Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Bolovi u dojci

  1. #1
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno Bolovi u dojci

    Pozdrav,
    Imam bebicu od 2ipo mj, iskljucivo dojena na zahtjev (a jaaako puno zahtjeva hahaha). Od pocetka nam stalno netko daje preporuke za ad alu ga odbijam posto beba ima uredne i stolice i uredno mokri. Gladna nije. Napreduje po kilazi i duzini. Preko noci spava od 4 do 7 sati u komaduy te su nocni podoji kratki.
    Preko dana je dosta na sisi. Ima uglavnom jedno duze spavanje od 30 min do 2 sata max ali rijedje i par kratkih na dojci. Ugl 2 dana u tjednu bude nervozna i tad mi zna ozljediti bradavice jer od nervoze mi trga, grize, cupa i cesto se dogodi da ju spusti u usta i onda ugrize i duda brzo i napravi mi zuljeve koji puknu. Zadnja 2 dana mi se pocelo dogadjati da me dojke bole preko noci. Bradavice se stisnu i stvrdnu i bol ide od njih u dubinu. Osjecaj kw kao da mi netko cupa bradavicu; pece, boli, zari... preko dana se rijedje javi. Isti osjećaj sam znala imati i u trudnoci.
    I danas sam saznala da sam iz hipotireoze presla u hiper.

    Pokusala san sto detaljnije objasniti

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Procitaj ovaj tekst, vidi dogadja li se nesto sto prepoznajes: https://www.roda.hr/portal/dojenje/p...d-dojenja.html

    Ne znam bas da bi osjetljivost dojki imala neke veze sa stitnjacom.

  3. #3
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Od 3 znaka sigurna sam u 2 - opis boli kao zareca i probadajuca i da se to javlja u hladnom okruzenju. Za boju nisam sigurna. Nekad vidim da mi pobojeli vrh, a ugl je cijela dojka crvenkasto ljubicaste nijanse. Trenutno se to javlja nocu i onda si stavim termofor na prsa da si olaksam.


    Drugo pitanjen je - hipertireoza i dojenje. Idem na kontrolu uskoro pa da se pripremim. Citala sam da je vecini zena koje doje savjetovan prestanak dojenja sto ja bas ne zelim

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Od 3 znaka sigurna sam u 2 - opis boli kao zareca i probadajuca i da se to javlja u hladnom okruzenju. Za boju nisam sigurna. Nekad vidim da mi pobojeli vrh, a ugl je cijela dojka crvenkasto ljubicaste nijanse. Trenutno se to javlja nocu i onda si stavim termofor na prsa da si olaksam.


    Drugo pitanjen je - hipertireoza i dojenje. Idem na kontrolu uskoro pa da se pripremim. Citala sam da je vecini zena koje doje savjetovan prestanak dojenja sto ja bas ne zelim
    Imaš cijeli topic o hipertireozi i dojenju: http://forum.roda.hr/threads/15429-H...eoza-i-dojenje

    Sretno!

  5. #5
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Evo ako kome bude trebalo, ispada da imam taj sindrom. Da si olaksam u toplom sam, a kad idem van nosim jastucice za mlijeko (nisu mi trebali zbog curenja, sad grijem bradavice s time) jer bradavicama mora biti i toplo i udobno.

    A s teme o hipertireozi nisam bas nesto puno saznala jer su poceli pricati i o hipo pa mi vise nista nije bilo jasno, ali bila sam lod doktora i mogu dojti bez problema

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •