Stranica 2 od 15 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 713

Tema: Odbrojavanje 3/2020 by Pikulica1985

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    O super Spermići bi trebali preživjeti do petka zar ne?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, zanemari moj prethodni odgovor koji nema veze s onim što si ti pitala haha Totalno sam krivo razumjela, tebe brine ako danas imate akciju hoće li spermići biti kvalitetni u petak za inseminaciju jel tako

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    haha da, to me brine
    Mislim da bi trebali biti ok...valjda im je dovoljno 48 h da se oporave
    Što se tiče prohodnosti jajovoda - meni ta pretraga nije bila bolna, a bila sam sva u paranoji žešćoj. Tako da se nemoj unaprijed stresirat oko toga. Nakon pretrage sam imale grčeve, ali ništa strašno. Jedna tableta protiv bolova i sve je bilo ok.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Koliko sam do sada naučila čitajući o MPO-u, 48 sati im je neki minimum za "oporavak" držim fige
    Preživit ću tu provjeru prohodnosti jajovoda, kao što ste i vi svi a strah će vjerojatno biti prisutan haha

  5. #55

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 30.7.2020.

    (Ne) čekalice


    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 25.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 20.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 19.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 14.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 14.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 6.dc

    Mi pokušavali danas akcijati, cijeli ovaj tjedan nam je hektičan - i jednom i drugom zbog posla.
    I kao spremili se naručeno ujutro prije posla, ali bilo je toliko vruće da nismo na kraju ništa uspjeli odraditi
    Ovulacija bi trebala kao biti sutra - makar ja još uvijek nemam nikakav osjećaj.
    Isjetka više nema nego što ga ima. Bolova ni zatezanja nemam nikakvih. Baš se osjećam kao da ovaj ciklus nemam O.
    Jedino su mi grudi nekako napuhane i pune venica - nisam do sada to primjećivala, najčešće se ispuhnu s mengom, nisu mi nikad baš takve bile oko O.
    Možda je to i neki dobar znak, tko će ga znati ...

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, nema druge nego akcijati, poslije pod tuš/u kadu na rashlađivanje :D
    Ja upravo pišnula jednu ovulacijsku trakicu i bome sam dobila jednu lijepu crtetinu
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 30.07.2020. at 18:59

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Himalaya, sretno sutra!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, sretno
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 30.07.2020. at 23:05

  9. #59

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Himalaya sretno!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala cure! Cijeli vrijeme sam u paranoji da je folikul puknuo. Javim kako je prošlo.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya sretno sutra!

    Lotus - ma da bar... dragom je hektično na poslu, eno ga sjedi u svom uredu po 12 sati bez da se makne / pojede / popije vode jedva...
    Ovaj ciklus smo otpisali skroz.
    Još sam mu rekla da nema smisla da forsiramo, em je sad ovaj tjedan tako vruće, em je on u stresu zbog posla - a kad smo već kod toga ja nemam nikakve znakove O tako da ništa ne propuštamo!
    Piškam trakice a nema peaka još uvijek - po kalendaru je O trebala biti danas - znači trebala sam jučer ili prekjučer imati peak.
    Posljednje uređivanje od Beck : 31.07.2020. at 11:43

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 31.7.2020.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 21.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 20.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 15.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 15.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 7.dc

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, želim da vam sljedeći ciklus bude bolje situacija
    Ja sam jučer bila kod svojeg ginekologa, krajem mjeseca mu se moram javiti za obaviti briseve kako bih u rujnu mogla na provjeru prohodnosti jajovoda.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Himalaya kako je proslo?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, ako misliš u rujnu na hsg, obavi prije briseve. Nalaz na klamidiju se u Rijeci čeka cca 3 tjedna.
    Inseminacija je prošla ok. Folikul je bio još tamo. Lijep i pred pucanje. Doktorica je bila prilično zadovoljna. Ovaj put sam dobila i duphaston da sve to malo podržimo. Pokrivat ćemo još danas i sutra jer ništa ne želimo propustiti.
    Beck, žao mi je da je tako. Možda da se ipak jednom prisilite pa kud puklo da puklo?
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 01.08.2020. at 07:54

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, to su dobre vijesti, možda nam uskoro budeš prijavila i jedan plusić Hvala na savjetu jer uopće nisam razmišljala o tim brisevima a bome ni moj ginekolog. Računam će od uzimanja briseva do hsg-a proć 23 ili više dana ali svejedno bih si mogla provjeriti s njim da ne ispadne da moramo čekati listopad.

  17. #67
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Pišite mi 4. dc.
    Krajem 08. mjeseca idem doktorici da vidimo šta se to događa.
    A sad idemo na more pa možda bude više sreće na morskom zraku
    Posljednje uređivanje od IvchyOs : 01.08.2020. at 16:09

  18. #68

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 1.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 22.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 21.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 16.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 16.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 8.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 4.dc

    Ludnica dan i tek sada stigla malo čitafi što pišete.
    Himalaya držim fige da ovaj mjesec bude plus )
    Lotus- slažem se s Himalayom, no što prije obaviš to bolje, da ti se kasnije ne oduži sve..
    Ivchy zapisala sam te, žao mi je :/

  19. #69

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 2.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 23.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 22.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 17.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 9.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 5.dc

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, nadam se da ste se odmorile i lijepo provele vikend MM i ja bili na plaži, pokrili smo ove dane, družila se s prijateljicama, sređivala cvijeće na balkonu, uglavnom veselo i aktivno

  21. #71

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Bravo Lotus to zvuči super!
    Ja sam bome za vikend uživala, u subotu smo bili u pokretu cijeli dan - šetali pse po nasipu pa onda poharali dućane, kuhali ručak...
    Ja sam jučer svoj mali vrt sređivala isto, nabrala toooonu blitve koju sad moram nekako smrznuti pa gledam da si posadim špinat isto :D
    ja od kad radimo na bebi sam se okrenula domaćem povrću i svoj prvi vrt zasadila, ni jednom ga nisam pošpricala i sve je tako fino, jedem bez straha

    Kod mene u Zg je danas od ranog jutra kišaaa...

    Jučer ujutro sam pišnula trakicu - bilo je tamno - ali nije bio peak. Računam da je peak bio prekjučer znači 21 dc :/
    Dakle ciklus će mi trajati bome fino 34-35 dana, to je već na granici da nešto ne štima....
    Sluzi zadnja 3 dana sam imala na izvoz... Ali osim toga nisam osjetila nikakvo zatezanje i bolove kao inače.
    Nešto smo i pokrili ali ja sam sigurna da ništa od ovog ciklusa.

    Pošaljem listu kasnije

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok svima! Nova sam općenito na forumu pa će vjerojatno biti nekih problema dok se ne uhodam
    Čitala sam dosta po forumima o raznim stvarima što me muče, ali evo vaša grupa mi se čini fora pa sam se odlučila priključiti (ako me primate naravno )
    U devetom mjesecu prošle godine sam ostala trudna, ali morala sam na prekid trudnoće (blighted ovum). Odlučila sam se na medikamentozni prekid trudnoće umjesto za kiretažu. Osim toga, davne 2007. godine sam operirala tumor na hipofizi (makroprolaktinom).
    Nemam baš neke simptome ovulacije pa mi je teško odrediti kad je i da li ju imam. Moguće je i da imam policistične jajnike, ali službenu dijagnozu nemam. Počela sam s mjerenjem bazalne temperature početkom svibnja ove godine. Nažalost zbog stresa na poslu izostao mi je jedan ciklus i graf bazalne mi je užasan (zabilježen mi je skok 56. dan ciklusa, mengu sam dobila 65. dan ciklusa). Je li to prekratka luteinska faza? I evo od ovog ciklusa sam krenila s LH trakicama.
    Sorry malo sam se raspisala.

    Svim curama želim čim prije plusić.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 3.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 23.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 18.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 18.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 10.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 6.dc

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Čovjek kad je zaokupljen stvarima i akcijama ne misli o tome hoće li beba i kada (iako znam imat svakakvih dana).
    I tu u Rijeci je cijeli dan ružno vrijeme, danas kaučarenje na repertoaru.

  25. #75
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Drage ...samo da vas pozdravim i samo hrabro! Nadam se da se vracam na listu cca u 9,10mj.samo da ti nalazi konačno dođu.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Mašnice, pozdrav i tebi
    Beck, jel bio stigao onaj lubrikant?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure!

    Klooo dobro nam došla! Reci mi koji ti je dan ciklusa pa da te ubacim na listu ako želiš?
    Ako ti je O bila 56 - 57dc - čini mi se da ti je kratka lutealna faza :/
    Da li si već išla na neke pretrage? Ja bi na tvom mjestu se javila ginekologu, prvo da mi utvrdi imam li O, pa onda još da se ustvrde policistični ili ne...

    Lotus - stigao je lubrikant ali ga čuvam za idući ciklus s obzirom da smo ovaj tako zbrljali eto
    Ali brzo je stigao, ćak 2 dana ranije. Javim dojmove kad probamo!

    Ja sam jučer odlučno krenula vježbati, odradila sam doma neki trening. Iz mene je zašlo valjda 5l vode ali eto, bar neki početak
    Ne znam kako vi ali ja se ovih dana gušim u lubenici! To mi je omiljena ljetna hrana - pojedem barem četvrtinu lubenice u danu - ako ne i cijelu polovicu.
    Danas navečer imam UZV štitnjače pa da vidimo što će reći doc, s obzirom da su mi krvni nalazi puno bolji nego prije.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 4.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Garawa ~~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 24.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 19.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 19.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 11.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 7.dc

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kloo, dobro došla. Pridruži se listi. Bude veselo!
    Beck, joj taj lubrikant. Obavezno javi kad ga isprobaš haha
    Mašnice, kakve preglede radite?
    Lotus, ja se ljeti ne mogu prisiliti na kaučarenje bez obzira na vrijeme. Stalno neka akcija. Ako je ružno vrijeme putujemo okolo, ako je lijepo budemo na moru. Čovjek bi rekao da sam na GO, ali nisam haha. Ja sam uvijek u bablje ljeto na GO. Tada mi je najljepše. Nema gužvi, more je savršeno... Milina.
    Ja sam u onoj dosadnoj fazi čekanja tako da nemam što za prijavit. Tu i tamo jajnici nešto rade, ali ništa za prijaviti još. Bit će mi veselo sljedeći tjedan kad počnu simptomi.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja se već vidim isto kako osluškujem simptome i razmišljam jesmo li šta ili nismo hahahahaha
    Nazvala sam ginekologa svoga kako bih pitala za nalaze briseva i kaže mi da budu gotovi za 8 dana (živim u Ri ali još uvijek idem kod svog ginekologa koji je u manjoj sredini ako to igra ulogu, iako i on briseve šalje u Rijeku).
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 04.08.2020. at 14:52

  31. #81
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Mašnice, kakve preglede radite?
    Vadili smo krv muz i i ja za kariogram u Klaicevoj i ja sam vadila krv u Vinogr.za test trombofilije...valjda bude to sve u iducih tjedan dana.
    I onda brisevi jos kad se gin.vrati s go i kks pa sa svim tim kod Škvorca u Samobor na 2.misljenje
    Posljednje uređivanje od mašnica : 04.08.2020. at 15:06

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure! Hvala na dobrodošlici

    Danas mi je 24.dc. Ne znam je li pravilo da se krene od 1.dc ili? Nije da očekujem nešto previše jer ni bazalnoj ni po LH trakicama a ni po (.)(.) još nije bila O.
    Inače me znaju bolit cice po dva tjedna prije menge, a to sam čitala kao ako boli samo prednji dio da još nije nastupila O, a ako boli sve da je prošla. Držim se toga jer mi je to jedini simptom ovulacije za sad.

    Beck hvala na odgovoru i definitivno podržavam tvoje vježbanje. Samo naprijed!
    Što se tiče pretraga i ne baš. Kontroliram hipofizu od svoje 17. godine kad sam imala operaciju. Tražila sam doktora početkom ožujka da mi da da izvadim prolaktin i hormone štitnjače. Nalaz je bio super. Rekla sam da ću ga uokviriti jer mi je to prvi super nalaz.

    Do moje ginekologice mi je baš problem doći. Nikad ju telefonski nisam mogla dobiti nego većinom odem i kucam na vrata što mrzim raditi. Evo i danas zovem da se naručim. Za sad naravno bezuspješno. Išla sam kod nje u drugom mjesecu nakon pobačaja (to mi je prva trudnoća bila) na kontrolu, ali mi nije ništa posebno rekla. Samo mi je dala da pijem Inofolic prah. Ona mi je rekla kao da imam policistične jajnike i to je bilo to. A doktor na jednom od UZV-ova prije pobačaja mi je rekao da ako nemam simptome tj. imam mengu, nemam izraženu dlakavost i nezz što je još sve nabrojao da onda kao nemam policistične.

    Ali da, za sad mi je plan ili prominiti ginekologa pa krenuti s pretragama ili ako u nekom razumnom vremenu dobijem termin kod svoje krenuti s pretragama. A do tad bi se volila družiti s vama

  33. #83

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mašnice želim ti svu sreću da brzo dočekaš kraj pregleda /nalaza! I naravno da sve bude OK.

    Himalaya, Lotus ja jedva čekam da pišete te simptome!
    Meni to bude omiljeni dio ciklusa.. pogotovo traženje sjena po testovima

  34. #84

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hmm to mi je malo čudno što kaže tvoj ginekolog, ali valjda on zna. Bris na klamidiju mi nikad nije bio gotov u roku 8 dana. Njega se čeka 3 tjedna jer tek kad prikupe više uzoraka, vrši se testiranje u laboratoriju. Prijateljica mi radi tamo pa tako znam i uvijek mi javi kad su nalazi spremni za podignuti. Ova ostala dva brisa su ti gotova za tjedan dana 100%. Meni je užasno bezveze da ti brisevi vrijede samo 3 mjeseca. Pravo čudo ako se uspiju pokriti dva postupka s njima. Međutim, tako je samo u Ri. U ostalim klinikama je 6 mjeseci.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 5.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Garawa ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 25.dc
    Himalaya ~~~~~~~ 20.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 8.dc

  36. #86

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo nije pravilo da moraš ići od 1.dc - tako da sam te dodala na listu
    Očito ti još uvijek nije bila O. Malo mi je čudno to, tj. imat ćeš dosta dugi ciklus ako je stvarno tako :/
    Da li si ikad vadila progesteron ili na drugi način utvrđivala O? Na tvom mjestu bi si otišla na folikulometriju makar privatno, pa onda 7 dana od O da se izvadi progesteron + da vidiš točno koliko ti je lutealna faza i sve tako dalje.
    Ja si mislim da bi ja izludila da ne znam kad će O, ali ja sam malo freak po tom pitanju - taman da su mi svi nalazi savršeni ja i dalje pušem na prazno :D

    Jučer sam išla na pregled za štitnjaču.
    Prvo su mi se smijali jer sam došla s nalazom koji je savršen i otpilili me da moji nalazi s tsh od 5-6 nisu uopće zabrinjavajući. Nakon UZV-a su promijenili priču. Moram još vaditi antitijela jer se po izgledu štitnjače vidi da je izmjenjena njezina struktura što upućuje na Hashimoto. Moraju još to potvrditi krvnom pretragom.
    Ali eto, nalaz mi je prvi put u 2 godine bio savršen, ali to ne znači apsolutno ništa. Skoro sam otkazala termin za UZV jer je nalaz dobar.
    Vidjet ćemo što i kako dalje nakon još pretraga.

    Cure nadam se da odmarate danas jer je praznik tj. nadam se da vam je neradan

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Super Beck, hvala ti

    Da i meni je čudno. Nadala sam se da će do sad već i biti. Počela sam nadobudno od 10.dc piškiti po LH trakicama, ali ništa za sad. Jedan dan mi ova testna bude skoro kao i kontrolna, drugi dan jedva da se vidi testna. Malo me bila utješila slika koju je Garawa stavila jer sam vidila da je i kod nje znalo drugi dan biti malo svjetlija.
    Nisam do sada radila nikakve pretrage da utvrdim imam li O. Sad planiram krenuti s pretragama, jer je očito negdi problem. Uspila sam jučer dobiti svoju ginekologicu, ali me naručila za 2 mjeseca tek.

    Nadam se da će ti biti nalazi dobri Kad očekuješ da bi mogla dobiti rezultate?

    Ja se odmaram, nadam se da i vi isto. U planu su večeras kokice i film

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Danas odmaranje, a niš od kupanja jer na moru puše bura.
    Nisam pametna šta napravit s tim mojim ginekologom i njegovom informacijom da su brisevi gotovi za 8 dana.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, gle ne znam. Meni su ih prvi put napravili na humanoj jer kod mog ginekologa sam došla na red tek za 3 mjeseca. Ja ih isto moram napraviti i vidjet ću s Tinom hoće li mi ih ona uzeti ili moj ginekolog.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 6.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Garawa ~~~~~~~~ 27.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 26.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 21.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 21.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 13.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 9.dc

  41. #91

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus ja sam sad išlaa gledati, radila sa briseve u privatnoj pliklinici u Zagrebu, došli su nalazi dosta brzo.
    Na nalazima vidim Zaprimljen uzorak 14.2.2020., Završeno: 17.2.2020.
    Nalaze sam na mail dobila 19.2.2020.
    A sad stvarno ne znam kako je kad se radi negdje drugdje, vjerojatno traje malo duže - može bit da je stalno to drugačije.
    Brisevi su bili klamidija, ureaplazma (na koju sam bila pozitivna na žalost i 2 tjedna se kljukala antibioticima) i na još nešto...
    Možda bude sad brže gotovo jer nema neke gužve, ja išla danas ujutro u Zagrebu u Breyer vaditi krv i bila sam sama
    Inače bude sve puno i čeka se na red.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Vodit ću se onom da moj doktor zna šta radi i da je upoznat za situacijom, u protivnom tražim drugog.
    Noćas sam sanjala da sam kupila punu vreću testova za trudnoću hahahahaha hahahaha

  43. #93

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, napravi ono što ti je on rekao.
    Mene su grudi počele ubijat. Čini mi se prerano da bi nešto bilo. Je li moguće od duphastona?

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure, nadam se da ste dobro.

    Evo od moje O ni traga ni glasa. U nedilju planiram ići malo kod svojih u Dalmaciju. Nadala sam se da će O proći do tad i da ću ovaj period čekanja provesti u druženju s obitelji i prijateljima koje ne vidim često. Nisam pametna da li da odgodim put za koji dan s obzirom da MM ne ide sa mnom, ali opet ko zna hoću uopće imati O ovaj ciklus Jučer sam imala baš lijep skok bazalne, ali evo koliko je jučer skočila temperatura toliko je jutros pala.

    Himalaya ne znam koliki su ti inače ciklusi, ali nadam se da nije prerano

    Beck vježbaš li i dalje?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 7.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Garawa ~~~~~~~~ 28.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 27.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 22.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 22.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 14.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 10.dc

  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus ja često sanjam da imam zalihu testova, pa ih skrivam i kao netko mi krene kopati po ormariću pa budem u panici što će ljudi reć kad vide
    Tako sad skrivam i onaj kinderwunsch lubrikant jer mi je bed haha - a meni često mama/sestra/mali nećak kopaju po kuponi kad dođu jer smo se svi selili pa su nam neke stvari još kod mene u kući pomješane - od tud očito moj strah

    Meni stigli nalazi od štitnjače, izgleda da imam Hashimoto, to je autoimuna bolest. Čekam pregled kod doktorice, nadam se samo da to nije nešto što utječe puno na trudnoću iako čitam da može, a i ne mora utjecati.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, hashimoto nije prepreka za ostvarit trudnoću, ali ćeš morat dovest hormone štitnjače u red prije nego ostaneš trudna. To vjerojatno znaš i sama. Moja prijateljica ima dvoje djece i hashimota. Godinu dana je trebalo da hormone dovede u red i kad je to uspjela, ostala je trudna praktički sljedeći ciklus.

  48. #98

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    2dc pišite sutra..

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, kod mene za prijaviti niš posebno, malo stisne dolje tu i tamo i to je to. Doma imam jedan test, no još je rano tako da ćemo vidjeti

  50. #100

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Cure ja sam na more otišla nenadano ovaj vikend pa nisam stigla jučer staviti listu.
    Evo zato lista za 9.8.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 29.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Himalaya ~~~~~~~ 24.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 24.dc
    JelenaR~~~~~~~~~ 16.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 12.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 2.dc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •