Stranica 14 od 15 PrviPrvi ... 412131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #651

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, kako si ti? Druge curke?
    Ja bi da je kraj ciklusa i da znam na čemu smo hahahaha

  2. #652

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, ajde vidjet ćeš kroz dan dva ako M ipak ne dođe...jer je "čudno" da je skoro isto reagiralo kad je i suprug pišnuo...još držim fige
    Ovo je moj https://ibb.co/hd1tNFX
    Ovo su njegovi https://ibb.co/FKmnJZk
    Ma smeće od testova.. šta drugo misliti.

  3. #653

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Garawa, kod tebe je malo jača crta, ali nije to dovoljno pouzdano. Testovi su očito smeće.

    Lotus, tako tako sam. S obzirom da ležim i mirujem stalno čitam po internetu sve i svašta. Sad me brine da se nisu jasno vidjeli otkucaji pa što to znači, jeli gestacijska prevelika i već je unutra trebao biti plod... Svašta mi prolazi kroz glavu. Jučer smo rekli obitelji jer ne mogu samo nestati s lica zemlje pa smo rekli razlog mirovanja. Moja mama je mislila da imam koronu pa da ih zbog toga izbjegavam haha
    Čekam taj ponedjeljak i nadam se da će puno toga biti jasnije.

  4. #654

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    BelleA samo mi pošalji koji si danas dan ciklusa i to je to, ubacim te.
    Javiš kad si dobila M - onda ti pišem 1. dc

  5. #655

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 28.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 45.dc +
    Klooo ~~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~ 21.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 19.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 2.dc

  6. #656

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Garawa užasno je to čudno, ma ti testovi su stvarno ono.... Ja isto imam neku ovisnost o testovima ali kad ovak nešto vidim baš si mislim da je bolje da ih ni ne kupujem...
    Meni jedino ti iz ljekarne testovi nisu nikad dali lažne crte.
    A već dva puta je Clearblue early imao crte - i to isto tako jasno vidljive i plave (ne sive)....
    Tak da ne znam kakav ti je sad plan, čekate još 2 dana pa da vidimo da li se M pojavila?

  7. #657

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pa da.. čekati da bude 14dpo jer inače uspijem navući 12dpo pa stati s duphastonom..

  8. #658

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Garawa ne znam što da ti kažem. Nisam mislila da je takvo što moguće. Ja ću svejedno biti pozitivna i držati fige da je to to. Nadam se da ti M neće doći i da ćeš ugledati pravi plusić bez da se misliš jel je ili nije.

    Himalaya znam da ti nije lako. Ali budi jaka. Probaj nekako maknuti negativne misli. Kad sam ja googlala prošle godine isto veličinu gestacijske i da li bi već do sad trebao biti plod pa pusta matematika da odredim koliko sam točno trudna, čitanje po netu koji su simptomi u tom tjednu, koliki plod treba biti, samo sam po forumu pokušavala naći pozitivne ishode. Sve ovo negativno bi preskakala. A i nažalost činjenica je da ćeš čitajući po forumima naići na više negativnih ishoda. Ali vjeruj mi da ima puno pozitivnih priča samo nisu podjeljene. Znam par cura koje su imale hematom u ranoj trudnoći i sve je dobro završilo. Mojoj kumi su u 5,6 tt otkrili hematom. Na UZV se nije ništa vidjelo, osim hematoma. Strogo mirovanje. I onda u 8 tt sve na mjestu. Hematom je još bio prisutan. Skoro cijelu trudnoću mirovanje, ali isplatilo se. Druga frendica nakon blighted ovum pa biokemijske ostala trudna. Isto hematom joj našli. Isto mirovanje i evo sad blizanci imaju 5 mjeseci. Držim fige za ponedjeljak.

    Lotus hehehheh da ti bar mogu ubrzati ove dane. Držim fige.

    Tina jesu ti ciklusi uredni? Znaš li točno kad ti je bila O?

    Beck jesi zvala ginekologicu?

    Što se mene tiče uvjerena sam da ovaj ciklus ništa jer sam 99% sigurna da O nije bila. Sinoć mi je trakica bila najtamnija do sad, ali ipak nije još peak. Sad sam baš popiškila još jednu, ali je svjetlija. Jutros mi je bila zadnja tableta Duphastona. Čudan je ovaj ciklus. Mislim da je Duphastone ipak zeznio O (16.10. na UZV-u je bio vodeći folikul od 11mm). Do sad bi već trebala biti O.

  9. #659

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, mogu samo zamisliti kako ti sad prolazi to čekanje i razmišljanje o svemu tome i čitanje po internetu-mislim da bi svaka od nas tako jer je to nekako prirodno. Po tvojem pisanju po forumu rekla bih da si "čelična" ženska, izhendlat ćeš ti to i trenutno ništa drugo ne možeš nego se nadati da će sve biti u redu (i mi vjerujemo da oće i da će te brige nestati)
    Što se tiče tih testova za T-zaj....a je to stvar, pogotovo kad tako nešto pokažu pa čovjek nije siguran a opet bi volio da je to to pa psiha radi 100 na sat.

  10. #660

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya da i ja sam, kao i Lotus, stekla dojam da si "čelična" žena. Dobro si ju opisala Lotus. Svi smo uz tebe i držimo ti fige i šaljemo pozitivne vibre.

  11. #661

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Tina jesu ti ciklusi uredni? Znaš li točno kad ti je bila O?
    Neznam kada mi je bila O (da ovaj mjesec nije uspjelo, onda bi radila testove O i baz. temperature ), dobila sam danas rezultate druge beta hcg-a , u Ponedeljak je bila 139, danas (Srijeda) točno 48 sati nakon prve bete, druga beta je 305.

    Znači pravilno se beta dupla, čak i više od dupla unutar 48 sati !

  12. #662

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala cure. Dobro ste mi skenirale haha
    Prilično sam stabilna i realna, ali ovaj put me očito hormoni pucaji. Zabrinuta sam,ali ne mogu baš previše napraviti.

  13. #663

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj tina24 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam kada mi je bila O (da ovaj mjesec nije uspjelo, onda bi radila testove O i baz. temperature ), dobila sam danas rezultate druge beta hcg-a , u Ponedeljak je bila 139, danas (Srijeda) točno 48 sati nakon prve bete, druga beta je 305.

    Znači pravilno se beta dupla, čak i više od dupla unutar 48 sati !
    Čestitam ti

  14. #664

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Garawa pa ne mogu vjeovati ovo za testove, koje sranje. Ajd da jedan njegov ima sjenu, ali dva... a niš, još se nadamo! Možda on ima onu simpatizirajuću trudnoću ili kako se to već zove

    Meni je 15 dc...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #665

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 29.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 46.dc +
    Klooo ~~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~ 22.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 20.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 16.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 3.dc

  16. #666

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Himalaya slažem se sa svime što su cure napisale! Isto tako, normalno je da brineš i malo paničariš ali nekako se po tvom pisanju vidi da je sve to u granici normale...
    Mislim da nema žene koja ide kroz trudnoću bez ijedne brige ....

    Kloo pa možda O nije bila još uvijek, valjda bude došla.... Mislim da bi bilo dobro da te stavi bar jedan ciklus na folikulometriju jer tko zna kako se folikuli razvijaju :/
    Nisam još nazvala doktoricu, sve nešto to odgađam ali budem danas ili sutra jer moram...
    Nejde mi se privatno sve to opet raditi :/

    BelleA dobro nam došla na listu!
    Slobodno nam napišeš malo više o sebi, koliko dugo pokušavate, koliko imate godina i sve što ti padne na pamet

  17. #667

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure. Dobro ste mi skenirale haha
    Prilično sam stabilna i realna, ali ovaj put me očito hormoni pucaji. Zabrinuta sam,ali ne mogu baš previše napraviti.
    Himalaya meni je zadnja m bila 11.4. i 26.5. se vidjela samo gestacijska vrećica. S tim da je mjerio samo manji promjer pa mu je ispalo da je gestacijska za 4t4d, a ovaj duži promjer je gotovo bio trostruko veći. Tad sam bila 6+3.
    Onda već za tjedan dana se već sve vidjelo: CRL 0.88 cm, ŽV 5 mm i otkucaji, čak mi ih je pustio na zvučnik da me utješi.
    A sad je bebač prije dva tjedna već imao preko kile .

    Na početku je to očito to tako jer sam čula još takvih priča da se sa 6 tjedana nije ništa vidjelo pa se pojavilo za tjedan dana. Utješno je što za mjesec dana se već vidi prava mala beba na ultrazvuku

    Žao mi je zbog krvarenja i hematoma, to sam isto čitala i čula od prijateljica da im se desilo pa da je bilo ipak na kraju sve ok - samo su morale mirovati.

  18. #668

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala Buncek.
    Utješila si me. Danas su me zvali da mi odgađaju pregled za dva dana jer nema doktorice tako da ću dva dana duže još luditi, ali ako je to cijena koju moram platiti... samo daj! Osjećam se skroz dobro i čini mi se da su mučnine počele.
    Beck, nazovi doktoricu i dogovori pregled. Nemoj odgađat jer je zbog korone sve neizvjesno.
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 29.10.2020. at 16:09

  19. #669

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 30.10.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 47.dc +
    Klooo ~~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~ 23.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 21.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 17.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 4.dc

  20. #670

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, šta ima kod vas?
    Ja sam bolje što se prehlade tiče. Što se tiče onog zbog čega smo sve tu osjetim tu i tamo kako me nešto "štrecne" al još je rano uopće i misliti na bilo šta hahahaha. Ovog je mjeseca O bila tamo negdje 18./19.DC pa će onda i cijeli ciklus biti duži kao i onaj prošli (koji je trajao 31 dan), tako da po meni ne trebam još (ne)očekivati M.
    Inače su mi ciklus bili na 27/28 dana.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 30.10.2020. at 13:59

  21. #671

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Tina čestitam!

    Lotus ajde super što prehlada prolazi. Još samo da i ovi dani do neočekivane M prođu.

    Himalaya kako si?

    Beck jesi zvala ginekologicu? Ja ću te svaki dan pilati dok ne nazoveš

    Kod mene nema baš ništa. Ni M nije došla nit me grudi bole. Baš ništa. Danas je drugi dan od zadnjeg Duphastona, valjda će sutra prekosutra doći M. Mislim rekao je ginekolog ako ne dođe da napravim test, ali ja sam stvarno 99% uvjerena da nije bilo O ovaj mjesec. Moram se pohvaliti da zadnjih 10 dana vježbam svaki dan. Išla sam kupiti vagu. Imam 56 kg. Malo sam se zbucala očito. Tako da mi je cilj vratiti se na 50ak kg.

  22. #672

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    E i zaboravila sam pitati. Garawa kakvo je stanje? Javi nam se. Ja još držim fige.

  23. #673

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, mogu ja uzeti koji tvoj kilogram, šalji u Rijeku Kao što sam već bila pisala-uvijek sam patila za kojim kg više i još uvijek patim haha. Na moju visinu od 1,60m dobro bi došao još koji. Onda kad nekom kukam o ovome svi mi samo kažu :"Ne brini, udebljat ćeš se kad budeš T" a meni tlak odmah skoči .
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 30.10.2020. at 15:05

  24. #674

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Hahahahhaha Lotus još pitaš. Šalji adresu Ti si dosta viša od mene. Ja sam 152 cm. Iako mi je ovo ok, nije da ja patim biti mršavica, ali trbuh mi je problematično područje.

  25. #675

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, pošaljem ti u poruci adresu hahaha
    Cure, dobro se provedite za vikend i odmorite (Himalaya, drž' se ). MM i ja ćemo ovaj vikend zapičit na otok posjetit obitelj.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 30.10.2020. at 18:47

  26. #676

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Vidim ja da smo mi sve neke štrkljavice.
    Cure, odmorite za vikend. Ja ću biti na relaciji krevet - kauč pa se izguštajte u prirodi i za mene.

  27. #677

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, zar i ti? Baš smo onda jedna prava ekipa hahahaha

  28. #678

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro.. M još nema.. čekam je.. tj.ne čekam haha
    A trudim se biti pozitivna..
    Čim bude novosti javim.. pa kakve god bile..

  29. #679

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Nadam se da odmarate.

    Himalaya ja sam jučer odradila šetnju po prirodi i za tebe i za sve cure koje su odmarale. Dragi i ja samo planinarili skoro 7h i prešli malo manje od 20km. Osvojili smo dva vrha za planinarski dnevnik HPO. Za sad ih imamo 45

    Beck danas mi je 2. dc. Došla M jučer tako da sutra zovem ginekologa za dogovor za folikulometrije i klomifen. Sutra putujemo kod mene doma brati masline.

    Garawa držim fige.

    Cure uživajte!

  30. #680

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 2.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 50.dc +
    Lotus5 ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~ 24.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 20.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 7.dc
    Klooo ~~~~~~~~~3.dc

  31. #681

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    ja sam se ovaj vikend totalno isključila, odmorila, naspavala, najela itd.
    Inače ja nisam kao vi štrkljavica, imam viška i to dosta... Muku mučim s kilama cijeli život ali ajde. Zato se trudim vježbati i zdravo hraniti sada - a i inače stvarno ok jedem samo eto nekad me lupi želja za slatkim i zato se vjerojatno i udebljam lako..
    Garawa ima li kakvih vijesti, držiš nas u neizvjesnosti!
    Kloo stvarno je super, ako ništa drugo, što ti je ovaj ciklus trajao normalno! Tj 30 dana - naspram 60... To je odlično

  32. #682

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 3.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 51.dc +
    Lotus5 ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~ 25.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 21.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 8.dc
    Klooo ~~~~~~~~~4.dc

  33. #683

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    Nadam se da ste sve OK, ima li kakvih novosti?
    Garawa, Lotus?

    Himalaya?

    Mi sve druge smo u dosta niskom startu pa tu vjerojatno nema nekih novosti...
    Ja se samo mogu nadati da bi O mogla biti malo ranije...

  34. #684

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hej, ok sam. Mantram pozitivu za sutrašnji pregled. Javim vam sve.

  35. #685

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Curke, inače bih danas otprilike dobila M da je uobičajen ciklus, ovako računam da (ne)ce doci do subote otprilike. Ja pak mantram da mi M ne dođe. Tebi Himalaya neka sutra sve prođe u najboljem redu.

  36. #686

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Svaki dan osjetim barem malo rovarenja u trbuhu i žiganja u jajnicima, malo češće idem pišati i bradavice su malo bolne al sve to može biti i znak T i PMS.a ili rezultat rada psihe hahaha

  37. #687

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    M. još nema.. sutra ću test ujutro.. ali mislim da od duphastona ne dobivam..inače je i preko njega znala krenuti,no ovaj puta nije..

  38. #688

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj tina24 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam kada mi je bila O (da ovaj mjesec nije uspjelo, onda bi radila testove O i baz. temperature ), dobila sam danas rezultate druge beta hcg-a , u Ponedeljak je bila 139, danas (Srijeda) točno 48 sati nakon prve bete, druga beta je 305.

    Znači pravilno se beta dupla, čak i više od dupla unutar 48 sati !

    Nažalost, jučer sam bila na prvom pregledu nema GV, nema ploda, nema srca. Vadila odmah betu po preporuci ginekologa, beta je pala sa 305 na 44, kao da mi se svijet srusio.

    Što dalje ? Kada bi mogla očekivati M ? Kada bi mogli ponovo krenuti u akciju ? Sve je krenula tako lijepo, pravilno se duplalo i onda hladan tuš.

  39. #689

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Himalaya mislim na tebe i držim fige za danas.

    Garawa, Lotus navijam za vaše plusiće. Nadam se da neće M doći. Garawa definitivno škicnem forum kasnije da vidim što kaže test.

    Beck jesi zvala ginekologicu?

    Ja sam se čula sa svojim. Dao mi je klomifen 1x1 od 5. do 9. dc. i onda 10.dc ciklusa na UZV da dođem pa ćemo vidjeti. Ja sam u radnoj akciji branja maslina pa ne tipkam puno, ali vas škicam.

    Tina jako mi je žao. Jesu ti rekli koja je dijagnoza? Ja sam imala blighted ovum prije malo više od godine dana. Nakon medikamentoznog sam krvarila 10ak dana. Taj ciklus mi je trajao 20 dana. Sljedeći je opet bio 20 dana. I onda su mi se unormalili ciklusi. Mislim da ako si ti spremna da možete od prvog ciklusa odmah u akciju. Mi smo trebali sačekati 2 ciklusa. Koliko sam shvatila ti ne trebaš ići na nikakav zahvat?

  40. #690

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure,

    Lista za 4.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Himalaya ~~~~~~~ 52.dc +
    Lotus5 ~~~~~~~~ 28.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    BelleA ~~~~~~~~ 22.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 9.dc
    Klooo ~~~~~~~~~5.dc

  41. #691

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Tina jako mi je žao... Nisam imala nikad takvo iskustvo pa na žalost ne znam odogovor na pitanje kad možete opet krenuti... Ali čisto za utjehu čula sam da najčešće nakon biokemijske/spontanog bude dobitni ciklus ... Tako da držim fige!

    Garawa radiš danas test? Daj slike! Želim ti svu sreću, imam dobar filing!
    Himalaya šaljem pozitivne vibre, držim fige i javljaj nam kako je prošlo.
    Kloo nisam... Ja sam vam od jučer u samoizolaciji... jer možda imam koronu.... a to je sve možda jer idem sutra na testiranje... Imam temperaturu 38, boli me kod pluća, teško dišem i glava me ubija... Iskreno nadam se da je samo neka viroza... Užas, mrzim se jer ju nisam nazvala i obavila to prije....
    Super, Klomifen bi ti trebao potaknuti O! Držim fige da je ovo vaš ciklus!
    Lotus - ovo s bradavicama je jako dobar znak! Držimo fige da je to to!

  42. #692

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro. M nema,test negativan..
    Bome novost za mene.. danas 34 dan ciklusa..
    Po prvi puta u životu tako kasni

  43. #693

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro. M nema,test negativan..
    Bome novost za mene.. danas 34 dan ciklusa..
    Po prvi puta u životu tako kasni
    Užasno čudno i glupo... Žao mi je za negativan test
    Znači svi oni kinezi su bili za bezveze?

  44. #694

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Tina, mi smo nakon biokemijske odmah sljedeći ciklus išli u novi postupak,a prokrvarila sam kad je beta pala ispod 12 ili tako nešto.

    Garawa, žao mi je. Očito se nešto zbrčkalo ovaj mjesec iako ako ne dobiješ, napravi još jedan test. Možda je bila kasnija oplodnja ili tko zna.

    Beck, žao mi je za samoizolaciju. Teško je to postalo kontrolirati i nažalost svi ćemo kad tad završiti u samoizolaciji.

    Klooo, sretno s klomifenom. Vjerujem da će pomoć u ostvarivanju trudnoće. Meni je barem femara sve zrihtala kako treba.

    Lotus, ima li novosti?

    Mi smo vidjeli srčekoooo. Jako smo sretni zbog toga, ali moram i dalje ležat i mirovat jer hematom je tik uz gestacijsku. Međutim, sad lakše dišem. Sutra planiram otvoriti novo Odbrojavanje. Nadam se da ću znat haha
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 04.11.2020. at 16:43

  45. #695

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Zapravo pričekat ću Lotus i Ivchy za novo Odbrojavanje.

  46. #696
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Evo me. 1 dc danas.
    Dobila Estrofem, Klomifen, Utrogestan. Za 12 dana folikulometrija. Iako kaže dr. da su nam šanse jako jako male, jer su nalazi koma

  47. #697

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, proći će i to, samo da nije previše ozbiljno po zdravlje, izdrži!
    Himalaya, divno za srčeko
    Kod mene nema nikakve promjene, još koji dan čekam i opalit ću test, ako ne i prije hahaha. Doma imam dva komada.

  48. #698

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Tina, mi smo nakon biokemijske odmah sljedeći ciklus išli u novi postupak,a prokrvarila sam kad je beta pala ispod 12 ili tako nešto.

    Garawa, žao mi je. Očito se nešto zbrčkalo ovaj mjesec iako ako ne dobiješ, napravi još jedan test. Možda je bila kasnija oplodnja ili tko zna.

    Beck, žao mi je za samoizolaciju. Teško je to postalo kontrolirati i nažalost svi ćemo kad tad završiti u samoizolaciji.

    Klooo, sretno s klomifenom. Vjerujem da će pomoć u ostvarivanju trudnoće. Meni je barem femara sve zrihtala kako treba.

    Lotus, ima li novosti?

    Mi smo vidjeli srčekoooo. Jako smo sretni zbog toga, ali moram i dalje ležat i mirovat jer hematom je tik uz gestacijsku. Međutim, sad lakše dišem. Sutra planiram otvoriti novo Odbrojavanje. Nadam se da ću znat haha

    Čestitam Himalaya Kad ti je opet pregled?

  49. #699

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro..
    Jutros napravim test..i neka sjena.. pojavila se u roku od 3 min..i evo sada odem na wc..kad ono krv..
    Dakle
    Makar je došla da me ne muči više..

  50. #700

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Buncek, za 2/3 tjedna kažu na humanoj. Sad s humane prelazim kod svog ginekologa pa ovisno kad me naruči. Danas radi popodne pa ću ga nazvati.

    Garawa, žao mi je. Barem je mučenje gotovo. Drš se!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •