Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Novo rodilište Split

  1. #1
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno Novo rodilište Split

    Kao nova forumašica evo prvo pohvale za sve vase savjete koje sam redovno tijekom trudnoce citala...a sad je doslo vrime da i ja otvorim temu.
    Trenutno sam u 39. tjednu trudnoce...tocnije ostaje mi samo 10 dana do poroda, iako mi je ginekolog jucer reka da se mogu mojoj bebici i koji dan ranije nadati jer je beba vec zauzela polozaj_spustila se skroz, a i prst sam otvorena.
    Sobzirom da je makarsko rodiliste nazalost zatvoreno prisiljena sam roditi u splitu, sta mi nikako ne odgovara, jer sam do sada samo lose price cula o starom rodilistu_sta me ne zacuduje...
    Zanima me kakva je situacija u NOVOM rodlistu...sta ste lipa/ruzna tamo dozivile, da znam sta i mene ceka.
    Thanks

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    Evo da ti ja nešto napišem. Ja sam rodila 1.7. u Splitu iako sam iz Zagreba. Morala sam roditi jer mi mm radi u Šibeniku. Naime imam samo svoje pohvale. Klistiranje i brijanje mi je bilo ok.bila je vrlo nježna i ugodna. Doktorica koja me primila bila je njezna pri pregledu tj.koliko sam otvorena. Odmah nakon klistiranja i brijanja sam se morala otuširati oni te natjeraju pa ti ne treba nikakav ručnik kako su neke govorile. Poslije tuširanja ako treba ideš na ctg i drip. Sestre su vrlo ugodne i svi su mi odgovarali na moja pitanja. S obzirom da se nisam otvarala hvala bogu nisu me dugo mučili 6 sati sa dripom poslali na carski. I tamo su mi bili ugodni,sve su mi govorili šta mi rade sve dok me nisu uspavali. Možeš imati vodu i mobitel,ali potajno moraš pričati jer su me u par navrata upozorili da ne razugovaram na mob. vodu te čak i oni sami pitaju da li imaš. Poslije kada sam došla u sobu,odmah su mi donjeli bebu.Sestre na odjelu su ok,osim ima par koje su malo nadrk.ali i to progutaš. U sobi si sa 1.rodiljom i sve imate. Ponesi svoj šampon i gel za tuširanje a za wc papir teško ćeš izboriti da ga dobiješ pa si svoj ponesi. Također u ovoj vrućini spavaćice su koma. Meni je osobno bilo teško spavati u njoj. ali dobiješ od njih spavaćicu i kada god ti treba nova daju ti. Isto tako i sa wc papirom. Meni je klopa bila ok. Iako sam vegetarijanac,ali dobro sam prošla. U sobi imaš klimu.Jedino su im mane što nemaju pelene za bebu,tako da si ponesi brdo pelena. Presvlače ih rijetko,pogotovo od navečeri pa sve do jutra. Ja sam sama presvlčila sina.

  3. #3
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    imaš par istih tema

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •