Stranica 3 od 15 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hvala Himalaya na ohrabrenju!
    Meni su hormoni štitnjače svi ok -osim tsh koji je malo viši pa malo niži. Jedino su mi ta antitijela jako visoka ali koliko čitam to će se isto regulirati donekle terapijom.
    Osim toga moram popraviti anemiju koju isto očito imam... Valjda mi je zbog svega toga zajedno bilo tako loše zadnjih godinu dana.

    Inače ja se vratila s vikenda na moru, nisam sigurna da li sam napunila ili ispraznila baterije ali bilo nam je lijepo

    Lotus slažem se, pričekaj još koji dan.
    Himalaya kako je kod tebe po tom pitanju?

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Evo zato lista za 10.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 30.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 25.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 25.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 17.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 13.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 3.dc

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, i ja sam anemična. Željezo mi jr koma i to sam prvo dobila na humanoj da sredim. Međutim, čim prestanem piti tablete, željezo je opet izrazito nisko. Tako mi je cijeli život.
    Ja sam tako tako. Ne znam što su simptomi od duphastona, što od pms, a što od potencijalne trudnoće. Cice me bole i stalno sam naduta, ali tako mi je uvijek pred m. Vidjet ćemo. Trudim se ništa ne osluškivati.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure

    Beck nadam se da će ti se s terapijom hormoni školski izregulirati.

    Ja sam u nedilju ujutro otišla doma. Vozila 300km do doma da bi navečer išla pišnuti jednu LH trakicu čisto eto. I bila je mrvicu svijetlija ova testna od kontrolne. Ova neka aplikacija (nezz smijem li pisati koja) mi je detektirala to kao peak (omjer T/C je 0.97). Tako da sam se ja jutros vratila nazad u ZG na temelju toga valjda peak-a. Iskreno ne znam zašto. Ralno prva pozitivna LH trakica na 30 dc mi ne ulijeva neko povjerenje da bi moglo doći do T. S tim da me strah što mi je ta lutealna faza dosta kratka. Ako se ja ne varam to znači da je progesteron nizak, a ako je on nizak pitanje je kako bi se trudnoća i održala.

    Ima li možda koja od vas iskustva ili preporuku di bi mogla privatno otići izvaditi progesteron u ZG? Stignem li uopće i moram li vaditi sve spolne hormone da bi se dobila bolja slika stanja ili je za sad dovoljno samo progesteron da vidim kakva je ova O bila ako se uopće desila. Čekam par dana da potvrdim bazalnom.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Najradije bih preskočila par dana da znam na čemu smo hahaha

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo - možeš u Zg ići u Breyer - tamo se ni ne naručiš, samo ušetaš i kažeš za što vadiš krv.
    Progesteron se vadi najčešće 7 dana nakon O - to svi kažu 21.dc - ali đabe ići 21.dc ako je ovulacija kasnije od 14dc.
    Daj sliku te svoje trakice?
    Baš sam jučer čitala da su žene s ciklusima po 60 dana ostajale prirodno trudne - jer kao dok god ima ovulacije ti možeš ostati trudna.
    Ali razumijem tvoju brigu jer meni se produžio ciklus evo sad će biti mislim 35 dana. Prije mi je bio 28...
    Vadila sam progesteron i bio je ok nakon O.
    Na tvom mjestu bi si našla nekog ginekologa da ti izvadi sve spolne hormone - imaš LH, FSH, estradiol, progesteron i svašta nešto - da se utvrdi zašto ti tako dugo traju ciklusi, jer najčešće problemi s jednim hormonom vuku probleme i s drugim hormonima. Progesteronom možeš samo utvrditi da li je bila O ili nije.
    Probaj ovaj ciklus upratiti koliko ti je duga lutealna faza isto, pa to spomeni kad budeš išla na pretrage isto.

    Himalaya - da vidjet ću, nadam se nekoj terapiji za to željezo. Ja sam imala dok sam bila mlada manjak željeza ali nikad nisam ništa pametno dobila za to, prestala sam to kontrolirati i eto me sad opet tu gdje jesam

    Lotus samo strpljivo, teško je ali bude ti to brzo prošlo :D

  7. #107

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 11.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 31.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 31.dc
    Himalaya ~~~~~~ 26.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 18.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 14.dc
    Garawa ~~~~~~~~~ 4.dc

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kloo, nizak progesteron se lako liječi npr. s duphastonom. Tako da nemoj se brinuti da je to neki veliki problem.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Aha super. Hvala Beck Htjela bih bar potvrditi je li bila ovulacija ili ne ovaj ciklus.

    Evo slike testa, ako sam ja to dobro napravila https://ibb.co/BtdNJPb Što vi mislite je li to peak ili ne?
    I ovo mi je graf bazalne od ovog ciklusa da vidite kako mi luduje temp ovih zadnjih dana https://ibb.co/XzwMPLC Mjerite li vi bazanlu?

    Meni je 33 nekakav prosjek, jedino sam poslije pobačaja imala par ciklusa po 20 dana. Zadnji mi je bio 65 dana, ali tad mi je baš bilo grozno na poslu pa prepisujem stresu. Znam imati tako po 60ak dana cikluse kad sam pod stresom, pretpostavljam da meni tad prolaktin skoči.

    Hvala Himalaya Sad mi je lakše.

    Nažalost sam si u glavi zablesila kako bi bilo super ovaj ciklus da ostanem trudna jer bi taman došao bebač za mužev i moj ročkas. Ne znam zašto si to radim. Samo će mi biti još gore

  10. #110

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo pa da ja bi rekla da ti je to peak.
    A gledam i graf ajde vidi da li će ti FF označiti automatski koji dan je bila O...
    Imaš nekako dosta oscilacija, da li mjeriš svaki put u isto vrijeme?

    Ja sam mjerila prije i odustala kad smo uzimali pauzu od svega. Sad hoću opet mjeriti ali svaki put zaboravim ujutro uzeti toplomjer
    Ako ćeš i ti mjeriti moram se i ja nathjerati pa da uspoređujemo!
    Ja sam si ćak bila uzela vip membership davno prije na FF - da mogu uspoređivati grafove s drugima haha

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Da onda je to to. Samo nikako da mi bazalna potvrdi, a i grudi me još ne bole kao što znaju. Možda bude danas/sutra O jer kao nakon peak-a O nastupa za 12 do 36 h. Tako sam neki podatak našla.
    Zadnji ciklus mi je označio FF da je bila O. Ovaj ciklus je najprije pretpostavio na 13dc, pa na 19dc ali kako se nije temp održala onda se ipak maklo da je bila O. Da, što se mjerenja tiče stvarno sam točna. Svako jutro mi zvoni mob u 5:06

    Meni je ta bazalna stvarno super. Navikla sam se sad i nije mi neka muka. I s obzirom da nemam nikakve simptome to mi dobro dođe za detekciju O. Ajde počni i ti pa da baš da usporedimo. Ma ja igram i onu kao igricu na FF di se treba odrediti kad je bila O samo da čim više grafova pogledam.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kloo, pokrivajte sve ove dane. Ja mislim da je ovo peak.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo čekaj kakvu igricu? Ja ne znam za toooo
    Gdje se ide da dođem na tu igricu hahah ?

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya hoćemo da. Pokrivamo od 17 dc svaki do svaki drugi dan. Već sam malo umorna, ali nema sad odustajanja

    Evo jučer sam opet imala otprilike istu LH trakicu (otprilike tamna ona testna kao i od nedjelje). Po aplikaciji je malo tamnija pa je kao to sad peak. Moram ići kupit još trakica. Sve sam potrošila kad sam krenila od 10 dc.

    Heheheh Beck da bi došla do igrice kad uđeš u FF imaš u gornjem desnom kutu one tri crtice. To stisneš i onda ideš na Docs, Education & Fun. I onda ti tamo piše Interpretation Game. To ti je ta igrica.

  15. #115
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Klooo imam ja LH trakica za prodati ako zelis samo sto mogu poslati tek u pon.kad se vratim s mora.

    Nama je danas dosao kariogram uredan. Jos nalaz za trombofiliju cekam.
    Posljednje uređivanje od mašnica : 12.08.2020. at 12:11

  16. #116

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo idem odmah vidjeti tu igricu!
    A za trakicu - da li znaš koje su ti osjetljivosti trakice? Najčešće budu od 25mlU ili od 10mlU - ove od 10 su osjetljivije pa onda reagiraju i na manje peakove LH.
    Meni često ta od 10 bude tako tamnija nego što bi trebala ali zato ova od 25 - samo kad jepeak tj. krene tamniti ujutro, navečer bude peak i idući dan ujutro je već malo svijetlija od kontrolne.
    Ja svoje naručujem sve sa amazon.de - to mi je najpovoljnije. Pokupujem i jedne i druge jačine pa onda uspoređujem

  17. #117

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 12.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 32.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 32.dc
    Himalaya ~~~~~~ 27.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 19.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 15.dc
    Garawa ~~~~~~~~~ 5.dc

  18. #118

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mašnice super! NVidjet ćeš da će ovaj za trombofiliju biti ok
    Kako se ti osjećaš za sada?

  19. #119
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ove moje su One step zelene iz Britanije narucim 20ml jacine meni isto pokazuju drugu crticu samo kad je peak. One roze mi nemaju smisla pa stalno su jace crtice...

    Ja sam ok na moru ali brine me samo sto jos mengu nisam dobila 54 dana nakon spontanog iak odr.mi prije 10 dana samo rekao doci ce...

    Ako i trombofil.bude ok onda ce me brinuti zasto onda nisu uspjele 2 trudnoce, ako trombof.ne bude ok bar cu moci dobiti terapiju i sigurnije ici naprijed.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Vjerujem da je zanimljivo i lako pratiti promjene u tijelu pomoću bazalne temperature kad se čovjek uhoda a moram priznat da sam uvijek bila lijena za početi s mjerenjem.
    Kod mene ništa novog, u fazi sam da pri odlasku na wc strepim od susreta s M hahaha

  21. #121
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Lotus jel ima sto novo kod tebe?

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    U trbuhu mi drobi već par dana, jel od PMSa ili T, tko to zna hahahaha

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Mašnice kasno sam vidjela tvoju poruku. Sinoć sam naručila već i danas skupila. Uzmem preko njuškala roze One step osjetljivosti 20 mIU/ml. Javim ti se kad potrošim ovu turu ako budeš još imala. S obzirom da nisam baš upoznata s tvojom situacijom i ne znam što su sve te pretrage želim ti da se čim prije sve sredi

    Beck jesi bacila koju igricu? Kako se ti osjećaš?

    Lotus5 nadam se da do tog susreta neće doći

    Himalaya imaš li ti kakvih simptoma?

    Cure jeste si već odredile kad ćete radit testove? Ja sam ovako malo luda pa čim dobijem M si odredim kad ću otprilike raditi test. Ovaj ciklus je trebalo biti 15.8. S obzirom da još čekam O nije mi bila baš neka procjena hahaha

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Meni je O bila 31.07., trebala bih sutra dobiti M... doma imam jedan test 8)
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 12.08.2020. at 20:43

  25. #125
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Kloo ja sam prije 2 god i prije 2 mj
    imala spkntane u 8 i 9tjednu. Ginekog me salje na pretrage pa cemo vidjeti. Bila sam i na odbrojavanju, sad malo pauza a i cekam jos 1.mengu pa nqjesen se nadam da cu opet i ja odbrojavati za sada pauza dok ne skupim nalaze i obavim jos koji pregled i uzv. Za testove se javi
    Posljednje uređivanje od mašnica : 12.08.2020. at 21:33

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ostaje meni moj test za dalje, upravo dobila M... Beck, piši sutra 2.DC

  27. #127

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Žao mi je Lotus.
    Ja neću pišnuti test. Ona biokemijska prošli put me izludila. Čekat ću betu ili M. Ovisno što prije dođe na red. Nemam nikakvih simptoma osim što me cice bole. Nisam optimistična.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    Kloo igrala sam ono kad moraš označiti koji dc je bila O. Sve sam pogodila pa mi malo dosadilo već
    Ja sam ok, jučer se ubila od posla, doslovno sam se u 21h kad sam konačno legla srušila u krevet i zaspala.
    Imamo doma poplavu u podrumu još uvijek on silnih kiša pa sam svaki dan bar sat vremena u podrumu kojeg pokušavamo osušiti.
    Dragi je baš u silnom stresu oko posla, a kako i nebi jer radi skoro pa 24h dnevno već 2 tjedna. Doslovno odspava 5-6 sati i ide raditi, sjedi u radnoj sobi cijeli dan, ne pojede ništa dok ja ne dođem s posla. Za poluditi...

    Mašnice uskoro ćeš s ti nama vratiti na odbrojavanje!
    Lotus žao mi je... Novi ciklus - nove pobjede!
    Himalaya slažem se, radije čekaj dan očekivane pa ako ne dođe radi test. I ne razmišljaj previše (iako to kažem ja koja svaki mjesec osluškujem svaki "simptom" pa ga danima proučavam )

    Šaljem listu kasnije, možda se još netko javi s nekim updateom!

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Žao mi je Mašnice Držim fige da čim prije dodeš na odbrojavanje i još brže odeš s njega. Javim se za testove svakako.

    Žao mi je Lotus.

    Žao mi je Himalaya zbog biokemijske. Nadam se da se neće više ponoviti.
    Ja većinom radim test oko 35 dc ako ne dođe M prije (ciklusi su mi većinom 33 dana). Više nikad prije očekivane M. To sam na početku radila pa se izludim što pokazuje test.

    Beck da i meni brzo dosadi. Iako ja nikako da pogodim sve točno. Ali ja ti to većinom "igram" da vidim ima li kakav graf koji je sličan mome. Jooj Beck nadam se da će se smiriti malo situacija kod vas. Nažalost sam se nagledala tih šteta od poplava tako da mi je jasno s čim se borite.

    Kod mene je bazalna prestala onako ludovati, međutim nema još skoka i potvrde O Jučer mi je LH trakica bila dosta svjetlija. Tako da više nisam pametna. Samo znam da mi se ne da imati još jedan ciklus od 60+ dana.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 12.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 33.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 33.dc
    Himalaya ~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 20.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 16.dc
    Garawa ~~~~~~~~~ 6.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 2.dc

  31. #131

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo - ma ja bi na tvom mjestu tražila hormone da mi vade i folikulometriju. Da vidiš što se događa ...
    Mislim ne želim paničariti ali meni su rekli da čim ti tako temperatura luduje nešto nije ok s hormonima.
    Recimo ja imam jako nisku temp cijeli ciklus jako često.
    I baš mi je bila jedna cura rekla da imam niske temperature, da može biti zbog hormona.
    Na kraju mi je endokrinologica to potvrdila - tj. spomenula sam joj niske bazalne u oba dijela ciklusa i rekla je da je to najčešći pokazatelj problema sa štitnjačom - koje sad na kraju eto i ispada da imam....
    A tebi baš pleše gore dolje, nema onog školskog grafa ... Makar ne mora to njišta značiti - ali u kombinaciji s tako produljenim ciklusima ja bi da si to provjeriš sve, da znaš što se događa.
    Pa da onda i kreneš rješavati sve što prije - iako dok god ti imaš O imaš šanse da ostaneš T, tako da nije ništa crno bijelo

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck hvala ti puno na savjetu. Imam termin kod ginekologice 24.9. pa čekam da odem na pregled. Iako mi se sad čini ko cila vječnost. Čekam i da se ovaj jedan ginekolog vrati s godišnjeg pa ću vidjeti ima li mista kod njega da se pribacim. Mislim vrlo vjerojatno imam nekih problema s hormonima. S prolaktinom sigurno. A s tim da kad su mi operirali tumor na hipofizi su mi i rezali hipofizu što nije preporučljivo, ali tumor je bio i unutar hipofize pa su morali. Nisu mi nikad kontrolirali utječe li to na rad hipozife. Većinom vadim samo prolaktin i idem na MR.

    Beck ne znam smijem li to pitati, ali kod koje endokrinologice ideš?

    Meni je moja ginekologica rekla kao da imam i policistične jajnike i kao nema veze što ja imam većinom redovite cikluse, ali da je moguće da nemam ovulaciju. Zato sam krenila mjeriti bazalnu da vidim, s obzirom da osim bolnih grudi nemam nikakve druge simptome. Međutim, taman taj prvi ciklus mjerenja sam imala užasno razdoblje na poslu i pretpostavljam zbog stresa mi je ciklus trajao 65 dana. Prema FF imala sam ovulaciju. Ovo je sad prvi ciklus nakon toga. Možda se još nisu hormoni smirili.
    Ima li netko možda od vas policistične jajnike? Koji su simptomi? I pijete li kakve lijekove?

    Trebam li za folikulometriju sačekati novi ciklus ili?

    Svi mi kao govore da se samo trebam opustiti, onda komentari da oni nikad nisu koristili ni trakice ni mirili bazalnu pa su ostali trudni (ni ne znaju za bazalnu ni za trakice, ni za prvu i drugu fazu ciklusa i slično). Mislim vidim koliko malo i ja znam čitajući vaše komentare. Sorry cure na depresivnom postu, ali danas sam baš sva nikakva. Da mi bar M dođe da krenem ispočetka.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, na slušaj druge jer glupih komentara će uvijek biti (pogotovo savjeti za začeće).
    Bitno je krenuti od nekud i provjeriti za početak osnovne stvari.
    Ja bila u bedari dan, dva eto me opet i idemo dalje, i tako svaki mjesec hahahahaha

  34. #134

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo ja ti sad za štitnjaču idem u Leptir polikliniku. A imaš tamo i baš endokrinologa. Meni su tamo svi super.
    Ja to sve radim privatno... pa onda s tim kod doktorice o.p.
    Ma i meni su svi govorili treba se opustit, treba ovo treba ono...
    Neću zatrudnit od opuštanja kad nešto očito ne štima samnom.
    Normalno je da budeš malo u bedari ali sva sreća pa se svi ti problemi uglavnom mogu riješiti. Barem danas ima toliko tih tableta za izazivanje O, za poticanje M itd - i ima toliko žena koje su zatrudnile uz pomoć toga.
    24.9. se čini daleko ali ustvari je to za mjesec dana. Proći će to brzo.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus, Beck hvala vam puno

    Lotus svaka čast za pozitivan stav. Proći će i mene vjerojatno čim MM dođe doma, ovako kad sam sama sa svojim mislima nije dobro.

    Hvala Beck još jednom za info. Moram si to sve sad posložiti i krenuti s pretragama.

    Kako ste vi cure?

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo za folikulometriju pričekaj da dobiješ M pa se onda dogovori kad da krenete i kojim redom.

    Jedino što mene drži na životu je to što je petak
    Osim toga krenuli su mi bolovi kao da ću dobiti, a iskreno i jedva čekam jer mi je ovaj ciklus stvarno pre dug..

    Iiiiii čekam da nam Himalaya javi neke vijesti ako ih ima

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Da idemo skupljati savjete o tome kako zatrudniti koje je svaka od nas ikad dobila smijale bi se danima hahahaha
    Imam kraj sebe MM koji me diže kad padnem a osim njega i ostali su upućeni u našu situaciju (pogotovo moja sestra i mama). Podrška je uvijek tu a da ima dana kada mislim da je sve nemoguće- ima. Zatim se složim, promislim i krenem dalje. Ne znamo šta nas sve čeka dalje Al ne damo se

  38. #138

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus totalno si u pravu!

    Evo da stavim i listu:

    Lista za 14.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 34.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 34.dc
    Himalaya ~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 21.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 17.dc
    Garawa ~~~~~~~~~ 7.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 3.dc

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ugodan vikend vam želim a tebi Himalaya držim fige

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jooj i ja isto čekam da se Himalaya javi. Držim fige.

    Beck nadam se da će ti onda brzo doći M ako ne očekuješ drugačiji rasplet.

    Hahaha Lotus baš si me nasmijala. I tebi želim ugodan vikend.

    I svim curkama naravno

  41. #141

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 15.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 35.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 35.dc
    Himalaya ~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 22.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 18.dc
    Garawa ~~~~~~~~~ 8.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 4.dc

    Ugodan vikend cure

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma joj cure hvala vam, ali očekujem M tek u ponedjeljak. Naravno da ću se javit.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    1.dc
    Nema veze cure. Idemo dalje u naš prvi ivf. Možda on bude dobitan.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 16.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 36.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 36.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 23.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 19.dc
    Garawa ~~~~~~~~~ 9.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 5.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 1.dc

    Himalaya idemo dalje...
    Kod mene pak nema još uvijek M. Trudna nisam, test negativan. Ovaj ciklus je zbrda zdola... Svako malo mi krenu neki bolovi kao da ću dobiti - a ništa se ne događa...
    Nadam se stvarno da će doći sutra, izluđuje me već polako

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, idemo dalje, nema nam druge

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya žao mi je. Samo hrabro dalje.

    Beck koliko je prošlo od O? Postoji li mogućnost da je još rano? Znam kako ti je otprilike. Bojim se da ću se i ja načekati.

    Ja nemam nikakve simptome, osim što me lagano bole grudi na dodir (ali samo kao prednji dio, što isto potvrđuje kao i bazalna da nije još bila O). Iako mi je i sinoć i danas oko 14h testna opet tamnija nego inače na LH trakicama.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 17.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 37.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 24.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 20.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 10.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 6.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 2.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 1.dc

  48. #148

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    Kloo - evo konačno dobila danas... I to s najgorim PMS simptomima ikad (u smislu, vrtoglavica, glavobolja, nervoza i živčanost...).
    Nisam bila sigurna kad je bila O ali očito je bila 23.dc
    Nadam se da ovaj ciklus neće ovoliko dugo potrajati jer ako se opet odulji nema mi druge nego zvati ginekologicu...
    Za neko divno čudo nemam ni bolove kao inače kad dobijem M - tj imam ali puuuuno manje nego inače.
    Ovaj ciklus je bio baš jako čudan.

    Kloo - nadam se da je ono kad si sliku stavljala bio peak
    Meni uvijek bude trakica 25mlu svijetla osim kad je peak, dok recimo kad koristim one jako osjetljive od 0mlu - e kod njih mi svakako bude tj. bude nekad tamnija nekad svijetlija..

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ajde super. Nekad je stvarno bolje da samo dođe već jednom M da možeš ispočetka. Beck znači li to da od ovog ciklusa krećeš s bazalnom?

    Ja ću si počupati kosu ako mi i ovaj ciklus bude 65 dana. Jedan godišnje mogu izgurati, ali dva za redom su mi stvarno previše. Beck ja sam izgubila nadu da je bio peak, jer sam čitala da od ovih metoda koje kao doma koristimo za praćenje ovulacije jedino bazalna može potvrditi ovulaciju. A meni su ti temperature zadnjih 7 dana od 36.15 do 36.30. Potrošit ću sad ove trakice koje imam, a onda ću očito morati uzeti one manje osjetljive.

    Osjećam se malo usamljeno gori u (ne) čekalicama, ali se bojim da ću još dugo biti na "tronu" kako je krenilo. Stignete se sve izredati još jedan ciklus dok ja dobijem M.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    hahahahah ma daaaj ja ti držim fige da je ono bila O pa da ćeš i ti uskoro dolje s nama u odbrojavalice.
    Ma imala sam ti i ja ciklusa da su mi trakice detektirale O - a bazalna tj. FF nije.
    Jer sam imala stalno nisku temperaturu - pa se na kraju ispostavilo da je od štitnjače.
    Tako da tko zna, možda ti i je bila ali nešto drugo ti zeza temperaturu.
    Je, krenut ću kad bude zadnji dan M mjeriti bazalnu ali neka me netko podsjeti. Samo mi treba da uđem malo u t rutinu pa ću se naviknuti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •