Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 556 od 556

Tema: Odbrojavanje 5/2020 by Klooo

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Po njihovom tumačenju nalaz nije loš. Što se tiče broja plivača i njihove pokretljivosti to nam je u redu.
    Mi smo se bili dogovorili već prije da idemo na IVF tako da ostajemo pri tome.
    Vjerujem da bi nas u državnoj bolnici bili sigurno poslali na par inseminacija s obzirom na dijagnozu i godine. Ovako smo to preskočili.

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Ako se ne varam u privatnim poliklinikama uputnica pokriva IVF/ICSI postupke, inseminacije ne.

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

2.3.2021.

(Ne) čekalice

IvchyOs ~~~~~~~~ 48.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 37.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 26.dc

Odbrojavalice

pas koji ne laje ~~~~ 12.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 10.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 8.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 7.dc

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Lotus nisam znala da ne pokirva.. Onda sve jasno. Super ajde.
    Kod mene ništa, pokrit ćemo ovaj mjesec normalno al ne nadam se ničemu, neću ništa planirati.
    Čekam da se naručim kod ginekologice tj čekam sad da mi javi kad ima prvi termin.
    Lotus znaš li ti - na prve konzultacije u IVF moram doći već s uputnicom i nalazima ili je to opcionalno (kao što više toga doneseš to bolje)?
    Jesi ti išla sa svim nalazima?

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Uputnicu smo tek zadnji put nosili gore a na prve konzultacije smo ajmo reć došli sa skoro svim nalazima (osim briseva). Kao što si napisala što više toga to bolje jer ste ajmo reć dobar dio skupili i onda sve možda može ići brže.
    Ja u ponedjeljak popila zadnji duphaston, sve se nadam da bi sutra mogla stići M da se mogu ić testirat na COVID i početi s pikanjem.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 02.03.2021. at 20:42

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Stigla M, danas mi 1.DC.(nikad joj se više nisam veselila hahaha). Brzinski antigenski test je negativan što znači zeleno svijetlo za početak pikanja. Danas sam se odmah i naručila kod svojeg ginekologa na uzv 7.dan ciklusa (kako kaže protokol liječenja) koji će svaka dva dana pratiti rast folikula i isto dati zeleno svijetlo za uvođenje još jednog lijeka za stimulaciju.

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •