Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Scirocco dječji bicikli

  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno Scirocco dječji bicikli

    U Hervisu se prodaju. Ima li netko, jeste zadovoljni? Jesu jako teški? Malac je probao u Dechatlonu i mogao ga je voziti, a on je dosta mini. Kako je sad na moru, kupili bi mu taj Scirocco...
    Nisu baš jefitni, ali u Dechatlonu je sve rasporadano.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja mislim da moj mlađi sin ima takav, baš iz Hervisa od prije par godina. Zadovoljan je, ali ja nemam vlastito iskustvo, pa mi je teško reći. Nije bilo nikakvih problema, samo smo tražili da nam naprave nulti servis odmah pri kupnji. Njemu takav odgovara, jer se volio s društvom voziti po Maksimiru i sličnim terenima. Moj stariji ima neki lakši, s okvirom od karbonskih vlakana, ali to je individualno. MM bi uvijek uzeo taj karbonski, a ja više volim ovaj teži.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Za djete od 5 godina ne treba neki specijalni ,16-20 cola bi trebao biti.

  4. #4
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ti bicikli kostaju oko 1000 kn, ako sam dobro snimila, na snizenju. Meni je ostalo u sjecanju da su to ok bicikli. Ali mi smo prvi s pedalama kupili polovni za nekih 600kn. Jer sam htjela dobru geometriju bicikla. Naš je isto bio dosta tezak, veliki šok kod prijelaza sa superlakog laufrada na bicikl s lancanicima, lancem, pedalama, kocnicama itd. 8,5 kg je nemalo, al ima i tezih. Nas stari je bio i tezi, ja mislim, ali je kompenzirao masu kroz dobru geometriju.

    Nemam pojma koliko vam je bitno da dijete moze na daleke voznje i da ne sjedi previse uspravno sa savinutim laktovima i predugim pedalama kao vecina djece koja kruzi po parku.

  5. #5
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Kudri, ali imaš i temu o biciklima pa pregledaj tamo što se pisalo.
    http://forum.roda.hr/forums/85-Bicik...i-ili-uz-cestu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •