Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Novi potencijalni posvojitelji

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    33

    Početno Novi potencijalni posvojitelji

    Dragi forumasi, nova sam u ovoj temi, a u zadnjih godinu dvije presla sam sve price po dva i vise puta. Vasa iskustva su mi neprocjenjiva i inspirirajuca. Sve sam sigurnija da su nasa djeca vec rodena, a da ih mi tek moramo pronaci. Suprug (34) ne moze imati biolosku djecu zbog azoospermije, a ja (33) imam endometriozu, podmuklu bolest koja je ostavila posljedice na jajnike i maternicu. Razmisljanje o posvajanju me veseli i vjerujem da je to pravi put za nas. Prije nego sto krenemo zanima me par stvari, da budem informirana. Suprug i ja imamo sobu viska, koja trenutno sluzi kao radna soba, zanima me treba li je unaprijed urediti ili barem preseliti "ured" u spavacu sobu, tako da bude djelomicno spremno prije nego sto iz centra dodu kod nas? I jos jedno pitanje, a tice se potvrde o nekaznjavanju, zivimo na katu obiteljske kuce, odvojen ulaz, trebaju li svekar, svekrva i djever takoder predati potvrdu ili samo nas dvoje? Hvala svima koji imaju informacije o tome.

  2. #2
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Lp i sretno na vašem putu!
    Godine su vam prednost pa to iskoristite. Također to što živite u kući gdje ćete imati baka-deda servis. Za njih ne morate vaditi potvrdu o nekažnjavanju. Također ne morate uređivati sobu za posjet tima iz Centra. Tak ionak ne znate hoće li buduće dijete biti dječak ili djevojčica, koje će biti dobi itd...
    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •