Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 373

Tema: Nakon transfera 2020 - 2021

  1. #51
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    zao mi je...
    meni je danas 7 dnt i imam smedji iscjedak i krvi dok se brisem, ali ja si sve mislim da je to implatacijsko, no sad ovo vase me obeshrabruje...
    zadnji put sam isto dobila mengu na dan bete pod utrogestanima

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    cure, držite se <3

    Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala..
    Curke sa nazalost,frisko negativnom betom..kad ste narucene na kontrolu.
    Ja teeeeek 24.5.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav. Nova sam na forumu. 22.3. sam imala transfer blastice, jucer i danas osjećala sam neka probadanja da bi mi se nocas dogodio orgazam u snu. Citala sam neke clanke po internetu gdje to navode kao problem..pa me zanima vase misljenje..je li to moglo sada nauditi.?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Nina269 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav. Nova sam na forumu. 22.3. sam imala transfer blastice, jucer i danas osjećala sam neka probadanja da bi mi se nocas dogodio orgazam u snu. Citala sam neke clanke po internetu gdje to navode kao problem..pa me zanima vase misljenje..je li to moglo sada nauditi.?
    Ne moze ti to naudit! Blastica ce se il primit il ne.. Sretno!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Danas je bio transfer, 5. dan od aspiracije, jedna blastocista je vracena, s tim da je naravno zapela u prvom pokusaju u kateteru i onda su je ponovo morali vracati. Da li je itko imao takvo iskustvo, naravno da sam se instant iznervirala, jer poslije su je vratili bez kontrole UZV-a. Ugl..sad lezim i osjecam lagane bolove u zdjelici. Ovo mi je prvi postupak i nekako sam poprilicno negativna da ce uspjeti. Pokusavam se nekako boriti s tim osjecajem jer znam da je bitno misliti pozitivno, ali eto...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj ruska1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne moze ti to naudit! Blastica ce se il primit il ne.. Sretno!
    Hvala ❤️

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Pozz cure,
    Transfer je bio 24.03,5-ti dan nakon punkcije,dvije blastice vratili.Prije punkcije sam primila decapeptyl.
    Nisam mogla izdrzati i napravila sam test 5 dpt i 6 dpt i pozitivan je.
    A ono što me brine,pocelo je lagano krvarenje od 5-tog dana znaci danas vec 4 dan..imam li se razloga brinuti,izludit cu do bete,tek je u utorak 6.4.
    Uzimam utorgestan vaginalno.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj gugi13 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure,
    Transfer je bio 24.03,5-ti dan nakon punkcije,dvije blastice vratili.Prije punkcije sam primila decapeptyl.
    Nisam mogla izdrzati i napravila sam test 5 dpt i 6 dpt i pozitivan je.
    A ono što me brine,pocelo je lagano krvarenje od 5-tog dana znaci danas vec 4 dan..imam li se razloga brinuti,izludit cu do bete,tek je u utorak 6.4.
    Uzimam utorgestan vaginalno.
    Najbolje da izvadis betu i vidis.I zovi ginekologa da ti da Duhaston da ti zaustavi krvarenje.Ne zelim te plasiti,tako i kod mene bilo.Na kraju na zalost zavrsilo pobacaju.I pojacaj si utrogeston na svakih 6 sati po 200 mg.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    3

    Početno

    evo vadila sam betu i visoka pozitivna danas 15 dpt 2595

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj gugi13 prvotno napisa Vidi poruku
    evo vadila sam betu i visoka pozitivna danas 15 dpt 2595
    Cestitam,mozda su se i oba primila

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    6

    Početno

    Hello, nova sam ovdje i nadam se da tema nije na krivom mjestu tu na forumu. Zanima me slijedece: mora li se beta uvijek nuzno duplati?

    Transfer 5-dnevne blastociste: 1.4.2021
    13. dpt: beta 1137
    15. dpt: beta 2022

    Doktor mi je mailom samo javio da je to u redu, ali nakon sati istrazivanja po forumima vidim uglavnom duplanje bete i cak vise pa me ipak malo brine moja beta.

    1. UZV je 23.4..strpljenja vise nemam

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Pozz cure.
    Danas obavljen ET, prirodni IVF, sa trodnevnim, ali 10-stanicnim, pa mene sad zanima koliko je to normalno? Mislim, i doktorica i embriologinja su rekle da se samo malo brze razvio za treci dan, ali zanimaju me i vasa misljenja. Treci dan je obicno ili 6 ili 8 stanicni, pa neznam sta da mislim

  14. #64
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    To je super duplanje. Zbog bete se ne trebas brinuti Sretno!

  15. #65

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Bok svima, i ja sam nova ovdje. Danas 3 dan, 4 od transfera, kazu da je dan transfera nulti. Ivi mi je 2 pokusaj, kod prvog na zalost spontani u 9 tjednu. Vracene dvije super tockice. Muz je u prvom postupku imao los spermiogram, a onda sam ga sopala s tabletama i sad su sa 2mil dosli na 10mil. Za sada nemam nikakve simptome, ne znam da li bi da tako ostane ili bi rade da nesto osjetim.
    Svima kojima nije uspjelo znam kako je i zelim vam puno hrabrosti, bit ce.
    Gugi13 bit ce da su oba pala

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Cestitam, Gugi13 jos jednom pa to je divno, ...da li si imala kakve simptome s obzirom na veliku betu...
    Posljednje uređivanje od bunda : 23.04.2021. at 13:52

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Bokic curke!!Pokusat cu ukratko opisat svoju situaciju.Imam sina iz FET-a,14dan nakon FET-a beta 1265,bez ikakvog smedjeg iscjetka ili krvarenja.Trudnoca u redu.Sad,tj.danas 14 dan nakon FET-a beta 331 i tamno smedji iscjedak na ulosku,nakon sto sam se obrisala i krvi ima!Dal ima koja iskustva,dal je gotovo,do pon.cu izludit dok docekam ponovno vadjenje bete?U oba postupka vracene 2 blastice...

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno Ivy88

    Citiraj Ivy88 prvotno napisa Vidi poruku
    Bokic curke!!Pokusat cu ukratko opisat svoju situaciju.Imam sina iz FET-a,14dan nakon FET-a beta 1265,bez ikakvog smedjeg iscjetka ili krvarenja.Trudnoca u redu.Sad,tj.danas 14 dan nakon FET-a beta 331 i tamno smedji iscjedak na ulosku,nakon sto sam se obrisala i krvi ima!Dal ima koja iskustva,dal je gotovo,do pon.cu izludit dok docekam ponovno vadjenje bete?U oba postupka vracene 2 blastice...
    Vjerujem ti, ali beta pokazuje trudnocu. Ja sam prosli puta imala nisku betu, na zalost lose je zavrsilo.
    Ajd nemoj se sekirat, stpi se jos malo, znam kako ti je. Probaj ne razmisljati o tome pa ces vidjet na sljedecoj beti. Mozda nije nista...

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Joj,neznam iskreno,ovaj put mi sve drugacije,cak i terapija!Jucer bilo stalo,vrlo malo blijedo smedje,al jutris ustala i opet krv pomjesana sa utricima,isto nije puno!Inace nemam obilne menge,al vjerujem da ako je bas menga sad da bi trebala bit obilnija zbog estrofema!Bas nezz sta da mislim...

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Isprike administratorima ako pitam na pogrešnoj temi,ali znate li rade li se na sv.Duhu folikulometrije i transfer vikendom?spremam se na FET,dobila sam M malo ranije i moguce da bi mi transfer pao bas na nedjelju pa sam u brizi sada kako ce se to organizirati

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Danas mi je 4 dan i jos uvijek sam bez simptoma, da li je to normano, da li vas ima jos takvih sa sretnim ishodom?
    Trebam utjehu

  22. #72
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Hej Nonimaroni
    U sličnoj smo situaciji pa molim da mi javiš kako je prošao ultrazvuk u petak..

    Kod mene je bio Fet 1 bc 01.04.2021
    Beta: 11 dpt - 581
    13 dpt - 956 ( nije se poduplala)
    14 dpt- 1679
    18 dpt - 7470

    U subotu počelo lagano krvarenje, u ned na Hitnoj vidili plod od 5,7mm i srce kuca.. rekli su mi da je plod manji nego sto bi trebo bit za tjedne u kojima se nalazim!

    Kod MPO doktora pregled imam tek u petak!

    Nadam se da je kod tebe sve dobro prošlo
    Posljednje uređivanje od Iva86 : 26.04.2021. at 10:31

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Evo i mene sa drugom betom koja sad 1203,kazu da uredu i da nemoram ponavljat betu!Za smedje i crveno krvarenje rekli da se javim svom ginicu da me pregleda i da se narucim svom mpo dr.na uzv!Sta vi mislite dal beta ok,zast ju netreba ponavljat,opet zabrinuta??

  24. #74

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej Nonimaroni
    U sličnoj smo situaciji pa molim da mi javiš kako je prošao ultrazvuk u petak..

    Kod mene je bio Fet 1 bc 01.04.2021
    Beta: 11 dpt - 581
    13 dpt - 956 ( nije se poduplala)
    14 dpt- 1679
    18 dpt - 7470

    U subotu počelo lagano krvarenje, u ned na Hitnoj vidili plod od 5,7mm i srce kuca.. rekli su mi da je plod manji nego sto bi trebo bit za tjedne u kojima se nalazim!

    Kod MPO doktora pregled imam tek u petak!

    Nadam se da je kod tebe sve dobro prošlo
    U istoj takvoj situaciji sam ja bila prosli puta, plod je bio manji od ocekivanog i u 9 tjednu srce je prestalo kucati...svim silama se nadam da ce ti u petak biti dupli plodek i da bu sve okej....

  25. #75
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Ej bunda, zao mi zbog tvog lošeg iskustva..
    Je li znaš koliko je plod odstupao, mene najviše mući koliko je plod manji jer nije isto koji dan ili tjedan dana, a nije mi rečeno koji sam tjedan po veličini ploda!

    Kako si inače ?
    Hoćeš raditi test?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej bunda, zao mi zbog tvog lošeg iskustva..
    Je li znaš koliko je plod odstupao, mene najviše mući koliko je plod manji jer nije isto koji dan ili tjedan dana, a nije mi rečeno koji sam tjedan po veličini ploda!

    Kako si inače ?
    Hoćeš raditi test?
    Kad sam isla na prvi pregled, bila je vrecica ali se plod jos nije vidio, za tjedan dana je bio plod ali mali i kucalo je srce, vec tad je rekao da kasni tjedan dana u razvoju cca. I onda znam da sam nakon tjedan i pol isla i na zalost sve je stalo.
    Ali ti nemoj tako razmisljati, samo pozitivno jer tebi moze sve biti super, kao i sto ce biti. Drzimo fige.
    Mene jucer napao nos i kihanje, nemam pojma odkud to sada. Inace nista posebno, tu i tamo koj grc i to je to...ne znam jos, vidjet cu u cetvrtak kakve cu biti volje. Sve jedva cekas, a opet te strah loseg ishoda. Bum vidla kolko cu biti luda do petka

  27. #77
    Iva86 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Ej, sto se tiče simptoma ja ih nisam imala uopće do 5tjedna, osim da ću svaki čas dobit mengu.. onda kreće preosjetljivosti na mirise i mučnine koje traju stalno..

    Ovo mi je druga Ivf trudnoća, iz prve imam jedno djete, potražila sam papire iz prve trudnoće kad mi je na prvom pregledu 28dpt plod bio veličine 5,9mm i kucalo je srce a sad 25dpt 5,7mm sto mi se ne čini kao neko odstupanje.. krvarenje je prestalo i sad nestrpljivo čekam petak i ultrazvuk!

    Bunda nadam se da će ti test biti pozitivan!
    I vama ostale cekalice sretno!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    6

    Početno

    Hello, drzim fige da sve dobro prodje

  29. #79

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Iva86 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej, sto se tiče simptoma ja ih nisam imala uopće do 5tjedna, osim da ću svaki čas dobit mengu.. onda kreće preosjetljivosti na mirise i mučnine koje traju stalno..

    Ovo mi je druga Ivf trudnoća, iz prve imam jedno djete, potražila sam papire iz prve trudnoće kad mi je na prvom pregledu 28dpt plod bio veličine 5,9mm i kucalo je srce a sad 25dpt 5,7mm sto mi se ne čini kao neko odstupanje.. krvarenje je prestalo i sad nestrpljivo čekam petak i ultrazvuk!

    Bunda nadam se da će ti test biti pozitivan!
    I vama ostale cekalice sretno!
    Ma bude to sve okej, jos imas 2 dana do uzva. Brzo bu to proslo znam kak ti je. Meni je sutra 9 dan i u nedoumici sam dal da napravim test ili ne. Strah me je...jednostavno me strah....

  30. #80

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    6

    Početno

    Ok isla sam sada iz znatizelje pogleati sto pise kod mene: na 5+4 (23. dan poslije transfera blastice) se vidjela GV 10.1mm, ŽV 2.5mm i embrionalni odjek 2.1mm. Po tome su moje mjere puno manje od tvojih pa mi je doktor ipak rekao da je trudnoca skolska. Sad sam i sama zbunjena sto tocno znaci tvojih 5,7mm?

  31. #81

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Ivy88 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene sa drugom betom koja sad 1203,kazu da uredu i da nemoram ponavljat betu!Za smedje i crveno krvarenje rekli da se javim svom ginicu da me pregleda i da se narucim svom mpo dr.na uzv!Sta vi mislite dal beta ok,zast ju netreba ponavljat,opet zabrinuta??
    Nazalost,ovaj put nista...dobila jace krvarenje,mengu...vadila betu,pala je 434 ������������

  32. #82

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj holideja prvotno napisa Vidi poruku
    Isprike administratorima ako pitam na pogrešnoj temi,ali znate li rade li se na sv.Duhu folikulometrije i transfer vikendom?spremam se na FET,dobila sam M malo ranije i moguce da bi mi transfer pao bas na nedjelju pa sam u brizi sada kako ce se to organizirati
    Holideja, meni je pala jedna folikulometrija na vikend i poslala me dr. na ultrazvuk kod njihovog dežurnog SD ginekologa u nedjelju, i onda su se čuli telefonom da vidimo što dalje. Punkcije sam bila uvjerena da ne rade vikendom, ali sad neki dan mi je jedna cura rekla da je imala punkciju u subotu.. pa sad ne znam.. možda rade samo u nekim situacijama

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Cure, kakva su vam iskustva sa zamecima koje proglase visoko kvalitetnima? Znam da nema pravila, ali ipak me zanimaju iskustva. Naime ja sam nakon godinu dana jako loših rezultata i nekvalitetnih stanica (samo jedan transfer tj. oplodnja, puno pokušaja) nekim čudom na prirodnjaku dobila zametak koji je biologica nahvalila.. rekla je da je jako lijep i kvalitetan, školski i nefragmentiran. Ja sam se rasplakala od sreće kad sam izašla. Mislila sam da više ne mogu proizvesti kvalitetnu stanicu (40 godina, endometrioza, dosta nizak AMH, visok FSH, nekvalitetne stanice do sad).. sad čekam betu.. još 11 dana Uf uf.. tko će izdržati.. Imam osjećaj da je ovo - sada ili nikada.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj bunda prvotno napisa Vidi poruku
    Ma bude to sve okej, jos imas 2 dana do uzva. Brzo bu to proslo znam kak ti je. Meni je sutra 9 dan i u nedoumici sam dal da napravim test ili ne. Strah me je...jednostavno me strah....
    Jel pao test?

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Cure...danas 11dnt 3dnevni embrij 10stanicni, radila test i jutarnji i popodnevni negativni

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    Jel pao test?
    Je pao je test, i nije se vidjelo nista i nakon 10 minuta sam opet gledala i vidim bljedu crticu, koja sreca, ono kad imas tracak nade koja je bila nestala...
    Sutra cu kupit clear blue i ponovo napraviti test

  37. #87

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kakva su vam iskustva sa zamecima koje proglase visoko kvalitetnima? Znam da nema pravila, ali ipak me zanimaju iskustva. Naime ja sam nakon godinu dana jako loših rezultata i nekvalitetnih stanica (samo jedan transfer tj. oplodnja, puno pokušaja) nekim čudom na prirodnjaku dobila zametak koji je biologica nahvalila.. rekla je da je jako lijep i kvalitetan, školski i nefragmentiran. Ja sam se rasplakala od sreće kad sam izašla. Mislila sam da više ne mogu proizvesti kvalitetnu stanicu (40 godina, endometrioza, dosta nizak AMH, visok FSH, nekvalitetne stanice do sad).. sad čekam betu.. još 11 dana Uf uf.. tko će izdržati.. Imam osjećaj da je ovo - sada ili nikada.
    12dnt 3dnevnog beta 173 Simptomi apsolutno nikakvi do sada..

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Op op super!!
    Ja se mučim sa nekvalitetnim zamecima već godinu dana
    Valjda bude sad 7. sreća

  39. #89

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Eche prvotno napisa Vidi poruku
    Op op super!!
    Ja se mučim sa nekvalitetnim zamecima već godinu dana
    Valjda bude sad 7. sreća
    Eche sretno! Meni su do sada bili nekvalitetni, ako bi uopće došla do njih. A ovaj je valjda neki zaostali kvalitetan I kao što je biologica predvidjela, primio se. No, nažalost, beta rasla (iako nije bilo pravilno duplanje), pa sad počela padati Tako da, ništa od mene ni ovaj put..

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    Eche sretno! Meni su do sada bili nekvalitetni, ako bi uopće došla do njih. A ovaj je valjda neki zaostali kvalitetan I kao što je biologica predvidjela, primio se. No, nažalost, beta rasla (iako nije bilo pravilno duplanje), pa sad počela padati Tako da, ništa od mene ni ovaj put..
    Eh tak je i meni bilo pretprošli put
    Taman smo se poveselili i onda ipak ništa....

    Toliki parovi su uspjeli pa ćemo valjda i mi.
    Mi ne gubimo nadu!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Pozdrav svima!danas sam imala FET dvije blastice,sada neki sluzavi iscjedak sa smjedje crvenim nitima(ne znam kako da to objasnim

  42. #92

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Nije mi otisao cijeli post...kasnila sam sa utrogestanom sat vremena,sad me strah da nije zbog toga...jel imao netko slicno iskustvo a da je sve bilo ok?
    Hvala!

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Znaci,ovo je tek dan transfera,ima da izludim do bete!

  44. #94

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Ne znam zasto mi ne odlaze cijeli postovi?super kako se dopisujem sama sa sobom!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Opet nije otisao cijeli post.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj holideja prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci,ovo je tek dan transfera,ima da izludim do bete!
    Hahahahaha potpuno te razumijem

    Ova prva dva tjedna još nekako ajde, stalno se nešto događa pa pikanje pa folikulometrija pa aspiracija pa transfer, a onda dva tjedna ništa... samo čekanje, nikako da prođe

    Ne zamaraj se sa iscjetkom, ne bih rekla da sat vremena za utrogestan može biti razlog.
    Samo se opuštaj idućih 13 dana :D

  47. #97

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj Tamara@ prvotno napisa Vidi poruku
    12dnt 3dnevnog beta 173 Simptomi apsolutno nikakvi do sada..
    Nakon biokemijske odmah idući ciklus opet isti scenarij - prirodnjak, isti jajnik, isti dan punkcije, opet vrlo kvalitetan zametak i opet čekanje bete..
    Ja očito dobivam dobre stanice samo u prirodnjacima i na lijevom jajniku :D

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure!
    Nova sam na forumu ali sam do sada vjerno pratila objave pa sam se odlučila pridružiti vam.
    MM i ja krenuli smo u stimulirani postupak u Petrovoj. Aspiracija je bila 22.06.2021., dobili smo 6 jajnih stanica od kojih su dvije vraćene 25.06. Smrzlića nažalost nemamo ali nekako se nadam da će upaliti iz prve
    S obzirom da nam je ovo prvi pokušaj, imam osjećaj da sam ovo sve prošla kao u nekom bunilu i vrtlogu. Nekako kao da se u svom tom ludilu nisam snašla i posvetila možda kako bi trebala. Samu stimulaciju sam užasno loše podnijela, a danas 3 dana nakon ET-a osjećam probadanje u donjem desnom dijelu trbuha te bol koja je prisutna u desnom kuku (to traje još od aspiracije). Betu vadim 09.07.,a do tada vas sve pratim i svima vam želim pozitivne rezultate!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Bok, evo i ja se pridružujem cekalicama....
    28.6. FET 2 blastice, danas 2dpt....
    Jučer i danas osjećam pritisak malo, i bolove, al ostalo nista..
    Trenutno sam na GO do kraja tjedna, pa sve laganini....
    Zanima me kako ste vi ostale sa poslom, doma do bete ili radite normalno?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Dobrodošla SailorMoon.
    Ja bi trebala betu raditi 7.7 (9dnt), pa se pratimo

Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •