Stranica 3 od 13 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 608

Tema: Odbrojavanje 4/2020 by Himalaya

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Kako ste?

    Beck kad bi ti trebala doći M?
    Planiram raditi test, tj. rekao mi je i doktor da za 10-12 dana napravim test jer ako bude pozitivan da onda nastavim s Duphastonom, a ako ne onda prekidam Duphaston i čekam M. Deseti dan pada u sridu, ali to mi se čini nekako prerano. Pogotovo što imam doma one One Step testove pa nezz koliko su oni dobri. Je da su osjetljivosti 10 mlU/mL, ali opet. Vjerojatno ću u četvrtak (kao da je to puno kasnije od sride ) napraviti (to mi je po FF-u 12dpo). Užasno sam nestrpljiva. Grudi su mi osjetljive, ali znalo je biti i gore.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Stigao vikend, al će brzo i proć haha. Tu u Rijeci bome vjetrovito i hladno.
    Rekao mi liječnik da test mogu raditi otprilike 04.12. Sad slijedi to čekanje i iščekivanje .
    Danas osim s mužem, druženje s prijateljicom i sve razmišljam kad ću izvući božićne ukrasne i počet s kićenjem Drugi tjedan nam godišnjica braka, a onda za mjesec dana i moj ročkas, još da ugledamo taj + sreći ne bi bilo kraja

  3. #103

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Super Klo ti si onda iduća na redu za testove a nakon tebe i Lotus
    Veselim se vašim testovima!
    M bi trebala doći u utorak prema Fertility friendu ili po meni u srijedu... Ma da i mene cice baš rasturaju, nije mi jasno kako sam nekad prije živjela bez da sam svaki mjesec to primjetila...haha

  4. #104
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Kloo nemoj se bas pouzdati one step znaju pokazivati i lazne sjene jako puno cura se zalilo...bolje uzmi u mulleru duchesse tako nekako se zovu njihovi nisu skupi i nemaju neke glupave sjene, cca su 12,13kn

    Ja piskim lh i nista jos...ali vidim da je sluz krenula pa bi mogla O za koji dan

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    22.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Beck ~~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 23.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 19.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 18.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 17.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 15.dc

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo meni je taj One step davao lažnu nadu zj imala sam na njemu nekih sjenica
    Ali opet vidi, šteta bi bilo ne iskoristit ga. A ako bude nekih sjena kupi taj što Mašnica kaže iz Millera ili u ljekarni Cyclotest ili Gravignost ultra - oni su ti za rano otkrivanje T.

    Kod mene niš novog. Cice bole fuuul i nešto sam loše spavala, budna od 5 i budila se cijelu noć. Sad već jedva čekam M da dođe da se riješim nervoze

  7. #107
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Bok cure, šta ima kod vas?
    Mene danas počelo šarafiti dolje
    Glava boliiiiii već 2 noći spavanje 0 bodova...
    Sve mi se čini da počinje PMS

  8. #108
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    A možda i ne

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja sam ovaj mjesec pišnula samo jednu trakicu, nakon nje bila kod ginića koji je bio potvrdio O tako da smo pokri(va)li dane i sad nam preostaje čekanje.
    Pozitiva je tu, držimo fige

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Jeste dobro?

    Lotus baš bih voljela da vam upali ovaj ciklus i da vam se sve lijepo posloži. Držim fige.

    Mašnica, Beck fala na savjetu. Da čak je i meni pretprošli ciklus pokazao neke sjene. Mislila sam čak da nije biokemijska s obzirom da bi je tad i lutealna faza trajala 15,16 dana. Čitala sam komentare na amazonu pa sam vidjela da cure nisu zadovoljne. Da i mislila sam najprije ove pišnuti pa onda uzeti u ljekarni ili tako u mullera ili dm-a neki za rano otkrivanje.

    Mene grudi bole, ali nije toliko strašno. Više su mi možda bradavice osjetljive što do sad u prošlim ciklusima nisam primjetila. I ne bih rekla da me grči u trbuhu nego više kao da me probada nešto. Kao da mi netko ide nožem po cijeloj dužini u donjem dijelu trbuha. Tako da me malo strah.

    Beck ja još uvik navijam za vas. Volila bih da vas iznenadi ovaj ciklus s obzirom da si rekla da ne očekuješ ništa.

    Ivchy kad ti je bila O? Koji ti je ovo dpo?

    Mašnica vi nemate zeleno svjetlo još za ovaj ciklus ili sam ja nešto krvio pohvatala?

    BelleA kako si ti?

  11. #111
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Klooo u utorak po svim pokazateljima i tih par dana okolo smo pokrili. Prerano je sada za ikakve simptome trudnoće ali po mojim ciklusima dosada nije prerano za simptome PMS-a

  12. #112
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Prvo treba pregradu ukloniti pa mislim da se moze onda odmah iduci ciklus. Cekam mengu za 2 tj.valjda ako ne i vise i onda 6-10 dan ciklusa se radi zahvat. I da ostanem sad trudna nema smisla jer vjeroj.ne bi dobro zavrsilo.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Kako ste?

    Ivchy nas dvije smo jako blizu. Ja mislim da mi je u nedjelju bila O, iako FF kaže subota. Držim fige. Hoćeš ti čekati da ne dođe M ili ćeš ranije raditi test?

    Mašnica želim ti uspješan zahvat i da se brzo oporaviš. Super što možete odmah idući ciklus.

    Beck kakvo je stanje kod tebe?

    Ja mogu samo prijaviti borbu u glavi kad da napravim test. S jedne strane računam da ako jesam da onda bolje da čim prije saznam da se prestanem mučiti, a ako nisam opet ću se bez obzira na negativan test potajno nadati sve dok M kaže e dosta više.

  14. #114
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Mozes i sutra na 10dpo meni se tada sjena vidjela...pa cemo proucavati iz svih kuteva hehe

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, iste borbe bih i ja imala . Prošli mjesec sam razmišljala isto bi li mi veće razočaranje bilo vidjeti - na testu ili dočekati M hahaha.
    Može li privatni ginekolog davati bolovanje/porodiljni kao i onaj socijalni koji radi preko HZZO? Koje su razlike u njihovom radu, osim u cijeni? Veoma mi se svidio ovaj kod kojeg sam bila i rado bih ostala kod njega ali radi privatno pa zato pitam.

  16. #116
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure. Kako ste?

    Ivchy nas dvije smo jako blizu. Ja mislim da mi je u nedjelju bila O, iako FF kaže subota. Držim fige. Hoćeš ti čekati da ne dođe M ili ćeš ranije raditi test?

    Mašnica želim ti uspješan zahvat i da se brzo oporaviš. Super što možete odmah idući ciklus.

    Beck kakvo je stanje kod tebe?

    Ja mogu samo prijaviti borbu u glavi kad da napravim test. S jedne strane računam da ako jesam da onda bolje da čim prije saznam da se prestanem mučiti, a ako nisam opet ću se bez obzira na negativan test potajno nadati sve dok M kaže e dosta više.
    Neću raditi testove. Čekat ću i halucinirati da imam simptome

  17. #117

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    23.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Beck ~~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 24.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 20.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 19.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 18.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 16.dc

  18. #118

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    nemam vam ja ništa za prijaviti Kloo, sutra bi trebala doći po rasporedu i osjećam sve kao da je doći. Od jutros me kako Ivchy kaže šerafi dolje sve.
    Popišala sam jučer jednu LH trakicu u nedostatku testova (ipak sam ovisnik) i to je bilo jaaako blijedo tako da ništa...
    Kloo ja da imam testove jedva bi izdržala od 6dpo pa na dalje .... sjećam se da sam znala prije s posla pod pauzom u ljekarnu pa u wc ... joj... eto mene to baš zna veseliti ali moram priznati da sam sada isto nekako ok dok nemam testova. Dobro se držim.
    Navijam da se strpiš do 10dpo i onda pišneš!

    Lotus privatni gin ti može reći da odeš na bolovanje tj može ti to napisati u "nalazu" ali onda moraš s tim kod soc ginekologa da otvori bolovanje. Isto ti je za sve recepte - u principu ti privatni može napisati "recept" ali onda moraš taj lijek platiti u ljekarni. Ako ne želiš platiti moraš kod soc gina po njegov recept itd.
    Meni je isto muka dok sam to sve skontala - da je jednostavno ja bi sve kod privatnika obavljala i gotovo...

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, hvala na info. Dakle, ako sam shvatila, usluge privatnog mogu normalno koristiti ali primarni, tj. socijalni ginić svemu daje "amen".I pored privatnog treba se obavezno imati ovog primarnog?
    Mislim da ću ovog privatnog svakako "zadržati" a i vidjeti kako ovaj moj soc. ginić diše po tom pitanju.
    Ajde neka prođu ovi dani i da dođem tamo negdje na 27.,28.DC hahahahaha.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Heheheheh Mašnice nasmijala si me. Najradije bih te poslušala, ali mislim da neću ipak sutra.

    Lotus da baš to. Ah... vidjet ćemo.

    Jutros sam išla brojati imam 8 onih One Step trakica. I sestra mi je dala jedan svoj neiskorišteni Cyclotest, ali njega kao mislim čuvati za kad budem sigurna da će biti plus pa da ga imam za uspomenu. Malo sam luda što se toga tiče.
    Lakše će mi biti nekako od sutra, jer onda znam da mogu napraviti test, a kao ne želim. Najgore mi je ono na početku kad onako moš se nasaditi na trepavice, ali moraš samo čekati.

    Fali nam Himalaya da nas sad "špota" da je 10dpo rano i da sačekamo dan (ne)očekivane menge.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus upravo tako, soc gin daje amen ovome što ti privatnik napiše.
    Još malo pa ćeš i ti u odbrojavalice - rekla bi "brzo će ti to doći" ali vjerujem da vrijeme prolazi najsporije ikad.
    Meni je ovaj ciklus sve ok prošlo i onda sad zadnja 2 dana imam filing da su 2 godine... samo mi kroz glavu ide nek dođe već jednom vještica da se vratim u normalu...

    Klooo ja bi na tvom mjestu taj cyclotest isto čuvala - tak da ako ti ikad one step pokaže neku sjenu možeš ju potvrditi sa cyclotestom. On mi nikad nije dao neku lažnu sjenu osim što sam vidjela crtu koja je nestala i to u vremenskom okviru - ali čitanjem sam naučila da je to neki "dye run"... tako da moj savjet je nemoj kao manijak 10 minuta buljiti u cyclotest bez da trepneš

    A da, ma ja sam znala luda već od 4-5 dpo pišnuti test jer ono.... možda se bude vidlo nešto hahahha
    Joj mislim da ću idući ciklus nakupovati trakica pa da tražim sjene opet, fali mi to kad ovako tipkamo o tome

  22. #122
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Kupila sam test danas
    Posljednje uređivanje od IvchyOs : 23.11.2020. at 19:05

  23. #123
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Kad krećeš piš piš?

  24. #124
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Mašnica ako mene pitaš, test je zasad samo psihološka podrška

  25. #125

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Naravno da vam je rano za pišnut haha Čuvajte živce i testove!

    Beck, ima li novosti? Nadam se da vještice nema i dalje!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    24.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Beck ~~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 25.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 21.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 20.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 19.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 17.dc

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    vještice nema još uvijek ali osjećam je da će svaki čas.
    Danas je 13dpo i po FF je trebala doći danas - međutim ciklusi mi variraju između 13 i 14 dana lutealne faze - tako da ne smatram da kasni. Ako ne dođe sutra onda ću reći da kasni.
    Htjedoh uzeti test jutros prije posla, krenula u dm kad ono radi od 9h a ne od 8 (jer je u sklopu centra)
    Tako da očito nije suđeno da danas umačem haha

  28. #128
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Ono što ja danas imam prijaviti je da idem pišat svakuh sat vremena. Već vidim da opet počinjem s halucinacijama

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Beck nadam se stvarno da neće doći.

    Ivchy ko zna možda i ne umišljaš.

    Ja samo znam da ne umišljam nikakve simptome, jer nemam apsolutno nikakve. Osim tih blago osjetljivih grudi. Bazalna mi je dosta gori doli. Onako svaki treći dan mi padne skoro na onu horizontalnu liniju. Tako da se polako iz ovoga što sam se ovih dana nadala vraćam u ono stanje da mislim da ništa. Nisam radila test. Vidjet ću hoću li sutra.

  30. #130
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Ooo Ivchy mozda se skuhalo nesto. Ti bi mogla test. Ja sam na 10dpo imala sjenu.

    Beck daj posalji ff slikicu link. Kak se drzi temp.?

    Ja sutra na papu vise od godinu dana ga nisam radila valjda bude i nalaz do iduce menge uh uh

  31. #131

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mašnice ne mjerim temp tak da ne znam. Odustala sam od toga bilo mi je malo pre stres :D
    Otišla u Dm sada maloprije i kupila 3 komada - 2 su First sign i jedan je CB digitalni nek se taj nađe za nekad.
    Ovu jednu trakicu danas moram pišnuti, nemrem više izdržati

  32. #132
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Aj aj čekamo drzim fige

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck kako to da si pišnula pred koji dan LH trakicu? Što ona može nešto pokazati? Javi rezultateee. Držim fige.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Heh Kloo navodno LH trakica isto bude kao peak ako si T jer nešto ona očitava isto kao hcg testovi...
    I vidjela sam to prije da je netko na nekom forumu pisao ... ugl cura je bila T i piškala je svaki dan hcg test i lh trakicu - bila je trakica cijelo vrijeme kao pozitivna.
    Ali to sam ja više zbog svoje ovisnosti o testovima hahahah, nemam hcg test pa kao idem ovo

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Aha nisam to znala. Al dobro je za znati Kad dođe do toga baš ću testirati iz znatiženje.

  36. #136
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    I meni je LH u trudnoci pokazala se pozitivnom. Radila sam jer me jedna cura pitala. Crtica nije jaka kao standardno ali tu je. To se dogadja jer su LH i HCG slicno gradjeni tako sam ja zapamtila

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Osim LH trakica koje koristim sigurno godinu dana nemam previše iskustva s testovima za T i ispitivanjem sjena jer sam samo jednom, dvaput radila test na T koji je bio debelo negativan, inače su me uvijek M preduhitrile.
    Nadam se da ću ovaj mjesec doć do faze testa hahahaha čekanje ubija :D
    Moram priznat da sam sve nešto čitala o ranim simptomima T al zbilja je rano za imati ih... možda za koji tjedan tek :D

  38. #138

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pišnula jedan test - negativan.
    Tako da u miru čekam M

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck baš mi je žao. Sad u nove pobjede.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, ako je to to-žao mi je. Za koji dan se srediti u glavi (obično to tako kod mene bude) i hrabro dalje

  41. #141
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    O žao mi je Beck

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Kome se traže sjene po testu?

    Ovo je jedan test samo uslikan više puta. I uslikan u zadanom vremenu pomoću one aplikacije Premom.
    https://pasteboard.co/JBXsuHk.jpg
    Ovo je isti test od gori, ali sam ga uslikala normalno s kamerom (nakon onih 10 min). Nisam imala baterije ujutro na mobitelu
    https://pasteboard.co/JBXtn5N.jpg

    Iskreno ja ovo smatram negativnim testom iako se vidi kao nešto. Tj bar ja vidim. Ali još je rano, 10/11 dpo sam.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, ta neka sjenica se vidi. Ponavljaj još haha. Moglo bi to nešto biti
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 25.11.2020. at 10:18

  44. #144
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Ooo vidi se sjenica ali ja te kineze uzimam s rezervom zbog svojih a i tudjih iskustava. Ponovi opet sutra drzimo fige! Meni se s 10dpo vidjela sjena.

    Obavila papu e sad kaze mi gin da on sumnja da ce uklanjanje pregrade pomoci...pa me bas bedirao jer kao...mala je da bi smetala u trudnoci...ne znam...a 2 spontana iza mene

  45. #145

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    25.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~ 22.dc
    BelleA ~~~~~~~~ 21.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 20.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 18.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 1.dc

  46. #146

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo pa to se vidi iz aviona!!! Ponovi sutra cyclotest?
    Mašnice pusti to što on misli, neka uklone pregradu.pa onda neka se vidi jel ide dobro ili ne... Nemoj da te sad to bedira, ne znaju ni oni sve!

    Dobila M danas 1.dc, nisam previše zbedirana tako da sve ok. Idemo dalje u nove pobjede

  47. #147
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Škicam vam često, sretno cure od srca..
    @klooo nadam se da mi se na profilnoj vidi testić 12dpt, dan nakon beta je bila 400. Mislim da je testić isti, doduše kinezi su prije 4 godine bili točni ko švicarski sat
    Sretno ti ❤️

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure.

    Ajme lakše mi je kad i vi vidite, da nisam sama. Mislim tamnija mi je ova sjena (tj. čak nije sivkasta nego se nazire crvenkasta boja) sad na 10dpo nego pretprošli ciklus na 13/14 dpo kad sam imala sjenu. Cyclotest sam mislila za petak čuvati. Ako on pokaže plus onda da odmah u petak nazovem ginekologa jer je i rekao da mu javim. Tako da ću sutra vjerojatno ponoviti još jedan OneStep.

    Mašnice slažem se s Beck. Ne znaju oni sve. Samo ti to sredi i onda u nove pobjede.

    Beck samo hrabro dalje. S ove strane kompa ćeš uvijek imati vjernu navijačicu.

    Latica hvala ti. Nadam se da će i moj tako izgledati za dva dana.

  49. #149
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Klooo pa vidi se nešto definitivno
    Držim fige ko kuća velike

  50. #150
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Beck samo hrabro dalje
    Plusić će biti 100% kad tad

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •