Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Perporuka za neuropedijatra u Klaicevoj

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    2

    Početno Perporuka za neuropedijatra u Klaicevoj

    Pozdrav ekipa, molila bih vas za preporuku neuropedijatra u Klaicevoj. Dobili smo preporuku za dr. Krakara, no nema ga na listi tima na odjelu neurologije. Znam da radi u Sabolu, no zbog sve dijagnostike i moguceg magneta trebamo bas Klaicevu.

    Hvala!

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mstasni prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav ekipa, molila bih vas za preporuku neuropedijatra u Klaicevoj. Dobili smo preporuku za dr. Krakara, no nema ga na listi tima na odjelu neurologije. Znam da radi u Sabolu, no zbog sve dijagnostike i moguceg magneta trebamo bas Klaicevu.

    Hvala!
    Moj stariji je bio na pregledu kod dr. Vlaste Đuranović (prije par godina, bio je srednjoškolac, a poslala ga je njegova neurologinja iz Suvaga, samo radi magneta) https://www.kdb.hr/klinika-za-pedija...ku-neurologiju

  3. #3
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Dr.Đuranović je odlična. Bili smo privatno ali imam frendicu koja je u bolnici bila kod nje. Jako detaljna, temeljita. Mi smo došli s jako puno nalaza sve ih je proučavala, sortirala i super mi sve objasnila oko dijagnoze i koje pretrage jos napraviti.

  4. #4
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Mi smo kod Sekelj Fures i stvarno je pristupacna i sve lijepo objasni...curka je bila dva dana u Klaicevoj, s tim da je po noci isla doma i obavili smo sve pretrage..jedino smo magnetnu morali cekati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •