Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Oporavak nakon kiretaze

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno Oporavak nakon kiretaze

    Pozdrav svima. Da li vas ima aktivnih koje su radile kiretazu? Zanima me oprovak, koliko dugo ste krvarile, koliko dugo bolove imale. Doktor mi kaze da je normalno ali ja sam i dalje u strahu i nikako da krenem naprijed. Hvala unaprijed

  2. #2
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Prije 2 god sam bila na kiretazi i krvarenje je trajalo cca 2 tjedna. Sad sam bila na tableti isto 2 tjedna ali jos 1 tjedan smeđarenja. Da, normalno je. Kod neke zene traje duze kod neke krace, kod neke obilnije....ako ti dr.kaze da je ok onda nemoj brinuti. Koliko ti je proslo od kiretaze?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 08.07.2020. at 11:11

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Danas je 8 dan. Prvi dan sam imala bolove i krvarenje ne bas obilno, stalo je sve i opet pocelo. Jucer sam isla kod doktora koji mi je radio kiretazu, htjela sam pitati sve sto me zanima sto je normalno sta ne, ali nije bio raspoložen cak je i povisivao ton. Pregledao me na ultrazvuk i kaze evo gledaj i dere se nemaaaaaaaa, doslovno tako. Dao mi sliku i kaze vidis tu bijelu crticu, e to ti je to sto jos malo krvuckas. Uzmi ergometrin jos 3 dana i evo trosim ga Al od njega uzasne bolove dobijem. I opet me se nisam smirila nego kontam da je to nesto ostalo sto kaze da se vidi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •