Stranica 2 od 13 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 608

Tema: Odbrojavanje 4/2020 by Himalaya

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ode moja poruka nedovršena, nešto samo očito zaje...a. Ugl, uvijek se trudimo pokriti plodne dane al da nekad bude isforsirano-bude. No nema nam druge (u trenucima očaja brijem da nismo uspjeli jer nam je falilo strasti hahahahahaha )

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    hahaha jeste me bar nasmijale...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mi smo jednom došli s posla i taj dan je na redu bio keks jer kao ovuliram. Ja sam htjela navečer, a on odmah popodne da to obavimo. Međutim, ja sam barem htjela skuhati ručak pa onda. I ništa stavila sam peć kobasice i krumpir i krenuli smo u sobu. Katastrofa... Meni stalno u glavi bilo koliko ovo traje, hoće li ručak izgorit, pa mi je zamirisalo, pa kobasicama treba kraće od krumpira možda da ih izvadim pa kasnije stavim... Užas. Na kraju smo se posvađali jer on nije mogao zbog mog pritiska i zbog tih kobasica koje su nam stalno bile u glavi. Ne moram ni reć da mi je i apetit nestao hahaha
    Međutim, prođe vrijeme pa se zajedno nasmijete na svoj račun, a bome i kad su kobasice za ručak.
    Cure, držim palčeve!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Imali smo i mi takvih sesija :D
    Meni je cca 10 dc ne 31.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Himalaya sve što ću reći je hahahahahahhahahaahhahaha Baš si me nasmijala. Hvala ti

    BelleA što ima kod tebe?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, i ja sam se od srca nasmijala :D mislim da se sve razumijemo. Mi danas malo gledali gdje bi se sutra zaputili i izbor je pao na Kamačnik. Računamo da će nas vrijeme poslužiti.
    Curke, drž'te se,odmorite i uživajte

  7. #57

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    14.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 19.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 15.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 11.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 10.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 9.dc

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya hahah točno to... bitno da se možete nasmijati na to
    Ma joj cure evo samo sam sretna što je ovaj ciklus među kraćima tako da će novi doći uskoro

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Bila sam napisala u prvoj poruci ali ne znam zasto mi ju je skratio na dvije recenice. Uglavnom ciklusi su koma, ovulacije nema ni M bez duphastona i klomifena. Prvi ciklus sam odreagirala na klomi ali se nije primilo, sad sam bila drugi ciklus na klomiju ali nisam odreagirala i dobila duphaston da izazove M, ali sam isto tako pocela piti femisan a kapi, a ne znam jesam li dobro napravila, smije li duphaston u kombinaciji sa femisanom? Imate li iskustva?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    16.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 20.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 16.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 12.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 11.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 10.dc
    Posljednje uređivanje od Beck : 16.11.2020. at 13:19

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pozdrav cure,

    ponedjeljak

    Lucky ja sad stvarno ne znam ali mislim da je to ok jer je femisan od prirodnih sastojaka. Svakako bi ipak bilo dobro da priupitaš i ginekologa, za svaki slučaj.... Držim fige da se primi idući ciklus!!

    Kod mene ništa novo, 6.dpo danas i niš ne osjećam posebno. Bole cice tj bradavice cu mi onako bolne ali s obzirom na onaj jedan ciklus kad su me cice ubijale sad bar znam da to ništa ne znači. Osim toga me presjekla leđa jutros, nekako sam se krivo sagnula i eto, sad me to baš malo neugodno bolucka...

    Što ima kod vas cure, Kloo jesam li ja propustila, jesi li imala već peak na trakicama ili?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Beck ma s obzirom da sam nova na forumu pa dok mi odobre poruku, pa neko odgovori, pa ja opet postavim pitanje već je prošlo mojih 7 dana duphastona sa femisanom i M je došla uredno i sve je ok nadam se. Sada bi trebala nastaviti s Klomifenom, pa se pitam opet jel kombinacija dobra, a ginić je izignorirao moj mail...samo muke hahaha

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Curke, ljigavi ponedjeljak danas, još ako nadodamo predivno vrijeme, pogotovo u Rijeci haha. Barka mi treba umjesto auta.
    Kod mene ništa novog, 10.DC, u iščekivanju sam odlaska novom ginekologu u četvrtak. Čitam u Rodinoj grupu da je na humanoj u Rijeci skoro pa blokada zbog korone.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste na ovaj "predivni" dan?

    Lucky ja osobno nemam iskustva, ali sam planirala uzeti te kapi. S obzirom da me ginekolog stavio na Duphastone i Klomifen prošli ciklus onda sam odustala. Nisam tila mišati. Na kojoj si dozi Klomifena?

    Beck da kao bio je neki peak, ali ga nisam uhvatila s onim manje osjetljivim trakicama. Srića pa sam imala ovih par veće osjetljivosti pa je na njima bio neki slabušni peak. Ali evo ja sam danas išla opet kod ginekologa na UZV da vidi kakvo je stanje poslije O. Pretpostavljam da mi je jučer bila O jer mi je danas skočila bazalna. Iako nisam bila sigurna sve dok on danas nije potvrdio. Prsnula su mi oba folikula na desnom jajniku. Onaj neki osrednji što je bio na lijevom, njega nema. Vidio je 2 žuta tijela i sad čekanje. Rekao je da napravim test za 10, 12 dana pa da vidimo. On je ful pozitivan i optimističan. Ne znam zašto, ali ja očekujem da ništa.

    Lotus držim fige za četvrtak. Želim ti da budeš zadovoljna ginekologom i da on ispuni tvoja išćekivanja. Mene je moj već zapamtio. Nisam bila naručena, tako da nije prethodno pogledao što piše u mom kartonu, ali čim me vidio sve je znao.

    Beck ja ću držati fige svejedno.

    Himalaya kad ideš opet na pregled? Kako si?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Klooo pijem svakih 12 sati po jednu tabletu od 50mg. Nekako mislim da imam problem s desnim jajnikom jer na njemu sam imala nedavno cistu, lijevi mi je uredno odreagirao na klomifen, drugi ciklus kad je desni trebao izbaciti jajasce nista se nije desilo, e sad cemo vidjeti sta ce treci put biti.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lucky znači odma te ginekolog stavio na 2x1 ujutro i navečer? Piješ 5 dana ili? Meni je ovo prvi ciklus i pila sam samo jednu tabletu i odreagirala sam. Koliko si imala folikula prvi ciklus? Držim fige da bude treća sreća.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Klooo da odmah na dvije tablete, jedna ujutro, jedna navečer, od sutra krećem i nadam se trećoj sreći. Bio mi je jedan lijepi vodeći folikul prvi put, endometrij je bio taman, sve po špagi, nije spominjao koliko je ukupno folikula bilo, ali eto, prošla dva ciklusa bez uspjeha. Vidjet ćemo sada ako ne uspije idemo hsg i spermiogram odradit.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    17.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 21.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 17.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 13.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 12.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 11.dc

  19. #69

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lucky ako slučajno želiš na listu samo mi javi koji si dan ciklusa pa te upišem

    A vezano uz taj femisan - pa ja mislim da ima dosta žena koje piju femisan i klomifene itd. Negdje se sjećam da sam čitala tipa da nije dobro uz terapiju uzimati čaj od vrkute/marulju - a sad baš za femisan nisam nigdje našla info. Ali svejedno bi provjerila s ginekologom..

    Kod mene sve po starom cure, 7 dpo danas i od jučer nekakva štipanja baš dolje osjetim... Cice su bolne - pogotovo bradavice... Ali naravno, sve je to klasika za svaki mjesec tako da ništa mi to ne znači. Fascinira me samo kako vrijeme opet taaako sporroooo prolazi ova 2 tjedna...

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Dobro jutro cure, ja bila jutros vaditi hormone štitnjače da si malo provjerim stanje s obzirom da sam zadnji put bila u 5.mjesecu.Nalazi su mi gotovi u četvrtak. Čitala sam i ja puno o vrkuti, savjetovat ću se u četvrtak s liječnikom malo pa ću vidjeti.
    Osjetila sam jučer navečer i jutros neko žiguckanje u jajnicima, bez obzira što je tek 11.DC išla sam pišnuti jednu jutros ali ništa još. Vidjet ćemo kakav će ovaj ciklus biti s obzirom na posljednja dva koja su bila nekako čudna.
    Beck i Klooo, nije gotovo dok ne dođe M hahahaha

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Evo meni je jutros FF označio 3. dpo, a Premom kaže da je 2. dpo. Bazalna mi raste što je super. Znam da jesam sad na Duphastonu pa da i to utječe, ali bitan je trend kojeg nisam imala prošli ciklus jer nije bilo O. Mi smo pokrli sve dane osim subote kad FF kaže da je bila O. Nadam se da to neće biti presudno ili da je Premom u pravu pa da je u nedjelju bila ovulacija. Uglavnom kao što vidite samo računam, zbrajam, oduzimam...Kaos Počinjem lagano osjećati grudi, ali ništa još strašno.

    Beck jesi ti zvala svoju ginekologicu? Moj savjet je da se naručiš jer nemaš što izgubiti. I ako bude plus ovaj put otići ćeš na pregled, a ako ne moći ćete odmah kreniti dalje. Bar da izvadiš hormone za početak. Znam da ti ide sporo ovo vrijeme sad. Tu sam za tebe. Ja ću pokušati ovaj put ne otvarati milijun puta FF i buljiti u njega kao da će dani brže ići.

    Lotus ajde super. Za tebe je onda četvrtak dan D, a nadam se onda da će uskoro i dan O.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    E Beck, sad sam slučajno skužila, ali mislim da smo sve jedan dan ciklusa manje na listi za danas. Mislim da je lista od jučer kriva, tj. dodala si nam samo jedan dc, a ne dva jer je lista prije te jučer bila od subote, a ne od nedjelje. Ako ne ništa sad imaš jedan dan manje za iščekivanje

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lucky tek sam sad vidila tvoj post. Ja nisam radila hsg jer ginekolog pretpostavlja da su jajovodi prohodni s obzirom da sam ostala prošle godine trudna, ali da nisam imala trudnoću iza sebe to bi napravili prije klomifena jer klomifen nema smisla ako nisu prohodni. A prije nego smo krenuli s klomifenom morao je MM napraviti spermiogram. O njegovom je nalazu ovisilo hoćemo samo klomifen plus folikulometrija ili ćemo na inseminaciju. Ne znam u kojoj si sad točno fazi ciklusa i odakle si, ali računaj si da čekaš cca 2 tjedna (Zagreb) za termin za spermiogram (čak i privatno). Ja jesam uspila dobiti termin sutradan privatno, ali to je bila čista sreća i puno molim vas s moje strane. Ti možeš napraviti termin pa ga otkazati ako ne bude potrebe. Meni nisu u sv. Duhu stvarali problem.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Lucky tek sam sad vidila tvoj post. Ja nisam radila hsg jer ginekolog pretpostavlja da su jajovodi prohodni s obzirom da sam ostala prošle godine trudna, ali da nisam imala trudnoću iza sebe to bi napravili prije klomifena jer klomifen nema smisla ako nisu prohodni. A prije nego smo krenuli s klomifenom morao je MM napraviti spermiogram. O njegovom je nalazu ovisilo hoćemo samo klomifen plus folikulometrija ili ćemo na inseminaciju. Ne znam u kojoj si sad točno fazi ciklusa i odakle si, ali računaj si da čekaš cca 2 tjedna (Zagreb) za termin za spermiogram (čak i privatno). Ja jesam uspila dobiti termin sutradan privatno, ali to je bila čista sreća i puno molim vas s moje strane. Ti možeš napraviti termin pa ga otkazati ako ne bude potrebe. Meni nisu u sv. Duhu stvarali problem.
    Ja sam u Zg privatno od početka rješavanja problema, tako da mi gin prati sve od prvog dana. Kod mene je problem što ovulacije niti nema bez klomifena uglavnom, rijetko kad se desi, pa je gin išao prvo s tim da je to problem jer eto kao što vidimo ni s klomifenom nisam prošli ciklus ovulirala. a rekao mi je da kod njega mogu obaviti i spermio i hsg što mi je olakotna okolnost jer je odmah sve na istom mjestu. uglavnom vidjet ću sad što će biti nakon ovog ciklusa, sad sam 2dc, ali nebih na listu jer ne znam kad će O.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Meni je danas 12.DC, i sama sam krivo napisala

  26. #76

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    17.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 22.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 18.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 14.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 13.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 12.dc

  27. #77

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Uhhh Klooo dobro si skužila!
    Ma ovaj tjedan sam sva neka nikakva...
    Nisam zvala svoju gin, ma joj teško mi je sve to organizirati. Evo idući tjedan imam sistematski pa u skopu toga radim nalaze za štitnu - i onda ću nakon toga vidjeti što i kako dalje sa svojom ginekologicom...

  28. #78
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Drage ja bih voljela s vama na listu...ne prođe dan da vas ne pratim i čitam i škicam iako mi još aktivno ne akcijamo ali mogli bi kroz ciklus dva. Do tada pratim O trakicama. Pozdravljam i nove cure, moja kratka prica je ta da imamo dvoje djece i 2 spontana, jedan ove i jedan 2018.g. Ove god.sam krenula na brdo pretraga i svi nalazi su mi ok. Jedan dr.mi je privatno otkrio da imam septum maternice i pcos imam od prije...i to je uzrok mojih spontanih. Tako da sam sam skupila nalaze za histeroskopiju i jos papa i mogu na zahvat i onda kazu dosta brzo se moze na bebu. Nadam se da me primate nazad hehe...malo da se ufuram s vama i dam vam podrsku. Sretno svima i neka do kraja god. bude vam svima plusic. Danas brojim 11dc, inace imam duge cikluse, cak i ovulaciju 30dc jednom uhvatila.

    Zadnja menga dosla 28dc nisam mogla vjerovati to godinama nisam imala...eto...idemo dalje hrabro!

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Mašnice, hvala na lijepim željama, isto to želim i tebi i dobrodošla natrag

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Bok zenice, da se i ja malo javim i pozelim svima uspjesno akcijanje. Ne stignem bas precesto pisati jer sam u tisucu obaveza, ali kad stignem skicnem. Pocela sam danas sa klomifenom, treci ciklus, vidjet cemo. Makar vadila sam krv jer mi je doktor govorio da trebam stitnu provjeriti, medutim stitna je super, ali je prolaktin iznad 1100 sto je duplo vise nego treba biti. Tako da sumnjam da ce mi klomifen i ovaj put pomoc, tako da idem dalje u snizavanje prolaktina jer inace nista od T....

  31. #81

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    18.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 23.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 19.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 15.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 14.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 13.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 11.dc

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Bok cure

    Mašnice dobro nam došla nazad
    Lucky kako se snizi prolaktin? Nemam uopće pojma o tome ali zvuči mi kao nešto riješivo - tako da je to u neku ruku i dobro dok god je nešto što se lako.dovede u red...

    Nadam se da se odmarate danas, ja uzela go ostatak tjedna pa sam u akciji nekoj cijele dane

  33. #83

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    19.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 24.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 20.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 16.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 15.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 14.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 12.dc

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Lucky super što možeš sve obaviti na istom mjestu. Nadam se da neće biti potrebe i da će stvarno biti treća sreća. Jesi na kakvoj terapiji za prolaktin? Ja sam na Bromergonu bila. Znaš li zašto ti je povišen prolaktin? Jesi radila kakve pretrage, MR možda?

    Beck kako si ti? Hoćeš raditi test prije nego ti treba doći M ili ćeš čekati dan (ne)očekivane M? Joj baš bih voljela da ugledaš plus ovaj ciklus.

    Lotus jesu došli nalazi? Kako je prošlo kod novog ginekologa? Jesi uhvatila peak?

    Mašnica dobro nam došla nazad.

    Kod mene nema cure baš ništa. Laganooo grudi bolne na dodir, ali to je ništa kako je znalo biti. Jedva čekam da prođe još ovih 10ak dana.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, stigli nalazi hormona štitnjače. TSH 1,32 (0,27-4,2), FT3 4,2 (3,1-6,8), FT4 13 (12-22).
    Akcijamo jučer i danas još stezalo u jajnicima, egg-white sluzi bilo jučer navečer i danas no peak nisam ulovila još (veoma veoma slaba crta na ovul.trakici).U 17h idem kod ginekologa pa se javim.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Klooo i Beck nisam još išla na nikakve pretrage, ovo mi je frendica izvadila krv na svoju ruku (radi u bolnici) da vidi kakva mi je štitna i općenito krvna slika, jer gin mi je zadnja 2 pregleda spominjao da štitnu provjerim jer smo pomislili da je možda to uzrok mojim ludim ciklusima, ali na kraju se ispostavilo da je kod mene sve dobro osim prolaktina koji je otišao u nebesa. Super je to što sam sljedeći tjedan naručena kod gina, a on u svojoj poliklinici ima i endokrinologa, pa ću mu reći pa nek smišlja šta ću dalje jer sumnjam da će mi uz toliki prolaktin klomifen pomoć da zatrudnim. Ali sve u svemu ne čini se to kao velik problem pa se nadam da ćemo brzo i bezbolno riješiti.
    Lotus super ti je štitna, odlično! neka akcijanje urodi plodom

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus super su ti nalazi. Držim fige da uloviš peak. Budite vrijedni.

    Lucky ja sam imala povišen prolaktin (nalaz mi je bio >10 000, a dozvoljeno nezz oko 500, 600). Kad sam pitala sestru što to znači rekla je da im do 10 000 mjeri uređaj. Ispostavilo se da imam tumor na hipofizi. Sad je to pod kontrolom nakon operacije, ali kad sam pod stresom skoči mi prolaktin. I to je vjerojatno razlog zašto su mi dva ciklusa ove godine bila 60+ dana i 80+ dana bez obzira što imam i PCOS. Javi što ti kaže ginekolog i endokrinolog sljedeći tjedan. Mislim da će oni to tebi sve srediti s terapijom Bromergona ili jednih drugih tableta (zaboravila sam kako se zovu). Imaš li česte glavobolje i iscjedak iz dojke? Držim fige za ovaj ciklus svakako. Znale su cure ostati trudne uz povišen prolaktin.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Lucky, da, po ovome bi se reklo da je štitnjača u redu O da, neka ovo akcijanje urodi plodom
    Već treću godinu za redom razmišljam kako bi bilo lijepo za Božić i svoj rođendan ugledati taj + (tko zna, možda bude treća sreća haha).

  39. #89
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Bok cure, kako ste?
    Dugo me nije bilo. Imali smo smrtni slučaj u obitelji pa mi je trebalo neko vrijeme da se saberem.
    Mašnica dobrodošla natrag
    Hm, imam dosta štiva za čitati
    Ja sam popila prvu turu klomifena i estrofema, sad sam na utrogestanu. Akcijali smo nadam se u dobro vrijeme, sluz je bila super ovaj ciklus..
    Ostaje čekati

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, ja sam u dobitnom ciklusu imala dva folikula na desnom jajniku i jedan od ta dva je bio dobitan. Nadam se da će tako i kod tebe.

    Beck, nadam se da se nešto smutili. Nema goreg od čekanja nakon ovulacije. Vrijeme nikako da prođe. Međutim, simptomi su ti obećavajući.

    Lotus,štitnjača ko urica! Bravo! Javi kako je prošao pregled.

    Ja sam danas s pregleda. Plod više nije samo plod već smo vidjeli i ruke i noge i veselo je mahao. Ma divota! Međutim, hematom je još uvijek tu i moram strogo mirovati i dalje, ali nije mi teško kad vidim tu sreću na ekranu.

    Želim vam svima da što prije ugledate svoju sreću na ekranu. Redovito vas čitam i pratim!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ženske, ja obavila pregled i razgovor. Liječnik mi se veoma svidio, ugodan, stručan, pristupačan i realan.
    Rekao je da je O danas,sutra... po njemu je bitno bilo akcijanje danas i u subotu koja nam slijedi. Folikulometrije nisu imale smisla s obzirom da je danas 14.DC, no u slučaju - testa sljedeći mjesec svakako idemo s folikulometrijama i eventualno nekim tabletama uz to. Trenutnu situaciju sa spermiogramom ne znamo jer je zadnji rađen u svibnju.
    To su planovi za prosinac a za dalje ćemo gledati u Zagrebu, preko HZZOa jer će me ovo čekanje za humanu u Rijeci ubiti u pojam.
    Kao što smo već sve rekle- malo sam se podigla u glavi s ovim današnjim pregledom, ponovno sagledala stvari i opet sam malo više pozitivna nakon nekog vremena.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Lotus navijam za vaš plus ovaj ciklus. Super za doktora i za pregled. Te stvari stvarno podignu raspoloženje.

    Ivchy žao mi je zbog smrtnog slučaja. Super za terapije. Nadam se da će uroditi plodom. Sad sve polako prelazimo u ovu fazu čekanja.

    Himalaya ček već se vide rukice i nogice? Ajmeee predobrooo. Virujem da nakon takve slike nije problem ležati. Nadam se i ja da će biti nešto. Prsnula su oba folikula, endometrij je bio 14 mm na zadnjem pregledu. Ovulacija je bila na desnom jajniku kao i prošle godine pa onda pretpostavljam da je taj jajovod prohodan. Sve na papiru izgleda dobro, ali evo sad preostaje samo čekati.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, mogu samo zamisliti kakav je to divan osjećaj vidjeti taj prizor na ultrazvuku. Odmaraj u čuvaj se.
    Nama cure sretno i držimo fige za +

  44. #94
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Himalaya mogu misliti koji osjećaj, koji rush kad vidiš to malo biće nakon toliko muke

  45. #95
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Lotus super za pregled samo tako i nastavi pozitivno.
    Beck kad si na go treba malo odmarati a ne akcija na sve strane to vrijedi samo za krevet ili gdje se vec nadje hehe.

    Klooo ti i ja smo s ciklusima tu negdje.. ja sam nakon spontanog u 6mj iducu dobila nakon 60 dana i iducu nakon 53 dana i sada sam ostala u soku kad je dosla tocno 28dan to nisam imala godinama.
    Ivchy drzimo fige.

    Ja sam danas bila kod jedne trudnice u posjeti kako je medena i slatka s trbuscicem cca 5 mj.trudna.

    Želim nam svima tako male slatke trbuscice.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    20.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 25.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 21.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 17.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 16.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 15.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 13.dc

  47. #97

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    Raspisale ste se vi, ja mislila neću imat ništa za pročitati a kad ono....
    Himalaya joj užasno je to uzbudljivo kad vidiš ručice i nogice haha.. Mogu misliti kako ste veseli i uživate sada... A treba uskoro i krenuti s pripremama - ne znam kako vi ali ja već odavbo imam u glavi gdje će krevetić i kako ću sve organizirati

    Klooo ubiše nas čekanje haha... ja sam se totalno pomirila s tim da trebam raditi sve samo ne misliti o tome... okupjrala sam se drugim stvarima a i ne nadam se ničemu... Ne planiram raditi test dok ne dođe M

    Ivchy žao mi je, nadam se da si ti ok...

    Lotus drago mi je za pregled i za tebe... Bitno je da se nešto pokreće. Sretno u akciji haha

    Lucky a super bitno da se nešto poduzima.

    Mašnice planiram za vikend odmarati a evo do sada sam na nogama, ufurala sam se u čišćenje, ppsptemanje pa već malo i ukrašavam za Božić ... ma baš evo uživam

    Kod mene ništa novo. Nikakvih znakova, nikakvih simptoma... Cice bole ali to je normalno.... Apsolutno nikakvih novosti nemam za prijaviti...

  48. #98
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure. Kako ste?

    Lotus navijam za vaš plus ovaj ciklus. Super za doktora i za pregled. Te stvari stvarno podignu raspoloženje.

    Ivchy žao mi je zbog smrtnog slučaja. Super za terapije. Nadam se da će uroditi plodom. Sad sve polako prelazimo u ovu fazu čekanja.

    Himalaya ček već se vide rukice i nogice? Ajmeee predobrooo. Virujem da nakon takve slike nije problem ležati. Nadam se i ja da će biti nešto. Prsnula su oba folikula, endometrij je bio 14 mm na zadnjem pregledu. Ovulacija je bila na desnom jajniku kao i prošle godine pa onda pretpostavljam da je taj jajovod prohodan. Sve na papiru izgleda dobro, ali evo sad preostaje samo čekati.
    Daaa, to mi je istovremeno i užas i nekako uzbudljivo, to čekanje. Par puta me ubilo kad je došla M ali nekak se izvučeš i nastaviš dalje. Meni je super kad vidim trudnicu pa si zamišljam da ću i ja tako
    I kad prolazim u dućanu pored onih slatkih dudica, bočica, odjećice
    Svima nam želim božićne plusiće

  49. #99

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    21.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Beck ~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 22.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 18.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 17.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 16.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 14.dc

  50. #100

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    ništa novo danas za prijaviti .... Cice bole, pa i jače nego zadnjih par dana. Također su me krenuli neki mali kao grčevi dolje - što bi značilo da M uskoro stiže.
    Nekako smo sve u niskom startu, Klooo ti si iduća nakon mene za ne dobiti - planiraš test ili čekaš M? :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •