Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Što raditi cijeli dan s jednogodišnjakom?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    58

    Početno Što raditi cijeli dan s jednogodišnjakom?

    Kako provodite dan s jednogodišnjakom? Sad kad smo puno doma imam osjećam da mu je dosadno sa mnom cijeli dan.
    Kod kuće su nam glavne aktivnosti čitanje priča što jako voli, slaganje kockica, ima didaktički stol koji ga neko vrijeme zabavi, dodajemo se loptom i slično, ali čini mi se da mu to sve postaje dosadno. Dijete ima 14 mjeseci.
    Čime bih ga još mogla zabaviti, a da je primjereno dobi?

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Odvesti ga van

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    U ovoj dobi moji sinovi su obožavali sve što nije bilo igračka... Imam fotku presretnog jednogodišnjaka koji s guštom drapa Diners časopis na sitne komadiće. Drugi sin obožavao je kvačice za veš i kuhinjske zdjele. Ne brojim koliko su mi plastičnih lavora i zdjela uništili u toj dobi. Bili su kao mali mačići. Klupko vune bilo je izvor sjajne zabave. Kutija od cipela isto, Prazne kutije od kreme, plastične boce, sve sto se može prati.

    Nisam se jako trudila da im ja nađem zabavu, samo sam im ostavljala stvari na dostupnom mjestu. Na vratima je bio zalijepljen veliki hamer i tu su mogli crtati i šarati.
    Nisam dala da diraju cipele, ali slobodno su se mogli igrati s čarapama i rukavicama.

    Od pravih igračaka voljeli su drvena vozila, vlakić i kamione. Od otpisanih upotrebnih stvari dobro je prolazio stari telefon s brojčanikom koji se vrti.

    Drveni konj je bio predmet zabave. Lutke i medeki, drugi plišavci...

  4. #4
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Lego duplo je mojoj bilo fora u to doba, slaganje.

    Tad sam joj počela davati bojice i pastele da šara

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Hvala na super idejama!
    Van idemo barem jednom dnevno i u parku je super, doma ga je puno teže zaokupiti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •