Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 412 od 412

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Jutrooo!

Beck meni su baš jučer stigli svi paketi (Gynositol i trakice manje osjetljivosti). Sad sam mirna neko vrijeme.
    M nije došla bar ne za sad. Bazalna mi je bila u padu, ali evo jutros je opet skočila s 36.79 na 36.97. I naravno sad se opet nadam nečemu jer si mislim ma to je sigurno onaj neki trofazni graf što na FF-u spominju. Jutros sam odma otišla na wc da ne bi slučajno išla napraviti test. Al sve nekako mislim da ću sutra napraviti ako ne dođe M danas tijekom dana. Mislim da se ne bi trebala toliko nadati samo na temelju bazalne.

Ivchy baš mi je žao. Što su ti rekli za dalje? Još neke pretrage ili neka terapija?

Lotus hmmm stvarno ne znam. Mislim ja imam zadnjih nekoliko dana te neke grčeve. Nekako si mislim da je to pred M, ali više ni sama ne znam.

Himalaya kako si nam ti?

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Ivcy da to je jako nisko - negdje sam čitala neku temu gdje je žena imala 0,70 pa su uspjeli...
    Ne znam ništa drugo o tome pa ne mogu ništa pametnije reći - samo si pročitaj svoj potpis

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Kloo tek sad vidim tvoj post jer smo prešle na novu stranicu woohoo
    Da, kad smo kod bazalne meni ti ona padne tek kad dođe M. Tako da realno prije M po bazalnoj ne mogu ništa znati. Ima cura kojima ona inače padne dan dva prije M - pa se onda ravnaju po tome da ako nije pala dan-dva ranije možda su T.
    Ali eto...
    Danas si kao 10dpo jel?
    Pišni na 12dpo ako do tada ne dođe M. Ja ako ranije testiram - tipa na 10 dpo - a test bude negativan - i dalje gajim nadu jer kao "još je rano da se vidi"

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Beck meni je prošli ciklus već na sredini lutealne faze počela padati bazalna. Dva dana prije je već bila na onoj horizontalnoj liniji, dan prije pala ispod i onda sam navečer imala nešto sitno spotting, a sutradan sam dobila M. Da danas je 10dpo ili čak 11dpo, nisam sigurna je li u pon ili uto bila O. FF kaže da je 10dpo pa ću se voditi prema tome.
    A da pokušat ću se držati prvotnog plana i u nedjelju napraviti test na 12dpo ako ne dođe M. Da tako i ja. Najprije se isplačem, a onda se uvjerim da je još rano tako da to želim izbjeći.

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Žao mi je Ivchy. Kažu da je broj antralnih folikula bitniji pokazatelj od amh. To su folikulu koji se vide na početku ciklusa i njih se pokušava stimulirati. Vjerojatno će ti o tome više reći ginekologinja. Ne znam koji su vam planovi i u kojem smjeru idu vaša razmišljanja, ali vi ste slučaj za mpo doktora. Zaboravila sam koliko imaš godina, ali ja bih svakako probala nekoliko mpo postupaka (do 42.godine kaže zakon da možeš preko hzzo) i ne bih odustala od kućne radinosti, ako je samo u meni problem, a ne npr i u spermiogramu. Gle nada uvijek postoji, čuda se događaju. Možda si ti jedna od sretnica, ali kažu da je jedina efikasna metoda liječenja s ovako lošim nalazima donacija jajnih stanica. Iskreno, ja bih razmislila o tome kao o opciji. Ja sam takva, kad si nešto naumim ja ću okrenuti zemlju da to ostvarim. Moja prijateljica ima slične nalaze kao ti i predložena joj je donacija. Ona će za par mjeseci 35 godina i ima 2 neuspješna ivf-a iza sebe. U stimuliranim je dobivala po 1 stanicu i eto okrenuli su se donaciji.

IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020

Početno

Mi ćemo probati prirodno uz pomoć terapija pa ako ide, ide, ako ne, ne. Imam 38 godina. Od idućeg ciklusa idem na folikulometriju. Kupila sam sve žive preparate za poboljšanje kvalitete jajnih stanica i regulaciju ciklusa, vitamine, minerale, čajeve... Vidjet ćemo.

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

Pa naravno da ćete i dalje pokušavati! Vjerujem da si u dobrim rukama doktorice! Mi imamo sutra punkciju. U paranoji sam da će folikuli puknuti prije aspiracije jer me sve nešto bolucka. Drš te fige da budu i dalje na mjestu!

IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020

Početno

Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Pa naravno da ćete i dalje pokušavati! Vjerujem da si u dobrim rukama doktorice! Mi imamo sutra punkciju. U paranoji sam da će folikuli puknuti prije aspiracije jer me sve nešto bolucka. Drš te fige da budu i dalje na mjestu!
    Držim fige

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Držim fige Himalaya. Sretnooo

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Lista za 26.9.2020.

(Ne) čekalice

Klooo ~~~~~~~~~ 77.dc

Odbrojavalice

Lotus5 ~~~~~~~~~ 20.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 16.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 14.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 7.dc

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Danas sam sva u nekoj žurbi i trku, čitam sutra što ste pisale cure

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Jutro cure

Evo samo da vam javim da je test negativan.

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •