Pozdrav svima, ne znam jesam li ubola pravu rubriku za obraditi ovu temu i ispričavam se unaprijed ako se ponavljam samo me preusmjerite na postojeće stranice. Vjerujem da ste već svi imali priliku vidjeti "pat pat" reklame za odjeću za bebe. Na prvu sam mislila da se radi o američkom tržištu, međutim više nisam sigurna i ne mogu pronaći nikakve konkretne informacije o proizvodnji ili deklaraciji robe. Činjenica je da kinesko tržiste radi full robe od reckliranih materijala, s kojima osobno ko odrasla osoba nemam problema ALI za novorođenče ne bih htijela koristiti takvu robu. Možda pretjerujem ali evo, ako tko ima što pametno mi reći na tu temu bilo bi dobro. Uglavnom, naručila sam par komada robe i sad čekam. U međuvremnu sam dobila na poklon baš bodi od pat pat i etiketa citava na kineskom. Po forumima je više negativnih komentara koji se odnose na dugo čekanje robe i na problem s brojevima, al to je to. Mene konkretno zanima jel to stvarno kinesko, u smislu da su kineski materijali ili se samo u proizvodnji koristila kineska radna snaga. Jer ja ne vjerujem u kineski 100 % cotton!
Hvala