Stranica 9 od 15 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #401

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutrooo!

    Beck meni su baš jučer stigli svi paketi (Gynositol i trakice manje osjetljivosti). Sad sam mirna neko vrijeme.
    M nije došla bar ne za sad. Bazalna mi je bila u padu, ali evo jutros je opet skočila s 36.79 na 36.97. I naravno sad se opet nadam nečemu jer si mislim ma to je sigurno onaj neki trofazni graf što na FF-u spominju. Jutros sam odma otišla na wc da ne bi slučajno išla napraviti test. Al sve nekako mislim da ću sutra napraviti ako ne dođe M danas tijekom dana. Mislim da se ne bi trebala toliko nadati samo na temelju bazalne.

    Ivchy baš mi je žao. Što su ti rekli za dalje? Još neke pretrage ili neka terapija?

    Lotus hmmm stvarno ne znam. Mislim ja imam zadnjih nekoliko dana te neke grčeve. Nekako si mislim da je to pred M, ali više ni sama ne znam.

    Himalaya kako si nam ti?

  2. #402

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ivcy da to je jako nisko - negdje sam čitala neku temu gdje je žena imala 0,70 pa su uspjeli...
    Ne znam ništa drugo o tome pa ne mogu ništa pametnije reći - samo si pročitaj svoj potpis

  3. #403

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo tek sad vidim tvoj post jer smo prešle na novu stranicu woohoo
    Da, kad smo kod bazalne meni ti ona padne tek kad dođe M. Tako da realno prije M po bazalnoj ne mogu ništa znati. Ima cura kojima ona inače padne dan dva prije M - pa se onda ravnaju po tome da ako nije pala dan-dva ranije možda su T.
    Ali eto...
    Danas si kao 10dpo jel?
    Pišni na 12dpo ako do tada ne dođe M. Ja ako ranije testiram - tipa na 10 dpo - a test bude negativan - i dalje gajim nadu jer kao "još je rano da se vidi"

  4. #404

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck meni je prošli ciklus već na sredini lutealne faze počela padati bazalna. Dva dana prije je već bila na onoj horizontalnoj liniji, dan prije pala ispod i onda sam navečer imala nešto sitno spotting, a sutradan sam dobila M. Da danas je 10dpo ili čak 11dpo, nisam sigurna je li u pon ili uto bila O. FF kaže da je 10dpo pa ću se voditi prema tome.
    A da pokušat ću se držati prvotnog plana i u nedjelju napraviti test na 12dpo ako ne dođe M. Da tako i ja. Najprije se isplačem, a onda se uvjerim da je još rano tako da to želim izbjeći.

  5. #405

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Žao mi je Ivchy. Kažu da je broj antralnih folikula bitniji pokazatelj od amh. To su folikulu koji se vide na početku ciklusa i njih se pokušava stimulirati. Vjerojatno će ti o tome više reći ginekologinja. Ne znam koji su vam planovi i u kojem smjeru idu vaša razmišljanja, ali vi ste slučaj za mpo doktora. Zaboravila sam koliko imaš godina, ali ja bih svakako probala nekoliko mpo postupaka (do 42.godine kaže zakon da možeš preko hzzo) i ne bih odustala od kućne radinosti, ako je samo u meni problem, a ne npr i u spermiogramu. Gle nada uvijek postoji, čuda se događaju. Možda si ti jedna od sretnica, ali kažu da je jedina efikasna metoda liječenja s ovako lošim nalazima donacija jajnih stanica. Iskreno, ja bih razmislila o tome kao o opciji. Ja sam takva, kad si nešto naumim ja ću okrenuti zemlju da to ostvarim. Moja prijateljica ima slične nalaze kao ti i predložena joj je donacija. Ona će za par mjeseci 35 godina i ima 2 neuspješna ivf-a iza sebe. U stimuliranim je dobivala po 1 stanicu i eto okrenuli su se donaciji.

  6. #406
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Mi ćemo probati prirodno uz pomoć terapija pa ako ide, ide, ako ne, ne. Imam 38 godina. Od idućeg ciklusa idem na folikulometriju. Kupila sam sve žive preparate za poboljšanje kvalitete jajnih stanica i regulaciju ciklusa, vitamine, minerale, čajeve... Vidjet ćemo.

  7. #407

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Pa naravno da ćete i dalje pokušavati! Vjerujem da si u dobrim rukama doktorice! Mi imamo sutra punkciju. U paranoji sam da će folikuli puknuti prije aspiracije jer me sve nešto bolucka. Drš te fige da budu i dalje na mjestu!

  8. #408
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Pa naravno da ćete i dalje pokušavati! Vjerujem da si u dobrim rukama doktorice! Mi imamo sutra punkciju. U paranoji sam da će folikuli puknuti prije aspiracije jer me sve nešto bolucka. Drš te fige da budu i dalje na mjestu!
    Držim fige

  9. #409

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Držim fige Himalaya. Sretnooo

  10. #410

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 26.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 77.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 20.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 16.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 14.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 7.dc

  11. #411

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Danas sam sva u nekoj žurbi i trku, čitam sutra što ste pisale cure

  12. #412

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure

    Evo samo da vam javim da je test negativan.

  13. #413
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure

    Evo samo da vam javim da je test negativan.
    Ajoj, žao mi je..

  14. #414

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Žao mi je Kloo.
    I ja se pridružujem lošim vijestima - folikul je puknuo prije punkcije. Dobro je to da mi nisu računali postupak. U sljedećem ciklusu ga ponavljamo. Očekivala sam takav rasplet jer baš me trbuh rasturao dva dana.

  15. #415

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya baš mi je žao. Nadala sam se da ćeš se ti javiti s dobrim vijestima.

  16. #416

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo i Himalaya, samo hrabro dalje,uz vas smo
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 27.09.2020. at 18:36

  17. #417

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala cure
    Lotus, kako si ti?

  18. #418

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, ti neki grčevi su bili stali, sluzi je i dalje bilo, bilo je i akcije a trakice nisam više radila...Zadnja dva dana glad je kod mene nemoguća a za vikend me očito bila uhvatila neka prolazna viroza (to uvijek pripisujem poslu, odnosno bit će da sam nešto od djece u jaslicama pokupila) cicke nisu bolne i tako to... Danas 22.DC, vidjet ćemo kroz par dana

  19. #419

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 28.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 79.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 22.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 18.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 16.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 9.dc

  20. #420

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya i Kloo baš mi je žao...
    Kloo ako ništa drugo to znači da ti lutealna faza nije baš toliko kratka. Glavu gore kako god da bude...

    Ja jučer provela dan odmarajući doma, zaboravila listu i sve ...
    Danas sam po sastancima cijeli dan tako da sam tek sada stigla do mobitela da pogledam što se događa na forumu..

  21. #421

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 29.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 80.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 23.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 19.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 17.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 10.dc

  22. #422

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    kako ste danas?

    Kod mene nema ničega, niš se ne događa - pre rano je za O i za trakice.
    Danas idem skidati šavove od operacije na nozi - tako da planiram upisati se na neko vježbanje grupno. Zaključila sam da od mog samostalnog vježbanja od doma nema ništa

  23. #423

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Beck ja sam dobro. Čekam još M da dođe. Jedva čekam više da ovaj ciklus završi.
    U međuvremenu se zabavljam pravljenjem kikiriki maslaca i sličnih slastica.

  24. #424

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, i kod mene okej. Napokon malo prestala padati kiša pa ćemo se MM i ja malo baciti u šetanje. Za vikend nećak slavi prvi ročkas tako da moram još poklon zgotoviti.

  25. #425

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kod mene isto ništa. Imam puno posla pa sam sva u tome. Baš smo zapele na listi haha

  26. #426

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 30.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 81.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 24.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 20.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 18.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 11.dc

  27. #427

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Samo da vam mahnem i pozdravim vas

    Baš nemam ništa pametno za napisati osim da sam u poslu i da se nabrijavam na vježbanje, još mi misli nisu u trakicama, ovulacija i sličnim nevoljama - moram priznati da je to dosta opuštajuće.

  28. #428

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, bome smo zapele haha Baš sam gledam da sam pristupila forumu 28.01.2020.
    Ovaj mjesec nemam nekih klasičnih simptoma PMS.a,sve se nešto nadam da M nece doc ovaj mjesec haha

  29. #429
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Evo i ja čekam da mi prođe ovaj ciklus da krenem s folikulometrijom.. Uzaludno mi bilo i pokušavati dok se ne vrati doktorica i dok ne dobijem neku terapiju.

  30. #430

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Ja odrađujem svoj zadnji radni dan.
    Jutros je pala bazalna na onu horizontalnu liniju, ali gospođe M još nema.

    Beck što si upisala? Bravo!!!

  31. #431

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutrooo cure!

    Ne mogu virovati da ovo pišem, ali Beck piši danas 1.dc Ne mogu virovati da je ovom ciklusu napokon došao kraj i nadam se da se neće ponoviti.
    Mogu vam reći da nisam bila sva nikakva što ovaj ciklus ništa, već samo standardno tužna kad vidim puno bebača oko mene. Iako se jesam nadala, previše me bilo strah kako bi ta trudnoća završila.

    Veselim se što ću vas sad gurati s dna da vam brže prolaze dani u ne (čekanju).

    Lotus držim fige da ne dođe.

  32. #432

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 1.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 24.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 20.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 18.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 11.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 1.dc

  33. #433

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo čestitam na 1. dc
    Što sad slijedi - jeste rekli neke hormone vaditi ili uzimati terapiju?
    Zaboravila sam već pomalo.
    Upisala teretanu pa mogu ići na sve grupne - a sva sreća ima ih stvarno širok izbor. Vidjet ću kako će mi se svidjeti i što će mi se uklopiti najbolje u raspored.

  34. #434

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hvala Beck. Sutra idem vaditi hormone. Počela sam piti Gynositol, a ginekolog je rekao da će me vjerojatno staviti na Duphastone. Nakon nalaza ćemo biti pametniji. Mislim da ću sljedeći tjedan znati više. Mislila sam ovaj ciklus dodati ulje noćurka, ali mislim da ću još ovaj ciklus priskočiti.

    Želim ti da nađeš super program koji će ti najbolje odgovarati.

  35. #435

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kloo, bravo za 1.dc! Inače se veselimo kad ne dođe, ali eto sad čestitamo i kad dođe iz posve opravdanih razloga! Želim ti da što prije reguliraš ciklus i ostvariš plusić kao i svim curama na listi.
    Ja se isto moram pokrenut. Nakon one biokemijske sam prestala vježbat. Inače sam dosta aktivna, ali eto kratka pauza. Od ponedjeljka ću krenut opet hahah

  36. #436

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, sad kad je došao i taj 1.DC znaš da slijede i akcije i daljnje poduzimanje određenih koraka, drago mi je zbog tebe
    Kod mene nikakvih promjena, 24.DC mi je danas, za sada nema nikakvih simptoma za M haha

  37. #437

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 2.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 25.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 21.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 19.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 12.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 2.dc

  38. #438

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hello curke,

    petak je tako da sam dobre volje, zagužvalo mi se na poslu malo pa je ovaj tjedan proletio.
    Za 2-3 dana ću tek krenuti s trakicama - taman mi stiže danas pošiljka s Amazona.

  39. #439

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Hvala što se veselite sa mnom

    Danas obavila hormone. Nisam pitala kad će nalazi, ali dobro. Doći će. Naručila sam MM na spermiogram, ali mi je malo nezgodan datum. Moglo bi biti oko O. Vidit ćemo.

    Lotus kad ne(očekuješ) M?

  40. #440

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, ako se ne varam za obaviti spermiogram preporuča se apstinencija od 3 do 5 dana (ako sam falila neka me cure isprave).
    Moja neželjena M bi po mome trebala stići sutra.

  41. #441

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Apstinencija od ejakulacije je minimalno 2, a maksimalno 7 dana. Ako je kraće od 2 dana u uzorku se može pronaći manji broj spermija, dok se nakon 7 dana smanjuje njihova pokretljivost. Mi smo uvijek gledali da je oko 4 dana i uvijek je bio dobar nalaz, ali mi nemamo problema sa spermićima.

  42. #442

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Da rekla je sestra kad sam zvala da je apstinencija 3 do 5 dana. Zato me i muči. Jer ako bude normalan ciklus od 33 dana i ako mi i lutealna bude normalna, taman bi O trebala biti dan prije spermiograma.

    Lotus ima li kakvih novosti?

  43. #443

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, jasno mi je što te muči al situacija sa spermiogramom će biti realnija ako apstinirate kako je rečeno, ne znam što da ti drugo kažem haha
    Kod mene još nikakvih promjena. Već smo danas išli kod mojih i bit ćemo dan, dva i s nećakom provodimo dosta vremena tako da mi to sve malo preusmjerava misli

  44. #444

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ma ne nisam mislila da ide MM na spermiogram bez da apstinira. Jasno mi je da to nema smisla. Razmišljam jedino o promjeni termina. Ali vidit ću.

    Super Lotus uživajte i odmori.

    I ostalim curkama želim da uživaju u vikendu

  45. #445

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 4.10.2020.

    (Ne) čekalice
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 23.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 21.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 14.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 4.dc

  46. #446

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Jućer sam cijeli dan doslovno bila u pokretu i zaboravila na forum/listu kompletno.
    Planinarili smo i onda smo došli doma, radili ručak, koaili dvorište itd.
    Danas upalu mišića imam :D

    Kloo a možda promjeni termin ako se može za par dana pomaknuti da ne fulate bitne dane i to je to.

  47. #447

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    S obzirom da vam je ro prvi spermiogram, možda fakat promijeniti termin.

  48. #448

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mene ovaj ciklus muči iscjedak i to dosta. Nema mirisa i boje pa računam da nije infekcija, ali stalno sam oprostite na izrazu mokra. Nemam pojma zašto ga ima toliko. Inače sam mu sklona, ali baš ovako ne. Ništa me ne svrbucka ni ništa...

  49. #449

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kod mene još nema promjene osim što me od jučer navečer lagano grči u trbuhu. Imam doma dva testa, sve razmišljam kad da ga pišnem ako me u međuvremenu M ne iznenadi

  50. #450

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Himalaya ja često znam imati problema s tim. Nekad bude infekcija nekad isto ne bih rekla da je. Rekla mi je šogorica da pijem čaj od brusnice. Pa sam evo baš jutros krenila s tim.

    Lotus nisam sigurna koji ti je dpo, ali rekla si da si očekivala M u subotu, tako da ako je ok da napraviš test, ja bi čak napravila. Držim ti fige.

    Vidit ću za spermiogram, nisam mislila da bi moglo biti nekakvih problema oko promjene termina.

Stranica 9 od 15 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •