Stranica 5 od 15 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #201

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Bravo Lotus, akcija akcija
    Ja sad gledam i ako ovaj ciklus bude normalne dužine od 33 dana (ako se to može zvati normalnim) trrebala bi mi O pasti baš na dane kad smo na g.o.
    Pa hajde barem ćemo moći akcijati sve dane po redu kad treba

  2. #202

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 26.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 46.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 33.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 19.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 15.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 11.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 10.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 10.dc

  3. #203

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Što je ovo, nema nikog danas?
    Nadam se da ste bar onda u nekoj opakoj akciji

  4. #204

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jeeeeeeeeej Lotus

    Beck ja sam samo u akciji pospremanja nereda u kuhinji koji sam napravila...hahahahah

    Trenutno sam na godišnjem, ali kako planiram prominiti posao točnije struku onda učim skoro cili dan. Nadam se da će se trud bar isplatiti. Od sutra planiram početi vježbati Beck kako tebi ide s vježbanjem? I s temperaturom?

    Moram ovo podiliti s vama. Jučer mi dolazi MM (koji je inače više pesimist nego optimist i uvik je realan) i pita me, s obzirom da sam izgleda postala alergična odjednom na nešto (do sad nisam imala nikad problema s tim), a da ja nisam možda trudna (onako s nadom u očima). Baš mi je bilo teško reći mu da ništa od toga. Srce me zabolilo. I rekla sam mu da sam test bila napravila i da nisam trudna. A on a da nije još rano da tes pokaže. Tako da očito se obadvoje ovaj ciklus nadamo nekom čudu. Ova dva ciklusa će me dotući.

  5. #205

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo moje vježbanje ide tako da svaki dan govorim od sutra
    Isto kao i temperatura - no danas sam si pripremila toplomjer i podsjetnik!
    A šta ćeš ti vježbati?
    Ja se tješim da svaki dan napravim famoznih 10000 koraka pa je to to kao...
    A htjela bi još nešto no imam problem a taj je da mrzim teretane i grupne programe...
    Idealno bi mi bilo da se natjeram doma...

    Moj dragi je imao isto takvu fazu kad se stalno.nadao.
    Ja mu kažem dobila sam M, a on meni priča da je nekad čitao neki članak gdje žena nije znala da je trudna jer je imala M cijelo vrijeme ... hahah
    Pa kao ne mora sad to ništa značiti

    Ja vam držim fige da ste ovaj ciklus nešto napravili, tko zna

  6. #206

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hehehe joooj sad kad i ja tako. Ja sam ti nekih godinu dana vježbala yogu. To nam je faks di radim plaćao. Dečkima nogomet, curama yogu pa sam iskoristila. Na kraju mi se svidjelo, a mislila sam da će biti dosadno jer sam ja više za skakanje i nešto više aerobno. Yoga mi je djelovala statično.
    Jutros sam malo tražila neki video koji mi je ok pa da po njemu udaram. Pokušat ću bar tri puta tjedno, iako bi bilo najbolje bar 15ak minuta svako ujutro.
    E ja isto mrzim te grupne programe i teretane. Išla sam s kolegicom možda misec dana na onaj HITT program. I odustala.
    Mi inače planinarimo. Tako da sad kad malo popuste ove vrućine idemo opet u planine Dobro će mi doći i da se malo zagrijem za planinarenje.

    Hahahaa dobar je.

    A trudili se jesmo, ali mislim da ništa od toga. Mislim da je bazalna u pravu i da mi još nije bila O. Ako mi bude ciklus kao prošli onda očekujem O 56dc, a to je tek za 10 dana.

    Nadam se da će tebi biti normalan ciklus kako si navikla i da školski sve pokrijete. Ja navijam za plusiće.

    Kad već spominjem plusiće ne javlja se Jelena. Cilo vrime se nadam da će javiti dobru vijest

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja sam u vrijeme korone kad nisam radila čak bila i vježbala svaki dan doma, sad je to daleka prošlost.
    Baš sam razmišljala kako najčešće naša "hopsanja" ne budu po P. S. svaki drugi dan kako kažu da bi bilo najbolje (za vrijeme plodnih dana) već ta naša akcija bude zaredana u nekoliko dana hahaha (da se najjednostavnije izrazim).Više puta sam razmišljala može li to igrati ulogu u našem nezačeću al' reko ako će se šta dogoditi onda će se valjda dogoditi i ovakvim tempom haha. Šta vi kažete cure?

  8. #208

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro cure..
    Ja čekam testove da dođu pa da krenem s umakanjem

  9. #209

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus ja mislim da nema to veze... Ima ekipe koja zatrudni samo od jednog keksa a ima ih i koji se praše po više puta na dan pa uspiju.
    Mi ti isto nikad nismo "by the book" - najčešće je akcija svaki mjesec u to doba plodnih dana - ali onako kako nam se da. Nekad svaki dan u te dane, nekad preskočimo neki dan kad bi baš trebali itd. - neda mi se siliti.

    Garawa ja čekam idući tjedan pa krajem tjedna isto krećem s umakanjem

  10. #210

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 27.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 47.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 34.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 20.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~16.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 12.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 11.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 11.dc
    Posljednje uređivanje od Beck : 27.08.2020. at 08:42 Razlog: Edit: ostao je stari datum za listu

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    I ja sam tada vježbala svaki dan. Evo ja sam svoje vježbanje danas odradila. Vidit ćemo hoću nastaviti.

    Lotus da i mene to baš zanima. Kod nas bude svaki drugi, svaki, ili svaki treći. Ovaj ciklus kad sam mislila da će ovulacija smo svaki ili svaki drugi. Muči me to što ja nemam one plodne sluzi pa nekako mislim da kod mene možda ne mogu spermići preživjeti onih 3 do 5 dana kako se negdi navodi. Ali ne znam. To je samo neka moja pretpostavka koja se ne temelji na ničemu.

    Jeeeeej testićiiii. Držim fige cure i na rukama i na nogama.

    Garawa imaš li kakve simptome?

  12. #212

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Eeee moram se sjetiti ovaj mjesec onog svog lubrikanta--- kinderwunsch!
    To ćemo probati
    Klooo a da probaš uzeti ili taj neki lubrikant koji je sperm friendly ili recimo žene piju ulje noćurka za sluz. Ja sam ga sad isto krenula piti ali zbog štitnjače. Sluzi u principu uvijek imam i to dosta tj. najčešće ujutro vidim kad odem na wc - nije da se baš sad to slijeva iz mene kako neke žene pričaju.
    A vidjet ćemo u svakom slučaju pa što bude bude, ja imam za sebe jako dobru vibru ovaj mjesec - nekako sam si posložila da bi bilo super da ovaj ciklus ostanem T - najviše zbog toga što mi se nejde više na posao. Kad ostanem T otvaram komplikacije što ranije moguće

  13. #213

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Doktori kažu svaka dva dana, ali mi se toga nismo pridržavali. Mi se svaki dan za vrijeme plodnih dana Često to bude i na silu u početku, ali kad se bojim da ćemo propustiti priliku. Zadnji put mi je doktorica rekla da se i spermići moraju obnoviti i ako je svaki dan da je to prebrzo da bi se sakupili i obnovili. Ovaj ciklus smo rekli svaka dva dana...iskreno da vam kažem tako bi se voljela pokeksat bez pomisli na trudnoću, ovulaciju, trakice, spermiće i slično. Kad nisu plodni dani nemam volje jer sam toliko izmrcvarena s tim keksanjem za vrijeme plodnih dana.

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Nekad razmišljam pokrivamo li to sve "kako treba" hahaha a s druge strane ne želim se slijepo držati tih nekih "pravila" kako seks ne bi postao seks samo zbog trudnoće.

  15. #215

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ma da Himalaya, kad nisu plodni dani ja ni ne pomišljam na keks.
    Em što nisam baš napaljena kad nisu ti dani (tako mi je zadnjih par godina) em nakon tih tjedan dana za redom mi se stvarno neda više.
    Ja nisam baš od tih žena koje su napaljene 24/7 - ali ne mislim da je loše ako je netko tako baš za akciju, mislim znam da ima parova koji se praše svaki dan od kad su zajedno, a zašto i ne ako imaju takvu potrebu

  16. #216

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Garawa imaš li kakve simptome?
    Pa i ne.. osim što se osjećam nekako slomljena.. da ne kažem bolesna

  17. #217

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!
    Garawa meni to zvuči kao dobar "simptom". Tj. znam da sam nekad čitala da se često žene osjećaju kao da su bolesne u ranoj trudnoći tj. nešto ima veze s tim da padne imunitet ali se ne sjećam sad točno svega.
    Ja mogu prijaviti jučer male grčiće kao u maternici i danas od jutra baš onako žiganje u desnom jajniku. Uz to me cice malo peckaju oko bradavica.
    Dosta je rano da mi krenu takvi ovulacijski znakovi, možda bude nešto ranije ovulacija konačno, tko zna

    Kloo izmjerila sam temo ujutro tako da pratim od sada i to! Imaš ti kakvih znakova da se nešto događa?

  18. #218

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 28.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 48.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 35.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 21.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~17.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 13.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 12.dc

  19. #219

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutrooo!

    Beck naletila sam na taj tvoj lubrikant kad sam googlala za ove trakice. Ako se vama pokaže dobitan uzimam ga sigurno :D To ulje noćurka uzimaš u kapsulama ili? To se treba raditi pauza i kao nije dobro u trudnoći ili?
    Meni je isto bio plan da kad ostanem trudna idem čim prije na komplikacije, ali mi je baš užasno na poslu da sad kad dodem s godišnjeg planiram dati otkaz. Jasno vam je sve kad dajem otkaz, a nemam drugi posao. Čekam da ostanem T pa da se maknem s posla, ali vjerojatno me baš taj stres na poslu koči u tome da ostanem T.

    I pridružujem se klubu cura koje ni ne pomišljaju na hopsanje kada nisu plodni dani.

    Garawa meni je to isto dobar simptom. Moja šogorica je trudna sad i rekla je da prije 6tt nije ni imala nikakve simptome. Da joj nije kasnila M nebi ni znala da je T. Ali su zato kasnije krenuli. Tako da držim fige.

    Cure meni treba pomoć. Ovo je moja bazalna ovaj ciklus https://imgbbb.com/image/YClDOD . Kao što vidite FF mi je detektirao O 45dc. Međutim, kada isključim ovu temperaturu od 44 dc jer sam tad malo spavala i razgovarala s MM. Onda mi više ne detektira O. Ja ne bih rekla da je bila. A i trakice nisu ništa pokazale. Što vi mislite? E i da li možda neku od vas bole grudi ful dugo na dodir? Mene sad već 2 tjedna tako bole. To mi je inače bio znak pred ovulaciju, ali većinom tako krene oko tjedan dana prije O.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hmmm Kloo meni se čini po tvojoj temperaturi da je anovulatorni ciklus.
    Baci oko u FF što znači kad je ovako isprekidana crta - u principu bi ti sad 5 dana temperature trebale biti iznad 36,20 da on utvrdi da je bila O - i onda će ti linije biti pune i onda će on biti siguran da je bila O.
    A meni su ti grudi uvijek i jedino bolne prije nego što M trebam dobiti par dana. Kad mi se bliži O onda me peckaju bradavice samo, a kad se bliži M se povećaju i imam onako kao žilice i baš budu bolne.
    Tako da nemam pojma - čitala sam da to sve bude od estrogena i progesterona.
    Ma ja mislim da si ti obavezno moraš hormone provjeriti tj. vidjeti imaš li O ili ne (i zašto)... Riješit ćeš to ne sumnjam

  21. #221

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mene (.)(.) bole od ovulacije do M. Puna dva tjedna su mi teške i bolne, a pred M samo što ne eksplodiraju. Kad je bila biokemijska u pitanju i beta 93 bile su ko dva balona. Inače sam ravna ko daska i prilično mršava pa se to itekako primijetilo. Tako mi je bilo kad sam pila kontracepciju na faksu. Majko moja mila i draga...cice ooogroomneee. Međutim, spomenula sam to doktorima i nitko na to ne obraća pažnju. Svima je to ok. To je zbog zamjene progesterona i estrogena i njihovog rasta i pada.

  22. #222

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Da Beck i ja to mislim. A to za isprekidanu crticu znači da postoji mogućnost da je bila O, ali s obzirom da drugi znakovi ne ukazuju na O onda stave isprekidano. Ma vjerojatno će pasti temp pa će se maknuti da je bila O. A i realno ako maknem tu temp za 44dc jer nije bila školski izmjerena onda ni ne pokazuje O.

    I meni zna biti od O do M bolne, napete, i vide se žilice. Nije da su mi sad narasle (ni nemam velike), već više kad diram osjetim kao da je nešto malo tvrđe i boli. I to više ovaj prednji dio i ispod. Sastrane ništa.

    Ma ništa čekam pregled kod ginekologa. Još malo manje od tjedan ipo dana.

    Beck tebi držim fige da će ti O biti ranije ovaj ciklus.

    I moram prijaviti da jutros nisam vježbala. Probudila sam se s jednim okom zatvorenim. Izgleda da trebam dodati i alergije na popis problema.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hm a kako vama svima odmah od O do M cice budu tako, meni samo par dana pred M. Tipa 4 (a mislim da sam i to puno rekla).
    Mislim ja imam poprilično bujne (.)(.) - (košarica D ) pa možda ni ne primjetim ako se ranije napuhnu.... A kamoli da nešto napipam po njima...
    Himalaya tako je moja jedna prijateljica, koja je baš jako mršava kao štapić uvijek bila - čim je zatrudnila imala je cice ajmeeee .... a inače ravna skroz...

    Kloo mislim da je sve to u principu riješivo kad se primiš svega što doc kaže. A za FF tko zna, teško je sad to tako reći ali budeš vidjela kako će ti dalje ići tempice.
    Meni pak budu jako niske - ja sam danas ujutro 35.4 izmjerila i takve mi budu uvijek do O, onda se dignu recimo na 36 - 36.4 .... Čitala sam da može to biti zbog štitnjače i IR koje imam.

    Ja nisam vježbala isto jučer ali sam malo po dvorištu kosila travu (imam ja za kositi sat vremena recimo) pa računam to kao trening haha
    E a danas mi je zadnji dan na poslu, od danas tjedan dana sam na g.o. - idemo sutra na svadbu pa u nedjelju ili ponedjeljak na more.
    A na moru planiram da smo što više u pokretu pa ću to isto tako računati pod vježbanje lol

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Meni se to prominilo nakon pobačaja. Prije bi isto tako oko 3 dana prije M bilo samo. A sad tako bolne grudi po 2 tjedna plus užasno se znojim doslovno i kad sidim samo.

    U da to su dosta niske temp, meni je 35.9 mislim najniže bilo. Veselim tvom grafu ovaj ciklus. Još se nadam da će završiti s prekrasnom zelenom bojom na grafu FF-a.

    Ja bi to isto računala pod vježbanje heheh. Uživajte na svadbi Beck. I mi smo sutra isto na svadbi.

  25. #225

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 29.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 49.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 36.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 22.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 14.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 13.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 13.dc

  26. #226

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Uživajte u vikendu cure!

  27. #227

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja za vikend išla kod svojih na otok, još iskoristiti vrijeme za kupanje Što se tiče ovog drugog čekanje je u tijeku, možda smo MM i ja nešto i "smućkali", vidjet ćemo hahaha

  28. #228

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 30.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 50.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 37.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 23.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~19.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 15.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 14.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 14.dc

  29. #229

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 31.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 51.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 38.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 24.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~20.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 16.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 15.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 15.dc

  30. #230

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Cure mi pobjegli na more pa slabo pišem.
    A i taman će mi plodni dani tako da ima i akcije
    I da pohvalim ulje n9ćurka jer ga tek kratko vrijeme pijem stvarno imam sluzi na izvoz!

  31. #231

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, lijepo se poklopio GO s plodnim danima i mozgom na paši, nek bude i lijepi ishod svega toga
    Mene nešto bradavice bole, danas mi 20.DC, tako da može biti svašta hahaha
    Vrijeme ko stvoreno za gnjiljenje... Sutra u nove radne pobjede, dolaze mi nova dječica u jaslice tako da će biti veselo haha

  32. #232

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ovih dana moram zvati svog ginekologa kako bih provjerila jesu li gotovi nalazi briseva i je li sve u redu i u tom slučaju na humanoj me naručuju na HSG.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus držim fige da sve prođe dobro!
    Kloo nema nikakvih novosti? Još uvijek ništa od M?
    Garawa kod tebe kakvih simptoma (znam da je rano ali ono )?

  34. #234

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 32.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 52.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 39.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 25.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~21.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 17.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 16.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 16.dc

  35. #235

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mi smo pokrili već 5 dana. Možda bismo trebali i danas, ali nisam sigurna imam li snage. Jajnici me stalno boluckaju tako da ni ne znam je li bila ovulacija. Svih 5 dana imala sam prozirni iscjedak i po tome sam se ravnala. Ne očekujem previše, ali ipak se nadam da ćemo ipak uspjeti u kućnoj radinosti.
    Lotus, ajde javi ako su ti gotovi brisevi. Ja isto svoje čekam.

  36. #236

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure!

    Lotus držim fige da ste smućkali nešto i da nalazi budu dobri. Javi se kad dođu nalazi.

    Heheh sve ste vridne to je super za čuti. Himalaya kad ste ovih 5 možeš još i taj jedan. Ja se isto nadam da ćete uspjeti ovaj ciklus.

    I mene zanima kako je Garawa. Sretna sam jer mi polako sad sve dolazite u (Ne) čekalice kad već ja nikako da dođem doli kod vas.

    Beck jesi koristila Kinderwunsch? Čekam dojmove heheheh. I baš si me nasmijala s današnjom listom za 32.08.

    Jooooj cure sve što ću vam reći je 52dc!!!!
    Beck išla sam odma u ljekarnu nakon tvoje poruke da si imala dosta sluzi od ulja noćurka, ali nisu imali. Kad sam rekla teti u ljekarni kao za ova zadnja dva ciklusa rekla mi je da najbolje da sačekam pregled kod ginekologa i da misli da mi trenutno svi ti preparati na biljnoj bazi neće nešto pomoći. I dalje sam u dilemi jesam imala O ili ne. Temperature mi za sad još uvik jesu iznad 36.2 pa FF i dalje pretpostavlja da je bila O na 45dc.

    MM je uzeo uputnicu za spermiogram pa sad trebam vidjeti di da uopće ode to napraviti. Ne znam koliko se čeka na to.

  37. #237

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ja sam puna nekih simptoma, sjena i ostalog..toliko puna da mislim da nema ništa od mene ni ovaj mjesec..

  38. #238

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    MM je za svaki spermiogram relativno brzo bio naručen, a i nalazi su isto tako bilo brzo gotovi.
    Mene izgleda ulovila neka gljiv.infekcija, ostalo mi od prošlog puta vaginaleta i kreme pa ću uzeti to da čim prije prođe jer me čeka taj HSG.

  39. #239
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Uhvatila me neka nostalgija malo (to je ono kad zaboravis sve nesto lose)
    Pa reko da dodjem malo vidjeti... i cure sretno ♡

    Ja sam ona koja je govorila da zelim samo jedno... sad se vec bas zalostim kad.mi muz kaze da nece vise..

  40. #240

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 2.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 53.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 40.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~22.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 18.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 17.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 17.dc

  41. #241

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hjao 32.8. Klooo da nisi rekla nebi ni skužila nikad. Brzopletost

    Mi uživamo na moru, moram priznati da jedem svašta što nebi trebala u smislu sladolede, pizzu i svašta nešto ali rekoh da ću si dozvoliti ovaj tjedan.
    Klooo slažem se da pričekaš preglede pa kasnije vidiš što od dodataka da uzimaš.
    Garawa kako ti misliš puna simptoma i sjena? Daj te sjene vamo da škicamo zajedno!
    Lotus odmah si uzmi i probiotike neke, ili vaginalete probiotik - mene to spasi uvijek kod gljiva.
    Himalaya držim fige da ste smućkali nešto!

    Justme što drugo da kažem nego dragog pod ruku ili u krevet pa u akciju. Nema hoće neće

  42. #242
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Becks hahahahaah tek smo ovu dobili, nema jos ni 2 mj, tako da.cu se jos malo strpiti. Ali da... u najgoroj opciji tako ce mu biti

  43. #243

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pozdrav svima..
    Ništa od mene ni ovaj mjesec..
    Molim vas da me maknete s liste..
    Sretno svima

  44. #244

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Justme čestitke na bebaču. Slažem se s Beck. Muža pod ruku i ajmo...heheh

    Lotus držim fige da prođe čim prije infekcija.

    Beck uživaj na moru. Kako se osjećaš?

    Himalaya kako si ti?

    Ivchy kakvo je kod tebe stanje s ciklusima?

    Garawa jako mi je žao. Drži se. I ako trebaš što tu sam za tebe.

  45. #245

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Žao mi je Garawa Sve znamo kako se osjećaš. Grozan je taj osjećaj, ali vjerujem da će se i nama osmjehnuti sreća uskoro.
    Ja sam ok. Opet imam ovulacijsku sluz pa sam kompletno zbunjena je li bila ovulacija ili nije. Pokrit ćemo i ove dane pa što bude.
    Kako si ti Kloo?

  46. #246

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 3.9.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 54.dc
    JelenaR ~~~~~~~~ 41.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~23.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 19.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 18.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 18.dc

    Garawa žao mi je. Maknula sam te ali se nadam da ćeš nam se vratiti nekad...

  47. #247

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya ja se ne uzdam u sluz jer po tome ja ovuliram tjedan dana. Evo meni je sluz već 2 dana egg a nije još bila O.
    Bez trakica sam izgubljena :/

  48. #248

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, danas baš zvala svog ginića, onog koji je rekao da su brisevi gotovi za 8 dana. Proslijedio me svojoj sestri koja mi je rekla da su nalazi ok, a onaj za klamidiju nije još gotov :/, kaže ona treba 3 tjedna za taj nalaz, šta reći. E sad, ja se na HSG moram naručiti prvog dana ciklusa koji može biti možda i u ponedjeljak, ako mi ti nalazi tada ne budu gotovi mogu se slikati i ode jedan mjesec.

  49. #249

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Taj nalaz se čeka toliko i ne znam zašto ti je ginekolog rekao 8 dana. Pisala sam ti već o tome. Uglavnom pokušaj nazvati Zavod za javno zdravstvo, Odjel mikrobiologije i pitaj kad će biti nalaz. Ja sam dvaput već zvala i jednom je bio obrađen, ali nisu ga uveli u sustav. Došla sam tamo i isprintali su mi ga. Ništa te ne košta nazvati. Objasni situaciju i to je to.

  50. #250

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, tebe sam se i sjetila čim mi je sestra to rekla. Vodila sam se onom da doktor valjda isto zna, kad ono ipak ne. Šta da kažem, probat ću ih nazvati, nema mi druge. A što se tiče doktora mislim da mi je sad krajnje vrijeme da ga mijenjam (to se spremam već godinu dana). Ne znam je li protivno pravilima foruma pitati tu vas cure za preporuku za ginekologa u Ri.

Stranica 5 od 15 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •