Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Budućnost ili Različak?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno Budućnost ili Različak?

    Ima li netko iskustva s ta dva vrtića/jaslica? Koji je bolji i zašto? Meni se Budućnost učinio nekako toplijim...ali možda se varam...

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    joj ne znam, ja sam vidjela nekoliko Različaka u centru grada (najbliži su mi stanu) i odlučila da moje dijete neće nikada u Različak, pa makar hodala 3 dana do idućeg vrtića.
    čula sam dosta ljudi da misli isto.

    a opet, ovdje na forumu ima i zadovoljnih korisnika.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    Jel'da? Meni se od prvog trenutka kad sam ušetala nekako nije svidio....a ne mogu razlučiti zašto... :/

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja znam zašto meni ne pašu:
    ne daju ti da uđeš
    ako ti i daju da uđeš, nećeš dobiti nikakve informacije jer što tebe uopće ima zanimati što će tvoje dijete raditi i u kakvom prostoru će boraviti
    a ono što sam vidjela da rade je - ništa
    a dvorišta ili nemaju, ili su mala i zbetonirana

    ovo vrijedi za Različke u kojima sam ja bila, i to mi je dovoljno da zaključim o nekakvom generalnom vođenju tog vrtića (možda ima iznimaka, ali ja ih nisam vidjela)

    i anchie je jednom rekla :
    bitan je taj feeling koji imaš kad kročiš u vrtić.

    kad sam ja ušla u vrtiće u koje sam na kraju prijavila zaru, srce mi je doslovce zaigralo i osjećala sam se baš hepi i dobro.
    u ostalima, u koje ju nisam prijavila, osjećala sam se ili tako-tako, ili nesigurno, ili strašno loše...

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ubaci "različak" u pretražnik, dobit ćeš mahom pozitivna iskustva.

    ne znam, ja bih se držala svog instinkta.

    (btw, dok tebi ovo pišem, rješila sam i svoju dilemu gdje ću upisati zaru )

  6. #6
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    U Budućnost idu moji nećak (5g) i nećakinja(2g) i osim što su oni jako zadovoljni vrtićem i moja šogorica kaže da je izuzetno zadovoljna i zato ih nije ni micala kada su se selili

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    146

    Početno

    malo kasnim s odgovorom, al možda će ti ipak nekaj koristiti. moja djevojčica ide u različak, objekat u petrinjskoj. iz svog iskustva mogu samo reći riječi hvale. ona je jako sretna i obožava ići u vrtić, pa sam time i ja sretna.

    nebi se složila da ti nitko neče reći ništa. to zavisi od teta. naše tete su odlične. filipa ih obožava i jako im se veseli ko i svoj djeci tamo. i kolko sam mogla primjetit, i tete nju vole. nikad nije bilo problema oko razgovora, uvijek su bile jako susretljive i iskreno kažu kak je. bilo da imaju riječi pohvale ili neku kritiku. kod vrata imaju panoe, jedan za obavjesti za roditelje, na kojima redovito pišu šta se sve događa u grupi. ko je počeo lijepo jesti sam, ko se popiškio na tutu i takve stvari.

    što se tiče prehrane, nemrem reći da sam primjetila da je gladna ili nekaj. inače ona jako voli jesti i nemamo baš problema s tim

    eto... nadam se da sam ti bar malo pomogla. ipak nisu sva iskustva ružna i mislim da stvari ipak nisu takve kak se na prvi pogled čine. nekaj ipak izgled vara.

    pozdrav

  8. #8
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    imam jedno pitanjce, jel vrtič budućnost privatni ili državni??

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    državni

  10. #10
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Citiraj nanov prvotno napisa
    malo kasnim s odgovorom, al možda će ti ipak nekaj koristiti. moja djevojčica ide u različak, objekat u petrinjskoj. iz svog iskustva mogu samo reći riječi hvale. ona je jako sretna i obožava ići u vrtić, pa sam time i ja sretna.

    nebi se složila da ti nitko neče reći ništa. to zavisi od teta. naše tete su odlične. filipa ih obožava i jako im se veseli ko i svoj djeci tamo. i kolko sam mogla primjetit, i tete nju vole. nikad nije bilo problema oko razgovora, uvijek su bile jako susretljive i iskreno kažu kak je. bilo da imaju riječi pohvale ili neku kritiku. kod vrata imaju panoe, jedan za obavjesti za roditelje, na kojima redovito pišu šta se sve događa u grupi. ko je počeo lijepo jesti sam, ko se popiškio na tutu i takve stvari.

    eto... nadam se da sam ti bar malo pomogla. ipak nisu sva iskustva ružna i mislim da stvari ipak nisu takve kak se na prvi pogled čine. nekaj ipak izgled vara.

    pozdrav
    Ovo gore mogu potpisati i onda dodati da su se nama od samog početka svi pokazali izuzetno susretljivima. Iako sam ja bila u potpunosti nepovjerljiva pogotovo zbog našioh problema s prehranom u svemu su me razoružali.
    Najprije, ne samo da smo dobili informacije nego smo smjeli prije nego je krenula uopće na adaptaciju doći ponekad u grupu ili razgledavanje vrtiće.
    Svi djelatnici uvijek su raspoloženi i raspoloživi za razgovor. Naše tete su odlične, toliko su se trudile oko A. da je ona tamo počela i papati ( imamo s tim velikih proiblema), a samoinicijativno ostaje na spavanju iako ne mora.
    Uvjerila sam se da se tete s njima tamo stalno igraju i stalno nešto rade, A. dolazi doma puna iskustava, a ciči od sreće kad treba ići u jaslice. Meni je to dovoljno da budem zadovoljna i sretna našim Različkom u Petrinjskoj :D
    Što se tiče parkova i terasa, vrtići u centru grada i nemaju previše izbora, tako da mi ej jasno da drugačije ne može biti...ali nadoknadimo to drugačije.
    A što se Budućnosti tiče, nakon mog iskustva s vodstvom i kadrom tog vrtića mislila sam da dijete nikead u nijedan neću upisati. Daleko od mene bili

  11. #11
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj loonalee prvotno napisa
    državni
    hvala to sam i mislila

  12. #12
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Mi smo bili jako zadovoljni Različkom u Petrinjskoj i mlađeg ću isto vjerojatno dati tamo u jaslice. Najbolji su nam konkretno bili u njemačkoj grupi. Tamo se toliko radi s djecom da nisam mogla vjerovati da ona može toliko toga upiti u kratkom vremenu, mala je grupa, a tete su jako brižne.

  13. #13
    ely avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    40

    Početno

    Različak je ok. Zapravo, tete su ok, a vrtić.. ko vrtić
    Zamjerka je što svake godine (bar prema mom iskustvu) mijenjaju grupe, zapravo spajaju.. pripajaju, pa dođu nove tete, novi klinci, a kako stvari stoje izgleda da će i ove godine učiniti isto
    :?
    O njemačkoj grupi smo čuli sve najbolje, a od jeseni i mi selimo k njemcima

    Za vrtić Budućnost sam čula različita iskustva, neki su ispisali čak djecu, no navodno je u redu u nekakvoj "muzičkoj" grupi

  14. #14
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Da li netko ima dijete u vrticu Buducnost u Mihanovicevoj?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •