Stranica 10 od 15 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #451

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 5.10.2020.

    (Ne) čekalice
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 24.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 22.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 15.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 5.dc

  2. #452

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Himalaya mislim da ti taj iscjedak nije uopće nešto loše. Tako je meni bilo prošli mjesec - a bit će i ovaj čini mi se. Iscjedak all the time - samo mu se malo mjenjala struktura tu i tamo.
    Međutim nakon O meni on postane onako baš "sticky" kao eggwhite ali osušeni. Prema M postane kremast i bijelkast. A sad ne znam kako je tebi - ali ako te ne svrbi i ne boli nije infekcija - da je infekcija znala bi sigurno... U svakom slučaju meni to nekako i dobro zvuči - nešto je ipak drugačije ovaj ciklus.

    Ja od danas krećem pišati trakice jeeej.
    Preko vikenda sam imala zatezanje - to znači da se stvari događaju, iako još uvijek nisam imala egg iscjedak.

    Lotus - pišni test. Onako bez ikakvih očekivanja tek toliko da se riješiš sumnje - i da znaš na čem si. Nekako si mislim da ti je već trebala stići M jer znam da si malo kasnije krenula s trakicama - to bi značilo da je O bila prije svega toga...

    Kloo držim fige za sve, nestrpljivo očekujem tvoje nalaze hormona - ja volim nalaze čitati uvijek!

    Ivchy Os - imaš li kakve info kad krećeš s folikulometrijama?

  3. #453

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ovaj mjesec nisam bila uhvatila peak tako da ne mogu sa sigurnošću reći kad je bila O. Pišnula sam test i negativan je (M još nije stigla).

  4. #454

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Trakice su One-Step-Pregnancy osjetljivosti 10mlU/mL.

  5. #455

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus baš mi je žao. Ali ništa nije gotovo dok M ne dođe.

    Hehehe Beck došli nalazi. Kako ide vježbanje?
    TSH = 1,31 mIU/L (0,35 do 4,94); LH =5,7 IU/L (folikularna faza: 2,4 do 12,6); FSH = 5,3 IU/L (folikularna faza: 3,5 do 12,5); Estradiol = 140pmol/L (folikularna faza: 114 do 332); Testosteron, ukupni = 1,3 nmol/L (do 1,7); Testosteron, slobodni = 1,2% (0.7 do 2,2); SHBG = 61 nmol/L (32 do 128), DHEA-S 6,14 μmol/L (2,68 do 9,23); Prolaktin = 454 mIU/L (102 do 496); Anti-Müllerov hormon = 44,7 pmol/L (4,1 do 58); Androstendion = 14,21 nmol/L (folikularna faza: 3,14 do 10,47).

    Sve mi je ok po meni osim androstendiona koji mi je povišen. To je valjda zbog PCOS-a.

  6. #456

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus da te sam i ja koristila. Iako sam čak vidjela na 13 dpo liniju, ali je ful svijetla bila. Nisam mogla ni uslikati. Koliko ti je trajao najduži ciklus?

  7. #457

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, u zadnjih pola godine najduži ciklus bio je 27 dana ako se ne varam.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 05.10.2020. at 13:24

  8. #458

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo fsh mora biti veći od LH. U principu postoji tak nešto - i to onda upućuje na PCOS - a to ionako već znaš da imaš tako da je to valjda ok.
    I razlika je stvarno minimalna, mislim da češ za čas to riješiti s nekom terapijom.
    Javljaj što će gin reći.

    Lotus baš mi je žao, gore glavu i idemo dalje. U principu nije gotovo dok ne dođe M!

  9. #459

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, još imam doma 2 testa. Možda ponoviti ako ne dođe M,malo se tješim kako si baš napisala-nije gotovo dok ne dođe M. Jutros sam bila uvjerena da cu procuriti jer su bili počeli grčevi, trajali su neko vrijeme i zatim stali.

  10. #460

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Joj Lotus najgore je to... Znam točno kako ti je... Jedan dio tebe misli "evo je, sad će", drugi dio misli možda je simptom, treći dio tebe si misli "pre rano je da se vidi na testu" i tako tisuću misli u isto vrijeme..
    Držim fige da na kraju ne dođe vještica!!!

  11. #461

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck idem za 2 tjedna kod ginekologa pa ću vidjeti što kaže. Sad sam na Gynositolu i moram prehranu prilagoditi plus vježbanje.

    Lotus jesi radila test s prvim jutarnjim urinom ili? Ako ne dođe M do tad probaj prekosutra ujutro ponoviti. Ja svakako držim fige i škicam stalno forum. Sve smo uz tebe.

  12. #462

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, upravo tako, od riječi do riječi haha
    Klooo, nije bio prvi jutarnji urin, rek'o za ove današnje testove nije toliko bitno jel prvi jutarnji haha

  13. #463

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, inverzija LH i FSH ukazuje na PCOS, ali kod tebe je minimalna. Moja inverzija je puno veća FSH 7 i LH 10, AMH mi je dosta povišen i kod mene sve ukazuje na upitne ovulacije i nekvalitetne jajne stanice. Omjer FSH i LH navodno bi trebao biti 2:1 iako sam negdje naišla da je i 1:1 ok. Mislim da su ti dobri nalazi, ali baš bi voljela čuti što kaže tvoja doktorica ili doktor.
    Lotus, drš se! Ima svakakvih priča i iskustava te uvijek postoji nada, ali ipak treba biti realan.

  14. #464

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo zaboravih odgovoriti da ide vježbanje ok. Na 3 puta tjedno sam za sada, prošli tjedan sam zadovoljna jer sam sve odradila.
    A za dalje ćemo vidjeti.
    Mislim da prehrana i vježbnje stvarno pomažu...

  15. #465
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Klooo, inverzija LH i FSH ukazuje na PCOS, ali kod tebe je minimalna. Moja inverzija je puno veća FSH 7 i LH 10, AMH mi je dosta povišen i kod mene sve ukazuje na upitne ovulacije i nekvalitetne jajne stanice. Omjer FSH i LH navodno bi trebao biti 2:1 iako sam negdje naišla da je i 1:1 ok. Mislim da su ti dobri nalazi, ali baš bi voljela čuti što kaže tvoja doktorica ili doktor.
    Lotus, drš se! Ima svakakvih priča i iskustava te uvijek postoji nada, ali ipak treba biti realan.
    Poslala sam ti PP

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #466

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 6.10.2020.

    (Ne) čekalice
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 25.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 23.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 16.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 6.dc

  17. #467

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Kako ste? Ne mogu vjerovati da sam već 16.dc - vrijeme leti kad je prije ovulacije hahah
    Krenula jučer s trakicama, osjećala stezanje dolje u jajnicima navečer baš dosta, sluzi imam nešto ali nije još egg.
    Zakazala ssam ovaj mjesec s noćurkom, nisam redovito pila - baš se vidi razlika.
    Zato ovaj mjesec isprobavam onaj lubrikant pa vam javim kako ide s tim haha

    Fertility friend mi najavljuje O u subotu - planiramo do kraja tjedna pokriti svaki drugi dan!

  18. #468

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure

    Da Beck u pravu si. I meni je proletilo. Prošla M, a kao da je jučer došla.
    Ja sam se jučer i danas uhvatila vježbanja pa me sad malo sve zateže. Googlam prehranu za PCOS, ali to mi predstavlja baš napor. Tako da još nisam odlučila što ću danas za ručak.
    Hehhhehe Beck može samo ti nama javi jel valja to što.

    Lotus kako si nam ti? Ima li kakvih novosti?

    Ivchy, Himalaya kako ste vi?

  19. #469

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Meni će (.)(.) eksplodirat. Čekam M pa ćemo vidjeti s doktoricom idem li na pauzu ovaj ciklus ili ćemo odmah u ivf. Moram ih zvat, ali sve nešto odgađam. M bi trebala doći do subote.

  20. #470

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo prehrana za pcos je više manje ista kao i meni za Hashimoto/IR.
    U prijevodu - jedi lišće i meso i nadaj se najboljem
    Mislim ajde nije tako strašno ali svodi se na to da izbaciš sve šećere, gluten i većinu UH. Što više proteina i zdravih masnoća.
    Meni to jako odgovara, iako mi je teško ustvari se puuuno bolje osjećam kad tako jedem.

    Himalaya - držimo fige da ne dođe!!

  21. #471

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Žene moje drage, kod mene sve po starom, u trbuhu me grči tu i tamo ali M ni traga

  22. #472

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Joooj Lotus ja sam sad išla po tvojim postovima i 21.9. si krenula s trakicama i sve su bile negativne.
    To ti je bio 15dc - znači da je valjda O bila prije toga jelda?
    Znaš koliko ti je duga lutalna faza? Jer ako ti je 14 dana kao i meni a O je bila prije 15dc - trebala si već dobiti kaj ne?
    Ja sam imala jedan takav ciklus gdje nisam imala bol a sluz je bila stalno prisutna i taj ciklus sam imala jako kasno ovulaciju - ciklus na kraju potrajao 36 dana...
    A ti inače nemaš tako duge cikluse pa mi je baš čudno ovo.....
    Držim fige da ne dođe!!

  23. #473

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, ovaj mjesec je nekako cijeli bio čudan. Bila sam si protumačila da je O bila očito ranije nego inače.
    Pišnut ću još možda sutra jedan test i nakon toga zovem ginekologa za ultrazvuk da vidimo o čem se radi (iako je njegova praksa dati tablete da izazovu M i to je to). Možda ne bi bilo na odmet ići opet provjeriti hormone (zadnji put sam ih vadila u 5.mjesecu).Lice mi je ful prištavo ovaj mjesec. Uglavnom, nemam šta više posebno pametovat osim naručiti se ginekologu i to je to hahaha

  24. #474

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure! Kako ste na ovo kišno jutro?

    Lotus ima li kakvih novosti?

    Kod mene nema ništa osim upale mišića od vježbanja

  25. #475

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 7.10.2020.

    (Ne) čekalice
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 26.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 17.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 7.dc

  26. #476

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus nadam se da danas nije stigla - naravno iz dobrog razloga
    Ali da, svakako ako danas ne dođe ja bi na tvom mjestu pišnula još jedan test pa da vidiš tj da si onda na miru.
    Ovo isčekivanje ubija!

  27. #477

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, M nije stigla,na testu ni traga crti za trudnoću, u trbuhu i dalje grči. Zvala sam danas ginekologa, objasnila mu sve, kaže on nek pričekam do drugog tjedna pa da mu se opet javim i još mi na kraju poziva kaže "sretno" (sretno u čemu?) hahaha

  28. #478

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, možda mu to zvuči obećavajuće pa kaže "sretno". Iako već bi ti test za trudnoću trebao definitivno pokazati.

  29. #479

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    A jesi opet imala onaj najosjetljiviji test 10mlu?
    A gle svašta je još moguće, a ne znam može li biti tako lasna implantacija pa da se u tom slučaju ne vidi na testu?
    Joj Lotus ja stvarno držim fige da bude nečega

  30. #480

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, uzela sam drugi test, "Clear Sign", nisam išla za osjetljivošću ali to je to, valjda bi jedan barem pokazao crtu da se možda radi o T.

  31. #481

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kako je Himalaya napisala-treba biti realan, a čovjek se ponekad zanese haha (čitaj:ja)

  32. #482

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma nisi jedina koja se zanese, ali ja sam nekako uvijek oprezna i realna jer baš boli ta naša borba s neplodnošću. Ja ti od sveg srca želim da M ne dođe i da treći test bude + ili da ginekolog kaže da si trudna.

  33. #483

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, lijepo buđenje i jutro sam imala-stigla M tako da Beck, piši 1.DC. Danas su mi sve lađe potonule, sutra će bit bolje.

  34. #484

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 8.10.2020.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 18.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 8.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 1.dc

  35. #485

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus baš mi je žao. A svi se lako zanesemo tj. uvijek se nadaš - mislim da je to normalno pa čak i zdravo. Bilo bi zabrinjavajuće da kompletno izgubiš nadu.

  36. #486

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Današnji bih dan najradije provela u krevetu.Ali evo, za pola ure ipak moram krenut haha

  37. #487

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus,
    Beck, kako si ti? Jesi što uhvatila s trakicama? Akcija?
    Kloo, kako si ti?
    Ivchy, ima li kakvih novosti?

  38. #488

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus žao mi je. Samo hrabro dalje.

  39. #489

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus tako i meni bude uvijek prvi dan... Što zbog bolova što zbog tog glupog osjećaja jer je opet došla.
    Tako da izdrži ako ideš na posao a kad dođeš doma se fino sklupčaj u krevet i upali tv!

    Himalaya pišnem 1 trakicu svaki dan navečer - dosta sam neopterečena nekako - do sada nije bila pozitivna ni jedna. Računam da će biti kalendarski sutra ili prekosutra.
    A i nismo do sada akcijali - budemo iduća 3 dana.
    Mene posao muči pa sam sva u tome.

  40. #490

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus slažem se s Beck. Taj prvi dan je stvarno najgori. Ako ne ništa dani idu brže nakon tog prvog dana.
    Znam da nije neka utjeha, ali ovaj ciklus sam prošla kroz sličnu stvar. Iskreno kad test velike osjetljivosti na 13, 14, 15 dpo ne pokaže plus zapitaš se i ako bi bila T kakva bi bila Možda sam samo ja u panici od zadnje trudnoće.

    Beck držim fige da uskoro uhvatiš O. I nadam se da će se smiriti situacija na poslu.

    Himalaya ja sam dobro. Kako si ti? Jesi se čula s doktorima hoćete pauzirati ili idete odmah u ivf?
    Kod mene se ne događa se ništa posebno. Razmišljam kad krenuti s trakicama. Teško mi je odrediti kad su mi ova zadnja dva ciklusa kad sam ih koristila trajala 2-3 miseca.

  41. #491

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, hvala na lijepim riječima. Na posao sam morala ići a popodne ću bome provest na kauču uz tetošenje od strane MM-a

  42. #492

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo jel ti već imaš trudnoću iza sebe? Promaknulo mi to tj. vjerojatno sam zaboravila da sam pročitala :/
    A na tvom mjestu bi krenula od 14dc pa opet dalje dok ne bude O. Mislim da nema druge. Ili to ili akcija svaki drugi dan cijelo vrijeme idućih par mjeseci
    Jer tebi ni bazalna ne može potvridit O točno jelda?

    Lotus

  43. #493
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Jao cure kakav tjedan...
    Ništa još od M, a ovaj put je nestrpljivo čekam da mogu zvati dr. i dogovoriti se za termin za UZ

  44. #494

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kod nas još jedan ciklus ajmo reć "ciljanih odnosa", koji može biti i dobitan, a ako ne bude moramo se opet javiti na humanu za dogovor oko skupljanja nalaza i postupka. U međuvremenu naručujem još LH trakica.

  45. #495

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 9.10.2020.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 28.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 19.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 9.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 2.dc

  46. #496

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    IvchyOs držim ti fige da dođe što prije!
    Lotus oboružaj se trakicama

    Kod mene nema ništa što da vam prijavim, imam neke te sluzi - mislim da je to eggwhite i to imam dosta - a nisam baš bila redovna s noćurkom tako da je to valjda ok. Iduća 3 dana akcija pa što bude bude.
    Jučer je trakica bila opet negatvna ali mislim da je rano još - danas sutra očekujem pozitivnu.

  47. #497
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Eto, Beck piši mi 1. dc.
    A sad strpljenja i terapije...
    Cure nadam se da provodite ugodan vikend

  48. #498

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Jeste dobro?

    Beck da imala sam trudnoću (dijagnoza: Blighted ovum). Evo sad za par dana će biti godina dana od pobačaja. Pokušavam ne razmišljati o tome da ne potonem.
    Prošli ciklus je bilo i previše akcije. Krenit ću tako s trakicama na 13, 14 dc pa ću vidjeti. Potvrdi mi bazalna ovulaciju. Ovaj ciklus pogotovo.
    Ovaj cili tjedan imam blagu upalu mišića od vježbanja, a danas smo još otišli na planinarenje. Sutra će mi biti veselo.
    Beck jesi uhvatila peak?

    Ivchy sretno s pretragama i terapijama. Javljaj nam sve.

    Lotus držim fige da bude dobitan.

    Cure uživajte u vikendu.

  49. #499

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kod mene još ništa. Jučer sam očekivala M s obzirom da je to 14 dana od kad je trebala biti punkcija, ali su folikuli ranije puknuli. Pričekat ću još sutra pa ću pišnuti jedan test. Imam sve simptome da ću procurit svaki čas pa ne očekujem ništa previše. Mislim da kasni zbog duphastona ili je ovaj ciklus sav zbrčkan.

  50. #500

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 12.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 22.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 12.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 5.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 3.dc
    Posljednje uređivanje od Beck : 12.10.2020. at 12:39

Stranica 10 od 15 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •