Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 437

Tema: Stokke kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno Stokke kolica

    Imate li kakva iskustva s tim kolicima? Vidjela sam ih na netu, pa uzivo i totalno me opsjedaju. Zna li možda neko da li se mogu kupiti u Hvatskoj?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    Kika al meni su jako ružna

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    nešto malo o njima imaš ovdje.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Meni su u početku bila jako ružna, a sad su mi baš fora (često srećem jedna zelena tu u Vž). MM se pomamio kad ih je vidio, ali ga je cijena dozvala pameti.

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i ja sam ih samo gledala - izgledaju svemirski. sviđa mi se što je beba visoko (bliže mami i iznad najveće koncentracije ispušnih plinova) ali mi djeluju skučeno. imaju li uopće potpuno ravan položaj?

    osim toga, koliko sam koristila kolica isplatila bi mi se tek nakon 7. djeteta. definitivno sam se priklonila stavu "posudi rabljeno" kad su kolica u pitanju.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    osim toga, koliko sam koristila kolica isplatila bi mi se tek nakon 7. djeteta. definitivno sam se priklonila stavu "posudi rabljeno" kad su kolica u pitanju.
    Da, i kod nas izgleda da će biti ovako. Mjesecima čekam kad će zavoljeti vožnju u kolicima, i za sada ništa od toga. Možda s drugom bebom bude drukčije

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    ja sam razmišljala o njima,ali sam odustala kad sam skužila da nemaju onu "košaru" ispod u kojoj možeš potrpat stvari, nago možeš samo staviti torbu. A ja hoću imat i košaru ispod i torbu koja se kači na kolica. To sam našla kod Mutsy kolica

  8. #8
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    joj ja stalno vidim tu turiste sa tim kolicima, u pocetku su mi izgledala totalno friki, al su fora, da nemaju kosaru nego neke torbice, al mozes je napraviti sama
    mislim da nemaju ravan polozaj, bar mi tako izgledaju, vise je to kao neka stolica
    evo link http://www.xplory.com/

  9. #9
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Neki dan sam vidjela bebu kako spava u njima i totalno se cini neprakticno.Noge su joj skroz vani a i mala je mozda 5mj.
    Mene zanima sta kada imaju godinu?
    Mislim da su preskupa i neprakticna.

  10. #10
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ja imam. zadovoljna.

  11. #11
    Zara28

    Početno

    i ja ih imam, i još uvijek im nisam nasla manu.
    nemaju klasičnu košaru. ali imaju vrečastu torbu naslonjenu
    na prednja dva kotača u koju stane jako puno stvari.
    svaki dan s Dolca vućem ogromnu količinu voća, povrća i mesa
    plus svakodnevna spiza.
    dodatno se kupi ruksak koji se zakaći na kolica( za bebine i moje stvari).
    i naravno da imaju košaru za novorođenu bebu.

  12. #12
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja sam inače luda za neobičnim stvarima, i jako su mi se svidjela ta kolica, ali cijena baš i ne!

  13. #13
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    mene su u brežicama koštala 50% manje nego u zagrebu, naravno kad se oduzme pdv

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Noge su joj skroz vani a i mala je mozda 5mj.

    Nije mi baš jasno! Pa do 6. mjeseca se koristi košara, a ona je sa svih strana zatvorena, pa ne mogu viriti noge!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Noge su joj skroz vani a i mala je mozda 5mj.

    Nije mi baš jasno! Pa do 6. mjeseca se koristi košara, a ona je sa svih strana zatvorena, pa ne mogu viriti noge!
    Je da, ako ti dijete stane do 6-tog mjeseca u tu košaru, moj je već sa manje od 3 mjeseca prerastao i od onda smo u novom nastavku,koji mu je još malo preveliki pa ga podboltam sa ručnicima.I stavim ga u najravniji položaj koji izgleda da skoro leži.
    Mane: svaki put kada rastavljam kolica i stavljam u gepek auta popizdim jer je užasno komplicirano,pogotovo sa 2.nastavkom. A to radim dnevno barem 2 puta i dosta su teška za dizanje. I mislim da su malo preplitka jer kada počne sjediti blizu mu je kraj pa obavezno mora biti stalno vezan.
    Ali i dalje ima puno više prednosti, barem dok su bebe male.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Nebrem vjerovati da je s tri mjeseca prerasel košaru!
    Se bojiš da ne ispadne van iz sjedalce ak je tak plitka?
    A koje su još prednosti, osim kaj je beba na visoome?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Košara ti je oko 65 cm dugačka, a moj je to prešišao plus što se počeo odguravati i svaki puta je završio na samoj plastici. Onda sam ga odlučila prebaciti na drugi dio.
    Prednosti, osim što je visoka meni pa mi odgovara radi kičme, visoka je i njemu i sve vidi. On se oduševio od kada se vozi u njoj. Na povišenom je i sve samo gleda i razgledava i veseli se i smije, i baš uživa+što nije tako zatvoren ko u košari pa ima više zraka po ovoj vručini.
    Ima 5 položaja za sjediti(od ful okomitog do skoro ležećeg) i da se riktati po visini. Tako da je on sada meni na najvišem, ali kada počne hodati, spustit ću mu dolje niže sjedalicu tako da može sam ulaziti i izlaziti iz kolica a ne da ga ja moram stalno dizati do sjedalice.
    Kaj se tiče ispadanja, ima on tu prečku za koju se može držati kada sjedi ali mu je nisam još namontirala. Ali vežem ga svaki puta,a pretpostavljam da se i u drugim kolicima treba vezati.
    Dolje nema klasičnu košaru,već torbu, ali vjeruj mi da unutra stanu čuda i nebesa, čak kad ideš u šoping i previše stane.

  18. #18
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj tresnjica prvotno napisa
    Kaj se tiče ispadanja, ima on tu prečku za koju se može držati kada sjedi ali mu je nisam još namontirala.
    skidanje i stavljanje te prečke traje 3 sekunde
    a torba za plac je fakat ooogromna
    ja nisam košaru nikada niti kupila - za sada koristim as maxicosi i p. se obožava voziti
    sa kolicima je izuzetno lako manevrirati, možeš ih okrenuti za 360 praktički u mjestu, a to je jako bitno za kolica koja koristiš po gradu. iako, ja ih furam i po travi pa im nije ništa

  19. #19
    Zara28

    Početno

    mislim da je košara neophodna,jer bebe do bar 4, 4.5 mjeseci moraju
    ležati na ravnom, ne u autosjedalici.
    tako su nama rekli ortoped i pedijatar.

  20. #20
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    naravno. imam i druga kolica sa košarom (velika i nespretna) pa kombiniram ako mi baš treba. ali na pola sata/sat smije biti u as i koristim je točno na toliko, nikada na dulji period, i ne svaki dan.
    meni, npr. košara niti ne treba za šetnje, dok je ovako mali lakše mi je u marami, a s obzirom na to da je p. sitna beba, originalnu stokke sjedalicu ćemo sigurno koristiti jaaako dugo.
    i da, uspoređivala sam nedavno dubinu te sjedalice sa dubinom običnih npr. chicco kišobran kolica i čini mi se da su stokke dublja.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Jako, jako zadovoljni, vrijede svakog novčića, pogotovo kad beba već poraste i doživljava svijet oko sebe kao car/carica s visine,((šala) ali zaista uživa u njima) :D.

  22. #22
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    I mi smo gledali ta kolica za drugu bebu i odustali. Baš ta visina kolica me odbila, iako sam vidjela da se mogu i spustiti (po mom mišljenju premalo). Moja princeza je bila strašno živahna u kolicima i usprkos tome što smo je vezali (i to dosta čvrsto) uvijek je bila podložna raznim akrobacijama u kolicima - raznom naginjanju, istezanju, itd. A kad je počela hodati i kad se počela sama pentrati u kolica - ne znam kako bi to bilo izvodivo u tako visokim kolicima.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    mi smo ih planirali kupiti, ali smo srećom odustali na vrijeme. kažem srećom jer bi nam se dogodilo ko i srećici, prerasli bi ih dok si reko keks. i kaj onda :?
    sad imamo kolica s ogromnom košarom, ali sve me nekako strah i za njih :/ , sa 2mj. je bio dug 68 cm

    čudi me kaj su tak mala, pa bar su skandinavci visoki :?

  24. #24
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    a auti su im veliki...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    valjda se rode mali, pa narastu kad polože vozački

  26. #26
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Noge su joj skroz vani a i mala je mozda 5mj.

    Nije mi baš jasno! Pa do 6. mjeseca se koristi košara, a ona je sa svih strana zatvorena, pa ne mogu viriti noge!
    Teorija...a praksa?
    Mozda je imala i vise..ko zna po izgledu tocno.Ima malih i velikih beba.Curice znaju biti sitne pa je mozda imala i vise...
    A sta s limacima od godinu ili vise?Kako to izgleda?
    Meni kolica nisu ruzna,volim nove stvari ali prakticno mi bas i neizgledaju :/
    Meni su sad buzz naj u svakom pogledu.Mozda i njima prakticnost zakazuje kod spremanja u auto,al oprosteno.

  27. #27
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    meni je odličan sistem kojim se stokke kolica mogu "voziti" i po stepenicama. doduše, živim na prvom katu, ali mi je uvijek muka bilo kaj nositi gore-dole. sad više nemam brige 8)

  28. #28
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj choko prvotno napisa
    A sta s limacima od godinu ili vise?Kako to izgleda?
    uspoređivala sam nedavno dubinu te sjedalice sa dubinom običnih npr. chicco kišobran kolica i čini mi se da su stokke dublja. tako da mislim da izgleda dobro...

  29. #29
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    khaa, ajde pliz ubaci neku vašu fotku s tim kolicima. Meni su u Kiki tak super izgledala!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Baš bi bilo dobro da pošaljete sliku!!!

  31. #31
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ja na okviru momentalno imam autosjedalicu, mogu vam pofotkati jedino to - originalnu sjedalicu još ne koristim jer p ima 3 mjeseca i 3 kile, puno je premali za nju
    pitajte trešnjicu, ona sigurno ima koju fotku...
    ja stavim čim se počnemo voziti, ali bojim se da će nam još neko vrijeme kolica biti prevelika :/

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    khaa, bumo ugurali lovru u njh kad se mi vratimo s mora! njemu bu noge visile do poda kad ga stavimo na onu najvišu visinu, kak je krenulo

  33. #33
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    I mi ih imamo, trenutno ih isto koristimo sa AS MaxiCosi, ali ćemo uskoro nabaviti i košaru jer mi treba u stanu, pa ćemo imati tutto completo. Meni su mrak, totalno sam pukla na dizajn, a sad koliko ćemo ih koristiti, vrijeme će pokazati. I mi smo išli u Sloveniju po njih. Ako netko nije još vidio reklamu, neka pogleda ovdje, na dnu stranice je filmić pod nazivom The Xplory stroller. Kad smo vidjeli tu reklamu, zaista nismo imali srca našu bebu voziti "down there" (moć marketinga ).

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Za maxicosi treba kupiti poseban nasavak da se montira na ta kolica?
    Tog nastavka ima kod nas ili samo u Slo?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Za maxicosi treba kupiti poseban nasavak da se montira na ta kolica?
    Tog nastavka ima kod nas ili samo u Slo?
    Da, treba. mislim da ga ima za kupiti u Kiki

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    A vama se ne čini maxi cosi AS nekak mala?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    A vama se ne čini maxi cosi AS nekak mala?
    meni ne :/

    adaptea ima u kiki, mislim da su oko 300kn.

  38. #38
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    u brežicama manje od 200 kad se oduzma DDV
    i ne, maxi cosi mi je super, ne čini mi se mala

  39. #39

  40. #40
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj tresnjica prvotno napisa

  41. #41
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Naš dečko ima crvena.
    Trešnjice, mi smo naknadno kupovali košaru i slali su nam je iz Maribora u nama bliži Baby centar u Murskoj Soboti. Čini mi se da su pritom izgubili par dijelova. :? Npr. onaj prekrivač sa drukerima uopće nemam kamo zakopčati, gdje se nalazi drugi dio drukera? I ono platno sa strane koje ide preko plastike na tvojoj fotki, mi to uopće nemamo. Je li to dio koji nam fali? Ili smo čoravi pa ne vidimo gdje se to kopča? I još jedno pitanje: da li si dobila dvije tende za sunce; jednu na košari a jednu na sjedalici za veću bebu? Moram znati da li da reklamiram ili ne. Tnx

  42. #42

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Npr. onaj prekrivač sa drukerima uopće nemam kamo zakopčati, gdje se nalazi drugi dio drukera? I ono platno sa strane koje ide preko plastike na tvojoj fotki, mi to uopće nemamo. Je li to dio koji nam fali? Ili smo čoravi pa ne vidimo gdje se to kopča? I još jedno pitanje: da li si dobila dvije tende za sunce; jednu na košari a jednu na sjedalici za veću bebu? Moram znati da li da reklamiram ili ne. Tnx
    Neznam ni ja gdje bi zakopčala taj prekrivač. Ni ja ne kužim. Samo je 1 tenda,kad prestaneš koristiti košaru, prebaciš ju na sjedalicu.
    A ne kužim koje platno ide preko koje plastike, :?

  43. #43
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Super, ja sam mislila da su nas prevarili jer smo dobili samo jednu tendu.
    A platno preko plastike, ne znam kak da ti objasnim. Gledam tvoju fotku; na košari izvana, dakle na crnoj plastici s bočne strane košare se vidi nešto kao crna traka sa plavim rubovima. Da li je to dio kolica ili si ti to nešto prebacila preko? Nadam se da si me skužila. A gdje si ti kupila svoja kolica? Ako u Zagrebu, možda možeš pitati tamo gdje se kopča ovo čudo? Mislim, mi to samo preacimo preko i ok je, ali me kopka. Znam da mora postojati neko logično rješenje za te drukere.
    leonči, znaš ti možda?

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Ako sam te dobro shvatila ti misliš na ručke za nosit košaru??
    One su skroz plave boje a mislim da ih imaš i ti,samo ih nisi pravilno namontirala(one ti trebaju ići sa doljne strane)
    Nisam ih kupila u Zg ali ću kad se vratim sa mora otići u Kiku i pitati kako se stavlja taj pokrivač.

  45. #45
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Imam ručke, valjda mi to na fotki drukčije izgleda. Super ako možeš saznati za pokrivač, ja sam kolica kupila u Mariboru a u Zagreb se ništa ne spremam...
    Lijepo se provedi na moru!

  46. #46
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Sad sam bila na njihovim internet stranicama.
    Prekrivač za košaru se kopča sa dva mala gumbića koji se pomoću prstenova pričvrste za onaj kotačić koji drži i pokreće tendu. Izgleda da nam to nisu sporučili.
    http://www.xplory.com/media_download..._userguide.pdf

  47. #47

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Danas sam dobila obavijest od Stokkea, da neka serija kolica imaju grešku :shock: te da se pozivaju na servis(ko auto )
    Cure koje imate Stokke, ak su vam ručkice od 2.nastavka sive, il ako je siva ona poluga u sredini koja se stisne da bi se preklopila kolica, tada ta serija ima neku grešku te se javite dućanu gdje ste kupile

  48. #48
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ajem trešnjice
    sline mi cure

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Cure koje imate Stokke, ak su vam ručkice od 2.nastavka sive, il ako je siva ona poluga u sredini koja se stisne da bi se preklopila kolica, tada ta serija ima neku grešku te se javite dućanu gdje ste kupile[/quote]


    Joj, možeš nmalo bolje objasniti na koju to ručkicu i polugu misliš, jer ja ih namjeravam kupiti, tak da ne znam točno na kaj misliš, a nebi htela kupiti s greškom!!!!

  50. #50

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    85

    Početno

    http://public.fotki.com/cupska/more/franko983.html
    Na ovoj slici vidiš bijele ručkice ispod ovog zelenog gumbića.Ako su one bijele a ne sive,sve je ok.Ako su sive,cijela ta serija ima grešku i nisu sigurne za vožnju.

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •