Stranica 12 od 16 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 764

Tema: Odbrojavanje 5/2020 by Klooo

  1. #551

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Po njihovom tumačenju nalaz nije loš. Što se tiče broja plivača i njihove pokretljivosti to nam je u redu.
    Mi smo se bili dogovorili već prije da idemo na IVF tako da ostajemo pri tome.
    Vjerujem da bi nas u državnoj bolnici bili sigurno poslali na par inseminacija s obzirom na dijagnozu i godine. Ovako smo to preskočili.

  2. #552

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ako se ne varam u privatnim poliklinikama uputnica pokriva IVF/ICSI postupke, inseminacije ne.

  3. #553

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    2.3.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 48.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 37.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje ~~~~ 12.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 10.dc
    ljube555 ~~~~~~~~ 8.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 7.dc

  4. #554

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus nisam znala da ne pokirva.. Onda sve jasno. Super ajde.
    Kod mene ništa, pokrit ćemo ovaj mjesec normalno al ne nadam se ničemu, neću ništa planirati.
    Čekam da se naručim kod ginekologice tj čekam sad da mi javi kad ima prvi termin.
    Lotus znaš li ti - na prve konzultacije u IVF moram doći već s uputnicom i nalazima ili je to opcionalno (kao što više toga doneseš to bolje)?
    Jesi ti išla sa svim nalazima?

  5. #555

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Uputnicu smo tek zadnji put nosili gore a na prve konzultacije smo ajmo reć došli sa skoro svim nalazima (osim briseva). Kao što si napisala što više toga to bolje jer ste ajmo reć dobar dio skupili i onda sve možda može ići brže.
    Ja u ponedjeljak popila zadnji duphaston, sve se nadam da bi sutra mogla stići M da se mogu ić testirat na COVID i početi s pikanjem.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 02.03.2021. at 20:42

  6. #556

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Stigla M, danas mi 1.DC.(nikad joj se više nisam veselila hahaha). Brzinski antigenski test je negativan što znači zeleno svijetlo za početak pikanja. Danas sam se odmah i naručila kod svojeg ginekologa na uzv 7.dan ciklusa (kako kaže protokol liječenja) koji će svaka dva dana pratiti rast folikula i isto dati zeleno svijetlo za uvođenje još jednog lijeka za stimulaciju.

  7. #557

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Hej curke drage!

    Lotus, bas mi je drago! Hahaha, znam kak je to, veselis se kad dode menga, znas da onda ide novi ciklus [emoji16]

    Ja lovim ovulaciju, iako bezvoljno, ovo nam je 11 ciklus pokusavanja, zapravo.
    Jos dva mjeseca i salju decka na spermiogram. Pijemo vitamine oboje vec neko vrijeme, svatko svoje, ali nece pa nece. Inace sam napeta i puna ocekivanja, u ovo vrijeme, sad bas nista.


    Ja sam nedavno bila na pretragama i sve ok, ali bas gubim nadu, znate kako je eto da vam se malo pojadam

  8. #558

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    3.3.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 49.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 38.dc

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje ~~~~ 13.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 11.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 8.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 1.dc

  9. #559

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus super vijesti! I hvala na svim ovim info za IVF.
    Pas koji ne laje - a gle 11 mjeseci je jos donekle i ok... ali naravno ja sam se vec nakon 6 zapitala što nije u redu :/ Vidjet ćete dalje nakon spermiograma, bilo bi super da ne morate čekati još 2 mjeseca ...

  10. #560

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pozz cure.. super da se nešto pokrenulo..
    Kod mene ništa posebno.. malo sam opuštenija za sada..nadam se da će tako ostati i ostatak ciklusa.. pratim lh.. pokrivati ćemo kako uspijemo i dobro..

  11. #561

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Baš sad razmišljam spadam li više na ovaj podforum haha

  12. #562

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Sve nas je manje aktivno na odbrojavanju i većina nas je negdje usred odlaska na MPO ...
    Pa sad ne znam ima li smisla da ovako odbrojavamo :/
    Što vi mislite?

  13. #563
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nakon 11 godina na forumu odlučno kažem da ima smisla.
    Ne svima, ne uvijek, ali nova se odbrojavanja svake godine otvaraju.
    Da, neke se presele na podforum "Potpomognuta", to je tako u životu. A nekome se dogodi prirodno začeće, nekome i pravim čudom.
    Ne gubiti nadu. Malo predahnuti od podforuma, ako treba, pa opet dalje.

  14. #564

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Mislim da ima smisla.. jer smo podrška jedne drugima.. makar se ovdje možemo malo ispuhati..

  15. #565
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Cure čitam vas i pratim ali ne pišem. Još uvijek čekam pravu M nakon upale koju sam liječila i malo sam bila u depri.. Valjda će biti skoro. Ne znam. Ne želim odustati iako se čini da je to možda logičan korak.

  16. #566

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Kuzim skroz. Ja isto vidim da smo bas sve nekak bez one prave nade za odbrojavanjem. Ja sam pocela i sve rjede piskit i LH i HCG, nekak sam se smirila, necu rec odustala, jer srce nece nikad odustati, ali nema onog veselja optimizma i nadanja kao prve cikluse, kad sam vjerovala da je eto bas sad dobitno.

    Mislim da je lijepo sto smo si ovdje podrska, makar i ne pisale cesto, ali cisto da znas da postoji negdje netko tko te razumije i podrzava [emoji1317]

    Nettko je pitao zasto cekamo tak dugo za spermiogram - decko je rekao da nam hoce dati godinu dana, pa ajde, njemu za ljubav

  17. #567

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ja sam u dilemi.. kao nekakav peak sam uhvatila već na 8dc.. i temperatura se ponaša čudno..
    Kod mene se sve nešto poremetilo..
    Lotus kako ide pikanje?

  18. #568

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    5.3.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 51.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 40.dc

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje ~~~~ 15.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 13.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 10.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 3.dc

  19. #569

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    drago mi je da pišete, ja sam već bila malo potonula da lista nema smisla.
    Ako ju itko želi preuzeti rado ju predajem dalje, čisto da se malo odmorim. Vodim ju još od kad mi ju je Himalaya predala

    Da, ja trenutno ne pratim nikakve trakice ne radim, ništa ne umačem haaha
    Neda mi se, em je trošak vremena em je trošak novaca.
    Koncentrirana sam na mršavljenje, smršavila sam 9kg. Cilj mi je još toliko - i onda znam da sam donekle ok za MPO i za sve.
    A u međuvremenu pokrijemo mi kad vidim sluz - ali realno ne nadam se ničemu...

  20. #570

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Beck super za kile. Jesi na nekakvoj dijeti ili?
    I ja bi nekih 10 trebala skinuti..

  21. #571

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ženske, prvo pikanje prošlo super. Najviše sam oklijevala kad sam sama sebe trebala bocnuti, udahnula, bocnula i onda je bilo lako haha (sve sam razmišljala MM dati da me bode al reko bit će dana kad ga ne bude doma tako da sam odmah krenula sama). Ne boli ništa, nakon uboda bilo malo crvenila na koži, nakon nekog vremena nestalo. Danas se samo vidi točkica na mjestu uboda. Jučer sam se bocnula na lijevoj strani, danas ću na desnu i tako mijenjati svaki dan. Na prvi UZV idem utorak da vidimo kako stvari stoje i djeluje li Rekovelle.
    Beck, super za kilažu
    Cure,pokrivati maksimalno dane i ne se predati. Mene baš zanima kad će kod nas pasti akcija hahah. Sad imam M a dok mi prođe M mi jajnici već možda budu i poveći pa tko zna kako će to ić hahah. Znat ću vam reći.

  22. #572

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Ajme Beck, ovo je super!! Cek u koliko si to vremena skinula? Svaka cast, curo!!

    Lotus, super za pikanje. Mislim, super da si si sama uvjezbala to pa nece biti straha. [emoji3526]

    Ja mislim da je kod mene ovulacija u tijeku, danas sutra, prekosutra [emoji16]

  23. #573

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure,

    Garawa ja sam ti na nekoj kao.LCHF dijeti. Ne jedem UH. Jedem proteine, zdrave masnoće i ogromne količine povrća. Prva dva tjedna mi je bilo koma, sad mi je super, ne jede mi se ništa drugo.
    Pas koji ne laje - a u nekih mjesec i pol recimo. Nije baš jako brzo išlo ali ja sam zadovoljna.
    Lotus svaka čast, ja ne znam kako ću to. Kad vadim krv ne smijem gledati pikanje jer umrem hahah

  24. #574

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    8.3.2021.

    (Ne) čekalice

    IvchyOs ~~~~~~~~ 54.dc
    BelleA ~~~~~~~~~ 43.dc

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje ~~~~ 18.dc
    Beck ~~~~~~~~~~ 16.dc
    Garawa ~~~~~~~~ 13.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~ 6.dc

    Od danas listu preuzima lotus

  25. #575

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Lotus hvala kaj preuzimas. Ja sam 2DC.

  26. #576

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Cure, drago mi je i neka bude pluseva
    BelleA, primljeno na znanje, za sutrašnji dan promijenim u 3. DC.

  27. #577
    IvchyOs avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Pišite 1 DC
    O Lotus ti nam preuzimaš listu
    Neka bude pluseva

  28. #578

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    °09.03.2021.°

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje °°°°°°° 19.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 17.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°° 14.dc
    Lotus5 °°°°°°°°°°°°°°°°° 7.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 3.dc
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 2.dc

    Curke, evo liste Ako sam šta fulala javljate.

  29. #579

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    °09.03.2021.°

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje °°°°°°° 19.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 17.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°° 14.dc
    Lotus5 °°°°°°°°°°°°°°°°° 7.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 3.dc
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 2.dc

    Curke, evo liste Ako sam šta fulala javljate.
    lotus, cestitam!! Svima nam zelim srecu [emoji8]

  30. #580

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hvala ti lotus <3
    Kod mene je izgleda prošla O.
    Pišnula sam jednu LH u subotu navečer i bila je pozitivna. Plus što me probadalo u jajnicima užasno jako subotu i nedjelju. Nikad jače bolove od ovulacije nisam imala :/

  31. #581

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    °10.03.2021.°

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje °°°°°°° 20.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 18.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°° 15.dc
    Lotus5 °°°°°°°°°°°°°°°°° 8.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 4.dc
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 3.dc

  32. #582

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti lotus <3
    Kod mene je izgleda prošla O.
    Pišnula sam jednu LH u subotu navečer i bila je pozitivna. Plus što me probadalo u jajnicima užasno jako subotu i nedjelju. Nikad jače bolove od ovulacije nisam imala :/
    Beck, tak i meni zna biti Rijetko, ali zna i desni jajnik mi uvijek ima jace bolove od lijevog A izgleda OK na ultrazvuku i sve.

    Cure, meni je ovulacija bila tek u ned ili pon, tak da bude ovaj ciklus duzi.

    Cilj ovog ciklusa mi je ne dobit opet gljivice u lutealnoj fazi (

  33. #583

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ja sam imala 3 dana pozitivne trakice.. no temperatura još uvijek nije otišla gore..nadam se O onda danas..

  34. #584

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pas koji ne laje ja mislim da mene desni jajnik boli više jer mi je ginekologica zadnji put rekla da je malo priljubljen uz maternicu. Rekla je da je to skroz moguće. Evo i nakon što je O prošla sve me steže užasno... Bolovi kao kad trebam M dobiti. Jedva čekam da prođe.
    A za gljivice preporučam ti da si uzmeš neke vaginalete kao probiotike. To možeš bez recepta, mene spase svaki put kad osjetim da bi mogla dobiti tu gamad.
    Garawa držimo fige, nadam se da ste sve pokrili!
    Lotus kako se ti osjećaš?

  35. #585

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Pas koji ne laje ja mislim da mene desni jajnik boli više jer mi je ginekologica zadnji put rekla da je malo priljubljen uz maternicu. Rekla je da je to skroz moguće. Evo i nakon što je O prošla sve me steže užasno... Bolovi kao kad trebam M dobiti. Jedva čekam da prođe.
    A za gljivice preporučam ti da si uzmeš neke vaginalete kao probiotike. To možeš bez recepta, mene spase svaki put kad osjetim da bi mogla dobiti tu gamad.
    Garawa držimo fige, nadam se da ste sve pokrili!
    Lotus kako se ti osjećaš?
    Uf, to je bitka bila s gljivicama nekoliko mjeseci. Jako cesto me to mucilo, pogotovo od 15 do 25 dana ciklusa. Nije mi nesto bilo u redu sa crijevima i tamo su se namnozile gljivice i cuda i onda otislo i dolje do organa. Uzas. Umorna sam bila, koza mi je bila koma, nadustost..ok nekak to izdrzim, ali svaki put i vaginalno.
    Lijekove pila, vaginalete i tablete obicne i onda i kure sa probioticima, morala prehranu jako promijeniti. Koza mi se izlijecila skroz kad sam se rijesila tih zvijeri. Sad je proslo par mjeseci, ali cijeli taj problem je trajao oko godinu dana i svakog ciklusa se bojim da se ne vrati. Pijem probiotike i dan danas i uhvati me griznja savjesti kad se najedem secera jer se odmah bojim da ce se javiti, hahaahha, PTSP

  36. #586

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro.. temperatura otišla gore.. sad još dvije nek budu više i potvrđena O bude..

  37. #587

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    °11.03.2021.°

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje °°°°°°° 21.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 19.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°° 16.dc
    Lotus5 °°°°°°°°°°°°°°°°° 9.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 5.dc
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 4.dc

  38. #588

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Evo taman idem na 2.UTZ pa da vidimo šta liječnik kaže. Prekjučer je rekao da bi aspiracija mogla biti u nedjelju/ponedjeljak a danas će znat potvrdit. Trbuh mi malo napuhan i osjetim jajnike kako rade, ima tih folikula, osim jednog koji je bio ful narastao i pretvorio se u cistu.
    Cetrotide mi daje MM, Rekovelle i iglica u penu su ništa naspram ovog al sve se da preživiti.

  39. #589

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Kako je prošao pregled?

  40. #590

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Konačna odluka je da idemo na aspiraciju u subotu (11.DC) jer su folikuli na jednom jajniku još narasli (20,19,18mm) dok je na drugom taj jedan koji je sad već cista narastao na 28mm i uz njega su još 4 komada od 12mm koji i nisu baš narasli upravo zbog tog velikog. Bila sam se odmah nakon pregleda testirati na COVID, danas navečer štoperica i subotu ujutro aspiracija. Opet idemo dan prije u Zagreb,malo izlet i tako to.

  41. #591

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Odlično!! Nek bude sretno!!!

  42. #592

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Hvalaaa Javljam se s novostima.

  43. #593

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    °12.03.2021.°

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje °°°°°°° 22.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 20.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°° 17.dc
    Lotus5 °°°°°°°°°°°°°°°°°10.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 6.dc
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 5.dc

  44. #594

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Lotus super i sretno!!! Svaka čast na pikanju, ja ne znam kako ću to - užasavam se igle. Ali sve za krajnji cilj!

    Garawa jel potvrđena O?

    Pas koji ne laje - ne znam da li si probala možda sama raditi kefir i to piti? Uzmeš onu gljivicu (koja se besplatno dijeli jer se brzo razmnožava) i s domaćim mlijekom (s mljekomata) se radi kefir. To je kakti najbolje u vidu probiotika prirodnih. Ne znam piješ li još nešto od dodataka prehrani ali cink, selen, c-vitamin - meni su popravili imunitet za 200%. Nadam se da ti se neće vratiti te beštije.

  45. #595

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Lotus super i sretno!!! Svaka čast na pikanju, ja ne znam kako ću to - užasavam se igle. Ali sve za krajnji cilj!

    Garawa jel potvrđena O?

    Pas koji ne laje - ne znam da li si probala možda sama raditi kefir i to piti? Uzmeš onu gljivicu (koja se besplatno dijeli jer se brzo razmnožava) i s domaćim mlijekom (s mljekomata) se radi kefir. To je kakti najbolje u vidu probiotika prirodnih. Ne znam piješ li još nešto od dodataka prehrani ali cink, selen, c-vitamin - meni su popravili imunitet za 200%. Nadam se da ti se neće vratiti te beštije.
    Vidis, ovo je super ideja, sa prirodnim kefirom!

    Ovaj ciklus zasad sve uredu i iskreno u soku sam [emoji16] U ovoj fazi vec inace debelo imam bestije.

    Jesam, pijem i vitamine i minerale, u sklopu svega ovoga. Hvala curke!

  46. #596

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Aplikacije kažu da sam sve od 5 do 2 dpo.. tako da ne pratim više ništa, nema smisla..
    Izgubljena sam ovaj ciklus..

  47. #597

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    °13.03.2021.°

    Odbrojavalice

    pas koji ne laje °°°°°°° 23.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 21.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°° 18.dc
    Lotus5 °°°°°°°°°°°°°°°°°11.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 7.dc
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 6.dc

  48. #598

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Lotus , sretno danas!!!

  49. #599

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    37

    Početno

    Lotus, drzim fige [emoji8]

  50. #600

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    3

    Početno

    ćao žene nova sam na forumu pomozite ne znam otkud da krenem znači imam sindrom policističnih jajnika moje menstruacije nisu redovito nekad zna dva puta mjesečno nekad svakih 25 dana 40.Tako da test sam uradila na slijepo jer sam ustala i osjetila sam kao laganu mučninu koja je trajala pet sekundi onda sam napravila ovaj test odmah mi je učitalo tako.
    Poslije 20 minuta sam ponovila test, test je bio negativan pa sam danas ujutro isto radila i opet negativan da li je moguće da je test lažno pozitivan ili lažno negativan hvala.

    https://ibb.co/j4Z1KX8

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •