Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 189

Tema: Božićni kolači 2020.

  1. #51
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,495

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja planiram raditi raspucance, medenjake, išlere, košnice, rafaelo kuglice, vanilin kiflice, kremisimo i mađaricu. Ali to ću rasporediti na oba Božića. Torte mislim da preskačem ove godine, iako još nisam načisto s tom odlukom.
    O svaka ti čast uz malu bebu, trudna i uz T.

  2. #52
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Mima, pa uzmi neke bio. Ja uzmem u Spara jer mi je usput, a dosta koristim limunovu koru. Nije isto, ali meni je ok. Ali moram reć da se ovaj put nadam domaćima, pribilježila sam se u prijateljice koja se žalila na viškove.
    Peterlin, stvarno je puno zafrkancije pa ću stollen radit samo ako zaključim da mi je i ta zafrkancija blagdanski gušt.

    misliiš da su sigurni ti bio za koricu?

  3. #53
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    misliiš da su sigurni ti bio za koricu?
    Ja mislila da je to po definiciji bio proizvodnje sigurno. Ne znam, jesam nešto krivo shvatila, sad si me zbunila?

  4. #54
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Sigurniji sigurno od onih na placu koji se kunu da su ima limuni nespricani

  5. #55
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    misliiš da su sigurni ti bio za koricu?

    Ja povremeno kupim baš takve. Mislim si - manje su zlo od industrijskih...

    S druge strane, kupim za božićni kruh gotovo ušećereno voće - baš se pitam koriste li i oni bio limune i druge agrume kao sirovinu...

  6. #56
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    misliiš da su sigurni ti bio za koricu?
    Jesu.

  7. #57
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih ove godine, osim obaveznih speculaas borića i zvjezdica, te raspucanaca, htjela smanjit te pojedinačne kolačiće i keksiće, tako da ako imate neku dobru preporuku za kolače koji se naprave u tepsiji i narežu na komadiće..
    ja uvijek radiom ove male prhke orehnjače
    http://forum.roda.hr/threads/79549-M...orehnja%C4%8De

    napravim 3 različite file

  8. #58
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Otkad se pojavio recept govorim da ću napraviti te prhke orahnjačice, i još nisam. Možda stvarno ove godine.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Ja sam probala te orehnjače par puta, jako su ukusne ali svaki put mi popucaju kod pečenja.
    Ne znam zašto se to dogadja

  10. #60
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Otkad se pojavio recept govorim da ću napraviti te prhke orahnjačice, i još nisam. Možda stvarno ove godine.

    prefine su! i mak i orah
    i dobro se drže, mogu par dana stajati

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj sofia prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam probala te orehnjače par puta, jako su ukusne ali svaki put mi popucaju kod pečenja.
    Ne znam zašto se to dogadja
    Da li ih izbušiš, da vruća para može izlaziti van? Čačkalicom na par mjesta, kao pitu...

    Osim toga, na starom topicu su već komentirani ti problemi: http://forum.roda.hr/threads/79549-M...page3?langid=1

    Evo, piše negdje da treba stavljati polumasno kiselo vrhnje u tijesto, pa onda ne pucaju. SretnO!

  12. #62
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Radim arancine od korice mandarine iz mog vrta. Definitivno nešpricane, no ne znam može li se to od mandarina.
    Imam i stabalce limete puno skoro zrelih plodova. Možda isprobam i s njima

  13. #63

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala Peterlin, pogledat ću taj topic. Ja sam recept našla negdje drugdje na netu, nisam znala da se ovdje pisalo o tome.

  14. #64
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislila da je to po definiciji bio proizvodnje sigurno. Ne znam, jesam nešto krivo shvatila, sad si me zbunila?
    pa pitam
    mnogi kažu da je taj biobio za hlebince

    ako je to pouzdano da ne kumim i molim tko ima za prodati limuna

  15. #65
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    U istoj ti je mjeri za hlebince ko i ti za koje molis i kumis.

  16. #66
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja donesem limun s godišnjeg i onda zaledim kore. Samo sam imala problema kad se prije par godina "naš" limun smrznuo. Ni oporavio se

  17. #67
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Mi povremeno dobijemo domaće limune i naranče od prijatelja iz Dubrovnika, ali to je kao i naš grunt - nije da svake godine ima viškova. Ove godine još ništa, ali rano je... Obično nam stigne paket sredinom prosinca. Naranče su mi bitne za onu finu Jozefina tortu (u koju se melje cijela naranča, s korom), a limuni za puno drugih kolača.

  18. #68
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    pa pitam
    mnogi kažu da je taj biobio za hlebince

    ako je to pouzdano da ne kumim i molim tko ima za prodati limuna
    Ne znam šta znači "za hlebince" :D
    Pa ja držim da je pouzdano. Računam da u Europi imamo neka pravila i kontrole i da to prilično dobro funkcionira.
    Jedna moja poznanica ima eko proizvodnju u Kaštelima. Moja mala joj je prije nekoliko godina prodavala bubamare, jer protiv ušiju koriste bubamare. Naravno, od moje M je kupovala iz štosa (vidjela ju je s bubamarom pa joj ispričala za što se koriste i dala ponudu :D ), samo što smo mi te godine naletjele na livadu na kojoj su se bubamare rojile i skupile ih jedno 80, možda i više. 50 je prodala njoj, po dvije kune komad, a ostale smo pustile u naš vrt. Naime, nismo ih brojale kad smo ih skupljale, a ispostavilo se da neće da slušaju i stanu u red kad ih poslije hoćeš prebrojat, pa nam je kod 50 dosadilo.

  19. #69
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam šta znači "za hlebince" :D
    Pa ja držim da je pouzdano. Računam da u Europi imamo neka pravila i kontrole i da to prilično dobro funkcionira.
    Jedna moja poznanica ima eko proizvodnju u Kaštelima. Moja mala joj je prije nekoliko godina prodavala bubamare, jer protiv ušiju koriste bubamare. Naravno, od moje M je kupovala iz štosa (vidjela ju je s bubamarom pa joj ispričala za što se koriste i dala ponudu :D ), samo što smo mi te godine naletjele na livadu na kojoj su se bubamare rojile i skupile ih jedno 80, možda i više. 50 je prodala njoj, po dvije kune komad, a ostale smo pustile u naš vrt. Naime, nismo ih brojale kad smo ih skupljale, a ispostavilo se da neće da slušaju i stanu u red kad ih poslije hoćeš prebrojat, pa nam je kod 50 dosadilo.
    https://www.muzej-koprivnica.hr/o-na...birke/hlebine/
    Offt. - da smo svi naivni kao ekipa iz Hlebina, bilo bi nam puno bolje nego nam je sada... Oni su jako, jako dobro unovčili svoju naivnost.

    Offt. 2. Bubamare - da, one jedu lisne uši i koriste se u eko proizvodnji umjesto kemikalija.

    Ont. https://prirodaidrustvo.hr/shop/cijena/ekolimun (ovo sam doslovce prvo našla, nije da ih reklamiram - možda ima i jeftinijih)
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 24.11.2020. at 12:15

  20. #70
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

  21. #71
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Da ne zaboravim, za ovaj eko staklenik su se tražile samo domaće bubamare (crvene, s malim brojem točkica, i ne znam po čemo se još zna koja je vrsta).

  22. #72
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ahaaa
    Da ne budemo jako offt, znaju oni u Hlebinama i fine kolače peći. Tko voli prhka tijesta i ne želi puno potrošiti - evo jednog: https://www.coolinarika.com/recept/hlebinski-kolac/

  23. #73
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Danas su orašasti plodovi na super popustu u Tvornici zdrave hrane.

  24. #74
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja nisam smislila što ću ali su moja djeca odlučla da ćemo ovohttps://www.mysticcakes.com/nutellotti-keks-sa-nutelom/
    ima i u svjetloj verziji sa onom bijelom linoladom.

    za dalje ću smisliti, ali svakako puno manje nego inače

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Ja sam za sada samo zamotala crnu salamu s mljevenim bademima. To se mora sušiti.

    U Lidlu sam kupila vrećicu mini piškota. To će glumiti breskvice. Slijepim po dvije domaćim pekmezom od dunja ili višanja i stavim tockastu glazuru od čokolade. Gotovo je odmah, ali treba prenoćiti da keks povuče vlagu iz pekmeza. Kolač za notorne lijenčine.

  26. #76
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    E, sjetilo me nešto na Slatke Karpate i recept na koji sam nedavno naišla: https://punkufer.dnevnik.hr/clanak/h...---607305.html
    Baš bi mogla to...ima li netko da radi, neku svoju varijantu? Rado bi maline stavila unutra, ali pretpostavljam da bi ih morala ocijedit prije (onaj Anin rolat radim s malinama, pa ako slučajno šta ostane, sljedeći dan je u malinastoj juhici).

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    E, sjetilo me nešto na Slatke Karpate i recept na koji sam nedavno naišla: https://punkufer.dnevnik.hr/clanak/h...---607305.html
    Baš bi mogla to...ima li netko da radi, neku svoju varijantu? Rado bi maline stavila unutra, ali pretpostavljam da bi ih morala ocijedit prije (onaj Anin rolat radim s malinama, pa ako slučajno šta ostane, sljedeći dan je u malinastoj juhici).
    Ovo dobro zvuči. Hvala! Imam doma smrznutog našeg voća (ribizli, maline, kupine), pa ću pitati djecu jesu li zainteresirani...

  28. #78
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ja nisam smislila što ću ali su moja djeca odlučla da ćemo ovohttps://www.mysticcakes.com/nutellotti-keks-sa-nutelom/
    ima i u svjetloj verziji sa onom bijelom linoladom.

    za dalje ću smisliti, ali svakako puno manje nego inače
    te nutellote pravi pola interneta, većinom su zadovoljni ali vidila sam da se neki žale da im je ispalo tvrdo, i čini mi se da su rekli da su super taj dan, ali sutradan da se jako stvrdnu
    Tako da možda za prvi test napravi manju količinu, da ne bi bilo žali bože tegle nutelle :D

    meni se jako svidila fora da se zvjezdice keksići umoče u otopljenu bijelu čokoladu i onda ispadne taj neki 3-d oblik
    ove sam isto zabilježila, ako mi se bude dalo za... https://www.coolinarika.com/recept/sacher-keksici/

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    te nutellote pravi pola interneta, većinom su zadovoljni ali vidila sam da se neki žale da im je ispalo tvrdo, i čini mi se da su rekli da su super taj dan, ali sutradan da se jako stvrdnu
    Tako da možda za prvi test napravi manju količinu, da ne bi bilo žali bože tegle nutelle :D

    meni se jako svidila fora da se zvjezdice keksići umoče u otopljenu bijelu čokoladu i onda ispadne taj neki 3-d oblik
    ove sam isto zabilježila, ako mi se bude dalo za... https://www.coolinarika.com/recept/sacher-keksici/
    Pa to se jednostavno može riješiti - kao u medenjake i husarske poljupce - staviš u brašno malo sode bikarbone ili praška za pecivo. (Nisam probala, ali znam što bih napravila da se odlučim na ovo...)

  30. #80
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Inače, moja namjera je da zamolim dobru prijateljicu (čitaš li, dobra prijateljice?) da mi nabavi koju sezonu The Great British Bake Off-a, i plan za praznike je: šetnja, filmovi, kolači i emisije o kolačima, po cijele dane. Može i koja društvena igra.

  31. #81
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    sezonu The Great British Bake Off-a,
    HTTV je poceo prikazivati 9. sezonu, a onda su se vratili na 8. Ne kuzim zasto. Ali ja tu seriju bas obozavam gledati. I bas mi je zao sto su Marry, Sue i Mel otisli iz serije. Merry mi je bas

  32. #82
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    spajka, a koji je termin prikazivanja? Znam da bih nekad naletjela na neke jutarnje termine vikendom, sad svako malo tražim, ali očito ne temeljito. Ne znam ni za kakve promjene, nisam puno gledala, nego sve skupa bit će pola neke reprizirane sezone, ali su mi fenomenalni.

  33. #83
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Jel netko probao ovdje gledati Bake off? https://www.expressvpn.com/stream-li...oaAksdEALw_wcB
    Posljednje uređivanje od Cathy : 15.12.2020. at 13:21

  34. #84
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, moja namjera je da zamolim dobru prijateljicu (čitaš li, dobra prijateljice?) da mi nabavi koju sezonu The Great British Bake Off-a, i plan za praznike je: šetnja, filmovi, kolači i emisije o kolačima, po cijele dane. Može i koja društvena igra.
    Ali ja ne znam kako ti to nabaviti!





  35. #85
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Jurana

  36. #86
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    spajka, a koji je termin prikazivanja? Znam da bih nekad naletjela na neke jutarnje termine vikendom, sad svako malo tražim, ali očito ne temeljito. Ne znam ni za kakve promjene, nisam puno gledala, nego sve skupa bit će pola neke reprizirane sezone, ali su mi fenomenalni.
    kad se prikazuju prikazuju se na HTV2 nedjeljom. izmedju 11-13. no cesto ih izbace zbog necega, i tako to. na kraju sam i ja digla ruke od njih. jer kao sto rekoh poceli su prikazivati 9. sezonu, pa ih nije bilo dva tjedna jer su prikazivali nesto drugo, a onda su nastavili sa 8. sezonom. sad nisam dugo ni gledal jel ih ima.

    evo pogledala sam na HRT2 rasporedu. 20.12. je finale 8. sezone. u 12.25. ako imas mogucnoststignes jos vratiti od prosle nedjelje, polufinale.

  37. #87
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    te nutellote pravi pola interneta, većinom su zadovoljni ali vidila sam da se neki žale da im je ispalo tvrdo, i čini mi se da su rekli da su super taj dan, ali sutradan da se jako stvrdnu
    Tako da možda za prvi test napravi manju količinu, da ne bi bilo žali bože tegle nutelle :D

    meni se jako svidila fora da se zvjezdice keksići umoče u otopljenu bijelu čokoladu i onda ispadne taj neki 3-d oblik
    ove sam isto zabilježila, ako mi se bude dalo za... https://www.coolinarika.com/recept/sacher-keksici/
    Vidjela sam ovo u onoj jednoj grupi na fb fora mi je , ali mi se isto čini puno zaj... Mozda se dečkima bude dalo sudjelovat, pa ih upogonim. Anutelote ćemo samo pola ture, ionako bude tog previše. Javim kakvi su. Ako se stvrdnu i postanu nejestivi, hop u sjeckalicu da budu podloga za cheesecake. Tako kod mene završe svi keksi koji se ne pojedu

  38. #88
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    E da znaju prikazati i posebnu bozicnu emisiju.

  39. #89
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Hvala, spajka!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    te nutellote pravi pola interneta, većinom su zadovoljni ali vidila sam da se neki žale da im je ispalo tvrdo, i čini mi se da su rekli da su super taj dan, ali sutradan da se jako stvrdnu
    Ovako i nama - radila je moja curka, bijelu verziju s linoladom, bile su ok ali vec nakon par sati su se poprilicno stvrdnule. Srecom, nije ih puno ostalo da bi se stigle stvrdnuti, ali uglavnom, ne bih preporucila.
    Posljednje uređivanje od buba klara : 15.12.2020. at 13:41

  41. #91
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno


  42. #92
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Rekla sam da ne namjeravam puno peći, ali ipak... Do sad je gotova crna salama s bademima, lažni čupavci i raspucani kifli.

  43. #93
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Rekla sam da ne namjeravam puno peći, ali ipak... Do sad je gotova crna salama s bademima, lažni čupavci i raspucani kifli.
    Još ću medenjake, ali za njih tijesto mora prenoćiti.

  44. #94
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Može recept za ovu crnu salamu ako bademe mogu zamijeniti lješnjacima?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  45. #95
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Može recept za ovu crnu salamu ako bademe mogu zamijeniti lješnjacima?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Možeš to raditi s lješnjacima bez problema. Pisala sam ovdje već taj recept. Probat ću ga naći, a ako ne uspijem, napisat ću ponovno.

  46. #96
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Može recept za ovu crnu salamu ako bademe mogu zamijeniti lješnjacima?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Evo, ovdje imaš napisan taj recept baš s lješnjacima http://forum.roda.hr/threads/77573-B...788&viewfull=1

  47. #97
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, ovdje imaš napisan taj recept baš s lješnjacima http://forum.roda.hr/threads/77573-B...788&viewfull=1
    Super! Hvala!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Peterlin od te smjese dobiš 4 rolade?

  49. #99
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin od te smjese dobiš 4 rolade?
    Da, četiri tanje (kao 2 kn) ili tri deblje (kao 5 kn). Od badema je lakše napraviti tanke.

  50. #100
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    A da idem s sjemenkama suncokreta da može i klinka?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •