Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kako preživjeti izlazak iz rađaone praznih ruku dva puta...

  1. #1
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno Kako preživjeti izlazak iz rađaone praznih ruku dva puta...

    Kad se konačno skupiš i odlučno kreneš naprijed jer hej, sto se još loše moze dogodit, dobiješ isti onaj udarac kao par godina ranije...
    Uz sve moguće preglede i pretrage opet isto...opet nema otkucaja...
    Indukcija i svi oni sati i sati u trudovima su nista u usporedbi s onim sto ostaje nakon toga.
    Ostaje nista. Prazan trbuh, prazne ruke, i rastrgano srce.
    Ono malo sto je ostalo od njega nakon Patrika sad je otišlo u nepovrat.
    Jedino što nas drži je nada da cemo ovaj put bar dobiti odgovor na ono pitanje "zašto".
    15.6 srce je stalo, s njim i moje, 17.6 porod.
    Ne znam sta me drži na životu ali dok disem necu stati u traženju odgovora.
    I nemojte u ovim situacijama ocekivat podrsku od ljudi kojima ste vi bili podrska jer vam ti nece ni prismrdit.
    Podrska stize od onih kojima je iskreno stalo, onih za koje nikada nebi očekivali, stize u najljepšem obliku. Iskrena i prava. I to vas gura naprijed svaki sat.
    Ljudi koji su tu i daju vam na znanje koliko ste im bitni tako maleni i sami sebi nevazni.
    Nadam se da Patrik cuva bracu...kad ih vec ja ne mogu barem imaju jedan drugoga tamo negdje...

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ajme, nivesa, silno mi je žao, jednom je užasno teško, ali drugi put mora da je nepojmljivo.
    Drži se, na žalost sve znaš. Nema riječi utjehe. Znaj da mislim na tebe i nadam se da ćeš imati snage za dalje. I da ćeš i ti jednom imati bebu u rukama.

  3. #3
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nivesa, jako mi je žao. Tu stvarno nema pravih ni utješnih riječi.. Želim ti puno snage za dalje.

  4. #4
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Draga, ne postoje rijeci utjehe koje bi vam mogle sada ublaziti bol, no znaj da ima ljudi koji ce ti pruziti svoje rame, za sutnju, za suze, za ljutnju, pitanja...nitko, ali bas nitko ne bi smio proci takvu bol u zivotu. Ono sto vam sada zelim jest da naletite na ljude koji ce imati razumijevanja, koji ce vam zaista pomoci u trazenju odgovora a ne dodatno postavljat mine. Vjerujem da cete pronaci odgovore, i zaista ti zelim snage u trazenju istih.
    Jesam daleko, jest da se ne poznamo, no tu sam. Mozda je nekad lakse sutjeti, ili vikati s nekim tko ne pozna, tko ne ocekuje od tebe odredjeno ponasanje osim onoga kako se zaista osjecas, osim potrebe koju imas.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Suosjećam... ne mogu ni zamisliti kako je to. Čuvaj se i oporavi. Nek te čuvaju tvoji anđeli, a ja se nadam da ćeš ostvariti svoj san.

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Draga žao mi je i sama imam 2 anđela izgubljeni u malim trudnoćama...bol je velika, srce plače, kida se, da..teško je.
    Nemam nešto pametno za napisati osim bit ce bolje...razgovaraj sa nekim tko ti je najveca podrska i tako ce ti biti lakse...

  7. #7
    Zelena vila avatar
    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    142

    Početno

    draga, u ove sitne noćne sate suze nezaustavljivo cure..
    jako mi je, jako žao što se moraš nositi sa takvom ogromnom i beskonačnom tugom...
    grlim te jako..

  8. #8
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala cure. Ucimo disat ispočetka. Taman kad se sve dovelo u red opet kaos...

  9. #9
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Nivesa, strasno mi je zao. Nema tu utehe... Saljem ti virtualni zagrljaj <3

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •