Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: kaj poduzimate da jesen dočekamo spremn(ij)e

  1. #51
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    https://lavandamia.hr/bbimmunkomplex...proizvod-2420/

    Kao što sam i prije pisala, ne vjerujem u dizanje imuniteta preparatima, ali za ovaj preparat dajem ruku u vatru. Doduše ja sam ga pila nakon bolesti kao i MM i diže iz mrtvih. Navodno ga puno koriste onkološki bolesnici, tako su mi rekli u ljekarni i imaju samo pozitivne rezultate. Svakako ga preporučam nakon bolesti.

  2. #52
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja se radi stitnjace ne usudim beta glukan kao ni neki drugi podizac imuniteta nakon losih iskustava s propolisom i matičnom mliječi. Autoimuna bolest i boostanje imuniteta se baš ne vole

  3. #53
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    30ml dnevno, bočica od 250ml - znači 600kn mjesečno?

  4. #54
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Lavanda Mia je zakooon, najbolji su, njihova ponuda, a tek znanje magistri, ma sve pohvale od mene, tooop su
    Znale su bolju dijagnozu postavit one nego opća praksa i uvijek ispadnu u pravu. Išla sam i za starce, prijatelje,svašta.

    Najviše volim što dobijem stručno savjetovanje prije odabira proizvoda, dugi niz godina isti tim djelatnika, to takodjer puno govori.

    Njihov sam stalni klijent (suplementi za sportaše, lišajevi, njega kože,kose, probiotici..ma za sve idem njima i za sebe i za članove šire i uže obitelji). Imaju i popust 10% odredjenim danima.

    Paleta proizvoda im je enormna od povoljnijih do skupljih varijanti, a ti neki proizvodi jesu skuplji, ali vrijede svakog centa jer rješavaju problematiku. Kad imaš zdravstv.problem, platiš i riješiš,isto puno koštaju silni privatni pregledi.

    Znam ljude koji su imali kronične probleme i uz npr njemačku firmu Pro Immune riješili refluks, probleme s crijevima, padom imuniteta...ovisno što je problem.

    Meni su urastale dlake jedno vrijeme i upalilo bi se jako (znoj, trčanje, neobična mjesta ) njihova smedja mast je od tada obavezno u mojoj kućnoj ljekarni kao i Naftalan. To je za sina koji čim zahladi i vjetar krene s oblizivanjem i crvenilom oko usta.Ok je melem,al naftalan odmah sve smiri.

    Meni su No.1u Zg, idem u Petrinjsku.

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I nije samo da ti uvale preparat nego dobiješ upute kakav životni stil, navike, prehranu idu uz taj zdravstv.problem.

    Kažem kompletna slika i savjeti, meni osobno bili 10xkorisniji od posjeta općoj praksi.

    Puno puta su me i odvratili od nekog suplementa,rwkavši ds mi ne treba ako....i tako je bilo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.02.2023. at 08:16

  6. #56
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ništa ne poduzimam i bila sam stvarno zdrava od korone proljetos. Ali, prošli me tjedan ulovila neka viroza, koja je tijekom vikenda eskalirala u bronhitis, od jučer sam na Sumamedu. Nikakva sam. Nije korona, radila sam test. Temperatura je sad 37, ali ja uopće ne jedem. Izgubila sam 3 kg ležeći. Kod mene je to OK, ali slaba sam. Kad ću doć na sebe? Malo sam down, ne zamjerite.

  7. #57
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    30ml dnevno, bočica od 250ml - znači 600kn mjesečno?
    Poskupilo je.. Bilo je nešto jeftinije. Ja sam popila 3 bočice nakon korone. Imala sam 6 dana 39 i izgubila 6 kg u tih 6 dana... I trebalo je krenuti pomalo na posao, a meni se tlo ljuljalo.. U Lavanda miji mi je žena to preporučila i za 2 dana sam bila kao da me netko iz mrtvih dignuo. Nemam potrebe to piti stalno, ali nakon ovakvih bolesti dat ću novce.
    Ovo što Lili kaže, magistre u Lavanda miji su odlične.. Stvarno daju super savjete.
    Prošle godine sam imala 3 urinarne infekcije zaredom..Pitam svoju doktoricu što mi može savjetovati da poduzmem... Ništa. U Lavandi mi dali čajeve.. Demnozu... Rekla mi žena da ju uzimam povremeno preventivno. Pomoglo je.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 07.02.2023. at 17:43

  8. #58
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Super mitovski da si to riješila

    Za zdravlje mi nikad nije žao potrošenih eura dapače na 1.mjestu zdravlje, 2.mjestu putovanja pa sve ostalo.

    Baš ću otići kod njih po nešto za moju mamu koja je svježe imala herpes zooster, dakle totalni pad imuniteta. Hvala ti.

  9. #59
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja prestajem disati kad idem kroz gužvu . Što se prehlada tiče, ja sam zimski kašljač, svašta mi smeta zimi, ali trenutno je u redu. Vjerojatno je do neke alergije, ali ne poduzimam ništa posebno, osim što istrčavam iz prostorije ako ima još netko sa mnom kad me ulovi kašalj.

    Mislim da nisam doprinijela temi

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •