Stranica 6 od 13 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 608

Tema: Odbrojavanje 4/2020 by Himalaya

  1. #251

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Možda nisam pohvatala-LH trakice za ovulaciju mogu imati veze s testom za T ili?

  2. #252

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Joj cure kako sam uspjela opet listu zeznuti

    Ispravak liste:
    30.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 31.dc +
    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 27.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 25.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 6.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 4.dc

  3. #253

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure. Kako ste?

    Garawa radije sačekaj onda sutra ujutro nego popodne raditi test. Ja to stvarno izbjegavam kad radim test prije M, a iskreno evo i jutros sam radila čisto da vidim tamni li mi linija i isto sam koristila prvi jutarnji.

    Lotus što se tiče Lh trakica ja evo mogu potvrditi da mi je prije 2 dana kad sam radila ova testna bila tamnija od kontrolne. Išla sam i jutros iz fore čisto da vidim hoće biti još tamnija, ali je testna bila malo svjetlija nego ova prije 2 dana. Testna i kontrolna su bile ajmo reći jednako tamne.

  4. #254

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo tako sam happy zbog tebe!!!
    Mogu misliti kao je dragi sretan!

    Lotus mogu imate veze s testom za T. Jer LH trakica ima neki isti aktivni sastojak kao test na T pa će odreagirati i na HCG kao što bi na LH. Ali zeznuto je jer ne znaš kada ćeš opet imati neki peak ili nećeš ... itd.

  5. #255

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure. Kako ste?

    Garawa radije sačekaj onda sutra ujutro nego popodne raditi test. Ja to stvarno izbjegavam kad radim test prije M, a iskreno evo i jutros sam radila čisto da vidim tamni li mi linija i isto sam koristila prvi jutarnji.

    Lotus što se tiče Lh trakica ja evo mogu potvrditi da mi je prije 2 dana kad sam radila ova testna bila tamnija od kontrolne. Išla sam i jutros iz fore čisto da vidim hoće biti još tamnija, ali je testna bila malo svjetlija nego ova prije 2 dana. Testna i kontrolna su bile ajmo reći jednako tamne.
    Kloo čestitam!!! Baš mi je jako drago

  6. #256

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, još malo pa ćeš i na pregled, zar ne? Neka ti trudnoća što bezbrižnije prođe i uživajte
    Ovih dana mi MM nekoliko puta rekao da mi cice izgledaju ko da su napuhane, al previše je sličnosti između PMS.a i simptoma T, tko će ga znat. Još ću čekatiiii

  7. #257

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Joj cure kako sam uspjela opet listu zeznuti

    Ispravak liste:
    30.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 31.dc +
    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 27.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 25.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 6.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 4.dc
    Kod mene sutra piši 27dc. Danas sam 26dc.. mozda sam i ja krivo napisala prvi puta

  8. #258

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck, Buncek hvalaaa

    Beck što ima kod tebe? Jesi spremna za nove pobjede?

    Buncek kako ste vi?

    Lotus da idem za tjedan dana. To će mi biti 5+2 što mi se čini jako rano da se išta vidi osim GV. Planiram u petak ići izvaditi betu čisto da vidim kako stojim i što mogu očekivati na ultrazvuku. I pripremam se u glavi da se neće ništa vidjeti, ali da je to ok.

    Ja vam iskreno nemam sad baš neke simptome, osim što su mi grudi napete i kao da sam napuhana. Da nažalost je previše sličnosti, ali evo najmanje nekih simptoma pred M sam imala ovaj ciklus kad sam ostala trudna.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    I Lotus hvala ti na lipim željama.

  10. #260
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Evo počelo neko smeđarenje

  11. #261

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Evo napravih test.. - ko kuća

  12. #262

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Beck, Buncek hvalaaa

    Beck što ima kod tebe? Jesi spremna za nove pobjede?

    Buncek kako ste vi?

    Lotus da idem za tjedan dana. To će mi biti 5+2 što mi se čini jako rano da se išta vidi osim GV. Planiram u petak ići izvaditi betu čisto da vidim kako stojim i što mogu očekivati na ultrazvuku. I pripremam se u glavi da se neće ništa vidjeti, ali da je to ok.

    Ja vam iskreno nemam sad baš neke simptome, osim što su mi grudi napete i kao da sam napuhana. Da nažalost je previše sličnosti, ali evo najmanje nekih simptoma pred M sam imala ovaj ciklus kad sam ostala trudna.
    Super ogromni smo. Danas je 33+2 - već Još danas i sutra radim pa sam od srijede na rodiljnom dopustu. Najgora tegoba mi je trenutno dok spavam pa me boli kralježnica i kukovi, ali izdrži se. Umorna sam i stalno mi se spava (opet). Žgaravica mi se nekako smirila, zadnji put mi se javila kad sam jela pizzu na koju je muž stavio jako puno rajčice iz tetrapaka. Ne jedem ništa iz pekare jer me to smeta najviše.

    Baš se veselim što ovdje ima puno pluseva, nadam se da će i ostale curke ubrzo ugledati svoje!

  13. #263

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ivchy, Garawa Baš mi je žao. Samo hrabro dalje. Negdi sam čitala da za vrijeme blagdana bude najviše plusića pa evo želim vam svima da se to i ostvari.

    Oooo Buncek 33+2 već. Kad ti je termin, krajem prvog mjeseca? Još malo pa je simptomima kraj, a još većoj sreći početak.

  14. #264

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej djevojke,

    evo me konačno - ma u takvom sam kaosu na poslu da ono... ne okrenem se.
    Updateam sutra listu Garawa da bude sutra 27dc. Žao mi zbog minusa ali realno nije gotovo dok ne dođe. :/
    Kloo nema ništa , baš sam ful u poslu a spremna za akciju jesam :D Nadam se da mi se neće opet O odužiti.
    Naručila se kod ginekologa za idući tjedan

  15. #265

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ivchy žao mi je ako je to to

  16. #266

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, super za ginekologa i pregled
    Buncek, onda još malo do kraja
    IvchyOs, žao mi je ako stiže M. Hrabro dalje i glavu gore nakon što prođe ova tuga.
    Garawa, još nije stigla M, nikad ne znaš
    Klooo, ovo što pišeš za plusiće i blagdane bome ima smisla hihihihi .
    Ja dobila svoju doktoricu, sutra idem na testiranje.

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck uhuuuuuuuu super za ginekologa. Javi što ti kaže. Držim fige da se ne oduži i da na kraju bude plus. Znam da si rekla da ćeš za ovaj ciklus spremiti ratni plan za hopsanje.

  18. #268

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus nadam se da nemaš koronu. Držim fige.

  19. #269
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Želim svima pozitivne testiće ispod bora za Božić

  20. #270

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Što se tiče korone želim si -, a za T jedan + a i svima vama

  21. #271

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro.. ja sam ponovila testić.. i samo jedna crtica..
    Neću više ni raditi.. jedino ako zakasni..

  22. #272
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Jutro. Ja sam zbunjena. Jučer krenuo smeđi iscjedak kao i inače pred M. Par kapi i od onda ništa...

  23. #273

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ivchy možda je implantacija?

  24. #274

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ispravak liste:
    1.12.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 32.dc +
    IvchyOs ~~~~~~~~ 28.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 27.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 26.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 7.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 5.dc

  25. #275

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Garawa baš mi je žao, samo nemoj klonuti nego glavu gore!
    Ivchy jel znaš koji si dpo možda? ako nije baš još vrijeme za M jel možda implantacijsko?

  26. #276

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Klooo hvala tiii!
    A ja jedva čekam da nam ti javiš da imaš blizance - jer točno sam to pomislila još kad sam tvoje prve testove vidjela

    Himalaya ako čitaš javi se i daj neki update da ste dobro i da ide sve po planu?

  27. #277
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Beck trebalo bi biti 14. dpo...

  28. #278

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Ivchy, Garawa Baš mi je žao. Samo hrabro dalje. Negdi sam čitala da za vrijeme blagdana bude najviše plusića pa evo želim vam svima da se to i ostvari.

    Oooo Buncek 33+2 već. Kad ti je termin, krajem prvog mjeseca? Još malo pa je simptomima kraj, a još većoj sreći početak.
    Prije sredina siječnja, ali tko zna... Mislim da veljaču ne bih trebala dočekati. Joj samo da sve bude ok i da oboje preživimo.

  29. #279

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Garawa žao mi je. Ali ja još držim fige da M ne dođe, a plus se pojavi.

    Ivchy jesi radila test?

    Beck heheheh A i ja sam to čak pomislila na početku, s obzirom da stvarno postoji mogućnost, ali praktički mogu reći da nemam nikakve simptome što me malo brine općenito je li sve ok. A mislim da ako nosiš blizance da bi simptomi trebali biti i izraženiji. Planiram u petak ići vaditi betu. Išla sam gledati koji dan ciklusa je Himalaya išla i ako se ne varam bio je 36dc (nezz točno koji dpo). Ja ću ići dan prije pa me baš zanima rezultat u odnosu na Himalayu.

  30. #280

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Prije sredina siječnja, ali tko zna... Mislim da veljaču ne bih trebala dočekati. Joj samo da sve bude ok i da oboje preživimo.
    Buncek super. Božić će ti brzo doći, a posli toga se nećeš ni okrenuti i eto termina. Bit će sve ok. Nemoj se brinuti. Mi ti držimo fige.

  31. #281
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Ako danas ne dođe, sutra ujutro radim test

  32. #282
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj IvchyOs prvotno napisa Vidi poruku
    Beck trebalo bi biti 14. dpo...
    Napravi test

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #283

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ivchy držim fige. Javi sutra. Škicat ću od jutra novisti.

  34. #284
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure.

    Garawa žao mi je. Ali ja još držim fige da M ne dođe, a plus se pojavi. [emoji813]

    Ivchy jesi radila test?

    Beck heheheh [emoji813] A i ja sam to čak pomislila na početku, s obzirom da stvarno postoji mogućnost, ali praktički mogu reći da nemam nikakve simptome što me malo brine općenito je li sve ok. A mislim da ako nosiš blizance da bi simptomi trebali biti i izraženiji. Planiram u petak ići vaditi betu. Išla sam gledati koji dan ciklusa je Himalaya išla i ako se ne varam bio je 36dc (nezz točno koji dpo). Ja ću ići dan prije pa me baš zanima rezultat u odnosu na Himalayu.
    Ja sam imala trojke pa nisam imala ni jedan simptom..i beta bila 58 na 14dno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #285

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala trojke pa nisam imala ni jedan simptom..i beta bila 58 na 14dno

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ahaaa...a da onda je očito individualno. Bitno da ja cili dan računam i uspoređujem.

  36. #286

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, ja sam išla 21dpo vadit betu. Baš me zanima koliko će ti bit! Rano ti je još za simptome. Meni su mučnine počele oko 9 tjedna.

    Beck, čitam vas redovito i navijam za svaku od vas. Mi smo ok. Za tjedan dana imam Nifty pa sam malo na iglama oko toga, ali sve ostalo je ok. Doma sam i mirujem te razmišljam tko će ove godine speć kolače i kupit poklone ako hematom nije se apsorbirao.

  37. #287

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Klooo, ja sam išla 21dpo vadit betu. Baš me zanima koliko će ti bit! Rano ti je još za simptome. Meni su mučnine počele oko 9 tjedna.

    Beck, čitam vas redovito i navijam za svaku od vas. Mi smo ok. Za tjedan dana imam Nifty pa sam malo na iglama oko toga, ali sve ostalo je ok. Doma sam i mirujem te razmišljam tko će ove godine speć kolače i kupit poklone ako hematom nije se apsorbirao.
    Meni je na 14 ili 15 dpo (prema prvim ultrazvucima i LH trakicama) bila 205, a za 48 sati 681. U prvoj trudnoći nisam mjerila betu.

    Sretno na Nifty-u i meni je to bilo malo strašno, ali ako je na UZV sve ok onda će vjerojatno i Nifty biti!
    Posljednje uređivanje od Buncek : 01.12.2020. at 16:06

  38. #288

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Curke, ja danas bila na testiranju, očekivala sam horor šta se tiče guranja štapića u nos a zapravo uopće nije bilo strašno.
    Kod mene nema promjene nikakve-cice i dalje napuhnute, bolne, al još se ne dam što se tiče testa hahaha. U mjesecima kad je O bila 15.DC (kao i ovaj mjesec sad) M bi stigla 29.DC. Aplikacija mi javlja da stiže za 2 dana. Nadam se da uopće neće doć

  39. #289

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Radila sam danas neki ultra osjetljivi test i nema ničeg u lijevom prozorčiću

    Je li moguće da svi ti grčevi i iscjedak za niš.. da neš ima na osjetljivom bi se vidjela bar sjena

  40. #290
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Da da, sutra definitivno radim test. Danas sam si napravila toplu kupku, obično kad očekujem M nakon toga odmah krene. Nema NIČEGA.
    Ne očekujem ništa, barem ću znati da opet neki vrag nije u redu

  41. #291
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Naravno da je test -, od M ništa ni u najavi, simptomi 0 bodova. Ah

  42. #292

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Sutra ponovi test ako ne dođe. Držim fige da bude +

  43. #293
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra ponovi test ako ne dođe. Držim fige da bude +
    Hvala
    Pričekat ću još koji dan pa da vidimo. Ja bih rekla da se opet nešto poremetilo

  44. #294

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    BelleA koji ti je dpo?

    Ivchy držim fige da bude plus kad ponoviš test.

    Himalaya meni će u petak kad budem išla vaditi betu biti 19 ili 20 dpo. I mene baš zanima rezultat.

    Jutros sam popiškila zadnju One Step trakicu i čini mi se da je i ona tamnija nego ova prije 2 dana. Sad je već malo teže to odrediti. Nadat ću se da je sve ok.

  45. #295

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za
    2.12.2020.

    (Ne) čekalice

    Klooo ~~~~~~~~~ 33.dc +
    IvchyOs ~~~~~~~~ 29.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 28.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 28.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 27.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 8.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 6.dc

  46. #296

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus jesu ti došli nalazi? Jel ti planiraš raditi test prije ne(očekivane) M ili?

  47. #297

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, nisu još, doktorica će me zvati kada ih dobije.Možda će biti danas a može i sutra, tko će ih znati.
    (Ne)očekivana M bi trebala doći sutra, preksutra. Još se suzdržavam od toga da ne radim test hahaha Nastojat ću pričekati još koji dan.

  48. #298

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure!

    Spremam post još od rano ujutro i nikako da stignem sve....
    BelleA a joj nemam pojma... a mislim da kad tražimo simptome - iscjetke i grčeve - uvijek će biti nešto... Ja sam samu sebe izludila i uvjerila više puta da sam po svim simptomima trudna i onda na kraju ništa ... samo glavu gore!
    Ivchy jao ista stvar... držim fige da sve bude ok!
    Lotus držimo fige da ne dođe :D
    Ljube kako si ti?
    Klooo ti si na kraju jako strpljiva, ja bi valjda već 10 beta izvadila :D

  49. #299

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Onaj test koji je trebao biti negativan je negativan, sad me zvala doktorica
    Onaj drugi za koji želimo da bude pozitivan nismo još radili hahaha. Dva testa spremno čekaju

  50. #300

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck nisam baš. To se samo tako čini. A ne vidim baš neki smisao u vađenju bete s obzirom da sam piškila svaka dva dana testove i linija mi tamni. Pitanje je jedino kolika je i što će se vidjeti u pon na ultrazvuku. Ako mi bude kao Himalayi oko 3000 (što sumnjam jer ipak vadim dan dva ranije) onda bi se u pon mogao vidjeti plod. Bitno mi je samo da to kad u pon se ne bude vidilo ništa da znam da je ok s obzirom da je beta još mala. Jer me osim UVZ-a i srčeka neće ništa umiriti. A za to ću se morati strpiti do Božića.

    Evo dva linka za sve cure koje budu googlale betu:
    https://www.wantbaby.info/calculators/beta-hcg-levels
    http://www.betabase.info/chart/basic/single/18/50

    Ovaj drugi mislim da je čak Mašnica stavila na jednom od odbrojavanja ranije.

    Lotus super. Ma meni to smrdi na dobro kod tebe. Taman onaj za koje smo navijale da bude negativan je i negativan, a sad je red da onda ovaj bude pozitivan kad već navijamo. A ako sam dobro čitala simptome, njuh u trudnoći je jače izražen pa ću se ja nadati da meni to dobro smrdi.

Stranica 6 od 13 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •