Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 275

Tema: Božićne radosti kao terapija protiv korone

  1. #1
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno Božićne radosti kao terapija protiv korone

    Joj da Vrijeska članak je baš emotivan

    Ja sam odlučila ove godine još ranije ukrasiti stan i čak će možda biti "granični kič" ko Ameri, ima da blješti i sjaji. MM će biti teško u želudcu.

    A ja se baš tome veselim jeeeej, ukrašavanju s djecom, boru, lampicama po prozorima, božićnim pjesmama,..onoj nekoj cosy obiteljskoj atmosferi

    Naš prvi Božić u novom stanu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.11.2020. at 08:39

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Lili si vidla kak je Matija sredio izlog svog dućana?
    Njemu je Božić već od Svisveta

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili si vidla kak je Matija sredio izlog svog dućana?
    Njemu je Božić već od Svisveta
    Djelomično, baš ću obratit pažnju.

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili si vidla kak je Matija sredio izlog svog dućana?
    Njemu je Božić već od Svisveta
    Još malo, pa će se izgubiti granica između Uskrsa i BOžića...

    Zadnji dan listopada išli smo doma s grunta i skrenuli kraj CC1 east. Prošli pored Gredelja, a tamo kod njihove porte svijetli "betlehem" od božićnih lampica. Još je moj sin komentirao da se nije nadao božićnom ugođaju već u listopadu, ali eto...

    A sad na temu - ovogodišnje božićne dekoracije po gradu djeluju mi više depresivno nego poticajno, ali nemam nikakvu ideju kako to promijeniti...

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Pa sad
    Pred 25 godina sam bila u Rimu pred kraj listopada i sve je bilo osvijetljeno

  6. #6
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Mi smo prošle godine 1. 11. bili na adventskom sajmu na Postdamer platzu u Berlinu

  7. #7
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    lili, slicno se osjecam, iako inace uopce nisam od nekog ukrasavanja
    ali i nama je prvi bozic u novom stanu i bas me vuce da ga ukrasim

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    lili, slicno se osjecam, iako inace uopce nisam od nekog ukrasavanja
    ali i nama je prvi bozic u novom stanu i bas me vuce da ga ukrasim
    E da to je taj osjećaj summer, ima da sve blješti hahaha
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.11.2020. at 10:21

  9. #9
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja mislim da je sve od 2.11. sasvim dobro i prikladno vrijeme za božićno ukrašavanje i ufuravanje
    ionako je najbolji dio Božića sve to prije

    MI smo baš neki dan gledali jedan meni jako drag, donekle božićni film: Hogfather, pa me počelo pomalo uzimat, počela sam bilježit koje kolače ću pravit

    mislim da smo u ovo doba ranijih godina već imali kolačarsku temu, al kako ginger ne počinje..

  10. #10
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja mislim da je sve od 2.11. sasvim dobro i prikladno vrijeme za božićno ukrašavanje i ufuravanje
    ionako je najbolji dio Božića sve to prije

    MI smo baš neki dan gledali jedan meni jako drag, donekle božićni film: Hogfather, pa me počelo pomalo uzimat, počela sam bilježit koje kolače ću pravit

    mislim da smo u ovo doba ranijih godina već imali kolačarsku temu, al kako ginger ne počinje..
    fakat Gingerica je uvijek ta koja pokreće temu oko kolača. Nema je nešto po forumu u zadnje vrijeme.

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Tang samo ti otvori temu.
    sto se tice bozicnog ugodjaja i moja kcer svaki dan se oblizuje kako cemo uskoro poceti raditi kolace. dakle i klincima to treba.
    ajmo tang.

  12. #12
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I meni je najbolji dio Božića sve to prije.
    Jedva čekam da okitimo stan. Kod nas je uvijek jaako puno ukrasa, obožavam lampice i cijeli taj ugođaj. Čekam da prođe mužev rođendan da smijem početi. Jer on želi biti jedina zvijezda svog rođendana i ne želi ga dijeliti.

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Si ništ drugo Riri tebi Božić traje dulje,ok može i nama

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je najbolji dio Božića sve to prije.
    Jedva čekam da okitimo stan. Kod nas je uvijek jaako puno ukrasa, obožavam lampice i cijeli taj ugođaj. Čekam da prođe mužev rođendan da smijem početi. Jer on želi biti jedina zvijezda svog rođendana i ne želi ga dijeliti.

    i moj tek slijedi al ne smeta mi da je sve ukrašeno, pretvarat ću se da je to zbog mene

  15. #15
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Si ništ drugo Riri tebi Božić traje dulje,ok može i nama
    Da.

    To mi je ostvarena želja iz djetinjstva - da nas mama ne tjera da skidamo ukrase na tri kralja.

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Mi smo imali uvijek ko djeca sve do Svječnice

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mi odnosno ja imam i kao odrasli, nažalost. Da se mene pita skidala bih 2.1.

  18. #18
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Što se mene tiče nek si ljudi kite ako hoće po po povratku s mora. Život je prekratak i nepredvidiv što nam i ova pandemija pokazuje da bi se ograničavali nekim bezveznim pravilima. I treba nam ove godine malo blještavila i kiča.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Tang samo ti otvori temu.
    sto se tice bozicnog ugodjaja i moja kcer svaki dan se oblizuje kako cemo uskoro poceti raditi kolace. dakle i klincima to treba.
    ajmo tang.
    Fakat, ta tema je jedna od boljih mjera protiv izolacijske depresije. Svaka čast!

  20. #20
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja ne volim kitit prerano jer mi onda dosadi gledati to. Malo sam čudna

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne volim kitit prerano jer mi onda dosadi gledati to. Malo sam čudna
    Isto kod nas - ne samo da nam dosadi gledati, nego je to i posao: najprije razvlačiš, a poslije spremaš. A o čišćenju prašine da i ne govorim...

    Mislim da ćemo ove godine standardno staviti šarenu svjetleću kuglu na prozor kod dečki, a ledeno bijele lampice na prozorsku dasku kod nas.

    Volim adventski vijenac i to ne mislim preskočiti, kao ni onaj aranžman s jabukama - ovako nešto:
    https://creativemarket.com/madeleine...s-decoration-s
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.11.2020. at 12:22

  22. #22
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ok ne osjećam se više tolikom čudakinjom kad vidim da nas ima još

    Kod nas ima svukud još dosta igračaka. Mala sve mora hvatati i gledati (prošle godine su uništili onaj bor s ukrasima na čičak, dječje jel), i ne da mi se stalno slušati njeno cviljenje da nešto želi ili paziti da nešto ne uzme/razbije/potrže. Mi stavimo lampice na prozor, malac ih dobije u sobi, vijenac na vrata, adventski u boravak, i lampice na stubište, što mi je najdraži dio

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Moje najmlađe i ja smo počeli vaditi ukrase...
    Polako nam se ušetavaju orašari ... danas će anđelčići ... jedne lampice su u već u prozirnoj vazi s češerima... odoh ih upaliti da mi daju barem malo žutog svjetla i unesu toplinu u ovu računalnoblještavu online svakodnevnicu ...

  24. #24
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja prije nego što išta izvadim, bar 20 dana gledam na youtubeu druge kako ukrašavaju

  25. #25
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja moram kupiti nove lampice vanjske. prosle godine sam bila nepazljiva pri skidanju i strgala sam stare (koje su mi isle na zivce jer su ledeno bijele, a ne toplo bijele).
    ne vidm ih bas puno jos u ponudi online.
    Vidi se da ste me nagnale danas skroz na bozicno raspolozenje

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ja bih one stare lampice, žućkastog svjetla... ove nove led su bijele i baš hladne ...
    prošle godine sam kupila kao neke led tople, ali nije to to ...

  27. #27
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja prije nego što išta izvadim, bar 20 dana gledam na youtubeu druge kako ukrašavaju
    I ja.
    I po Pinterestu gledam diy ukrase. Samo rijetko kad napravim nešto.

    Ove godine sam T. obećala glitter jars. Zaboravila sam na čišćenje dok sam to obećavala. Ali dobro, možda zabava nadmaši čišćenje haha

  28. #28
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    zapamti: glitter is the herpes of crafts

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ja bih one stare lampice, žućkastog svjetla... ove nove led su bijele i baš hladne ...
    prošle godine sam kupila kao neke led tople, ali nije to to ...
    Ovakve žućkaste na bateriju kupila sam ja u Lidlu prije (mislim) dvije sezone, dakle predlani. Odlične su mi za mali borić, jer ne trebaju vanjski priključak.

    Bijele hladne ledice imam za dnevnu sobu, ali ih stavim na prozorsku dasku iza mrežastog zastora, pa bude taman. Ne blješti, a nije mrak.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.11.2020. at 13:37

  30. #30
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Joj dajte vi vrijedne curke koje pretražujete neke fora ideje stavite i tu, da nas psihički "dignu"

    Ja sam pod pauzom izašla i kupila fora one kugle koje svjetle kad ih se uključi. Stavit ću ih po prozorima.

    Vrijeska da to zna bit efektno te šišarke i kugle koje svijetle.

    Ja sam kao spajka uspjela uništit prošlogodišnje led koje su inače bile na balkonu i sad mi trebaju nove, sve ideje di ih nabaviti rado primam na znanje
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.11.2020. at 13:38

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja.
    I po Pinterestu gledam diy ukrase. Samo rijetko kad napravim nešto.

    Ove godine sam T. obećala glitter jars. Zaboravila sam na čišćenje dok sam to obećavala. Ali dobro, možda zabava nadmaši čišćenje haha
    Da, zabava će nadmašiti čišćenje, a ima to i korisniju svrhu. Uskoro ćeš imati više zainteresiranih

    Ja sam godinama (dok su mi djeca bila predškolske dobi) imala krš i lom u kuhinji tijekom izrade božićnih ukrasa, ali to je mojoj djeci bila i zabava i terapija (razvoj fine motorike, fokusiranje oka, produljivanje intervala pažnje i slično).

    I sad još imamo nešto od tih ukrasa od slanog tijesta, glinamola, obične gline, gipsa... nema što nismo radili. Izrađivali smo čestitke od recikliranog papira, ukrašavali stiropor kuglice, motali lance od šarenog papira... više se ne mogu ni sjetiti čega je sve bilo. Dakako, tu treba dodati i kolače, naročito kekse štehane kalupima i tiffany kekse https://www.coolinarika.com/slika/tiffany-keksi/.

    Radili smo anđele od vune, kućice od cimeta, kućice od medenjaka... ajme.... nikad kraja...

  32. #32
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Tang Slažem se, ali hvatala me sa idejom jedno jutro u 15 do 6.

    Evo ti Lili ideja: https://www.pinterest.com/pin/422281204265937/ ali nadam se da nitko neće biti dovoljno lud (osim mene) da to stvarno i radi.

    Ovo sam naručila da stavim na kinderbet, kad se već ne koristi da ga barem ukrašavam. I ovo ću napraviti jer se meni radi, fora mi je.

    Lampice kupujem na štandovima uvijek.

  33. #33
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Da, zabava će nadmašiti čišćenje, a ima to i korisniju svrhu. Uskoro ćeš imati više zainteresiranih

    Ja sam godinama (dok su mi djeca bila predškolske dobi) imala krš i lom u kuhinji tijekom izrade božićnih ukrasa, ali to je mojoj djeci bila i zabava i terapija (razvoj fine motorike, fokusiranje oka, produljivanje intervala pažnje i slično).

    I sad još imamo nešto od tih ukrasa od slanog tijesta, glinamola, obične gline, gipsa... nema što nismo radili. Izrađivali smo čestitke od recikliranog papira, ukrašavali stiropor kuglice, motali lance od šarenog papira... više se ne mogu ni sjetiti čega je sve bilo. Dakako, tu treba dodati i kolače, naročito kekse štehane kalupima i tiffany kekse https://www.coolinarika.com/slika/tiffany-keksi/.

    Radili smo anđele od vune, kućice od cimeta, kućice od medenjaka... ajme.... nikad kraja...
    Divno zvuči!

  34. #34
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam godinama (dok su mi djeca bila predškolske dobi) imala krš i lom u kuhinji tijekom izrade božićnih ukrasa, ali to je mojoj djeci bila i zabava i terapija (razvoj fine motorike, fokusiranje oka, produljivanje intervala pažnje i slično).

    I sad još imamo nešto od tih ukrasa od slanog tijesta, glinamola, obične gline, gipsa... nema što nismo radili. Izrađivali smo čestitke od recikliranog papira, ukrašavali stiropor kuglice, motali lance od šarenog papira... više se ne mogu ni sjetiti čega je sve bilo. Dakako, tu treba dodati i kolače, naročito kekse štehane kalupima i tiffany kekse https://www.coolinarika.com/slika/tiffany-keksi/.

    Radili smo anđele od vune, kućice od cimeta, kućice od medenjaka... ajme.... nikad kraja...
    to meni tako super zvuči, ali što ja nemam talenta za takvo nešto, ijuuuuu.... trebala bi ti Peterlin pokrenuti radionicu, ja ti odmah pošaljem dva dečka, taman imaš iskustva s takvima

  35. #35
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Slano tijesto! Mislim da sam recept za to uzela od peterlin baš, samo ga moram naći. Imam malu koja obožava umjetnost, njoj bude to odlično

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Riri ti si još mala beba

    šljokaste smo radili prije dvije-tri godine... glicerin itd. mislim da sam zadnju bocu bacila ove godine...

    adventske aranžmane - to imamo manufakturu - izrađujemo 5-6 velikih . recikliram ukrase, nekad nadokupim novo

    bilo je svega kod mene od vunenog šala, prošle godine je bio sa sukulentima, radim klasične crvene s kuglama, bijele s gipsofilom, bež, zlatne ... ovisi kako tko želi
    još nisam smislila kakv ću sebi ove godine
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 11.11.2020. at 14:35

  37. #37
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    kakvo ljepilo ide u glitter jars?

  38. #38
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    E sad ste me navukle na božićno razmišljanje...gdje ima za kupiti onih "borova" što su samo grane i špaga, pa se objesi?

    I nemojte reći da to napravimo, mi smo antitalenti, vrh što mogu raditi su mi ukrasi od slanog tijesta...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    zapamti: glitter is the herpes of crafts
    Amin!

    Rekla sam da ću ubiti prvog ko mi samo pomene gliter .

    Treba mi svake godine do marta dok konačno istresem, usisam i operem iz odeće poslednje tragove glitera, a mali dobije nervni slom kad izvuče ujutru čisti duks iz ormana i u školi shvati da se sav šljašti jer je sestra prethodno veče tražila nešto u ormanu neopranim i ulepljenim rukama tokom napada kreativnosti ...

    Ali neću se izvući od božićnih dekoracija, starija je imala divnu učiteljicu i svake godine su pravili božićni bazar u školi, nedeljama su se spremali i vidim da joj to fali. Volim te DIY dekoracije i uvek probamo nešto novo, ali jednostavno mi je prerano sve pre prvog decembra, i meni dosadi (ali ne smeta mi da mesec dana ranije gledam pinterest i YT tutorijale ).

  40. #40
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    kakvo ljepilo ide u glitter jars?
    Ono obično tekuće. Ono što djeca nose u školu. Ne znam jel ima neki naziv.

  41. #41
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    E sad ste me navukle na božićno razmišljanje...gdje ima za kupiti onih "borova" što su samo grane i špaga, pa se objesi?

    I nemojte reći da to napravimo, mi smo antitalenti, vrh što mogu raditi su mi ukrasi od slanog tijesta...
    Evo borića od grana i špage: https://www.dobarpartner.hr/bor-70x4...se-ukrasi.aspx

    Inače, to fakat možeš nekom od bliskih muških srodnika uvaliti da ti napravi, a onda na to objesite ukrase od slanog tijesta, koje je inače puno teže napraviti....
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.11.2020. at 15:06

  42. #42
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ono obično tekuće. Ono što djeca nose u školu. Ne znam jel ima neki naziv.
    Prvi put čujem da se u to stavlja ljepilo. Mi smo nekad davno stavljali glicerin, ako mislimo na istu stvar. Ja mislim na snježnu kuglu ili bočicu.
    Jedino ljepilo koje mi je trebalo za fiksiranje poklopca bilo je silikonsko, ono koje se nanosi pištoljem za grijanje. Čak nismo ni staklenke koristili nego plastične boce - unutra glicerin i šljokice i zalijepiš čep vrućim pištoljem.

    Eh, stara sam... Djeca kojoj smo to radile kuma i ja već su neko vrijeme punoljetna
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.11.2020. at 15:09

  43. #43
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno http://forum.roda.hr/threads/94227-Bo%C5%BEi%C4%87ne-radosti-kao-terapija-protiv-koro

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Prvi put čujem da se u to stavlja ljepilo. Mi smo nekad davno stavljali glicerin, ako mislimo na istu stvar. Ja mislim na snježnu kuglu ili bočicu.
    Jedino ljepilo koje mi je trebalo za fiksiranje poklopca bilo je silikonsko, ono koje se nanosi pištoljem za grijanje. Čak nismo ni staklenke koristili nego plastične boce - unutra glicerin i šljokice i zalijepiš čep vrućim pištoljem.

    Eh, stara sam... Djeca kojoj smo to radile kuma i ja već su neko vrijeme punoljetna
    Hm, pa ne znam. Ja ću to prvi put ove godine raditi pa sam guglala postupak i vidjela da stavljaju to prozirno tekuće ljepilo. Ono što stisneš iz tube, tipa Uhu.

    Na nekim stranicama stave i glitter ljepilo odmah, ali onda je boja takva kakav je i glitter u ljepilu. A i jako su male tubice. Vidjela sam da ima i bijelo glitter ljepilo, sa nekim bijelim/srebrnim glitterom, ali tu nisam sigurna jel ljepilo doslovno bijelo ili prozirno.

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Nisam sigurna da mislimo na istu stvar. Ja sam mislila na ovo: https://www.coolinarika.com/recept/1039777/

  45. #45
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Aaa, onda ne mislimo. Ovo ćemo mi raditi: https://www.firefliesandmudpies.com/...litter-Jar.jpg

  46. #46
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tu je vec bozic stvarno posvuda, pocevsi s 1.11., cim skinu Halloween s polica. Mi imamo lampice na kuci cijelu godinu, tako da ne moram posebno slaviti bozic.

    Necu jos ukrase, ne da mi se. Imam 15 cm snijega, to mi je dosta. (U subotu je bilo 26C, jucer je pao sav taj snijeg.)

  47. #47
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Meni fali snijeg.
    Milsila sam da to nikad neću doživjeti.
    Da mi fali.
    Jer ga zapravo ne volim.
    Ali zima bez snijega je uistinu bez veze.
    Prošle godine ga nije bilo i sad mi fali.

  48. #48
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja obožavam snijeg i baš sam tužna da ga više nemamo, a fale mi jako godišnja doba kakva smo nekad imali. Znalo se kad pada snijeg, kad će biti hladno, kad je vruće,kiša. Fale mi hladnije zime. Zadnjih par godina se baš jako osjete te klimatske promjene i globalno zatopljenje.

  49. #49
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja volim snijeg za Božić samo, inače ne. Nadam se da će ga biti ove godine.

    Prošle godine je ovdje kasno pao, već je skoro bio 3. mjesec. Ne sjećam točnog datuma, ali sjećam se da su govorili da je to najkasniji prvi snijeg ikad. I padao je kad sam rodila, 24.3. Šok kad sam se ustala pogledati kroz prozor, nisam znala jel stvarno snijeg ili mi je porod oštetio mozak.

  50. #50
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno Božićne radosti kao terapija protiv korone

    Dakle ovo je novi, zaseban topik, jer bozic je tamo poceo dominirati.
    dakle ajmo lijepo tu pisati o carima bozica koje ce nam bljestavilom bar malo dati radosti i veselja.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 11.11.2020. at 17:18

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •