Stranica 4 od 15 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Meni prošla M tako da me ginekolog uspio sutra ubaciti za uzimanje briseva i mogu biti mirna da ce mi biti gotovi do provjere prohodnosti jajovoda

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck budem te ja positila u petak za bazalnu. Treba mi društvo

    Nemam pojma što bi mi moglo utjecati na temperaturu jer zadnja 3 tjedna od doma radim pa sam čak smirena. Al vidit ćemo. Kad dođe dođe. Neću se sikirati previše, nema smisla.

    Lotus kad ideš na provjeru prohodnosti jajovoda? Držim fige

  3. #153

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Super Kloo može podsjeti me!

    Lotus super!!! Javi nam svakako kad budeš imala rezultate.
    Ja sam imala ureaplasmu na tim brisevima, pila antibiotike i trebala sam ići na kontrolu opet briseve ali došla korona. Trebala bi opet sad to ići riješavati...

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, ako brisevi budu uredni naručit će me za sljedeći ciklus i to 8.dan

  5. #155

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro..
    Kod mene kao neki peak..mislim da će u toku dana biti jači..
    Temperaturu nisam redovno mjerila..malo se odmarala od svega..
    Tako da se po njoj neću moći baš ravnati..sad pokrivanje dva do tri dana pa kako bude..

  6. #156

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Garawa zabetonirajte sad sve dane po redu.
    Ja sam nešto čitala po forumima kod cura koje idu uglavnom na inseminacije u prirodnim / stimuliranim ciklusima - preporuča se apstinencija 4 dana prije O i onda zabetonirati dan prije O, dan O i dan nakon O - kažu i po dva puta dnevno
    Ja sigurno ne mogu više od jednom dnevno, ali bitno je što više keksa tih dana - tako ćemo mi ovaj ciklus samo neka ne bude opet pre dug, dok dočekam ovulaciju proći e mjesec dana ako se ovako nastavi..

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Akcija, akcija :D
    Ja obavila briseve (i vađenje krvi) , lijepo bi mi bilo da nisam danas uspjela jer drugi tjedan mi je doktor na godišnjem, naravno da mi to nije do sada spominjao, što reći

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro curke. Nadam se da ste dobro.

    Lotus super što si to obavila prije nego je doktor otišao na GO. Javi kad dođu nalazi.

    Garawa koliko puta dnevno koristiš trakice i koje imaš? I imam jedno bedasto pitanje, ali u uputama koje sam dobila piše da treba mokraća poprimiti sobnu temperaturu pa kao da ju ostavim 20 min sastrane. Radiš li i ti tako ili?
    I skužila sam da čim ne pijem cili dan ništa ili nešto sitno (ne više od 1 čaše) bude mi je tamnija testna. A kad se natiram popiti više (bar 1l dnevno) držim se onog da par sati prije ne pijem i ne idem na wc.
    Što se pokrivanja tiče mi pokrivamo (iako ne znam što ) od 17dc svaki ili svaki drugi dan, a danas mi je 38dc. MM me počinje lagano izbjegavati hahahahaah.

  9. #159

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 18.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 38.dc

    Odbrojavalice

    JelenaR ~~~~~~~~ 25.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 21.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 11.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 7.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 3.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 2.dc

    Himalaya ti i ja smo se opet poklopile ovaj ciklus da zajedno očekujemo (ako moja ovulacija / ciklus ne poludi opet a nadamo se da neće :D)

  10. #160

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Kineze koristim..i kupila sam i one easy at home..
    Ništa ja ne čekam sobnu temperaturu..odmah umocim..sacekam cca 10 min dok se posuši i očitam u aplikaciji.. premom

  11. #161

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    I te dane pijem manje vode haha.. poslije se danima ne mogu napiti koliko dehidriram.. nije ni to pametno ali eto..

  12. #162

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kad sam očajna onda se čak zapitam baratam li ja uopće dobro s trakicama i tim linijama na trakicama hahahahahahahahahahaha

  13. #163

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja to ništa ne čekam da dobije sobnu temperaturu nego odmah umačem
    I normalno pijem vodu, ne obraćam uopće pozornost na to - kad bude peak onda se to vidi bez obzira na sve kod mene ali naravno ali slučajno kasni O zapitam se isto da li ja to sve dobro radim i redovito zaključim da "nemam ovulaciju ovaj mjesec"....
    Meni tek potamne na dan peaka - i to negdje oko podne kad testiram. Navečer bude uvijek peak - a trakica bude tamna i iduće jutro s prvim urinom. Nakon toga počne vidno blijediti.
    To je obrazac ponašanja mojih trakica

  14. #164

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hvala cure na info. I ja mislim da ako je peak da bi se trebao vidjeti bez obzira, ali opet pretjerujem s tim da ne pijem skoro ništa i ne idem piškiti po 4-5h. Neću ni ja više čekati da dostigne sobnu temp. To očito nema smisla nekog.

    Beck jesu ti ciklusi duži ako nemaš ovulaciju?

    Baš me živcira sve ovo. Kad sam krenila s bazalnom odmah taj ciklus bude od 65 dana. Sad krenem i s trakicama i evo 38 dan za sad. A do tad, nakon što su mi se ustalili ciklusi nakon pobačaja, su bili točno svakih 33 dana.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    A Kloo nemam pojma, evo ovaj je bio 38 dana.
    O nisam osjetila uopće, inače uvijek osjetim- imala jesam tamne trakice ali to ne mora značiti da je bila O.
    Tako da tko zna, možda ovaj ciklus nisam imala O pa je zato bio dulji tako :/

  16. #166

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Aha tnx Beck. Ma pokušavam skužiti što se događa, ali mi i ne ide baš hahaha

    Držm fige da ti ovaj bude normalan ciklus.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kužim sve Kloo, isto tako i ja!

    Jedva čekam da prođe M pa da se bacimo u akciju. Imam nekako jako puno vjere u ovaj ciklus!
    Nekako se bolje osjećam, malo sam smršavila - iako još radim na redovitom vježbanju. I pijem svoje dodatke prehrani svaki dan redovno, tako da nekako baš polažem nadu da mi je ovaj ciklus dobitan


    Lista za 19.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 39.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 22.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 12.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 8.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 4.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 3.dc

  18. #168

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam očajna onda se čak zapitam baratam li ja uopće dobro s trakicama i tim linijama na trakicama hahahahahahahahahahaha
    https://freeimage.host/i/denyb4
    Evo kako kod mene peak izgleda..to je od jutros..

  19. #169

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck što piješ sve od dodataka prehrani? Ja svakim googlanjem nađem nešto što bi htjela probati hoće pomoći hahaha

    Garawa to je stvarno pravi peak.

    Joooj cure držim vam fige i na rukama i na nogama da ovaj ciklus bude dobitni.

  20. #170

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo ja pijem cink pikolinat, selen, folnu (tj. Folacin), K2M2 (zbog apsorpcije d vitamina), D vitamin (neke kapi na recept) i C vitamin. Moram još dodati i željezo na listu ali čekam recept.
    Uglavnom sve to utječe na kvalitetu jajne stanice. Selen i cink zbog štitnjače. Željezo i Dvit sam u deficitu.
    Moram priznati da od kad pijem sve i kad sam redovna imam ekstremno črste nokte. Kad ne pijem imam nokte tanke kao papir s brazdama doslovno (horizontalnim i vertikalnim) tako da očito mi odgovara.
    Popijem sve ujutro nakon doručka tj. kod mene je doručak oko 10-11h.

    Garawa jel to testna linija povukla boju s kontrolne?

  21. #171

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Joooj Beck samo dio toga mi je poznato heheh. Ja sam isto imala jako nizak D vitamin. Dali su mi D-vital od 25000IU. Ali iskreno ja to nisam doživila kao nešto ozbiljno jer su mi i pristavili da kao svi imaju manjak vitamina D. Sad sam se malo zabrinula. Ja pijem onaj Prenatal od Natural Wealtha. I uzela sam prije tjedan dana one kapsule crvene mace.

    Kako meni svaki put na redovnim kontrolama za hipofizu bude netko drugi, onda nekad dobijem i kontradiktorne informacije. Zadnja doktorica (nisam ni sjela u stolicu) me pitala kao jel žudim za hranom. Ja sam rekla da ne. Da ne bi rekla ni da jedem sad nešto puno (zobene na poslu plus ručak kad dođem doma). Ona mi je samo na to odgovorila kao da ne jedeš puno, a ima te (imam 50 - 55kg, ali sam niža. Trbuh mi je kritična točka.). Zaboravi na tumor hipofize (s tim da mi nije ukinula terapiju Bromergonom) ti imaš policistične jajnike. Poslala me na neke kontrole di meni nije ništa bilo jasno. Kad sam došla po nalaze pitam sestru jel imam policistične jajnike, ona mi kaže vi imate manjak vitamina D. I ja sam se tu pogubila skroz. Od tad više nisam bila na kontroli, jer se osjećam dobro. Nemam glavobolje, prolaktin mi je u granicama.

    Svi su mi i sad za trudnoću govorili kao da doći će. Trebaš se opustiti. Onda kad sam počela s bazalnom i skužila da mi je ta lutealna faza kraća uvjerila sam se da je sve ok, ali da samo nismo nikad potrefili ovulaciju. Jer smo pokrivali većinom kako aplikacija kaže kad je. Ali evo ja od svibnja sam imala jedan ciklus. Sad čekam drugi da završi.

    Jedva čekam da krenem na pretrage, samo da ne sidim ovako na mistu.

    Sorry cure, raspisala se ja.

  22. #172

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo D-vitamin ti je jako bitan - on je više hormon nego vitamin - https://ivf.hr/vitamin-d-reprodukcija/
    I nije baš da je dovoljno malo više biti na suncu - jer najčešće manjak bude kad organizam ima problema s apsorpcijom d vitamina...

    A to za doktore mi je poznato, u principu nitko da te detaljno pogleda i ustanovi što je i zašto je...
    Tako sam i ja ludila pa sam zato sad zadovoljnija kad sam krenula sve redom rješavati.
    Još kad izvadim sve spolne hormone ću biti na miru.
    A daj reci jer sam zaboravila - koliko dugo već tako pokušavate?

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Nisam to znala. Hvala ti Beck. Dodajem na listu stvari koje moram kontrolirati.

    A ja sam ti ostala trudna prošle godine u ovo vrime. Tj vjerojatno krajem 8 miseca. Isto nisam imala mengu od sredine 7. miseca (stres na poslu i pred svadbu). I sredinom devetog sam osjetila mučnine i grudi su me užasno bolile. I išla napraviti test i on je pokazao + doslovno iste sekunde. Sredinom desetog sam išla na medikamentozni prekid trudnoće, a do tad su me stalno vukli po ultrazvuku jer nisu bili sigurni koliko sam trudna dok nisu bili sigurni da je blighted ovum. Dobili smo zeleno svijetlo od ginekologa krajem prošle godine i od tad pokušavamo. Nisam ranije ni htjela dizati neku paniku jer kao ako si mlađi od 35 onda treba na pretrage nakon godine dana pokušavanja.

    Jako teško mi je pao taj pobačaj. To mi je bila prva trudnoća i svaki put kad bi išla na ultrazvuk nadala bi se da evo sad će se vidjeti plod. Cilo vrijeme sam imala simptome trudnoće i bilo mi je teško slušati ih kako trudnoća nije dobra, a ja se osjećam trudno.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ajme Klooo baš mi je žao, mogu misliti kako ti je to teško palo
    S druge strane očito možeš ostati trudna i to prirodno tako da samo treba pokušavati! A ovi ciklusi će ti se nadam se izregulirati / nadam se da će ti ginekolog pomoći oko toga!

  25. #175

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 20.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 40.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 23.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 13.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 9.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 5.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 4.dc

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hvala Beck Da ja se isto nadam. Trebam se strpiti malo do tih pretraga pa ćemo vidjeti dalje

  27. #177

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ma sve smo mi jake (zajedno sa svojim muževima) i vjerujem da će kad tad sve biti kako treba, samo što treba prolaziti trnoviti put, ali što je to za nas hahaha
    Ja si naručila još ovulacijskih trakica, naručim ih iz Slo, stignu mi otprilike za tjedan dana

  28. #178

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Tako je Lotus!
    Ja imam još trakica sad za ovaj ciklus - razmišljala sam da naručim još pa sam zaključila da ne treba jer ovaj ciklus ostajem trudna

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure!

    Baš si to dobro rekla Lotus. Kada krećeš s hvatanjem peak-a?

    Hehehe Beck sviđa mi se tvoj zaključak. Držim fige da priča o predjesenskom ciklusu završi s jednim prekrasnim plusićem.

    Nadam se i da će nam se JelenaR uskoro javiti s dobrim vijestima.

  30. #180

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 21.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 41.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 24.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 14.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 10.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 6.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 5.dc

  31. #181

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja isto čekam da se Jelena javi s nekim novostima!

    Nego ja idem danas na more, samo za vikend - i spakirala sam toplomjer Klooo pa da krenem mjeriti bazalnu od sutra
    I nemojte zamjeriti ako sutra/prekosutra zaboravim listu updateati, makar mislim da ću normalno sve stići samo mi se može desiti da nemam baš signala pa da tu zapne

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck uživaj i sretan put. E super, baš sam se sitila da sam rekla da ću te posititi, a jutros sam zaboravila. Ali vidim da ti sve držiš pod kontorlom

    Ma ne brini za listu. Samo se odmori i uživaj.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kloo, za dva dana kreću trakice i hvatanje peaka.Možda bude šta od ovog ciklusa
    Taman došla s posla i u tišini ležim na kauču (inače radim u dj.vrtiću haha).
    Ovaj vikend vjerojatno i MM i ja idemo na neke izlete i kupanja

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, kako si ti?

  35. #185

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus držim fige da ga uhvatiš i da bude i tebi uspješan ciklus. Sviđa mi se tvoj posao. Meni je moga već dosta. Uživajte i vi onda.

    Mi smo planirali na planinarenje. Danas smo odustali nekako, ali vjerojatno budemo sutra.

  36. #186
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Evo me samo da vas kratko skicnem i pozdravim
    Meni je 6.dc....opet prekratki ciklus sa krvarenjima unutar ciklusa... Naručena sam sad početkom 09. pa ćemo vidjeti što kaže gin.
    Malo sam sad već obeshrabrena i bojim se da je nešto ozbiljnije.
    Svima sretno ovaj ciklus, nek bude puno plusića

  37. #187

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 22.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 42.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 15.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 11.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 7.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 6.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 6.dc

  38. #188

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ivchy stvarno ne znam, bilo bi super da te pošalju da napraviš što više pretraga.. Nisam nikad istraživala kratke cikluse jer kod mene uvijek dulji...
    Javi nam se barem kad obaviš taj pregled

    Kloo zaboravih temperaturu izmjeriti jutros, od sutra ću. Nisam si izvadila toplomjer iz torbe i bilo je gotovo jer sam ustala i onda se tek sjetila..

  39. #189

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 23.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 43.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 16.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 12.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 8.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 7.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 7.dc

  40. #190

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ivchy ti već neko vrijeme imaš tako kratke cikluse ako se ne varam. Nažalost ni ja ti ne mogu pomoći jer i moji su duuugi Brzo će početak devetog pa ti želim da dobiješ konkretne odgovore na pregledu.

    Beck jesi danas izmirilia temperaturu? Moja vam cure moje izgleda ovako ^^^^^^^. Nekad su veće nekad manje amplitude, ali stalno tako gori doli.

    Nadam se da ste se odmorile za vikend.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Ja se vratila s mora, napunila baterije i sad moram natrag u realnost
    Evo odmah liste za danas, da ne zaboravim kasnije.

    Lista za 24.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 44.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 31.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 17.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 13.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 9.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 8.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 8.dc

  42. #192

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Evo me cure...Uzela sam si tjedan slobodan pa sam malo išla na starinu koju imamo. Lijepo sam se odmorila i sad krećemo s pokrivanjem. Čekam da mi jave termin kad krećemo u postupak. Nadam se da će to biti listopad jer u rujnu više ne stižemo.

  43. #193

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Super Himalaya, znači akcija ovih dana

    Ja ne znam što da mislim ali me danas krenuli jajnici boluckati kao da će O. Možda ću morati malo ranije s trakicama da ne profulam peak.
    I naravno zaboravila sam izmjeriti temperaturu jutros

  44. #194

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, nek si napunila baterije
    Ja sam jučer pišnula jednu trakicu jer sam baš baš osjećala jajnike ali ništa još od peaka. Provjeravam dalje, ako mi sutra, preksutra stignu nove koje sam naručila hahahaha

  45. #195

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 25.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 45.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 32.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 18.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 14.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 10.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 9.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 9.dc

  46. #196

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutar cure!
    Lotus kad stignu nove ima da dvije dnevno trošiš
    I naravno zaboravila sam mjeriti temperaturu. Zeznuo me poziv iz Tunisa u 3:40 ujutro. Sva sreća nisam se javila. Ne znam da li je vas zvalo ali vidim da je nazvalo pola Hrvatske u noći

  47. #197

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Cure, pijete li vi folnu ili neke prenatal vitamine?

  48. #198

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure!

    Baš mi je drago da ste se odmorile. Sad ste sve u hvatanju peak-a osim Garawe. Ona je svog uhvatila. I ja svog hvatam, ali sam već malo umorna. Možda bi mi bilo pametno prestati, ali opet toliko sam uložila truda u ovaj ciklus da mi je muka sad stati i čekati da dođe M.

    Hehe Beck ma brzo ćeš se naviknuti. I ja sam se zadnja dva dana ustala prije zvona i onda zaboravim pa se vec malo rastegnem i pozelim dobro jutro MM (ali nije mi sad neko preveliko odstupanje pa sam zadržala te temperature, ali stavila napomenu).

    Himalaya usmjeravam svu svoju pozitivnu energiju da vam ovaj ciklus bude dobitan. Ja ti pijem od Natural Wealth-a Prenatal (od prošle godine u ovo vrime) i sad već skoro dva tjedna kapsule crvene mace (čitala sam da je dobro za regulaciju hormona i da sredi cikluse). Htjela sam još uzeti i one Evine kapi, ali su mi rekli u ljekarni da ne kombiniram to sve. Ne znam jedino treba li se raditi kakva pauza za taj Prenatal?

    Nemojte mi se smijati, ali ja sam jučer išla napraviti test za T, bez obzira što nisam imala još O i nema šanse da sam T hahaha. I jučer sam zvala da prominim ginekologa. Jutors sam sve sredila na HZZO-u tako da sad umisto krajem devetog imam pregled kod novog ginekologa početkom devetog

    Držim fige da bar dvije tri dobijete plusić prije nego ja dočekam svoju M.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya ja pijem čuda od vitamina a to sam vam već pisala.
    I ne znam kako bi bez njih, od kad pijem sve te kombinacije ja sam druga osoba - prestale su glavobolje, umor konstantni i taj osjećaj nemoći koji sam imala.
    Imam manjak željeza i D vitamina.
    Uzimam Gentle iron od solgara + C vitamin te D vitamin + K2MK7 + B12 vit. To su mi kombinacije.
    D vitamin ti je jako bitan za kvalitetu j.s.
    Zatim osim toga uzimam cink, selen i folacin - malo prouči te oblike folne, ima ih dosta i nije svaka dobra za sve. Također znam da cure s PCOS piju neki Inofolic, jer ova vulgaris folna kiselina nije dobra iz nekog razloga.
    Meni je doktorica rekla da su OK ti razni prenatal vitamini ukoliko nemaš baš manjak nečega - jer oni sadrže više vitamina/minerala ali u manjim količinama.
    Zato ja sve to odvojeno pijem.
    Stalno dodajem neke nove dodatke u svoju kolekciju tako da planiram uskoro krenuti s uljem noćurka - on se preporučuje za štitnu i za plodnost ali to već znate

    Nemojte misliti da sam luda što sve to pijem - nebi ja bila toliko ustrajna u nečemu da ne vidim poboljšanje veliko na sebi.
    A i što više čitam o svojoj štitnjači to više stvari uvodim.

    Kloo ja ti se neću smijati zbog testa, i sama sam znala pišnuti koji - i to nakon M jer sam si bila pročitala da su žene imale M tj. neko krvarenje za koje su mislile da je M a ustvari na kraju bile trudne Uglavnom svašta i ja znam izvoditi tako da ti nemam što pametno za reći..
    Jedva čekam da odeš kod tog ginekologa, već i mene zanima što su ti tako dugli ciklusi (pogotovo što vidiš da i meni je prošli se odužio).
    Ja bi isto trebala na pregled, zadnje sam bila prije korone pa reko nisam dugo :D
    Prije nego što smo krenuli raditi na bebi išla sam 1x godišnje (ako i toliko) a sad bi svako malo išla - no ne bezveze - moram briseve ponoviti i Papu, pa ću se naručiti kad bi mi trebala biti O da čujem što kaže jel ima ili nema folikula..

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, ja sam pila prenatalne kapsule od bayera pa sam bila prestala i tako u krug.
    Predmalo pišnula i ovu zadnju trakicu i dobila lijepu crtu tako da znate što slijedi hahahaha

Stranica 4 od 15 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •