Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 608

Tema: Odbrojavanje 4/2020 by Himalaya

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno Odbrojavanje 4/2020 by Himalaya

    Evo cure novo Odbrojavanje. Nadam se da će biti kratko s puno plusića

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Danas ćemo malo tugovati, sutra će već biti dolje. Od posla do doma sam vozila očiju punih suza jer me M zatekla na poslu. Ni djecu nisam uspjela predati roditeljima već mi je kolegica uskočila.
    Odmah sam poslala mail humanoj pa ćemo vidjeti za dalje.
    Himalaya, bilo bi fora al ipak ništa od mene.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 06.11.2020. at 13:14

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 6.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    BelleA ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 11.dc
    Klooo ~~~~~~~~~7.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 3.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 1.dc

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Himalaya konačno novo odbrojavanje! woohoo
    Nemoj nas samo odmah baš napustiti!
    I nekako se opet ostvarilo to da si preuzela listu i ugledala + (iako ne odmah ali opet nakon nekog vremena) - tako da se nadam da će se ta sreća prenjeti i na mene

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Čestitam na novom odbrojavanju

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ma neću vas napustiti. Naravno da ću redovito pratiti što se događa i bodriti.
    Beck, po tome si ti sljedeća!

  7. #7
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Himalaja, cestitam na odbrojavanju!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 7.11.2020.

    (Ne) čekalice

    Odbrojavalice

    BelleA ~~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~ 12.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 8.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 4.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 1.dc

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, meni je danas 2.DC.
    Jučer i danas sam opet vrtila po glavi zašto nam sve ovo s bebom ne ide, možemo li još što god promijeniti u svemu šta se tiče začeća i tako te misli. Naravno da ne odustajemo u praćenju O trakicama i od akcije , a čekamo i odgovor s humane.
    U svemu ovome nisam ti, Himalaya, čestitala na otvaranju novog odbrojavanja. Bit će mi drago da se sjetiš nas škicnut tu na forumu, želim da ti što prije nestanu ove brige i da uživaš u iščekivanju vaše bebe.
    P. S. Klooo, jeste pobrali masline ?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Himalaya čestitam na srčeku i na novom odbrojavanju. Kako si ovih dana? Jel imaš kakve simptome?

    Garawa, Lotus, Belle žao mi je što vam je došla M. Sad će nas novo odbrojavanje pogurati prema plusevima. Samo hrabro dalje.

    Beck joooj žao mi je zbog samoizolacije. Kako se osjećaš? Da nažalost mislim da nas svih to čeka. Ja sad izbjegavam druženja na najjače samo da ne završim u samoizolaciji kad trebam sad na folikulometriju.

    Ivchy super za terapije. Držim fige za vaše malo čudo.

    Evo mi smo napokon pobrali masline heheheh. Samo smo sestra, dragi i ja brali pa je potrajalo. Prezadovoljni smo koliko smo ulja dobili. Danas mi je zadnja tableta klomifena bila. Sutra idem kod ginekologa.

  11. #11
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Sretno Klooo ideš na folikulometriju ili?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, javi kako je bilo na folikulometriji. Sretno!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja sam si sve razmišljala dal da idem sama na svoju ruku na folikulometrije ovaj mjesec dok čekam humanu. Ili ne. I svakako ću ići vadit progesteron.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Evo mene s izvještajem. Na jednom jajniku su dva prekrasna folikula od 16 i 18 mm, a drugom ništa. Ali mi je endometrij još tanak 5.5 mm. Znate li mogu li ja što trenutno napraviti da povećam tu debljinu endometrija ?
    Rekao je da će ovulacija biti sigurno, ali još nismo dobili zeleno svjetlo za akciju. Idem za dva dana ponovno. Ja vam ne mogu opisati koliko je meni lakše sad kad se nešto događa. Ne želim se nadati sad da će odma upaliti, ali imam osjećaj kao da idemo prema nečemu. P.S. noge su mi puneeeee modrica kako sam se penjala po maslinama da sam morala napomenuti ginekologu da me MM ne tuče.

    Lotus tebi ova zadnja dva ciklusa je malo čudna ovulacija jel tako? Možda čak i ne bi bilo loše.

    Što ima kod vas cure? Meni fali sunceeeeeeeeee, hoću nazad doma. U Zagrebu je jučer i danas baš bezveze vrime.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, tako je, ova zadnja dva mjeseca su mi nekako bila zbrčkana što se tiče i trajanja ciklusa i ovulacije. Pogledat ću malo gdje bih u Rijeci mogla ići na folikulometrije, jedno ne znam koji dan ciklusa krenuti na prvu.
    Sad kad god mi mobitel zazvoni za poruku gledam odmah javljaju li mi se s humane, ko da sam luđakinja neka hahaha.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, ananas i cikla debljaju endometrij. Ja sam bome najela se ananasa u dobitnom ciklusu. Super su ti folikuli! Čak i dosta veliki za 8.dc.

    Lotus, na folikulometriju se kreće 8.dc pa svaka dva do tri dana. Ovisi što procijeni ginekolog. Moje neke frendice su išle privatno, ali nekima i ginekolozi pristanu pratit. Poslala si mail na humanu? Ja bi ih na tvom mjestu i zvrcnula i provjerila hoće li u obustavu jer je ravnatelj KBC Rijeka najavio da kreću neke obustave rada, ali nije naveo koje. Govorim ti to čisto da uletiš na ovaj vlak ako još nisu obustave. Zovi ih bez imalo srama.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya,moj soc.ginekolog mi je na otoku, na folikulometrije sam čak mislila ići i privatno tu u Rijeci jer mi se ne da s njim natezati.
    Ti me svaki put lijepo potakneš da zovem humanu Imaš pravo, bolje da provjerim i telefonski nego da se ovako stalno pitam šta je s mailom.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Himalaya, dobila sam ih telefonski i to čak dosta brzo. Uglavnom, kaže sestra da sada rješavaju prioritetne slučajeve i da rade sa smanjenim kapacitetom (pitala me koje sam godište i do kud smo stigli sa svime). Kaže da je izglednije da ćemo nastaviti u siječnju 2021. (u prosincu će raditi skraćeno) al nek se svejedno javim krajem mjeseca. Eto. Ne znam šta reći.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, eto ne znam što bih ti napisala. Znam da su privatno na folikulometrije uzimali dr. Manestar u Mediku, dr. Vlašić u Opatiji (oba su prije radili na humanoj) i dr. Škunca. Moje frendice su privatno kod njih. Što se tiče humane mi je baš žao, ali svakako nazovi krajem mjeseca jer se možda nešto oslobodi i uspiju te ubaciti. Situacija je sve skupa koma.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lista za 9.11.2020.

    (Ne) čekalice

    BelleA ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 14.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 10.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 6.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 3.dc

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    evo takva gužva kod mene danas da sam se tek sad dokopala slobodnog trenutka.
    Idem pročitati što ste sve napisale

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!

    evo čisto jedan zanimljivi update - krenulo mene jučer stezati dolje baš jako oko jajnika i u tijeku dana primjetim iscjedak kao egg... Al mislim si pre rano je jer je tek 14.dc - meni su sve zadnje ovulacije bile oko 20.dc.
    I ne budi lijena napravim ja lh trakicu navečer oko 20h - a ono pikčina...
    I sad nesreća u mojoj sreći dragog jučer nema doma - dolazi tek danas.... tako da navečer akcija - nadam se samo da neće biti prekasno.
    Napravila sam još jednu trakicu jutros i opet je bio jaki pik, također bilo je egg iscjetka... Napravit ću još koju trakicu popodne čisto da vidim kakvo je stanje al eto fakat se nadam da nećemo i ovaj ciklus profulati....

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    10.11.2020.

    (Ne) čekalice

    BelleA ~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 15.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 11.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 7.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 4.dc

    BelleA gdje si nam - jel na kraju došla M ili kakvo je stanje?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo ja sam isto tako na jednom pregledu koji je bio oko O imala endometrij 7,5mm - ginekologica nije niš na to rekla nego samo da je trolinijski kakav i treba biti... A onda su mi cure na forumima rekle da je to tanko...
    Od tada pijem svaki put od O do M sok od cikle i trudim se jesti cikle što više + ananas (s time da ti je kod ananasa bitno jesti baš jezgru - ono što inače bacamo). Jezgru odvojiš od ananasa i narežeš na 5 jednakih dijelova - to papaš onda svaki dan od O 5 dana - svaki dan po komadić.
    Ja sam primjetila da imam malo obilnije krvarenje od kada tako radim - valjda to znači da je i malo deblji endometrij.
    I također sam čula od cura koje su išle na folikulometrije i imale tako tanji endometrij - da su ga uspjele uspješno zadebljati ciklom i ananasom

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Beck mislim da neće biti kasno. Vjerojatno će ti sutra biti O još plus 12h koliko živi jajna stanica ako se ne varam. Taman stignete Akcija večeras i sutra ujutro. Držim figeee.

    Ah kud baš ananas Njega ne volim, ali probat ću se natirati i njega bar malo plus cikla. Aha vidiš ja baš imam jako oskudna krvarenja. Fala cure na pomoći. Danas odmah gibam po ciklu i ananas. E i moram se pohvaliti da sam izgubila skoro 3kg. Masline su napravile svoje hehehe.

    Himalaya kako si ti? Kakvi su ti simptomi?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kloo pa probaj si samo tu jezgru onda narezat na 5 komada i svaki dan si napravit neki smoothie pa samo jedan komadić ubaciš unutra...
    Ta jezgra meni ni nema okusa po ničemu i tak se teško žvače...
    Ja imam malo problem pak s tim sokom od cikle... Mislim volim ciklu al zgadilo mi se... ima okus kao da zemlju pijem

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, nema druge nego akcija i samo akcija :D
    Himalaya, gledala sam za folikulometrije u Medicu al su nekako najskuplji (prva 280, ostale u ciklusu 80).Nekako najviše naginjem Poliklinici Finderle, samo moram vidjeti kakvo je stanje kod njih (dobre recenzije imaju).
    Beck, ja sam danas 5.DC al ne mijenja ništa nego slobodno piši sutra 6. DC.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 10.11.2020. at 13:14

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, ja sam kupovala ciklin sok, a ananas grickala za doručak. Baš mi je pasalo, ali ja volim oboje. Nemam baš nekih posebnih simptoma. Grčevi tu i tamo, bolna leđa i cice ko da imam silkone. Navečer mi bude mučno obično nakon večere. Dosta sam razdražljiva i plačljiva. Valjda to tako mora bit...

    Beck, akcija i samo akcija. Ovulacija će ti biti danas vjerovatno, a jajna stanica preživi cca 12 sati. Držim fige!

    Lotus, ajde javi ako uspiješ dogovorit folikulometriju. Nadam se da ćete primit!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Baš sad gledam na stranici od Poliklinike Finderle da taj dr.Vlašić jedan dan u tjednu radi i kod njih

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus notirano, nekako sam te valjda u žurbi fulala
    Vezano uz folikulometrije ja sam isto razmišljala da idem privatno ali gledam i čini se skupooo - ali opet ovo što ti pišeš je još i najjeftinije što sam vidjela!
    Kloo ti ideš na foliku baš kod svog ginića soc.? i koliko često onda ideš?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck da idem kod svog ginekologa. Ma spasila sam se od kad sam se pribacila kod njega. Je da je u Jastrebarskom, ali mi nije to priko svita. Većinom komuniciramo preko mail-a što mi je super. Išla sam u ponedjeljak i idem sutra. Vidit ću što će mi sutra reći.
    Rekao mi je da endometrij mora biti min 8mm da bi se plod mogao ugnjezditi, tako da me dosta brine ovih 5,5mm. Danas sam se najela cikle, sutra ću kupiti taj sok. Ananasa nije bilo pa možda sutra uzmem onaj iz konzerve (računam bolje išta nego ništa).

    Lotus da i meni je čak to jeftinije od ovoga što sam ja gledala kad sam isto mislila privatno na folikulometriju. Odustala sam zbog dužine ciklusa. Nije bilo smisla.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lotus, Vlašić ti je reproduktivac i navodno je za njegovog vremena riječka humana cvala. Neke moje kolegice kod njega su ostvarile trudnoće, a neke sad vode trudnoće. Sve ističu da je super liječnik. Ja sam razmišljala kod njega voditi trudnoću, ali sam se ipak odlučila kod svog jer mi je i on ok.

    Klooo, i pivo deblja endometrij!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Jutro cure.

    Evo ja sam i jutros bila na folikulometriji. Danas su folikuli 19 mm i 21 mm. Endometrij je punooo deblji 7.9 mm. Tako da sam baš hepiiii. Dobili smo zeleno svjetlo za akciju. Rekao je da dođem opet u pon ili uto.

    Kako ste vi?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja sam se naručila kod tog dr. Vlašića na savjetovanje a onda i folikulometrije. Već su me danas mogli uzeti Al ne mogu jer radim tako da idem drugi tjedan.
    Onda je Klooo i kod tebe akcija kao i kod Beck... Neka, neka
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 11.11.2020. at 12:09

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Klooo, opa tebi samo što nije O. Zamisli da se oba oplode? Hahaha To bi bilo divno...

    Beck, jeste pokrili?

    Lotus, super! Javi svakako što kaže!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    11.11.2020.

    (Ne) čekalice

    BelleA ~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 16.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 12.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 8.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 6.dc

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej hej,

    Meni danas piše 1dpo u ff-u
    Pokrili smo samo danas... Jučer navečer probali ali nije išlo, muž je bio umoran malo...
    Jučer navečer kad sam radila lh je još uvijek bio a jutros je trakica bila tek malo svijetlija...
    Tako da se nadam da se nešto moglo primiti...

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo i Beck, možda bude i plusića ovaj mjesec.
    Mene zadnjih dana peru sva neka antipozitivna razmišljanja, ajmo ih tako nazvat. Prvo sam nade polagala u ovaj prošli ciklus (tim više što smo baš baš akcijali) i onda mi M lupi šamar. Zatim razmišljam ajde akcijat ćemo naravno i dalje ali i krenuti u MPO pa će valjda bit rezultata uz pomoć humane, da bi ovih dana drugi šamar došao s viješću da na humanoj ne primaju "nove" pacijente do daljnjega možda.
    Ajde diglo me ovo što sam se naručila drugom ginekologu pa možda iz toga ispadne i nešto dobro. Al ono, borim se da prevladaju pozitivne misli, MM me gura dalje i ne odustajemo (eto izjadala se ja malo haha)

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Joooj Himalaya iz tvojih usta u Božje uši. Ja bih baš volila, ali rekao je da ovaj jedan folikul malo prominio izgled tako da će se vjerojatno pretvoriti u cistu. Rekao je da imamo dobre šanse ovaj put pa sam se jučer skroz ponadala, a danas me opralo neko tmurno raspoloženje da vjerojatno neće ništa biti. Piškim po trakicama. Jučer mi je testna toliko bila svijetla da sam ju jedva vidila, jutros je ajde nešto sitno tamnija. Sad ne znam jesam profulala peak ili ne. Pokrivat ćemo se ovih dana dok ne budem sigurna da je prošla O i nadati se najboljem.

    Beck držim fige i navijam za vaš plusić. I neka ti čim prije prođe ovo najgore razdoblje čekanja.

    Lotus nadam se. Žao mi je zbog humane. Nadam se da će ti se sve poklopiti u pozitivnom smislu kod novog ginekologa.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    12.11.2020.

    (Ne) čekalice

    BelleA ~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 17.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 13.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 9.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 7.dc

  41. #41

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hello cure,

    hvala ti Lotus i tebi Kloo na pozitivi - bilo bi super predbožićno čudo da nas sve dočekaju plusići
    Lotus to je baš ono... glupa vijest... Ma ova korona je sve po redu uspjela sje**ti. Držim ti fige da ako ništa drugo imaš sreće s novim ginićem i nema druge nego da prirodno pokušavate dok se stanje ne smiri malo...

    Kloo ja sam ti isto tako jednom bila kod gin, 16.dc i kaže ona meni imam suz egg kako treba i bio je folikul mislim 19mm... I kaže isto akcija sad, ovulacija će danas sutra. A meni na kraju ovulacija tek bila tipa za 4 dana od toga. Tako da ono... Probaj se ne stresirati, očito ne znaju oni baš tako dobro procjeniti - a pogotovo kad ste sad praktički prvi put na folikulometriji..

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Beck da baš i ja razmišljam kako bi mi najbolji božićni poklon bio čuti malo srčeko Držim fige svim curama...taman stignemo sve

    Da istina dobro si rekla. Teško je njemu procjeniti jer mi je ipak ovo prva folikulometrija. A i piše kao da se 5 do 10 dana nakon zadnje tablete očekuje O (najčešće 7). A meni je 7 dan u nedjelju. Pratit ću još s trakicama pa ću vidjeti.

    Beck jesi izašla iz samoizolacije? Vježbaš li još?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav cure, sorry sto upadam kao padobranac ali trebala bih savjet, a vidim da ste ovdje aktivne, makar bas i ne kuzim ovaj forum

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    13.11.2020.

    (Ne) čekalice

    BelleA ~~~~~~~~ 31.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~ 18.dc
    Klooo ~~~~~~~~~ 14.dc
    IvchyOs ~~~~~~~ 10.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~ 8.dc

  45. #45

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    Lucky reci kako ti možemo pomoći?

    Kod mene ništa novoga, iskreno uopće se ne nadam ovaj mjesec da smo išta smućkali jer smo zakasnii.
    Izašla iz samoizolacije ali iskreno meni je to bilo ok. Ionako radim od doma a nisam neki fan druženja i izlaženja... Bilo mi je kao i skoro svaki dan do sada :D
    Vježbam da, s time da prošli tjedan nisam vježbala - jer mi se nije dalo doma ali sam se zato ovaj tjedan vratila.
    Ok mi je to na bazi 2-3 puta tjedno, a evo možda je i to razlog što će ovaj ciklus biti normalnog trajanja, tko zna... Iako od kako sam bila u izolaciji iskreno ne pazim baš na prehranu i jedem najveće gluposti....

    što ima kod vas cure? sve smo u niskom startu pa pretpostavljam ništa pametno :D

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Kod mene nema baš ništa. Na trakicama se testna jedva vidi. Bazalna mi je malo u neredu ovaj ciklus s obzirom da smo bili u Dalmaciji, ali ni po bazalnoj ne bih rekla da je bila O. Ni po grudima, što je moj jedini simptom po čemu mogu znati. Jedva čekam da prođe O pa da mogu isčekivati. Jučer i danas me baš pere neka tuga. Samo razmišljam kako ću biti tužna kad ni ovaj ciklus ne bude ništa. Sutra planiramo ići na planinarenje pa se nadam da će me to izbaciti iz ovog raspoloženja u neko malo veselije.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, kod mene ništa posebno. Raspoloženje mi se mijenja iz dana u dan Haha. Kao što sam napisala sva sam u banani zbog tih neki stvari al jbg, that's life. Ajde barem je petak, MM je ovaj vikend free tako da ćemo isto zapičiti negdje u prirodu i mozak na pašu.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    E Kloo i Lotus, tako nekako i ja - mjenjam se iz dana u dan - malo se smijam malo plačem...
    Pa si razmišljam da bolje da ovaj mjesec budem realna i ništa ne očekujem... Rekla sam svom dragom jbt idući mjesec ima da složimo ratni plan, pripremimo se da ovulacija može biti između 12dc i 28dc i keks svaki drugi dan
    Ali jbg ja nemam takav libido više, ili možda bi i imala ali lijena sam iskreno - ne da mi se!
    pogotovo što moramo tako nekako vojnički... Jer ako gledam da imamo keks samo onda kad se meni/nama bude dalo - to će biti nakon M, ili netom prije M - eventualno jednom oko O kao sada... A to nije dobro, nije dovoljno... Trebali bi bar 3 puta po meni oko O pogoditi da što više plivača šaljemo k jajčeku...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Jasno mi je da si moramo dati truda

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Ja ću to gledati ovako.Bolje da smo sad tužne i nikakve pa da za 2-3 tjedna budemo jakoooo veseleee. Možda je do vremena. Mene je ubilo što sam ostavila doli ono sunce i toplo vrime. Od kad smo se vratili u Zagrebu je tmurno. Beck razumim te u potpunosti. Prije dva dana sam zaspala navečer uz seriju i probudila se oko 22:30. MM je nešto u boravku radio za posao. Ja sam se samo, kad sam vidila koliko je sati, ustala i onako sva koma došla do njega s izjavom ajde moramo se keksati Mi kad ne moramo smo super, ali čim je to kako kažeš "vojnički", onda smo koma.

    Ali evo imam sretnu vijest. S onom trakicom veće osjetljivosti (20 ja mislim) sam uhvatila peak. Napravila sam i s ovim manje osjetljivosti (30) i tamo kao nije još, ali ajde bar je tamna. Malo sam se pripala da nešto nije u redu, ali sad mi je lakše. Napravit ću još večeras i ujutro pa ću vidjeti.

Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •