Stranica 11 od 15 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #501

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    isprike što sam preko vikenda zanemarila listu ali iskreno nije mi baš bilo ni do čega.
    Mislim da smo ovaj ciklus totalno profulali O tj da nismo uopće ništa pokrili kak se spada. Tako da ne očekujem ništa.
    Ni ne znam kad je O (bila?) jer na kraju nisam ni trakice radila.
    Nekako mi je loše još od petka, dragi je na kraju morao kod svojih roditelja u drugi grad preko vikenda tako da ono... Nisam zadovoljna

    Himalaya držim fige da ne dođe!
    Ivchy žao mi je :/
    Klooo aha da, joj žao mi je draga ali to je znak da možete! Ja idem danas u teretanu samo, neću na nijednu grupu nego malo trčkarati na traci.

    Ovo kišno vrijeme me ubija, nemam volje za ništa :/

  2. #502

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Curke, ja se sredila u glavi, uvjerila po tko zna koji put da imam oko sebe najbolje ljude (mama, sestra, svekrva, prijateljice i vas ovdje), M skoro da je i prošla, bome sam se zaželila akcije hihihi. Trakica još nešto imam ali sam i novih naručila pa ćemo za tjedan dana krenuti s pišanjem (razmišljala sam možda ovaj mjesec i bez trakica, al jače je to od mene haha).

  3. #503

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Svaki mjesec se nanovo uvjerim kako smo mi žene zapravo jake i da svašta možemo izdržati i kako je sve "lakše" kad uz sebe imam MM koji je vjetar u leđa i koji me diže kad padnem (vjerujem da je i kod vas takva situacija)

  4. #504

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, ti ljudi su naše slamke spasa kad mislimo da ćemo kompletno poludit. Podrška jako puno znači u lijepim i ne baš lijepim momentima.
    Kod mene još ništa nema. M je po svim računicama trebala već doći. Danas ću još pričekati pa ću sutra ujutro ili popodne pišnuti test. Tako se bojim da će opet uslijediti neko razočarenje.

  5. #505

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 13.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 23.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 13.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 6.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 4.dc

  6. #506

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya ja nestrpljivo čekam neke novosti od tebe!!

    Lotus stvarno možeš biti sretna, zvuči kao da imaš stvarno super ljude kraj sebe - nadam se da vam je svima tako!

    Kloo gdje si nam ti?

  7. #507

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, ma samo neka bude + hihi. I neka nakon toga krenu i drugi plusevi haha. Ja danas išla kod frizerke, mozak na pašu haha

  8. #508

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Napravila sam test. Što kažete?
    https://ibb.co/6bM7Zyc

  9. #509

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ajmeeee Himalaya počela sam skakati po stanu od sriće. Muž me gleda što mi je. Ajmeeeee kako mi je dragooooooo.
    Da samo znaš koliko sam navijala za tvoj plus

    Beck ja sam dobro. Danas krećem u lov na peak. Jesi sigurna da ti je O prošla? Mislim da sam negdi pročitala da ako se krene s vježbanjem malo intenzivnije nego što si do sad da to može produžiti ciklus i samim time i O pomakniti. Možda sam u krivu, ali mi zvoni da sam to negdi pročitala.

    Baš sam hepiiiiiiiii Himalaya. Čestitam

  10. #510

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala Kloo. Ja naravno još ništa ne vjerujem dok doktorica ne potvrdi. Nadam se da će ovaj put biti sve ok.
    Ulovi taj peak! Sretnooo!

  11. #511

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Znam da. Razumim te u potpunosti. Ali budi pozitivna i uživaj. Držim fige da sve bude dobro. Plus izgleda odlično
    Ah ne mogu ti opisati koliko sam sretna. Javljaj nam sve.
    Hvala, nadam se da hoću.

  12. #512

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, ovo je plusčina samo takva :D čestitam, to je to :D
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 14.10.2020. at 07:56

  13. #513

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya to je plus iz neba se vidi! Nije neka sjena nego baš lijepa crta!!
    Ideš vaditi betu?
    I daj me prosvijetli - tebi je folikul puknuo prije punkcije tako da je ustvari T od odnosa jel tako?
    Tako sam sretna zbog tebe
    Čim si spomenula neki iscjedak pred koji tjedan imala sam dobar feeling za tebe!
    Jesi imala još kakve "simptome"?

    Sve nam piši, ja moram sve to znati haha

    Kloo ma sigurna sam da je bila - vidim po iscjedku a i imala sam bolove.
    Ali pomirila se ja da ništa od ovog ciklusa - idući ćemo se bolje organizirati dragi i ja... Nije pomoglo ni što smo se nešto svađali malo pa se sve tako poklopilo.

  14. #514

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 14.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 31.dc +

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 24.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 14.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 7.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 5.dc

  15. #515

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hej, to je plus iz odnosa jer je folikul puknuo. Kako bi rekla doktorica odnos je bio domaća zadaća. Ma iscjedak meni nije bio sumnjiv jer ga uvijek imam prije M jedino je ovaj put bio nekako žućkast što mi je bilo malo čudno, ali mislila sam da sam nekakve gljivice pokupila. Ja sam ovaj ciklus otpisala odmah u startu jer sam dobila lijekove za ivf i samo sam čekala M da krenemo ispočetka. Test sam napravila uvjerena da mi kasni zbog stresa i duphastona.
    Simptomi su tipčni PMS. Sve je isto...cicke su napuhane i bolne, steže me u križima i u trbuhu i umorna sam. Mislim da je rano za neke dodatne simptome. Betu ću vaditi tek u ponedjeljak. Tako su mi rekli na humanoj. Ponovit ću test sutra čisto da vidim tamni li crta. Muž i ja smo se dogovorili da ćemo se do ponedjeljka praviti da se ništa nije dogodilo. Tek ako beta bude ok i na pregledu se ustanovi da je sve na svome mjestu ćemo prodisati. Idemo pomalo korak po korak jer to je još jako rano za bilo što.

  16. #516

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, držimo fige da to onda bude to Cure, ako nije bed, koliko vi koje ste tu na odbrojavanju imate godina? Ja cu u 12.mjesecu imat 30

  17. #517

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya imaš puno navijača s ove strane i držimo fige da je to to.

    Beck žao mi je što je tako ispalo ovaj ciklus.

    Lotus ja sam napunila 30 u travnju ove godine. Mislim da sam od osmog mjeseca ove godine tu na odbrojavanju. Nemam djece. Krenuli smo na bebača prošle godine u osmom mjesecu. Uskoro sam ostala T, ali evo baš danas prije godinu dana sam primila prvu tabletu za medikamentozni prekid trudnoće U petom mjesecu su mi još i ciklusi poludili tako da to nije baš pomoglo za plusić, ali doći će i to.
    Koliko si ti na odbrojavanju? Imaš trudnoću iza sebe ili?

  18. #518

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya jasno mi je skroz da se ne želite zaletiti. Javi nam dal tamni crta - ja ti od sveg srca želim da idući test bude najtamnija crta ikad!
    Lotus - slično smo - ja ću početkom 12. mjeseca 30 godina, dragi je upravo 34 napunio.

  19. #519

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    U prvom mjesecu sam došla na forum, možda tako i na odbrojavanju, s jednim prekidom pa opet vraćanje na odbrojavanje. Klooo, nema trudnoće iza nas... Čekamo i čekamo i čekamo haha.
    Beck, da, tu smo negdje s godinama,moj MM će imati 34.

  20. #520

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mi pokušavamo od 6. mjeseca 2019. Znači sad će biti godina i pol.
    Ali cure ja sam baš nedavno gledala preko aplikacije - tamo bilježim kad smo imali odnose i ustvari ako gledam uspjeli smo naciljati odnose tek 4 ciklusa.... Ovo sve ostalo je bilo previše prije ovulacije ili nakon - a to sve nisam znala dok sam mislila da mi je O 14.dc - tj. dok nisam krenula s bazalnom/lh trakicama ove godine.
    U neku ruku me to tješi ali opet, ne znam kako ste vi prije - ja se prije s nijednim dečkom nisam baš štitila - uvijek smo imali prekinute odnose, kondome skoro nikad (što sad kad razmišljam je užasno glupo ali eto..)
    Nikad nisam ostala u drugom stanju, znači baš nijednom se nije ništa "omaknulo". Imam prijateljicu koja je 2 puta ostala trudna - od prekinutog snošaja - znači dva puta u životu nisu imali kondom (dva razl. partnera) - paf ... ona trudna...
    Nekad si mislim da je u mom dragom možda problem - a onda si krenem o ovome razmišljati i možda je stvarno u meni...
    Njega moram natjerati na spermiogram ako do kraja ove godine ne bude ničega.

  21. #521

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Mi pokušavamo od travnja 2018., tada sam i prestala piti kontracepcijske pilule koje smo koristili od 2010. (glupo je uopće na ovaj način razmišljati ali koliko puta mi prođe kroz glavu što sam ih toliko dugo pila i jesmo li već ranije trebali početi sa svime ovime). Moram spomenuti kako mi nikad nikad nikad nije palo napamet da i nije tako lako začeti jer slušajući masu priča sa strane uvijek se nekome "dogodila" trudnoća, ili je pak par odnosa bilo "dovoljno" za trudnoću. Stvarnost je kod MM i mene nešto drukčija hahah. Svi pregledi koje smo do sada obavili pokazuju kako je s nama sve u redu.

  22. #522

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ja imam 33 godine. Na forumu sam od travnja 2019. godine. Imali smo samo jednu biokemijsku trudnoću iz drugog AIH (na ljeto 2020). Aktivno radimo na bebi 2 godine, ali nismo se nikad pretjerano čuvali. Spermiogram je prvi nalaz koji smo napravili jer je moj ginekolog inzistirao na tome. Tvrdio je da sam ja ginekološki ok i da ne vidi prepreke. Na kraju se ispostavili da je spermiogram super, a ja imam upitne ovulacije i visok AMH. LH i FSH inverzija upućuje na PCOS. Tek s femarom sam očito počela ovulirati kako treba jer dvije trudnoće su iz ciklusa s femarom. MM je bez problema išao na spermiogram.
    Beck, to što se nisi štitila s prijašnjim partnerima ništa ne znači. Nije nikakva indikacija da je možda u tebi problem. Pogoditi ovulaciju nije baš lagano. I sama kažeš da ste u godinu i pol uspjeli naciljati tek 4 ciklusa.
    Lotus, nakon koliko ciklusa se moraš javiti na humanu?
    Klooo, ma doći će svima plusić kad tad! Meni je doktorica nakon biokemijske rekla da je jako važno da znamo da se stanice mogu spojit.
    Hvala cure Javit ću vam novosti.

  23. #523

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, još ovaj ciklus i ako ne bude rezultata u studenom se javljamo na humanu. S obzirom na pregled prohodnosti jajovoda pretpostavljam da dr. planira prvo ići sa inseminacijom. To ćemo vidjeti kad krenemo, do tada polažemo nade u još ovaj ciklus

  24. #524

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Što se tiče odlaska MM na spermiogram nije bilo problema i posebnog nagovaranja jer mu je bilo jasno da nam "ne ide",uz moje objašnjenje da nam je to za početak najlakša pretraga koju možemo obaviti, jedino je bio razočaran načinom na koji mora skupiti svoj uzorak jer je mislio da u bolnici postoji lijepa, sređena soba za obaviti isto s televizijom ili barem nekim časopisima hahahahahaha.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 14.10.2020. at 13:29

  25. #525

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Joj užas jedan ta prostorija bez ključa Prije korone su ti hodnici ispred bili krcati. Dečki čekali u redu, a cure u čekaonici ispred. Na sreću mi smo mogli donijeti od doma jer smo blizu bolnice, ali to je isto drama samo takva jer moraš donijeti kroz pola sata. Ja čekam s upaljenim autom ispred zgrade, on dolazi nezadovoljan količinom pa je zaboravio uputnicu i onda se vraća po nju, a ja ludaaaa. Svaki sljedeći put kad je trebalo predati za postupak je bilo malo lakše, ali uvijek slične drame. Ali nema ponosnijeg muškarca nego kad mu jave da je spermiogram dobar. Moj je hodao s tim nalazom prema autu kao da je osvojio zlatnu medalju. Još kad sam mu rekla da je doktorica prokomentirala da ima izvrstan nalaz...to je bio ponos samo takav Ti muški su stvarni ko djeca.

  26. #526

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, nasmijala si me Mi smo prvi put sjeli na kavu u kafić pored bolnice hahaha i to će pamtiti kao prvo mjesto skupljanja uzorka haha S time da mu žena kucala na vrata malo nakon šta je ušao unutra tako da kaže da mu i nije bila neka fora niti je bio zadovoljan količinom haha Drugi put je bio "pametniji" pa je isto uradio u stanu i trk prema bolnici (živimo u predgrađu Ri al smo eto stigli na vrijeme). Prvi nalaz mu je bio dosta loš i nisam mogla ne skužiti njegovo razočaranje, a drugi put kad je nalaz bio dobar nitko ponosniji od njega, kako kaže Himalaya Ima i smiješnih dogodovština u svemu ovome kroz šta prolazimo

  27. #527

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck ako će ti MM biti lakše za otići na spermiogram, meni su rekli na Sv. Duhu da samo treba uzeti onu sterilnu bočicu, doma dati uzorak i u roku sat vremena doći tamo s uzorkom i uputnicom. To mi djeluje da je njima ipak lakše nego tamo. Nije ni moj baš oduševljen što mora, ali se nije ni bunio previše. On je u travnju napunio 32 godine.
    Mene isto kao tješi što tek sad kad sam krenila s bazalnom sam skužila da vjerojatno smo rijetko uboli kad je bila ovulacija. Iako mi treba neki normalni ciklus pa da to mogu stvarno tvrditi.

    Himalaya baš si me nasmijala. Nekako mi se čini da bi i moj mogao tako hehehehe. Ma da doći će nam svima plus samo treba biti strpljiv što nije baš lako, ali eto. Jedva čekam da nam javiš novosti.

    Lotus da nekad i ja razmišljam jesmo li trebali ranije krenuti, ali treba to izbaciti iz glave i pokušati izvući najbolje iz trenutne situacije. Čekala da sredim situaciju s poslom što se na kraju pokazalo kao pogreška s obzirom da mi je prikipilo i sad sam doma.

    Beck ja isto mislim da ti to nema nikakve veze. S MM sam 10 godina i mi smo se štitili cijelo vrijeme. Sad kad razmišljam mogli smo malo "riskirati".

  28. #528

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Cure baš mi je drago da ste se sve raspisale...
    A za spermio - mi živimo jedno 30 min od sv.duha - ali to je 30 min da nema ni jednog auta na cesti.
    U normalnim uvjetima nam treba barem sat vremena... Tak da ne znam je li to opcija ali mislim da će mu jedino to biti prihvatljivo. Eto nismo još načeli u detalje tu temu hahah

  29. #529

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Himalaya čestitam ti od srca!!!!

  30. #530

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, mislim da će vam dozvolit od kuće baš zbog korone. Što manje ljudi po bolnici, to bolje. U Rijeci sad predaješ na ulazu u hodniku ako imaš sa sobom. Ako nemaš, čeka te prostorija bez ključa Moja prijateljica je više od 45 minuta od bolnice i dozvolili su im prošli tjedan da donesu od doma.
    Hvala Garawa. Nadam se da je to to ovaj put. Kako si ti?

  31. #531

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, mislim da sam čak i koristila taj WC bez ključa haha Mogu misliti kako muškima mora bit dok su unutra i daju sve od sebe da napune tu posudicu a s druge strane strepe hoće li im netko uletit unutra.

  32. #532

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Garawa. Nadam se da je to to ovaj put. Kako si ti?
    Ja vjerujem da je.. super je tamna crta..nije neka sjena pa da se misliš..
    Ja sam ok..kako koji dan..
    I dalje pokušavamo..iako se trudim da ne budem preopterećena i opustim se.. ne ide mi baš..
    Bit ce valjda uskoro nešto..

  33. #533

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 15.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 32.dc +

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 25.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 15.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 8.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 6.dc

  34. #534

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Hvala cure na ohrabrenjima za spermogram... Ja mislim da ćemo mi ići privatno - tipa u Breyer - a mislim da ima opcija da se tamo to također odnese. Plus još da uspijemo naciljati kad budemo doma na g.o. pa da ne moramo po najvećoj gužvi stići.
    Nasmijale ste me jako svojim pričama. Ja sam još u čudu kako su vaši muški dobro podnjeli to - moj da mora u taj wc bez ključa mislim da bi prekinuo samnom

  35. #535

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma ti muški su svi isti. Mene je moj pilao da pitam doktoricu hoće li na spermiogram utjecati ako si on popije par pivi navečer jer su igrali nekakvu utakmicu. Čovjek nije odustajao, stalno me pilao da pitam. Mene je bilo sram to pitati pa sam izmislila da sam pročitala na forumu da jedna piva ne utječe, ali više da može Svi imaju iste obrasce ponašanja.
    Beck, Privatno su sigurno bolji uvjeti. Ma hoće on samo mora sam sa sobom to riješiti.

  36. #536

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya hahahhaah predobro. Baš sam se nasmijala. Jesi radila opet test ili ćeš sutra da vidiš jel tamni?

    Cure imam pitanje vezano za Duphastone. Himalaya mislim da si ti bila na Duphastonu, ali nezz za druge cure. Ako se ne varam pije se kao poslije O jel tako? S obzirom da bi meni sad trebalo dovesti cikluse u red tj. skratiti ih, već bih trebala uskoro početi piti da bi imala ciklus od 30ak dana. Jer ako trebam čekati da mi prođe O to opet može potrajati. Tj da skratim jer mi je teško opisati što me sve muči, kako uopće funkcionira terapija? Sutra idem kod ginekologa, znam da će me on uputiti u sve, ali bih htjela već znati otprilike.

  37. #537

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma nisam ništa više pišnula. U ponedjeljak idem vadit betu na humanu pa ćemo znati. Neću više cijelo bogatstvo potrošit na testove. Idem skroz skulirano ovaj put. Ne mogu na ništa utjecati.

    Duphastone pijem i dalje, a počneš ga pit nakon ovulacije sve do 1.dc. A ako nemaš redovne cikluse, koristi se za izazivanje menstruacije. Ne znam na koji način se koristi za izazivanje menstruacije jer sam ga dobila za druge svrhe - kao podršku žutom tijelu odnosno sad trudnoći. Ja sam ga prije pila od dana kad mi je doktorica potvrdila ovulaciju na utz pa do 1. dana ciklusa. Uvijek sam prokrvarila na vrijeme uz njega. Nemam nikakve simptome od njega. Znam dosta cura kojima je on iz regulirao ciklus i čak nekima riješio problem s aknama.

  38. #538

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya ma da slažem se. I bolje ti je tako. Nema smisla sad gledati koja je tamnija, samo ćeš se izluditi. Brzo će ponedjeljak.

    Aha tako znači. Meni sestra koristi Duphastone za izazivanje M (ona ima Hashimoto i PCOS, nema M po godinu dana ako nije na terapiji) i počne piti ako ne dođe M kad bi trebala, pije 7 dana i onda nakon 7 dana joj dođe M.
    Pretpostavljam, a i tako sam i skužila ginekologa zadnji put, da i meni planira dati kao podršku žutom tijelu. Jedino mi je zbunjujuće ako moram čekati da prođe O (a ona mi može opet biti tek 66. dc) onda nisam ništa puno napravila za reguliranje ciklusa, a ako počnem piti prije ne znam kako to utječe na O. Vidit ću sutra što će mi reći. Jedva čekam

  39. #539

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, možda ćeš dobiti i klomifen. On potiče ovulaciju. Ja sam s femarom (slično kao i klomifen) skratila cikluse na 28 dana. Znači 3.dc počela bi piti lijek i pila do 7.dc. Tada bi svaki drugi dan išla na folikulometriju i znali bismo kad je ovulacija. Nakon ovulacije duphastone dok ne prokrvarim. Ja sam prije imala cikluse po 40 dana. Obavezno javi što ti kaže i što će ti dat. Sretno

  40. #540

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya fala ti. Pomogla si mi puno da si smjestim to sve u glavi. Javim svakako.

  41. #541

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 16.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 33.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 16.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 9.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 7.dc

  42. #542

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Jedna dobra vijest - petak jeee
    Kkao sam zatrpana poslom tako uopće nisam ni svijesna da sam već na 26dc. Nadam se da će menga tamo negdje kroz tjedan dana pa u novi ciklus ulazim organiziranija!
    Nakon posla imam trening - zadovoljna sam s tim - odem cca 3x tjedno ako me ne spriječi nešto.
    Na hranu također pazim, u prosjeku si svaka 2-3 tjedna za vikend priuštim nešto slatkiša ali ostatak tjedna sam stvarno stroga. Gledam da bude što više povrća u svakom obroku.
    Vidim po robi da sam i smršavila, malo mi sve hlače plešu.

    Moram i reći da me cice ne bole uopće - ono prošli ciklus su bilo baš ekstremno a sad vidim da jesu malo punije i to je to ...

    Kako ste vi cure?

  43. #543

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, kao što kažeš divna vijest je da je petak, da odradim ovu popodnevnu smjenu i vikend može početi.
    Ja bi najradije da već mogu početi s trakicama hahaha.
    Što se tiče prehrane bili smo ubacili više povrća, odnosno pojačali one namirnice koje su dobre za mušku plodnost s obzirom da je MMu prvi spermio nalaz bio loš. Osim toga, znamo kupiti i svih onih nekih sjemenki i oraš. plodova a MM si svako jutro uzme žlicu matične mliječi. Ja se istim ne mogu baš pohvaliti jer sam jako jako izbirljiva i osjetljiva na te neke okuse i "domaće" pripravke.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 16.10.2020. at 12:06

  44. #544

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Cure evo sam ja bila kod ginekologa. Rekao je da mi nalaz nije loš. Postoji inverzija, ali nije ništa strašno. Gynositol bi trebao pomoći i stavio me na Duphastone 12 dana. U principu sad trebamo sačekati MM spermiogram pa će onda vidjeti za dalje što ćemo. Ako mu nalaz bude dobar dat će mi klomifen uz praćenje folikulometrijom, a ako mu bude loš nalaz onda inseminacija. Rekao je da mi prohodnost jajovoda neće raditi s obzirom da sam bila trudna. Da sumnja da se sad u godinu dana moglo nešto drastično promjeniti.
    Pogledao mi je ultrazvučno kakvo je stanje s obzirom da sam 16. dc. Imam jedan vodeći folikul na lijevom jajniku od 11mm. Tako da neće O vjerojatno još što mi je ok jer MM je naručen za 4 dana na spermiogram. Ne znam točno sad jel to ok veličina ili nije i za koliko bi mogla O. Nisam ga ni pitala. Iskreno sretna sam jer idemo prema nečemu. Nešto se događa.

    Beck i meni je baš nekako proletilo ovih mojih 16 dana. Ne mogu vam opisati koliko sam sretna što ovaj ciklus neće biti od 80 dana.

    Cure uživajte u vikendu.

  45. #545

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, drago mi je da ima nekog pomaka... to čovjeka ipak "pogura" prema naprijed, lijep je osjećaj kad čovjek zna da se nešto događa

  46. #546

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Super Klooo! Dnevni rast folikula je prilično individualni, i nije svaki dan isto, ali prosječno oko 2 - 3 mm dnevno. Pucaju na veličinama iznad 18mm pa recimo do 25mm. Na folikulometrijama doktor procijeni kad bi mogao puknuti odnosno kad će doći do ovulacije. Zadnji put sam dobila štopericu (injekcija za završno sazrijevanje folikula) na 18mm i pukli su prije punkcije,a na prošloj inseminaciji folikul je bio na 25mm i još je bio tamo. Sve je to individualno i ovisi o ciklusu. Super je to da imaš vodeći folikul. Svakako mora biti akcije nakon što M preda uzorak.

  47. #547

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 17.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 34.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 17.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 10.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 8.dc

  48. #548

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Meni jučer stigla nova kutija ovul.trakica +još nekoliko od prije što imam. Ovaj "zadnji" mjesec akcije u kućnoj radinosti (prije ponovnog odlaska na humanu) kad bude vrijeme ću bome popišati sve trakice koje imam hahahaha (sad mi kroz glavu prolazi pjesme od M. Perazić o kolačićima samo u mojem slučaju bi bilo: "Popišat ću sve trakice...").
    Cure želim vam ugodan vikend, odmorite se, akcijajte i nek vam bude lijepo

  49. #549

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya fala ti na info. Jesi išla vaditi betu? Kako se osjećaš?
    Lotus da baš tako. Čim se nešto događa odmah je drugačije. Mrzim siditi i čekati. Hehehe kad krećeš piškiti trakice? Vidim da si ful uzbuđena što mi je zakon.
    Beck kako si nam ti?
    Ivchy što ima kod tebe?

    Ja peak još nisam uhvatila. Očekujem da će O biti tamo negdi krajem tjedna. Cure je li vam se ikad desilo da kad popiškite trakicu i pogledate nakon par sati ova testna linija potamni dosta u odnosu na onako kako je bila kad ju očitate nakon 10ak-15 min?

  50. #550

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 19.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 36.dc +
    Beck ~~~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 19.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 10.dc
    Posljednje uređivanje od Beck : 19.10.2020. at 11:27

Stranica 11 od 15 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •