Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Plaćanje kriopohrane

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    1

    Početno Plaćanje kriopohrane

    Poštovani, ja sam 2015.išla na Ivf u jednu vrlo uglednu privatnu kliniku,ali preko Hzzo-a.
    Ove godine sam se odlučila ići opet i nazvala sam tu istu kliniku. Tamo smo pohranili dvije blastocite i oni su od 2015.godine iste čuvali.
    No, sada se događa sljedeće. Doktor mi govori da trebam platiti kriopohranu 4000kn , s tim da nam s tim iznosom izlazi u susret jer kao 5.god.nije istekla pa za 5.godinu ne moramo platiti,još.
    Čak mi uvjetuje da ne mogu na ubacivanje dok ne platim.
    Ja sam istog trena odreagirala i nazvala u Direkciju u Hzzo-u gdje sam dobila potvrdan odgovor,on mi to ne smije naplatiti. U prvom razgovoru s doktorom rečeno mi je da je to brzo gotovo i da samo javim kad povadim sve nalaze i on će mi dati termin. Sada, kad je u hzzo-u rečeno da ne trebam platiti odjednom doktor mijenja priču i sad odjednom postoji lista čekanja, a to je jesen.
    Mene zanima da li imate još takvih slučajeva gdje je traženo da se plati kriopohrana, a žene su išle preko Hzzo-a? Hvala vam

  2. #2
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    HanaP,
    jeste dobili termin u privatnoj klinici na teret HZZO-a nakon što niste platili kriopohranu prema uputi Direkcije?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •