Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: U cemu se nosite?

  1. #1
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno U cemu se nosite?

    Buduci da imam jednu cicak bebu nosim ga po cijele dane, trenutno u elasticnoj marami najvise, ponekad u Bazzinga nosiljci. U kolekciji imam jos jedan ring sling, tkanu maramu Didymos i Babybjorn koja mi nije opcija ali eto dobila sam je. E sad vidim da ima dosta noviteta, meni se jako sviđaju half buckle iliti polukopcajuce nosiljke. Zanimaju me iskustva iz prve ruke...
    Ima netko Didyclick ili Manducu twist?
    Malo sam izvan nosecih trendova jer sam imala dvoje koji nisu bili ovisni o nosenju pa mi je za njih bila dovoljna marama. Ali sam zato prvu nosila od jutra do sutra, i sad se opet prica ponavlja. Valjda su to ovi rođeni na isti dan, ista vrsta :loool:

  2. #2
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nemam tako malo dijete, donedavno sam nosila mlađu u midi nosiljci DracoMom, ogromna je, mogla bi jos, ali ne pase mi jer sam trudna, a onbu nemam trenutno.
    Sto se tice halfbuckle, nisam ih probala, ali imam DidyTai, koji mi je super, no cini mi se da je puno bolja opcija ova kao DidyClick, s pojasom na kopcanje. Lakse se spusta ako ima potrebe, ja ne znam vezati neke svemirske cvorove, i tako.
    U svakom slucaju, super je i regulacija sirine samog panela, a i to sto se stvarno moze naramenicama jako prosiriti na bedrima i kad prerastu panel.
    Sad i puno sivalica sije HB, a uvijek se nesto prodaje i po Facebook grupama.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Vlattka : 21.11.2020. at 00:36

  3. #3
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Vlattka cestitam na trudnoci! Javi se na trudnicama, trenutno je Riri usamljena tamo...
    Pratim na grupama za prodaju nosiljki, ali nekako se Didyclick jako rijetko pojavi, a Didytai i sl. ima vise. I on je zgodan ali ja bih click bas zbog toga sto si rekla da po potrebi stavis, skines, dok sam vani.
    Nisam ni ja proucavala neke posebne cvorove ali malo cu bacit pogled jer planiram upogonit sad opet tkanu maramu, pretezak mi je malac postao za elasticnu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Mame, treba mi pomoć. Imam jednu maramu s kojom sam se probala nekaj dogovoriti ali neće sudjelovati (nejde mi vezanje) e sad mene zanima da li bi ja od marame mogla nekako napraviti ring sling?

  5. #5
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj Viktoriaje prvotno napisa Vidi poruku
    Mame, treba mi pomoć. Imam jednu maramu s kojom sam se probala nekaj dogovoriti ali neće sudjelovati (nejde mi vezanje) e sad mene zanima da li bi ja od marame mogla nekako napraviti ring sling?
    Mislim da mozes ako si vjesta sa sivacom masinom. Najbolje ti je posuditi neki sling pa po njemu vidjeti kako sasiti a vjerojatno bi se dalo naci neke upute na netu. Druga opcija ti je da ti to napravi neka od sivalica koje izrađuju nosiljke.
    Mozda da pitas u grupama za nosenje djece na fejsu, vidjela sam da se znaju tamo i prodavati/kupovati ringovi za sling.

  6. #6
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ovim sivalicama inace ljudi mogu poslati svoju maramu pa naprave konverziju u nosiljku tako da sigurno mogu i sling napraviti od tvoje marame. Ali prilicno je skupa ta konverzija u nosiljku.

  7. #7
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Viktoriaje mi smo se nosili prvo u rs. Poceli smo sa storkovim. Blazena stvar. Onda smo nabavili jos laneni od Dracomum i jedan pamucni meki kao dusa od LennyLamb.
    I sad isprobavamo u lokalnoj grupi babyweariga nosiljke. Za sad sam opcinjena sa Fidellom. Uopce me ne bole ledja, beba se opusta kroz par min i zaspe u njoj. Ugl sad gledam kupiti i fidellinu opcijun radjena je cijela od tkane i savrsena je.

    Ja svima preporucam javiti se u lokalnu baby wearing zajednicu i iznajmiti prvo par nosiljki dok se ne vidi koja pase oboma. I onda na fb traziti ili oglasnik ili DOND

  8. #8
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Justme, u Zg trenutno ne radi najam zbog situacije s Covidom. Mozda nesto proradi uskoro. To je stvarno najbolja opcija, prije kupnje isprobati par modela.
    Kazes da je lannylamb mekan? Ja bih rado njihov HB. Jesi narucivala s njihove stranice?

  9. #9
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja imam ruby illusion rs i on je top. A od nosiljki tu fidellu fusion isto meko ko dusa

  10. #10
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Viktoriaje, pogledaj ovo, jednostavno se moze marma pretvorit u sling ako imas ringove, i bez sivanja!

  11. #11
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ivana, meni je tula od tih polustruktuiranih bila odlicna. Nosila sam 4. bebu sve do njenih 3.5 godine, sticajem okolnosti (isle prevozom na faks zajedno). Ona je bila velika i kao beba i kasnije, i stvarno me je tula nosiljka spasila. Kad je bila manja nosale smo maramu najvise.
    Ja sam imala tula toddler.
    https://babytula.com/

  12. #12
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kli_kli, tula je lijepa i svi je hvale. Bome ste se vas dvije nanosale!
    Ja sam sad doma presla s elasticne na tkanu maramu, pretezak postao.

  13. #13
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    A tabita easy wrap? Ili slicno. Ja imam i nju i jos jednu samo druge marke. Pise da je do 15 kila. Jako je ugodna za nosenje ta easy wrap. Ima 3 sloja kao elasticna samo sto se ringovima zateze i oni drze pa mi djeluje zbog toga cvrsca od obicne. Ja imam 2 ako te zanima isprobati

  14. #14
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ivana razumem skroz za tezinu, probaj neku od ovih polustruktuiranih. Meni se cinilo da je 30% tezine prosto nestalo, kad se sve lepo rasporedilo, iako sam imala didymos koja je isto super sto se tice raspodele tezine. Neverovatne su te cicak bebe, to se takvo prosto rodi <3 Kod nas su #2 i #4 bili ekstremni cicci, a ovo drugo dvoje 'samo' tesko na uspavljivanju. Razlika je ipak drasticna <3

  15. #15
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Justme, kakav je to materijal na easy wrap?
    Hvala ti na ponudi za probu, javim se na pp.
    Znas li za neke provjerene web shopove da salju za HR?
    Posljednje uređivanje od ivana s : 26.11.2020. at 13:41

  16. #16
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ne znan ti tocan materijal. Par puta sam nosila u jednoj. Elasticni to znam hahahaha.
    Ja sam narucivala od dracomum i little frog

  17. #17
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ivana nikad mi tvoja por nije dosla

  18. #18
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni je stigao LennyLamb polukopcajuci i zasad sam zadovoljna. Koristim sve sto imam na raspolaganju, od marame, slinga, nosiljke sad jos i ovu. Samo ih izmjenjujem da ne dosadi njemu ni meni, spava preko dana iskljucivo na meni a kako je ova kisa onda ga i vani nosim.

  19. #19
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja imam isto svasta. Imam tu elasticnu, ne znam ni kako se zove tocno. S ringovima se.zateze. odlicna i jednostavna ali sad mi se cini da joj je malena pomalo i mislim da cu ju prodati. Imam tkanu lidlusu, nju nikako da upogonimo i imam loco lobo click and go, ali velika je i 3 rs (stork, dracomum i lenny lamb) koje vise bas ne koristimo jer ki je teska za nj8h dosta. Njih cemo kasnije opet poceti kao prvu pomoc kad se bude morala nositi, a bude setac

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •