Stranica 7 od 15 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #301

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Je, simptoma kao u priči, ali strpljivo čekam ponedjeljak za poduzimanje bilo kakvih radnji haha
    Povratak na posao nakon godišnjeg je užas. Lagana deprica...
    Lotus, bit će to sve ok. Javi nam kako je prošlo.

  2. #302

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 12.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 63.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 50.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 28.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 27.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 6.dc

  3. #303

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Cure ugodan vikend želim!

    Himalaya ja se divim tvom strpljenju.
    Kod mene 6dpo i ja bi najradije sad išla po test jao hahah

  4. #304

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 13.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 64.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 29.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 28.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 7.dc

  5. #305

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pokušavam ne umišljati "simptome" ali (.)(.) me ubiiijaju...
    Jučer navečer i danas.
    Krenulo je odmah nakon O - osjetila sam da su nabujale.
    Danas ih ne smije nitko taknuti.
    Ono ležim - bradavice mi otpadaju.
    7dpo danas pa eto da napišem - ako ispadne da sam trudna
    Obično mi naoteknu tipa 3 dana pred M i to me onako peckaju kao strujica malo ali ništa primjetno.
    Ovo je sad baš nemilosrdno.

  6. #306

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Cure, drzim fige da bude plusića

  7. #307

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure nadam se da ste se odmorile za vikend.

    Himalaya držim fige ako sutra planiraš poduzeti određene radnje.
    Beck to je super čuti. Sve što je drugačije nego inače meni je pozitivna stvar.
    Navijam za obadvije.

    Pikulica hvala. Kako si ti?

    Lotus sretnooooo sutra. Javi nam se.

    Cure mislim da sam uhvatila peak. Što vi mislite? https://ibb.co/s2jf3kb Ovo su one osjetljivije trakice pa me jedino strah da onda možda ne daju pouzdan rezultat. Nadam se da će ipak biti O sutra/prekosutra. Ako ne ništa onda da mi napokon dođe M.

  8. #308

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya ja čekammmmm
    Ne stavljam listu danas dok ne javiš ima li čega!!!

    Kloo ovo ne da je pik nego je pikčina! Prvo sam htjela reći da ti je to presvijetlo i onda skužim da je ovo tamno ustvari testna linija!
    Unesi si to u FF da ti je jučer OPK plus - a on će ti još temperaturom potvrditi da je O danas ili kad već bude.
    I naravno akcijaaa!

    Lotus tebe isto čekamo da javiš dojmove!

    Pikulica hvala ti i drago mi je što nam se tu i tamo ovako javiš i navijaš za nas

    Moje (.)(.) ubojice su još uvijek ogromne. Bradavice užasno osjetljive i s vremenom bolne. Makar još je sve jako rano - ne nadam se ničemu.

  9. #309

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Opa, moglo bi biti plusića ovaj mjesec :D
    Evo ja obavila pregled. Odmah ću reći svoj doživljaj-ništa strašno. Doktorica prvo sve objasnila, što i kako će raditi. Prvo kratki ultrazvuk da utvrdi da je sve u redu, unutarnje i vanjsko ispiranje naših organa, namještanje katetera, napuhivanje balončića na kateteru kako ne bi ispao van i uštrcavanje kontrastne tekućine. Kad je liječnica napuhnula taj balončić me malo "štrecnulo" i isti osjećaj je bio prisutan do kraja (pregled traje niti 5 minuta). Dakle, kod mene sve prohodno, kako liječnica kaže "školski primjer" te je već vidjela lijepe folikule koji se pripremaju. Dva ciklusa ciljanih odnosa nam slijedi, u slučaju bez promjene u studenom joj se opet javljamo za dalje.
    Rekla je nek se danas malo pazim, te da se ne čudim ako bude malo sukrvice ili pak proljeva.

  10. #310

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kloo, slažem se sa Beck-ovo je baš baš pikČina

  11. #311

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya držim fige danas i na rukama i na nogama za vas. Nadam se da ćeš se javiti s lipim vijestima.

    Lotus ajde baš mi je drago da je sve prošlo super. Hvala ti što si podilila dojmove s nama. Želim vam uspješnu akciju ovaj misec.

    Beck ja ću se nadati za tebe. Hvala ti na potvrdi za peak. Prije dva dana sam pobacala sve one trakice koje piškim od 10dc. Prekjučer nisam ni piškila. I jučer šok kad sam to vidila. Akcije je bilo sinoć, a jutros je bilo prerano Bazalna je skočila jutros, ali sam se probudila oko 4ipo i samo ustala i otišla na wc pa mi nije mjerodavna. Vidit ću što će sutra jutro doniti.

  12. #312

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hehehehhe hvala Lotus Ajde da sam i ja to dočekala.

  13. #313

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus bravo, sad si to obavila i idete dalje! Znači ipak vas ek na ciljane odnose šalju. Držimo fige!
    Kloo super, onda si pokrila - ali ja bi to još danas navečer i sutra popodne zabetonirala

    Himalaya evo me na poslu refreshala već 5 puta forum - imam neki filing za tebe ovaj ciklus

  14. #314

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Da tako i planiramo. Sve dok bazalna ne potvrdi. Pokušavam osluškivati kakvi su mi simptomi O, ali se ne mogu pohvaliti baš s ničim.

    Heheheh Beck nisi jedina. I ja isto stalno gasim palim forum da vidim je li se javila Himalaya.

  15. #315

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    E ipak ja stavljam listu - jer izlazim iz ureda a lakše mi je s kompa postati nego kasnije od doma s mobitela ))

    Lista za 14.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 65.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 30.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 29.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 8.dc

  16. #316

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma joj cure moje...ništa od ovog puta. Dobila sam M danas - točna ko urica. Nevjerojatno. Krećemo s lijekovima sutra i prvim ivf-om. Bila sam na nekom poslovnom putu pa sam sva bila u tome.
    Hvala na podršci
    Kloo, nadam se da je akcija hahah
    Lotus, ajde super! Tako kako si opisala je i meni bilo. Ništa strašno...Bravo! Sad si mirnija što se toga tiče.
    Beck, tko će ga znati. Imam neki osjećaj da će za neku ovaj ciklus biti dobitan!

  17. #317

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya i ta tvoja M kud je morala doći. I ja sam imala neki dobar filing za tebe. Ali dobro sad hrabro dalje. Kakve lijekove moraš uzimati?

    Heheheh mora biti. Sad kad sam dočekala moramo iskoristiti priliku

    Beck ajmo rasturi ovaj ciklus do kraja. Kod tebe je bilo svega ovaj ciklus pa neka bude i plusić.

  18. #318

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    A za indukciju ovulacije dobila sam femaru. Već sam je pila i dobro sam reagirala na nju.

  19. #319

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya što reći, bezveze... Novi mjesec nova nada!
    Ja sam bila optimistična za sebe - zbog cica ako ništa drugo - ali sam sad nekako manje optimistična + čini mi se kao da se (.)(.) smiruju. Što može značiti da pada progesteron...
    Odlučila sam ne razmišljati/ ne testirati nego čekati M da dođe...

  20. #320

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 15.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 66.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 31.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 30.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 9.dc

  21. #321

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hej Beck, ja sam ti odbrojavalica...piši 3dc
    Smušenost je isto simptom trudnoće kažu haha

  22. #322

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja danas još osjećam taj neki pritisak u trbuhu i kao lagano grčenje... Doktoričin naputak je imati odnose 11.,13. i 15.DC, i tako dva ciklusa.

  23. #323

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Isuse, ma ja sam krenula updateati listu da Himalaya tebe maknem dolje.
    I na kraju kaos napravila.
    Danas nije moj dan.
    Prvo sam ujutro bila zdeprana jer su mi cice manje bolne. Vozila se na posao, malo plakala i malo kontemplirala gledajući sve trudnice koje sam uočila (u gužvi se vozim pa to traje sve skupa)...
    I ne, cice ipak NISU splasnule nego me ubijaju! Doslovno sam se u nekom trenutku zapitala da li bi trebala doktoru.
    Povećale se, osjećaj kao da me sve peče kao kad izgoriš na suncu, nije mi se nikad prije to događalo.
    Bradavice su kao antene, ne smijem dotaknuti.
    Na poslu sam maloprije išla u wc samo da na 10ak sekundi skinem grudnjak...
    I onda na poslu zeznem sve što mogu zeznuti - tako da je lapsus s listom najmanji problem

    Ma nitko sretniji od mene da je uspio ovaj ciklus ali kad se prizemljim shvatim da sam tek 9dpo. To još može svašta biti...

  24. #324

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    ISPRAVLJENA Lista za 15.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 66.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 30.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 9.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 3.dc

  25. #325
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Iiiiii evo mene nazad. Cure pa koliko to imam za čitati
    Eto, nakon zadnjeg ciklusa kad sam potpuno pošizila i potonula, otišla šla sam gin. i tražila temeljite pretrage. To sve sam danas obavila, uključujući i štitnjaču, dobila utrogestan, pijem vrkutu i imam UZV za koji dan da se vidi hoće li O. Imam dosta priraslica, tako da i to ide u rješavanje... Eto. Nečem se nadam.
    Sretno svima koji čekaju a ja sad odoh čitati.

  26. #326
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Eh, da, i danas mi je 5.dc

  27. #327

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck ma nemoj se sikirati ako ti se učini da su na sekundu manje bolne. Mislim da je to normalno. Navijam za tebe svim snagama. Znam da se želiš skulirati, ali meni to sve dobro zvuči. Kad očekuješ M?

    Himalaya super da ih dobro podnosiš.

    Jeeej Ivchy baš mi je drago da si se javila. Bila sam zabrinuta za tebe. Drago mi je da si obavila pretrage. Sad hrabro dalje.

  28. #328

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo tek za 4-5 dana.
    Tako da još se svašta može dogoditi samo me ubija taj filing jer me na trenutke ubijaju na na trenutke kao da ništa se ne događa. Oim toga nemam ništa - inače uvijek imam neke grčeve i bolove dolje tako dosta ranije - sad ništa nemam.

    Ivchy dobro nam došla natrag, updateam te sutra s obzirom da sam danas već 2 liste postala
    Jel znaš kakvi su ti nalazi, jel ti štitnjača ok?

  29. #329
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Kloo tek za 4-5 dana.
    Tako da još se svašta može dogoditi samo me ubija taj filing jer me na trenutke ubijaju na na trenutke kao da ništa se ne događa. Oim toga nemam ništa - inače uvijek imam neke grčeve i bolove dolje tako dosta ranije - sad ništa nemam.

    Ivchy dobro nam došla natrag, updateam te sutra s obzirom da sam danas već 2 liste postala
    Jel znaš kakvi su ti nalazi, jel ti štitnjača ok?
    Evo danas tek obavila, pa nije još gotovo.
    I inzulin sam radila. I onu rezervu jajnih stanica, sve hormone.. Držim si fige

  30. #330
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Joj Beck daj pišni ujutro mozda bude sjenica...pratim pratim škicam sretno curke!
    Posljednje uređivanje od mašnica : 15.09.2020. at 16:27

  31. #331

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mašnice stvarno bi htjela - a nemam testa.
    Sad si me ponukala možda kupim test pa sutra pišnem.
    Strah me ako bude negativno.... Pa mi se onda krene po glavi motati "možda je rano" - pa onda na kraju izludim samu sebe...
    Znam da je glupo ali ono... Možda pišnem sad na kraju - odlučit ću impulzivno kad idem doma s posla - možda produžim par koraka do ljekarne

    Ivchy ništa onda čekamo rezultate.
    Ja sam isto tako otkrila problem sa štitnjačom i sa inzulinom. Držimo fige da bude sve OK na kraju!

  32. #332

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck ja sam isto za da pišneš prije M, ali možda ti je sutra stvarno rano. Mislim ja jesam da se napravi test prije M, kad već za to služe, ali mi je ok na 12dpo pa na dalje. Veselim se tvom testiću kao da je moj i jedva čekam da javiš novosti.

    Ivchy želim ti da rasturiš te nalaze.

    Morat ću zvati ginekologa da vidim hoću vaditi progesteron sad ovaj ciklus ako je već bila O (valjda je). Nažalost jučer sam se probudila oko 4 i nešto i samo ustala i otišla na wc, a jutros me probudila eksplozija u Novom Zagrebu pa su mi ove dvije dosta važne temperature neupotrebljive.

  33. #333

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    pišnula jutros test - bijel ko snjeg. Cyclotest 10mlU.
    Naravno s obzirom da sam luda za testovima rastavila sam ga i jedino kad upalim flashlight na mobitelu i stavim ispod testa se vidi nekakva sjena sjenine sjene - ili si to ja umišljam... Nisam sigurna.
    Danas je 10dpo.
    Neću više testirati, čekam M
    Cice i danas velike i bolne s malim strujicama tu i tamo.

    Kloo možeš si izvaditi progesteron sama u Breyeru recimo, 7 dana nakon O se on vadi. 10ak minuta posla a nalaze isti dan dobiješ na mail. Ne znam sad koja je cijena ali mislim da cca 200 kn.

  34. #334

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck ja mislim da je ipak možda rano. Meni se sviđaju tvoji simptomi. I nadam se da ti neće doći M za vikend. Sačekaj pa ponovi test. Brzo će i tih par dana proći.

    Da mislim da ću otići tamo, ako ne ništa usput mi je. Jedino nisam sigurna je li bila O jučer ili prekjučer pa ne znam koliko je bitno ako fulam jedan dan?

  35. #335

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, mislim da ti je prerano za test i ne oslanjaj se na te sjene sjenine sjene jer ćeš još više izludit.
    Ivchy, nadam se da će nalazi biti ok. Javi nam kakvi su.
    Kloo, ti imaš jako produžene cikluse, a meni je doktorica na humanoj rekla da svaki odmak od "školskog ciklusa" je znak da nešto ne štima iako mi uhvatimo ovulaciju i slično. To što je nama to normalno jer cijeli život imamo takve cikluse, zapravo to nije normalno i ukazuje da postoji neki problem. Pitanje je jesu li kvalitetne ovulacije, kvalitetne jajne stanice, proizvodi li se dovoljno hormona ili pak manjak...Treba sagledati cjelokupnu sliku - hormone, izglede jajnika, ultrazvuk, cikluse, i slično. Moj savjet ti je da izvadiš progesteron i da ozbiljno porazgovaraš s ginekologom. Da, trudnoće su moguće i u takvim ciklusima i svaka od nas ima se pravo nadati sve dok ne postoje "tehničke" prepreke za ostvarivanje trudnoće u smislu da nam npr jajovodi nisu začepljeni i slično. Tako da ne gubiti nadu već realno sagledati situaciju i krenuti u akciju. Ja sam jako ljuta na sebe što sam dozvolila da se dovedem u ovo stanje i što ranije nisam krenula na pretrage, a već sam dvije godine na humanoj. Oduvijek imam produžene cikluse koji su se tek s femarom skratili na 30 - 32 i nije mi jasno kako mi moj ginekolog nije rekao da ciklus od 40 dana nije baš normalan i da se ne pouzdam previše u njega.

  36. #336

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya da u pravu si. Mislim iako jesmo pokrili ova tri dana malo me strah ako i ostanem trudna da se priča ne ponovi. Baš zbog toga što ne znam jesu kvalitetne ovulacije i jajne stanice. Mislim iskreno meni su ciklusi bili ok prije ova zadnja dva. Većinom su oko 33 dana. Mislim da trigger je bio stres, ali što se sve poremetilo ne znam. Sretna sam zbog ovog peak-a i ovulacije najviše zbog toga što bar znam kad će otprilike M. Mrzim ova čekanja u nedogled. Progesteron sigurno vadim, a za ostale stvari (za početak hormone) moram sačekati M.

  37. #337

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Stres napravi dar-mar s hormonima. Izvadi sve hormone pa ćeš znati na čemu. Svakako je pozitivno i ohrabrujuće da si uhvatila peak i da imaš ovulacije, a progesteron ti to može samo potvrditi. Ja bih voljela da te ovaj ciklus iznenadi plusić i vjerujem da bi bilo sve ok.

  38. #338

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo slažem se s ovim što Himalaya piše ali bitno je da si krenula sad s tim i da će ti ginekolog pomoći da to riješiš s hormonima.
    Stres stvarno napravi kaos i zato ti je možda odmah došao peak kad si dala otkaz

  39. #339

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 16.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 67.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 31.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 10.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 6.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 4.dc

  40. #340

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hvalaaa cure. Puno mi znači vaša podrška.

    Vidit ćemo što će biti. Prvi korak je izvaditi progesteron. To ću otići u ponedjeljak. A za dalje ćemo vidjeti. Od kad sam dala otkaz nekako sam se smirila (bez obzira što ne znam što me čeka) tako da vjerujem da je i to pomoglo.

    Kako ste vi cure?

    Beck kako (.)(.)?

  41. #341

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo moje cice su još uvijek bolne i uvećane. Ali ne kao prije 3-4 dana, međutim nisu splasnule.
    Tu i tamo osjetim kao neku strujicu da prolazi ali to je to. Za razliku od bolova prije par dana ovo je ništa.
    Jučer sam bila na manjoj operaciji (jednu izraslinu sam imala na nozi i na ramenu) - lokalna anestezija je bila ali kad je ta anestezija popustila plakala sam od bolova.
    Tako da sam totalno time okupirana jer nisam znala da će to biti baš takav zahvat, nisam planirala nikakvo bolovanje pa onda nekako šepam do posla.
    Eto to je kod mene, osim toga sve po starom

  42. #342

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 17.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 68.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 32.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 11.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 7.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 5.dc

  43. #343

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck nije gotovo dok ne dobiješ M, a ako smo nešto naučile od prethodnih odbrojavalica i čekalica je to da pravila za simptome nema. Sve je to može i ne mora biti. Treba samo realno sagledati situaciju i zadržati hladnu glavu. Nadam se da te izrasline nisu ništa komplicirano i da si to sad riješila.
    Baš mi je žao što nas ima tako malo na listi. Ajmo cure...znamo da čitate

  44. #344

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya slažem se, zato sam rekla nema više testova osim ako kasni.
    U nedjelju bi trebala dobiti.
    I meni je žao vidjeti da nas je ovako malo
    Voljela bi da nas ima više i da se malo više piše

  45. #345
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ja se mogu pridruziti ali aktivno jos nista ne brojim samo radi druškanjela. Ali kroz mjesec ili dva možda i budem mogla. Zajedno ste jače!

  46. #346

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jooj Beck žao mi je zbog tog zahvata. Nadam se da si sad ok. A što se tiče (.)(.) mislim da je to sve normalno. I mene evo danas moje bole kao inače do sad posli O. Jedva čekam da se javiš u nedjelju. Držim fige da ti ne dođe M.

    Ja planiram raditi test u drugu nedjelju ako ne dođe M do tad. A s obzirom da mi je kratka ona druga faza očekujem ju za tjedan dana.

    I ja sam za da nas je više i da se više piše. Svim curama koje čitaju, a ne znaju da li da se priključe ja samo mogu reći da je meni super s vama i da mi je drago da sam se priključila.

    Lotus je vjerojatno u akciji.

    Himalaya kako sad to sve funkcionira s IVF-om ako smijem pitati?

  47. #347

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mašnice, kako si ti? Jesi li obavila pretrage? Pronašli mogući uzrok?
    Kloo, ne znam kako funkcionira. Saznati ću sljedeći tjedan jer imam prvu folikulometriju. Nadam se da ću imati barem 2/3 folikula za izvadit. Jako se bojim da ne budu prazni ili da se ne oplode, ali nastojim se ne opterećivati s time već se tješim da će za 10-ak dana sve biti gotovo i da ću biti u onom ludom čekanju i traženju simptoma. Što se tiče korone i IVF-a - ako želiš anesteziju za punkciju, onda moraš donijeti negativan test. Ovisno o broju folikula, odlučit ću hoću li uzeti anesteziju. Trenutno sam stava da to mogu izdržati, ali vidjet ćemo kad me strah ulovi.

  48. #348
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Himalaya ok sam...isčekujem M danas mi je 29dc i vec 5 dana imam neki roskasti iscjedak ne znam što se događa niti menga niti ništa konkretno. Lijevi jajnik me šarafi samo čekanje. Bila sam privatno kod prof.Vrčića i on mi je postavio novi dijagnozu, pregradu na maternici 1cm i zbog toga 2 spontana. Tako da moram na histeroskopiju, to je neki manji zahvat ali se tretira kao operacija samo jednim rezom histeroskopom i kamericom to pregledaju i cvaknu malo...mda... tretira se kao prava operacija pa cekam anesteziologa, kardiologa i kks pa da mi daju termin.

  49. #349

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 18.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 69.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 33.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 8.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 6.dc

  50. #350

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Mašnice baš bi mi bilo drago da se bar tu i tamo malo uključiš
    Sad sam malo istražila tog doktora, a drago mi je da imaš i dijagnozu koja je očito riješiva. Uskoro ćeš nam biti na listi!
    Himalaya - baš se veselim za vaš prvi postupak! A za anesteziju, procjeni tamo - ja mislim da ja za prvi put nebi bila hrabra - ali ja imam baš mali strah od bijele kute tako da
    Kloo veselim se da ćeš i ti već jednom testove raditi / NEočekivati M - bilo je i vrijeme!

    Ja vam nemam ništa novo za prijaviti, danas je 12dpo. Jučer bole leđa - ubijaju. Danas dolje neki pritisak kao da ću dobiti M svaki tren - nekako sve uobičajeno za mene par dana prije M.

Stranica 7 od 15 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •