Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 262 od 262

Tema: Odbrojavanje 4/2020 by Himalaya

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Možda nisam pohvatala-LH trakice za ovulaciju mogu imati veze s testom za T ili?

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Joj cure kako sam uspjela opet listu zeznuti

Ispravak liste:
    30.11.2020.

(Ne) čekalice

Klooo ~~~~~~~~~ 31.dc +
    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 27.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 26.dc

Odbrojavalice

Lotus5 ~~~~~~~~~ 25.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 6.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 4.dc

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Jutro cure. Kako ste?

Garawa radije sačekaj onda sutra ujutro nego popodne raditi test. Ja to stvarno izbjegavam kad radim test prije M, a iskreno evo i jutros sam radila čisto da vidim tamni li mi linija i isto sam koristila prvi jutarnji.

Lotus što se tiče Lh trakica ja evo mogu potvrditi da mi je prije 2 dana kad sam radila ova testna bila tamnija od kontrolne. Išla sam i jutros iz fore čisto da vidim hoće biti još tamnija, ali je testna bila malo svjetlija nego ova prije 2 dana. Testna i kontrolna su bile ajmo reći jednako tamne.

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Klooo tako sam happy zbog tebe!!!
    Mogu misliti kao je dragi sretan!

Lotus mogu imate veze s testom za T. Jer LH trakica ima neki isti aktivni sastojak kao test na T pa će odreagirati i na HCG kao što bi na LH. Ali zeznuto je jer ne znaš kada ćeš opet imati neki peak ili nećeš ... itd.

Datum pristupanja
    Nov 2016

Početno

Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure. Kako ste?

Garawa radije sačekaj onda sutra ujutro nego popodne raditi test. Ja to stvarno izbjegavam kad radim test prije M, a iskreno evo i jutros sam radila čisto da vidim tamni li mi linija i isto sam koristila prvi jutarnji.

Lotus što se tiče Lh trakica ja evo mogu potvrditi da mi je prije 2 dana kad sam radila ova testna bila tamnija od kontrolne. Išla sam i jutros iz fore čisto da vidim hoće biti još tamnija, ali je testna bila malo svjetlija nego ova prije 2 dana. Testna i kontrolna su bile ajmo reći jednako tamne.
    Kloo čestitam!!! Baš mi je jako drago

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Klooo, još malo pa ćeš i na pregled, zar ne? Neka ti trudnoća što bezbrižnije prođe i uživajte
    Ovih dana mi MM nekoliko puta rekao da mi cice izgledaju ko da su napuhane, al previše je sličnosti između PMS.a i simptoma T, tko će ga znat. Još ću čekatiiii

Datum pristupanja
    May 2019

Početno

Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Joj cure kako sam uspjela opet listu zeznuti

Ispravak liste:
    30.11.2020.

(Ne) čekalice

Klooo ~~~~~~~~~ 31.dc +
    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 27.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 26.dc

Odbrojavalice

Lotus5 ~~~~~~~~~ 25.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 6.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 4.dc
    Kod mene sutra piši 27dc. Danas sam 26dc.. mozda sam i ja krivo napisala prvi puta

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Beck, Buncek hvalaaa

Beck što ima kod tebe? Jesi spremna za nove pobjede?

Buncek kako ste vi?

Lotus da idem za tjedan dana. To će mi biti 5+2 što mi se čini jako rano da se išta vidi osim GV. Planiram u petak ići izvaditi betu čisto da vidim kako stojim i što mogu očekivati na ultrazvuku. I pripremam se u glavi da se neće ništa vidjeti, ali da je to ok.

Ja vam iskreno nemam sad baš neke simptome, osim što su mi grudi napete i kao da sam napuhana. Da nažalost je previše sličnosti, ali evo najmanje nekih simptoma pred M sam imala ovaj ciklus kad sam ostala trudna.

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

I Lotus hvala ti na lipim željama.

IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020

Početno

Evo počelo neko smeđarenje

Datum pristupanja
    May 2019

Početno

Evo napravih test.. - ko kuća

Datum pristupanja
    Nov 2016

Početno

Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Beck, Buncek hvalaaa

Beck što ima kod tebe? Jesi spremna za nove pobjede?

Buncek kako ste vi?

Lotus da idem za tjedan dana. To će mi biti 5+2 što mi se čini jako rano da se išta vidi osim GV. Planiram u petak ići izvaditi betu čisto da vidim kako stojim i što mogu očekivati na ultrazvuku. I pripremam se u glavi da se neće ništa vidjeti, ali da je to ok.

Ja vam iskreno nemam sad baš neke simptome, osim što su mi grudi napete i kao da sam napuhana. Da nažalost je previše sličnosti, ali evo najmanje nekih simptoma pred M sam imala ovaj ciklus kad sam ostala trudna.
    Super ogromni smo. Danas je 33+2 - već Još danas i sutra radim pa sam od srijede na rodiljnom dopustu. Najgora tegoba mi je trenutno dok spavam pa me boli kralježnica i kukovi, ali izdrži se. Umorna sam i stalno mi se spava (opet). Žgaravica mi se nekako smirila, zadnji put mi se javila kad sam jela pizzu na koju je muž stavio jako puno rajčice iz tetrapaka. Ne jedem ništa iz pekare jer me to smeta najviše.

Baš se veselim što ovdje ima puno pluseva, nadam se da će i ostale curke ubrzo ugledati svoje!

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •