Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Problem sa spavanjem

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno Problem sa spavanjem

    Nas maleni ima deset dana i otkad smo izasli iz rodilista problemi. Nikako nece zaspati u kreveticu i kosari nego iskljucivo mami u krilu. Cim zaspe i prebacimo ga u krevetic, budi se u roku 5 minuta i dere se. Od sinoc u 1 ujutro pa do sad je spavao samo dva sata i uglavnom place.

    Sto napravit u ovakvoj situaciji? I moze li se djetetu od destak dana dati duda?

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Pinka prvotno napisa Vidi poruku
    Nas maleni ima deset dana i otkad smo izasli iz rodilista problemi. Nikako nece zaspati u kreveticu i kosari nego iskljucivo mami u krilu. Cim zaspe i prebacimo ga u krevetic, budi se u roku 5 minuta i dere se. Od sinoc u 1 ujutro pa do sad je spavao samo dva sata i uglavnom place.

    Sto napravit u ovakvoj situaciji? I moze li se djetetu od destak dana dati duda?
    Koji je tocno problem?
    Dijete se tek rodilo trazi blizinu drugog zivog bica.

  3. #3
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Kod nas je krenulo na bolje s 2 godine i 4 mjeseca. Pomalo.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    lakše će i tebi i bebi biti da ga uzmeš u naručje
    može i spavati na tebi (ili na ocu), važno im je da osjete vašu toplinu i kucanje srca

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Možda je problem drmanje dok se stavlja u krevet
    Ako je,ja sam to rješavala da sam klince stavila na predloženi deku,ampendrkl ili slično,pa kad bi zaspali onda je odložiti u krevet

  6. #6
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Pa deset mu je dana, za boga miloga. Uzmi dijete k sebi, bit ce ti lakse i dojiti. Ako dojis.

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Pinka prvotno napisa Vidi poruku
    Nas maleni ima deset dana i otkad smo izasli iz rodilista problemi. Nikako nece zaspati u kreveticu i kosari nego iskljucivo mami u krilu. Cim zaspe i prebacimo ga u krevetic, budi se u roku 5 minuta i dere se. Od sinoc u 1 ujutro pa do sad je spavao samo dva sata i uglavnom place.

    Sto napravit u ovakvoj situaciji? I moze li se djetetu od destak dana dati duda?
    ako je dijete cijeli dan uglavnom plakalo, provjerite da ga nešto ne muči? koliko često jede, je li dojeno? kako izgleda podoj?

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Mora uć u dublji san da bi ga mogla ostavit na krevetiću, a u dublji san ulazi nakon 20 min, odraslije dijete, ne znam za novorođenčad. Oni su premali i namješteni su tako da trebaju blizinu matere cijelo vrijeme. To je jednostavno tako. Mi smo razred sisavci.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 03.12.2020. at 23:29

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •