, možda implantacija? Držim palčeve da je tako!
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 04.07.2020. at 08:16

  30. #130

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Beck, dobrodošla natrag
    Nadam se da je implantacijsko krvarenje
    Ja sam dobro, tu i tamo neka mučnina, ništa strašno al na wc-u sam non stop i to me već izluđuje, ne mogu spavati po noći od vrucine, evo i noćas sam bila do 3 ujutro budna. Jučer sam bila u Splitu kod mpo doktorice na UZV, oduševljena što smo uspjeli nakon prvog ciklusa sa klomifenom. Već smo imali u planu rtg hsg pa inseminaciju. Na prvu joj se činilo (a i meni - iskustva s prošlim trudnoćama) da je plod premali ali je UZV procijenio da je plod 0.93 cm sasvim ok za 7+0 tj, gestacijska za 7+4 a inače sam danas 7+2. Vidjela je protok i čula početne otkucaje (ja ih nisam čula). Tako da nadam se najboljem.
    Himalaya, nisi primila štopericu? moja mpo inzistira na inseminaciji ili odnosima par sati prije pucanja jer iz iskustva kaže da je bolje kad spermići "čekaju" jajnu stanicu. Mi smo ovaj ciklus apstinirali do dana prije O, na klomifenu sam imala 2 vodeća folikula-odnosi samo dan prije O i na dan O i uspjelo je. Iako lako moguće da ste ga još uhvatili ako nije puno sati prošlo. Uz to sam uzimala nano q10, inofolic i vit D.

    Ako netko želi, poklanjam nano q10 što mi je ostalo i nekoliko ovulacijskih lh trakica, nadam se da nam više neće trebati
    Posljednje uređivanje od Pikulica1985 : 04.07.2020. at 10:47

  31. #131

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Buncek kako si ti?
    Moja doktorica ima Harmony test pa od sinoć malo pregledavam koji je bolji i za koji se odlučiti.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Dobro sam, jucer su mi se smanjile mucnine i zgaravica. Vec se to dogadjalo da prodju na koji dan pa opet pocnu. Imam u utorak napokon pregled s 12 tjedana punih, po zadnjoj mengi i koji dan vise. Nisam bila 5 tjedana na uzv. Ako sve bude ok raditi cu isti dan Nifty. Harmony mi se cini skuplji i da je manje tocan. Razmisljala sam i o panorami.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    05.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~53.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 40.dc
    Garawa ~~~~~~~~28.dc
    Himalaya ~~~~~~~27.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~26.dc
    Beck ~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~13.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 5.dc

    Pikulice, prošli put sam dobila štopericu. Ovaj put mi nije dala. Pretpostavljam jer je na zadnjoj folikulometriji folikul bio tik pred pucanjem. Sljedeće jutro je bila inseminacija, a folikula više nije bilo. Mislim da je bilo prekasno iskreno jer po mojim računicama folikul je puknuo navečer, a oni kažu da je ujutro. Međutim, navečer sam imala sluzi ko u priči i probadanje.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure!
    Kod mene danas 8dpo.
    Nakon tog jednog dana kad je bilo malo krvi - ništa.
    Samo sam taj dan, i dan nakon toga imala onako grčeve i bolove, žigao me i jajnik - ali osim toga ništa.
    Ne želim se nadati ničemu, samo mi je to bio prvi put da vidim krv na papiru a da nije menga.
    Osim toga nemam ništa, pa ni iscjedak koji inače imam (bijeli gusti)... Baš nekako sve čudno ovaj ciklus.

    Pikulica znači ti si išla na folikulometriju uz klomifen i uspjelo vam od prve?
    To je super

  35. #135

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, meni to sve zvuči prilično dobro!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Himalaya, a kako si reagirala na femaru? Jesi imala vise folikula?

    Beck, meni isto to mirise na dobro. Da, uz stimulaciju klomifenom dobila sam 2 vodeca folikula i iz prve zatrudnila. Isla sam 4 puta na folikulometriju svaka 2 dana. Evo nas danas 7+3.
    Posljednje uređivanje od Pikulica1985 : 05.07.2020. at 21:59

  37. #137
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Pišite mi 1.dc

  38. #138

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ajme Pikulica to je super. Meni je želja ići na folikulometriju ali samo jer sam kontrol frik - i da mi netko ekšli potvrdi da imam ovulacije. Jer se meni prema zadnjim pregledima koji su uvijek bili oko O činilo da mi je vodeći folikul pre velik za dan ciklusa. Naravno doktorica nebi ništa spomenula nego šuti, tek kasnije kad se google i ja posavjetujemo dođem to takvih saznanja..

    Danas imam za prijaviti prvo ekstremnu bol u leđima i naprijed - ali kao živac da me bolio i to samo ujutro. Nakon toga u autu dok sam se vozila na posao pulsiranje u (valjda?) maternici - ali prvi put sam tako nešto doživjela. Znači ne grčevi nego baš pulsiranje i to je trajalo 15-20 sekundi, skoro sam zaustavila auto na sred ceste jer nisam znala što se događa.

    Dakle kao što vidite puna sam "simptoma" a na kraju ću prouriti po rasporedu već vidim
    No mene veseli praćenje tih imaginarnih simptoma, barem imam svaki mjesec 2 tjedna neke nade.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, Sve neki dobri simptomi :D ja od jutros osjetim jajnike tako da ce pasti i koja trakica, a uletio nam i neki mini GO tako da smo od sutra do subote MM i ja u Dalmaciji jupiii

  40. #140

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    06.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~54.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 41.dc
    Garawa ~~~~~~~~29.dc
    Himalaya ~~~~~~~28.dc
    Beck ~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~14.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 6.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 1.dc

    Žao mi je Ivchy
    Pikulice, kaže doktorica da sam dobro reagirala. Imala sam dva vodeća iako je ona rekla da smo htjeli postići da bude jedan. Ne znam što je to značilo. Međutim, troje doktora me gledalo na folikulometrijama i svi su bili izrazito zadovoljni situacijom. Međutim, eto jedan je puknuo prije inseminacije. Prošli put sam dobila štopericu, ali ovaj put valjda nije bilo potrebe. Ako procurim idemo opet s femarom i inseminacijom. Planiran je bio ivf, ali idemo još jednom.
    Beck, kad planiraš testić?

  41. #141

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ma joj.... u subotu je dan očekivane pa ako ne dođe taj dan možda napravim test.
    Toliko sam već testova iskoristila iz ciklusa u ciklus da sam sama sebi morala zabraniti (iako me mami jaaako jer mi je dm preko puta posla)

  42. #142

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    06.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~54.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 41.dc
    Garawa ~~~~~~~~29.dc
    Himalaya ~~~~~~~28.dc
    Beck ~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~14.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 6.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 1.dc

    Žao mi je Ivchy
    Pikulice, kaže doktorica da sam dobro reagirala. Imala sam dva vodeća iako je ona rekla da smo htjeli postići da bude jedan. Ne znam što je to značilo. Međutim, troje doktora me gledalo na folikulometrijama i svi su bili izrazito zadovoljni situacijom. Međutim, eto jedan je puknuo prije inseminacije. Prošli put sam dobila štopericu, ali ovaj put valjda nije bilo potrebe. Ako procurim idemo opet s femarom i inseminacijom. Planiran je bio ivf, ali idemo još jednom.
    Beck, kad planiraš testić?
    Super Himalaya, odlicna reakcija. Jedan je puknuo ali stigao se uhvatit a i drugi je ostao. Ima nade
    Ne smije biti previse folikula jer onda odgađaju inseminaciju (ili odnose) zbog straha od viseplodne trudnoce. Prosla inseminacija ti je bila bez femare?
    Beck, koji je danas dpo?
    Ivchy

  43. #143

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Lotus navali

  44. #144

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Da, prošla je bila bez femare.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    08.07.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985 ~~~~~ 55.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~ 42.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 30.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 29.dc
    Beck ~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~15.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 7.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 2.dc

    Pearl i Garawa, ima li kakvih novosti?
    Lotus, jesi li u akciji? Jesi dobila termin na humanoj?

  46. #146

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Cure, sve je ok bilo i danas, radili smo nifty plus. Decko je pa mi je mrvicu žao, ali nije da to mozes birati (bar uglavnom ne mozes).

  47. #147

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, sve je ok bilo i danas, radili smo nifty plus. Decko je pa mi je mrvicu žao, ali nije da to mozes birati (bar uglavnom ne mozes).
    Buncek, bas mi je drago da je sve ok
    Vec ti je vidio spol? Koliko si platila nifty plus? Kod nas jako variraju cijene.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Himalaya, Beck kad radite testove?

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Rekao je da vidi jajca hehehe. Ma svejedno, samo da je beba zdrava. Vidi se nosna kost, nuhalni je 1,4 mm... Nifty plus dodje 4400 kn. Mislim da cak ne varira ta cijena.

    Iduci pregled tek s 20 tjedana. Taman kad prodju godisnji.
    Posljednje uređivanje od Buncek : 07.07.2020. at 11:05

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Kod nas varira od klinike do klinike. Tek s 20 tj?? A sad si? 11-12tt?

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •