Stranica 12 od 15 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #551

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    pišem vam s posla - evo gori mi telefon od poziva... Ne znam do kad ću tako... A dvoje ljudi iz mog tima smo na žalost odpustili zbog korone, do sada nije bilo posla za njih ali došlo je vrijeme kad se ja jednostavno utapam...
    Nego, da vas obavijestim da sam redovita s vježbanjem - za sad sam na 3 puta tjedno i to mi je ok
    S hranom sam opet za vikend prekrdašila - nisam sad jako strašno ali opet nisam trebala... Našlo se nešto slatkiša i u nedjelju burek od sira (pita od sira - makar ja to zovem burek)...
    I naravno, s nestrpljenjem čekam mengu koja bi trebala doći krajem tjedna/za vikend pa da krenemo u nove pokušaje.

    Kako ste vi cure?
    Himalaya čekamo te na raport

  2. #552

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Evo me cure. Beta je 3000! Malo je reć da sam plakala kad sam dobila rezultate. Jako smo sretni i čekamo prvi pregled za dva tjedna. Nadam se da korona neće poremetiti planove i da će sve biti ok.

  3. #553

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Vau Himalaya, to je bome betčina Sad možemo i onako pravo čestitati i zaželjeti sve najbolje i nek se nastavi niz na odbrojavanju
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 19.10.2020. at 19:26

  4. #554

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Himalaya predobra beta!!!

  5. #555

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Meni je danas valjda O.. pokrili smo dva dana zaredom..
    Sada čekanje..

  6. #556

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Garawa, dođi na listu! Možda bude kratko i slatko!
    Hvala cure. Još uvijek nemam osjećaj da sam trudna.

  7. #557
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Draga Himalaja, cestitam ti od svega srca!!!! Beta je prava

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #558

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 20.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 37.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 20.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 13.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 11.dc

    Garawa ako želiš na listu samo javi koji si dan ciklusa i ubacim te bez problema!

    Himalaya čestitke, mislim da se sad možeš malo opustiti i poveseliti se!!!

  9. #559

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya uhuuuuuuu čestitam još jednom. Imaš li kakve simptome?

    Cure kako ste?
    Mi smo obavili jutros spermiogram. Otišli smo ipak privatno jer sam skužila da ne bi stigli unutar sat vremena do Sv.Duha, a i još ne znam kakva je procedura sad zbog korone. Tako da bi već danas trebali doći nalazi.

  10. #560

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja jučer pišnula jednu trakicu, ništa još od crte...od danas malo aktivnije. Inače mi O bila oko14. /15.DC, prošli ciklus je bio nešto duži, vidjet ćemo kako će biti ovaj.
    Klooo, nek ste i to odradili

  11. #561

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus onda smo nas dvije u akciji ovih dana Nadam se da je i Ivchy vrijedna. Ja isto nisam uhvatila još peak, valjda će danas sutra.

    Evo je nama već došao nalaz. Dijagnoza normozoospermia. MM je ful sretan i ponosan.

  12. #562

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, samo akcija, bilo kad, bilo gdje hahaha
    Super za nalaz spermiograma, sad ste mirni što se toga tiče a mogu mislit kako je TM sretan i ponosan
    MM je zadnji spermiogram radio u svibnju (nalaz je bila normozoospermia), nadam se da je stanje ostalo isto). Što se tiče Rijeke zapravo i ne znam može li se igdje ić privatno napraviti spermiogram, bilo bi fora da postoji.

  13. #563

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo u koju ste polikliniku nosili uzorak? Ja sam isto bliža zapadu grada pa mi je korisno znati, piši mi u PP ako ti je nezgodno ovako javno.
    I baš super što je nalaz dobar, sad samo gađajte ovulaciju i nemaš brige!
    Lotus samo nek se nađe puno akcije
    A meni su ti se isto tako ciklusi produljili - dan po dan iz ciklusa u ciklus. Bili 28 dana u 12. mjesecu 2019. pa 30, pa 31 dan, pa evo sad 34 dana. Najduži do sad mi je bio 36 dana... Ne kužim kako se to potrefilo baš od kad radimo na bebi ali ginićka me uvjerava da je sve ispod 36 dana ok....

  14. #564

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hahahah Lotus morat će tako nekako i biti

    Beck mislim da smijem tu pisati (a i nije mi problem). Mi smo išli u BetaPlus polikliniku (NovaMed zdravstveni centar). To nam je skroz blizu, a i ako se ne varam oni su baš specijalizirani za reprodukcijsku medicinu. Stvarno su mi izašli u susret jer su imali prvi slobodan termin 30.10. (sljedeći tjedan nismo u ZG pa mi je to bilo nezgodno, a krajem ovog tjedna mi ne paše jer čekam O. Sve ono iza mi je prekasno onda da bi mogli za drugi ciklus znati na čemu smo i kako krenuti s terapijom). U 9:50h smo ostavili uzorak (dali su nam da od doma donesemo). MM je trebao samo popuniti određene stvari i već u 10h smo bili doma. Nalaz je došao za 3h. Malo je reći da sam zadovljna. Gledala sam za Breyer jer je malo jeftiniji tamo, ali za spermiogram kod njih moraš ići u Ilicu što mi opet nije neka sreća.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, super nalaz! Bravooo!
    Nemam nekih posebnih simptoma. Oni uobičajeni pms simptomi. Primjetila sam da su mi bradavice stalno krute. Ocrtavaju se ispod svake majice i to mi je smiješno jer inače nisam nosila grudnjak sa spužvicama s obzirom da imam jako male grude, ali sad moram jer ne mogu tako na posao. I da... Glava me češće boli. Skoro svaki dan. Kaže doktorica da je to od hormona i da je normalno.
    Cure držim vam palčeve da uhvatite te peakove!

  16. #566

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 21.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 38.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 31.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 21.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 14.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 12.dc

  17. #567

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    kod mene sve po starom, M po rasporedu bi trebala doći u subotu.
    Kloo hvala ti za info! Dobro je znati, tako ću i ja probati kad uspijem ovog svog nagovoriti (prisiliti) da odemo to obaviti.
    Himalaya hahahah vjerujem da je čudno to s bradavicama ali super, to je ustvari samo znak da hormoni rade svoje! Baš sam happy zbog tebe! Jesi rekla što svojima, mislim obitelji i prijateljima ili ne pričate nikome?

  18. #568

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Kako ste?

    Himalaya ne brini što nemaš sad možda neke posebno izražene simptome. Doći će i oni. Svaka žena drugačije reagira, a i još je rano. Bit će to sve u redu. Ja sam isto jakooo sretna zbog tebe. Pomoći ćemo ti da ti brže prođu ova dva tjedna do pregleda.

    Beck ako već treba doći, neka dođe čim prije da krene novi ciklus nova pobjeda. Jel ti se što smirila situacija na poslu?

    Lotus jesi uhvatila peak? Ja još svoj nisam. Ne znam može li mi Duphastone utjecati na rezultate trakica. Naišla sam na komentar nekog ginekologa kao da može, ali mi nije baš jasno kako. Za bazalnu mi je jasno da se ovaj ciklus ne mogu previše osloniti na nju.

    Ivchy di si nam ti?

  19. #569

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Kloo a zašto piješ duphaston prije nego si potvrdila ovulaciju?

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Garawa a pitala sam ga za to jer sam čitala da se pije poslije ovulacije, ali je rekao da neće Duphastone zakočiti ovulaciju, kao da slobodno krenem piti. Da pijem 12 dana pa da stanem.

  21. #571

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    A vidiš meni je moj rekao da strogo pazim da prođe O pa da krenem piti.. jer zbuniš tijelo s progesteronom i ono misli da si već imala O. I kada ga prestanes piti dobiješ kroz koji dan..
    Možda tvoj ginekolog za početak hoće da proba par mjeseci tako skratiti ciklus prvo pa da onda djelujte na ostalo..

  22. #572

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    A da vjerojatno. Iako je na UZV-u vidio folikul od 11mm pa ono možda smo mogli sačekati, ali nezz ni sama. Vidit ćemo. I ako smo zeznuli O s ovim nisam previše tužna kad znam da sljedeći ciklus krećemo s nečim konkretnim i da je sljedeći ciklus početkom studenog, a ne početkom sljedeće godine

  23. #573

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me cure. Beta je 3000! Malo je reć da sam plakala kad sam dobila rezultate. Jako smo sretni i čekamo prvi pregled za dva tjedna. Nadam se da korona neće poremetiti planove i da će sve biti ok.
    Čestitam ti Himalaya od sveg srca, dobila sam još jedan poklon za ročkas!!!!
    Nadam se da će ti do kraja biti školska trudnoća bez ikakvih problema i da će se do proljeća/ljeta ta korona smiriti ili otkriti cjepivo pa da se nećeš ni oko toga uzrujavat.

  24. #574

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pa da.. vjerujem da je teško kada su tako dugi ciklusi..
    Kod mene su normalni..s tim da mi O šeta od 14 do 18 dc.. tako i duga faza ne traje mi uvijek 14 dana.. jedva 12 navučem..

  25. #575

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Zaredala su mi se zadnja dva jedan od 66, drugi od 81 dan. Inače su mi oko 33 neki prosjek. Garawa ako se ne varam ti si uhvatila peak. Držim ti fige za ovaj ciklus.

    Buncek sretan ti rođendan

  26. #576

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, evo upravo došla s posla i pišnula jednu trakicu, ništa još od peaka. Nisam ni nešto posebno osjetila u trbuhu još.

  27. #577

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ja sam ovaj ciklus koristila cb za ovulaciju.. bio je smajlic..
    Tako da kontam da smo pokrili plodne dane..i temperaturu mjerim.. čekam još jednu da potvrdi O.

  28. #578

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala Buncek. Kako si? Jesi li prevalila pola trudnoće? Sretan rođendan!
    Jutros sam bila malo u panici jer su mi se cicke ispuhale, ali popodne su opet postale napuhane i bolne pa sam to pripisala hormonima.
    Klooo, i ja sam pila i još pijem duphastone nakon ovulacije. Posebno mi je to bilo naglašeno, ali moguće da tebi želi skratiti ciklus pa ga tako piješ. Stvarno ne znam ništa o tome, ali vjerujem da tvoj doktor zna što radi.
    Beck, nismo još nikome rekli. Čekamo pregled. Zna moja najbolja prijateljica i par cura s kojima sam u mpo vodama. Mislim da ćemo reći nakon pregleda iako M u zadnje vrijeme spominje da pričekamo Božić. Ja ću izludit do tad, ali zapravo tad negdje će biti tri mjeseca ako sve bude ok.

  29. #579
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Evo me cure. I odmah vidim divnu predivnu vijest, Himalaya čestitke od srca
    Pa to je prekrasno!

  30. #580

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 22.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 39.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 32.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 22.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 15.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 13.dc

  31. #581

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Jutros pišnula jednu trakicu koja je bila negativna, odnosno crtica se nije još pojavila. Bit će da će i ovaj ciklus biti duži pa će onda valjda i O biti kasnije.

  32. #582

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Himalaya u trecem sam tromjesecju. Dobro sam, jedino me muci ta zgaravica. Cijeli dan i noc. Biti ce to 8 mjeseci zgaravice, al nema veze - samo da sve bude ok s bebom. Pozitivna stvar je sto nisam dobila tako puno kg kao u prvoj trudnoći. ~~~ da sve bude ok i sretno ostalim curama isto da sto prije ugledaju pluseke.

  33. #583
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Samo sam vas skicnula malo... Paaa Himalaya cestitaaaam!!!!

  34. #584

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 23.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 40.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 33.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 23.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 16.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 14.dc

  35. #585

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pozdrav cure,

    ja ne znam što je meni zadnja 3 dana - kako pišem post pa radim nešto drugo - zaboravim stisnuti objavi .....
    Inače kod mene je sve ok, čekam tu prokletu M a već dva dana me probada dolje - pogotovo navečer. Nervozna sam i svadljiva kao i inače prije M i baš sam imala neki slom jučer na poslu...

    Lotus izgleda i tebi se produljuje - ali držim fige da ti dođe što prije. Ja se trudim probati sve živo samo da si malo skratim cikluse - bila bi sretna da budem tipa na 30 dana al ovako 34 je cijela vječnost

    Kloo gdje si nam ti, kako si, ima li znaka ovulaciji u ovih par dana?

  36. #586

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Jeste dobro?

    Hehehe Lotus slabo nama ide to hvatanje peak-a. Tebi su se onda baš produljili ciklusi

    Beck držim fige da dođe sutra ako već mora doći. Je li ti išta bolja situacija na poslu?

    Himalaya kako si? Što ima novo? Ideš na pregled početkom studenog? Tvoj muž je kao i moj. On je isto rekao tek kad prođe 3 mjeseca onda govorimo. Opekli smo se zadnji put. Ali ja ne vidim ništa loše u tome da nakon pregleda, kad se i sama uvjeriš da je sve ok, podjeliš sretnu vijest s bližnjima.

    Kod mene ni traga O. Ne osjećam još grudi da me bole kao inače poslije O (iako sam mislila da će zbog Duphastona me odavno početi boliti). Trakice uvijek pokazuju približno jednako tamnu testnu liniju. Bazalna mi malo luduje (čudno spavam u zadnje vrijeme pa mi nije baš mjerodavna). Odustala sam da će od ovog ciklusa biti nešto. Jedva čekam idući.

  37. #587

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Na mojim trakicama ništa još, egg-white sluzi podosta, nadam se da slijedi O kroz par dana. Izgleda da su se stvarno ti moji ciklusi počeli mijenjati, do sada su bili na 27/28, prošli ciklus 31. Akcijamo i akcijat ćemo,nek se više i nama poklopi sve kako treba da ugledamo taj + hahahaha.

  38. #588
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja sam došla škicnuti i drago mi je da jesam! Himalaya, čestitam!!

  39. #589

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, vjerojatno će uskoro ovulacija. Sluz joj prethodi i to je vrijeme za akciju. Meni je trakica bila najtamnija kad sam imala najobilniju sluz.
    Klooo, a ne znam što da ti kažem. Samo da dođe taj pregled i da prodišem. Što se tiče duphastone, mene grudi nisu boljele ništa jače i ništa manje s njim.
    Beck, možda ste nešto zmutili ovaj ciklus. Ja imam promjene raspoloženja - strašno. Plačem na Potjeru haha
    Hvala Riri i Andydea! Nadam se da će ovaj put biti sve ok.

  40. #590

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, mislim da sam ulovila peak
    https://ibb.co/KX3qFkd

  41. #591

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Čini mi se kao da je mrvicu još svjetlija, ali možda je do fotografije. Ja bih pišnula još jednu navečer, ako ih imaš više! Akcija i samo akcija haha

    Klooo, kako ti stojiš?
    Beck, ima li novosti?

  42. #592

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, naoružana sam trakicama hahaha. Napravit ću svakako još jednu danas. Možda i dvije haha. Akcija akcija. Imaš pravo, malčice je ova crta svijetlija.

  43. #593

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 24.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 41.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 34.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 24.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 17.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 15.dc

  44. #594

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kod mene ništa još od M.
    Napravila sam test ali bijel ko snijeg.
    Imam bolove kao da će doći svaki tren tako da se nadam da bude sutra!
    Kloo ma na poslu je super, prebacili smo se opet svi na rad od doma a i s obzirom na stanje s Koronom malo je splasnula količina posla!
    Lotus i meni se čini da bi moglo to još tamniti! Javi dalje kako se razvija situacija.
    Himalaya tebi šaljem pozitivne vibre ~~~~~~~ Probaj se opustiti iako znam da to sad glupo zvuči i ja se vjerojatno sama nebi opustila do nakon poroda haha

  45. #595

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Lotus da i meni se čini da bi mogla još tamniti. Kad ih već imaš samo piški plus akcija i bit će to super. Držim fige da smućkate nešto.

    Beck žao mi je što su ti se tako ciklusi produžili i što je test negativan. Nisam sad predugo tu s vama, ali sjećam se da su ti bili kraći. Kad ja imam tako neki glupi ciklus i ako se zakačim nešto s MM i onda još ništa od tog ciklusa onda se tješim da ionako ne bih tako htjela napraviti bebača. To mora biti najbolji keks ikada i slično.

    Himalaya znam otprilike kako se osjećaš sad u ovom periodu. Stalno osluškuješ je li sve u redu. Čim te malo manje grudi bole ili slično odma se pripadneš i osjećaš se "manje trudnom". Teško je te misli izbaciti iz glave i opustiti se. Tako da ti ja mogu sad samo poželjeti da ti čim prije vrijeme prođe do pregleda i da sve bude dobro.

    Kod mene ništa od peka. Čak mi je jučer testna bila svjetlija nego ovih zadnjih dana. Bazalna mi je sva nekako čudna. Većinu prepisujem nepravilnom spavanju, ali znam imati dosta niske temperature (kao i prije dok nisam bila na Duphastonu). Mislim da ću još danas i sutra piškiti trakice, a onda stati. Imam još 4-5 dana terapije tako da očekujem M krajem ili početkom mjeseca. Više sam usredotočena na sljedeći ciklus, ovaj sam već nekako otpisala u glavi.

    Himalaya kad se koristi femara ili klomifen je li znaš treba li neka pauza nakon par ciklusa ili? Koji dan ciklusa većinom se kreće piti? Čitala sam da neko krene od 2.dc, a netko od 5. dc.

  46. #596

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, od kojeg dana ćeš početi piti klomifen ili femaru ovisi o trajanju ciklusa. Ja sam pila od 3.dc do 7.dc po dvije tabletice na dan. Mislim da se može piti 6 mjeseci i da između nije potrebna pauza. Međutim, ne mogu se piti na svoju ruku zbog mogućnosti višeplodne trudnoće. Moraš obavezno biti pod nadzorom doktora. Ja sam super reagirala na femaru. Nju sam dobila jer ne stanjuje endometrij kao klomifen i ruši estrogen koji je meni bio povišen u prvoj fazi ciklusa, iako znam cure koje su bez problema zatrudnile s klomifenom.
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 24.10.2020. at 15:24

  47. #597

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    https://ibb.co/0ytzJ2R
    Po ovome bih rekla da je O očito bila prije 11 ujutro kad sam pišnula prvu trakicu danas čiju sam fotku bila uploadala. Šta vi kažete?

  48. #598

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya hvala ti. Da znam da ne smijem na svoju ruku. Pitam više zbog toga jer očekujem da bi mogla M doći tamo u petak. A tad je ginekolog na godišnjem, a onda ide vikend. Pa kao pon će mi već biti 4dc. To ti ja sad vrtim sve scenarije hahaha. Da to sam čitala da femara ne stanjuje toliko endometrij. Ginekolog ne očekuje sad neke velike probleme kod nas, bar sam tako stekla dojam. Mislio je da su moji nalazi puno gori. Nadam se da će klomifen upaliti. Hvala ti puno na info.

  49. #599

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus da ona trakica od jutros je tamnija od ove. Kad si jučer zadnju pišnula? Nije ti O vjerojatno još bila, nekih 12h-36h sati nakon peka kao bude, tako da bježi s foruma i zavodi muža

  50. #600

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, slažem se s Klooo. Ovulacija nastupa 12 - 36h kad je crtica najtamnija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •