Stranica 3 od 16 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 764

Tema: Odbrojavanje 5/2020 by Klooo

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    jutro cure!

    Hvala na preporukama, budem proslijedila. Čini se povoljnije puno.
    Kod mene nema ništa, osjetim kao neko zatezanje dolje, možda se O bliži.
    Skoro sve smo sada u niskom startu.
    Lotus, nije gotovo dok nije gotovo.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Beck da pila sam Inofolic jedno vrijeme, ali to mi je mama poslala iz Njemačke jer je tamo duplo jeftinije. A kasnije sam prešla na Gynositol koji mi je svekar nabavio u Nizozemskoj kad je bio. Tako da nemam nažalost linkove.

    Lotus ja držim palčeve da je rano. Jesi s popodnevnim radila test?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Klooo, s popodnevnim. Uz računanje da je O bila 18./19.DC M bi trebala stići cca. jučer/danas (ne znam koliko još dana može kasniti zbog Duphastona). Sutra ću pišnuti još jedan pa ćemo vidjeti (doduše, liječnik bio napisao da test napravim danas, ja sam jučer pišnula pa mi nema smisla opet danas).
    Stavili su nas na listu čekanja za ožujak za IVF.

  4. #104
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Onda ujutro još pišni zašto ne.

    Mene zvali iz Vinogradske i imam iduci tj.pregled kod hematologa...pretp.da ce mi preporuciti heparin kod iduce trudnoce....taman ce i menga kroz 7,8 dana pa da sve rijesimo i imam spremno. Iako s obzirom na situaciju nije mi do nicega...

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Lotus držim fige.

    Ja kad sam bila na Duphastonu bi mi M došla treći dan nakon što sam prestala s tabletama. Znam da može doći i dok si još na tabletama, ali ne znam kako to funkcionira.

    Mašnice držim fige da sve sredite. Situacija nije bajna, ali baš nam zato trebaju dobre vijesti.

    Beck kako je kod vas? Hoćete raditi spermiogram?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Onaj još jedan jutarnji test sam prebacila na sutra ipak haha.
    Do sad sam s Duphastonom imala jednom iskustva i to davno kad sam ga pila za izazivanje M s obzirom da nikako doć a nije bilo riječi o T.
    Danas ću baš malo nazvat doktora da vidim šta on kaže na sve to.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 05.01.2021. at 10:25

  7. #107

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    5.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 34.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 24.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 13.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 12.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 11.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 4.dc

  8. #108

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus držim fige da ne dođe ni sutra.
    Mašnice samo glavu gore, to su super vijesti - stvari se pokreću!
    Klooo hoćemo, odmah nakon što sad pokrijemo plodne dane. Jer jučer i danas mi se dosta sluzi pojavljuje kao egg. Trakica je još svijetla, jučer sam krenula umakati, tako da pokrijemo ove dane i onda spermio.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Čula se sa svojim liječnikom-uglavnom, prestajem s terapijom i M bi trebala stići kroz dva, tri dana

  10. #110

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    6.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 35.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 14.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 13.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 12.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 5.dc

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus žao mi je :/
    Nadam se cure da ovaj dan provodite u odmaranju.
    Klooo kako je kod tebe, ima li kakvih novosti?

  12. #112

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    6.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 35.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 25.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 14.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 13.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 12.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 5.dc
    Jutro..
    Ja sam danas 8dc, nešto ti se pobrkalo..

  13. #113

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    7.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Lotus5 ~~~~~~~~~ 36.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 29.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 15.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 14.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 13.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 8.dc

  14. #114

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro cure!
    Garawa ispravila sam te.
    Ostale cure - nadam se da je vama sve točno, provjerite s vremena na vrijeme - mislim da mi se pobrkalo nešto onaj vikend oko Božića kad sam odmarala

    Kod mene je peak - bilo je jučer kao pozitivno popodne, navečer kao neki peak iako mi je trakica bila čudno razlivena pa nisam 100%. Danas ujutro je definitivan peak.
    Akcijali smo jučer ujutro, mislim da ćemo i sutra ujutro (jer mi smo na svakom drugom danu). Pa eto, neka nam se posreći ovaj ciklus

  15. #115
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro cure!
    Garawa ispravila sam te.
    Ostale cure - nadam se da je vama sve točno, provjerite s vremena na vrijeme - mislim da mi se pobrkalo nešto onaj vikend oko Božića kad sam odmarala

    Kod mene je peak - bilo je jučer kao pozitivno popodne, navečer kao neki peak iako mi je trakica bila čudno razlivena pa nisam 100%. Danas ujutro je definitivan peak.
    Akcijali smo jučer ujutro, mislim da ćemo i sutra ujutro (jer mi smo na svakom drugom danu). Pa eto, neka nam se posreći ovaj ciklus
    I mi ovaj ciklus na svakom drugom... Neznam kad bio peak ili nije bio posto lh ne radim... Na 12dc bila bol dosta jaka na desne strane celo jutro pa mislim da tu nesto muckalo se...

    Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Meni danas 1.DC, stigla M, baš onako pravo (Beck slobodno me sutra mijenjaj i piši 2. DC).
    Opet sam razočarana, nekako sam bila čak mirna kad sam vidila negativan test i onda me jučer i danas opeglalo neko užasno raspoloženje. Valjda sam ovaj mjesec (ko i svaki do sada) brijala da će to bit to (još sam bila na terapiji, prvoj ikad vezano uz ovu našu neplodnost), akcijalo se, kad ono opet šipak.
    S ovom novom godinom smo ušli u treću godinu borbe za naše čudo pa računam da će možda biti treća sreća. Kako god, treba se sredit u glavi i ić dalje. Čeka nas još vađenje markera i u trećem mjesecu idemo na MPO,osim ako se još u ovo kratko vremena prirodno ne desi čudo haha.
    Valjda ćemo sve mi curke ovdje s foruma smućkat nešto, na koji god način
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 07.01.2021. at 13:39

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Beck nadam se da vam na kraju ti rezultati spermiograma uopće neće biti ni bitni. To ti stvarno od srca želim. I drago mi je vidjeti da opet hvataš peak oko 14,15dc, a ne 20+.

    Lotus draga baš mi je žao. Stvarno sam se nadala da će to biti to za vas. Ali samo nastavi biti i dalje jaka kao i do sad. Tu sam za tebe ako trebaš čašicu razgovora ili bilo što. Divim se tvojoj snazi i ako ti išta znači činiš i mene boljom osobom. Uvijek se treba nadati čudu, ali ako ga i ne bude u ovih par miseci do MPO, onda će mrva sigurno doći u postupku. Držim vam fige i navijam za vas.

    Koliko vidim kreće opet za većinu vas pokrivanje i akcija. Tako da ću vas pozorno pratiti i navijati za sve.

    Beck ja sam dobro. I predobro. Nemam nikakve simptome. I ovo sitno što imam to ranije neću ni spominjati koliko je zanemarivo. Danas smo bili kod doktora pa mi je malo lakše. Jer sam si već zbog cijele situacije s trojčekima i s obzirom na izostanak simptoma pomislila da i s ovom mrvom što je dobro nešto nije ok. Ali evo doktor je danas potvrdio da je sve ok. Nažalost one dvije mrve se ne razvijaju. Jedna se ni ne vidi skoro više, a druga se vidi, ali ne razvija se. Nisam prokrvarila do sad pa je sad što više vremena prolazi sve manja šansa da će se nešto desiti.

    Sorry na dužem postu. Čitam vas redovito i tu sam za vas

  18. #118
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni danas 1.DC, stigla M, baš onako pravo (Beck slobodno me sutra mijenjaj i piši 2. DC).
    Opet sam razočarana, nekako sam bila čak mirna kad sam vidila negativan test i onda me jučer i danas opeglalo neko užasno raspoloženje. Valjda sam ovaj mjesec (ko i svaki do sada) brijala da će to bit to (još sam bila na terapiji, prvoj ikad vezano uz ovu našu neplodnost), akcijalo se, kad ono opet šipak.
    S ovom novom godinom smo ušli u treću godinu borbe za naše čudo pa računam da će možda biti treća sreća. Kako god, treba se sredit u glavi i ić dalje. Čeka nas još vađenje markera i u trećem mjesecu idemo na MPO,osim ako se još u ovo kratko vremena prirodno ne desi čudo haha.
    Valjda ćemo sve mi curke ovdje s foruma smućkat nešto, na koji god način
    I nama treca god.

    Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, Klooo, hvala na lijepim riječima, utjeha dobro dođe u svakom trenu, pogotovo kad je čovjek "down".
    Ljube555, ne znam kako tebi, ali nama su te tri godine proletile samo tako. Kao da je bilo jučer, sjećam se, da smo rekli da krećemo pa kad uspijemo - uspijemo. Vjerovat ćemo da će nam ova treća godina biti "dobitna".

  20. #120
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Uuu koliko me dugo nije bilo... Imam za čitati.
    Cure kako ste? Ja sam još u svom čudnom ciklusu, nadam se da će uskoro doći menga.
    Lotus žao mi je. Drži se
    Vidim ima nas u trećoj godini rada na bebi...neka bude dobitna.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    8.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Mašnica ~~~~~~~~ 30.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 27.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 16.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 15.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 14.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 9.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 2.dc

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus uh... što drugo nego isplači sve iz sebe, neka prođe - i onda opet glavu gore. Nema odustajanja, kad tad ćemo sve mi ugledati plusić. Nama je sad evo ne znam .... Godinu, godinu i pol od kako pokušavamo. Sad ćete nastaviti s terapijama i vjerojatno će ti to biti neki period isprobavanja - ali nešto od toga mora biti dobitno. Nadamo se već u ovom novom ciklusu!

    Klooo žao mi je za dvije mrve... Baš tužno ali s druge strane drago mi je da se ova jedna dobro razvija i da ide sve po planu! Da, meni su se ciklusi skroz unormalili - moj zaključak je da su se bili poremetili od čaja - vrkute. Od kako sam ga prestala piti polako se sve smirilo. Tko zna, možda nije do toga, možda je od drugih stvari - vidjet ćemo.

    Ivchy drži se, mantram da ti dođe što prije!

    Ljube nadam se da ste nešto i vi smućkali!

    Mi smo danas još zabetonirali iako je O izgleda bila jučer, ili bi ja ćak rekla tijekom noći. Točno po iscjetku prepoznam - jučer je još bio egg - jutros već onako malo sticky. Ali smo za svaki slučaj i jutros ipak pokrili, ne može odmoći. Nadam se kako je Klooo rekla da nam spermio ni neće trebati ali ok. Ne opterećujem se, obavit ćemo tu pretragu čisto da smo na miru. Meni je sad nekako lakše i mirnija sam jer mi ciklusi normalno traju, osjetim ovulaciju, imam sluzi bez da uzimam ikakve dodatke, i osjetim nakon O sve znakove da je do ovulacije došlo (cice, temperatura i to). Dakle ok sam si za sada. Vidjet ćemo nakon što napravimo spermio kako ćemo dalje s pretragama.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Beck, nek' ste vi to zabetonirali
    IvchyOs, ajde da se ciklus unormali pa idete dalje.
    Meni M bila krenula onako pravo, pa stala kao malo, pa se zaredali ugrušci- računam da je to tako zbog terapije koju sam pila.

  24. #124
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja uopce nemam sluzi dok je O..

    Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk

  25. #125

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Cureee .. ja sam izvan svega zbog potresa. Danas mi je 15 dc, a dpo pojma nemam jer nisam ništa primjetila od sveg ovog stresa, a ni pokrili baš nismo

    Niti ja nemam baš sluzi oko O, sve me to misli da niti nema uvijek O?

    I nama je službena treća godina.. neka nam svima bude treća sreća

    Sretna vam 2021.!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    9.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Mašnica ~~~~~~~~ 31.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 28.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 17.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 16.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 16.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 10.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 3.dc

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hm ne mora Bellea značiti da nema O ako nema sluzi. Kažu da je moguće nekad da ima i sluz i bolove i lh trakica pozitivna a nema O. Pa sad ti znaj što se događa...

    Nadam se da uživate u vikendu, ja se upravo vratila sa Sljemena - tamo je snijeg, sve je bijelo. Baš smo uživali. Pusa svima

  28. #128

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    10.1.2021.

    (Ne) čekalice

    Mašnica ~~~~~~~~ 32.dc
    IvchyOs ~~~~~~~~ 29.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 18.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 17.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 17.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 11.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 4.dc

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Dobro jutro,
    Ja sinoć uhvatila peak.. pokrili jutros.. i prije dva dana..
    Sutra idem ginekologu.. pregled,papa test.. pa se dodatno posavjetujem s njim..
    Nadam se da ste svi dobro..

  30. #130
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Sorry nisam javila danas mi je 3dc. Idem baš hematologu na konzultacije i čekam termin za histero ovih dana

  31. #131

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Bok cure,

    Garawa super, nek ste vi lijepo sve pokrili!
    Mašnice sretno, budem te sutra ispravila na slici.

    Ja vam nemam ništa za prijaviti - 3dpo danas. Nekako sam anksiozna jako, tako je još rano za sve i vrijeme mi ne prolazi nikako....

  32. #132

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Beck, ta dva tjedna čekanja su nešto najgore za svaku ženu. Da postoji mogućnost da ih prespavam, sutra bi potpisala..

  33. #133

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Točno to Garawa. Zadnjih par ciklusa sam barem bila smirena tamo negdje do 10dpo. A sad.... užas. Jučer 5 puta otvaram aplikaciju da vidim jesam još uvijek na tek 2dpo
    I nikako da ubijem vrijeme... Najgore što nemam ni neku seriju da gledam, sve sam pogledala...

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Evo i mene curke....Beck, meni sutra 6.DC. Ništa za prijaviti osim ponoviti da je ovaj mjesec M počela sasvim normalno prvi dan, onda sam primijetila kad sam bila na WCu jedan veći ugrušak i nakon toga totalno oskudno.
    Dogovorila sam s ginekologom i za ovaj ciklus folikulometrije pa ću ga baš malo pitati može li to biti od Duphastona.
    S terapijom (Estrofem i Duphaston) sam bila stala kad je stigla M, vidjet ćemo kako ćemo ovaj mjesec.
    Kako god, trebali bismo i MM i ja raditi markere na hepatitise, sifilis i HIV kao dio pripreme za IVF tako da moramo po uputnice i obaviti to (nalazi će nam vrijediti 2 godine).
    Nadam ste da ste dobro, pogotovo naše dvije trudnice Možda im se ubrzo i koja od nas pridruži

  35. #135
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ukratko...trombofiliju nemam i nisam za heparin, ali ako moj gin smatra da trebam onda se oni nece protiviti...jos moram izvaditi protein s i jos nesto pa cemo vidjeti jos i po tome. Zahvat u Petrovoj odgodjen jer je potresom ostecena operacijska sala...mozda odem ipak privatno vidjet cu

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    12.1.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 30.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 19.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 18.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 18.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 12.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 6.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 4.dc

  37. #137

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Mašnice pa to su super vijesti za sada - osim ovog što se u potresu pola toga uništilo pa se sad svima odgađaju zahvati i slično. Baš koma... Ali glavu gore, riješit će se.

    Kod mene ništa novo. Danas sam 4 ili 5dpo... Pokušavam ne umišljati simptome

  38. #138
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Dogovorila u petak histero i idemo to rijesiti.
    Beck nema umisljanja haha ostale curke koje ste sad ovulirale kak ste vi hehe

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ja sam danas bila na pregledu, i nisam ništa pametnija..
    Vodećeg folikula nema.. s obzirom na pozitivnu Lh on kaže da je pukao..vjerojatno danas.. doslovno mi rekao da imam odnos kad dođem kući..
    Znam da ništa ne znam.. i da ću najvjerojatnije mijenjati socijalnog ginekologa.. stekla sam dojam da bez obzira na iskustvo koje ima..da baš više nema ni volje a bome ni znanja da bi se bakcao s problemima neplodnosti... rekao prvo muž spermiogram i da će me onda uputiti kod nekog specijaliste..
    Općenito pregled sve ok.. napravili papu.. i et..
    Posljednje uređivanje od Garawa : 12.01.2021. at 21:03

  40. #140

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    13.1.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 31.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 20.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 19.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 19.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 13.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 7.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 4.dc

  41. #141

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Garawa nadam se da ste se onda odmah bacili na akciju!

    Eto danas 5-6dpo. Cice su sad već lagano teže i boluckaju - klasika za ove dane u ciklusu. Jučer me bolili jajnici jako, nisam mogla spavati do dugo u noć. Nisu nikakvi simptomi već eto, vjerojatno normalno za ovo vrijeme u ciklusu. Samo dani mi ne prolaze nikako, da bar mogu zaspati i produditi se za barem jedno 7 dana

  42. #142

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pokrili smo,da.. čak su nogice bile u zraku jedno 10 min poslije
    . Muž umro od smijeha..
    Beck ne spominji to čekanje.. već živčanim haha

  43. #143

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Uh Garawa ja ne znam jel mi gore kad umišljam simptome ili kad NE umišljam.... Jer kad umišljam barem se zabavim guglanjem pa mi vrijeme prođe.... haha
    Ja sam dakle luda, pokušavam se zaokupiti što više drugim stvarima ali teško mi je

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    259

    Početno

    Bok cure. Kako ste?

    Joooj Beck mogu ti reći da i meni ovih tvojih 2 tjedna sporo prolazi. Stalno vas škicam i uvik pomislim aha sad si možda blizu 10dpo kad šipak. Znam da ti je grozno ovo čekanje. Mislim da to sve mrzimo. Samo piši i radi bilo što da ti dan prođe prije. A ja držim fige.

    Garawa nije bi baš jasno. Ako je bila O što nije da on vidi žuto tijelo na jajniku? Mislim jel baš potvrdio da je bila O ili ne? Što kaže bazalna?

    Ljube i BelleA jeste vi uhvatile peak tj. O?

  45. #145

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Ola, meni bila O jučer valjda ili čak danas tek, možebitno se produžilo od stresa.. hvala na pitanju

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj Klooo prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure. Kako ste?

    Joooj Beck mogu ti reći da i meni ovih tvojih 2 tjedna sporo prolazi. Stalno vas škicam i uvik pomislim aha sad si možda blizu 10dpo kad šipak. Znam da ti je grozno ovo čekanje. Mislim da to sve mrzimo. Samo piši i radi bilo što da ti dan prođe prije. A ja držim fige.

    Garawa nije bi baš jasno. Ako je bila O što nije da on vidi žuto tijelo na jajniku? Mislim jel baš potvrdio da je bila O ili ne? Što kaže bazalna?

    Ljube i BelleA jeste vi uhvatile peak tj. O?
    Znači..
    Pričali smo o lh trakicama i kažem mu da sam uhvatila peak prije jedan dan..
    Dok me je pregledavao na ultrazvuk rekao je da je folikul pukao jer ne vidi vodeći ni na jednom jajniku.. i rekao mi da obavezno imam odnos kada dođem kući..
    Ginekolog je već poprilično star i ne znam koliko je stručan.. žuto tijelo nije ni spomenuo.. niti da ga vidi niti ne vidi..
    Čitala sam jučer o tome jer sam bila zbunjena i sama..
    Piše da se žuto tijelo formira od 1 do 3 dana nakon O.
    Također je napisao da je endometrij trolinijski..a on nakon O se mijenja.. jedina logika koju sam ja našla u tome svemu..da je ovulacija bila možda koji sat prije pregleda..
    Bazalna je jutros krenula gore.. i moram čekati makar još dva dana da dobijem cover line..

  47. #147

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Pa može biti da je baš bila prije pregleda nekad.. a jesi imala druge sintome, sluz, probadanja..

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro.. da,da.. bilo je sluzi.. i malog gotovo neosjetnog propadanja..
    Temperatura lijepo otišla gore jutros.. još jednu čekam da ff potvrdi ovulaciju.. danas sam 2dpo..

  49. #149

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Garawq ja sam zadnji put imala endometrij trolinijski par dana prije O na pregledu. Tak da valjda to nije znak da je O prošla. A možda je bilo pre rano za žuto tijelo, tko zna...
    Klooo uh tako i ja kad FF otvaram svaki dan se nadam da je magično prošlo par dana
    Ali evo danas sam "već" 6-7dpo... Sva sreća pa mi se Garawa pridružila u čekanju i BelleA.
    Gdje nam je Ljube? Ivchy?
    Ostale curke još uživaju u niskom startu hehe

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    14.1.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 32.dc

    Odbrojavalice

    Beck ~~~~~~~~~~ 21.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 20.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 20.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 14.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 8.dc
    Mašnica ~~~~~~~~ 5.dc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •