Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Nifty

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    3

    Početno Nifty

    Bok, nova sam na forumu pa pozdrav svima trenutno sam u 10TT i razmisljam napraviti Nifty ovaj tjedan... Pronalazim uglavnom informacije na njihovim stranicama, koje su naravno pozitivne... Ima li netko da ima negativna iskustva s testom? Ili ako imate pozitivna, isto slobodno podjelite jeste li radile bas u 10tt ili kasnije? Kako izgledaju rezultati testa?

  2. #2
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam ga radila u 11tt i bila sam zadovoljna. Pozitivno iskustvo i umirilo me jer sam bila paranoična. Rezultati ti izgledaju tako da su ispisani sindromi koji se testiraju i pokaže koliki je rizik od njih. Ne može reći da neka bolest postoji ili ne, ali eto pokaže koliki je rizik. I piše spol bebe. Dođu za nekih tjedan dana ako se dobro sjećam.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala! Znaci tocno vam je sve pokazao A kako ste se odlucili bas na nifty? A ne recimo harmony ili panorama? Svi su dosta hvaljeni...

  4. #4
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Meni niti jedan doktor nije htio raditi jako rano, svi su rekli da je bolje u 12tt da ne bih trebala ponavljati.

    Radila sam obican Nifty i spol, gin mi rekao da ono sto ide u Nifty plus pokazuje i stvari koje mozda u životu ne bi predstavljale problem, a zamarali bismo se time. Malo sam citala o svemu pa zakljucila da cu ipak i bez tih dodatnih

  5. #5
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Je, točno je sve bilo.
    A za odluku, čisto zato što je poliklinika u kojoj sam vodila trudnoću nudila Nifty uz neki popust pa dalje nisam ni razmišljala. U biti nikakva posebna preferencija haha, vjerujem da je to sve isti princip.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •