Stranica 5 od 8 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 373

Tema: Nakon transfera 2020 - 2021

  1. #201

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Hvala, nadam se da će nam objema ovo biti uspjesan postupak. Nije ni meni jasno zašto toliko dugo, mislim da se toliko ceka samo u Rijeci. Test ću sigurno napraviti pa ću, zavisno o rezultatu, vidjeti kad ću vaditi betu. U svakom slučaju, imam još dosta za čekanje...

  2. #202

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Kad mislis raditi? Javi obavezno. To cekanje pojede covjeka. Mene jos uvijek probada kad se malo vise krecem pa moram odmah stat, sjest, lec sta god. Valjda je sve to "normalno" ne zelim si paniku stvarat

  3. #203

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Mislim da ću sljedeći četvrtak napraviti test, to će mi biti 10.dnt. Nemoj paničariti i sebi raditi stres, odmaraj i misli pozitivno.

  4. #204

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav cure, meni danas 3 dan od et. Kako mi zivci vec lagano rade mislim se da odem na masazu, malo za opuštanje, cirkulaciju. To ne bi trebalo biti nesto zabranjeno?

  5. #205

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Mardu kako si danas? Kakvo je stanje? Ja sam odlucila ic vadit betu danas

  6. #206

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Bok koka, ne znam sto se tice masaze,vjv ne moze skoditi,ali ja na tvom mjestu ne bih isla
    Posljednje uređivanje od DM1990 : 14.10.2021. at 08:36 Razlog: Odrezana poruka

  7. #207
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Koka, odi na masazu Naravno da ne moze skoditi. Budite racionalne.

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu kako si danas? Kakvo je stanje? Ja sam odlucila ic vadit betu danas
    Dobro sam, jutros me je rano zabolio stomak, kao neki grč koji je trajao 10ak minuta i iza toga kao da ništa nije bilo. Kako se ti osjecas?
    Šaljem pozitivne misli i očekujem da se javiš s lijepim vijestima!❤❤❤

  9. #209

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Jesi i u prijasnjim postupcima imala tako?
    Dosao mi je nalaz beta je danas na 14 dnt 609.

  10. #210

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi i u prijasnjim postupcima imala tako?
    Dosao mi je nalaz beta je danas na 14 dnt 609.
    Ma pusti sad moje simptome...
    Čestitam od ❤❤❤❤ Pa to je super beta!!

  11. #211

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Hvala ti ❤️❤️❤️ evo sve nes guglam al mozda najbolje da se ostavim toga hihi, i tebi od srca zelim da ti beta bude visoka

  12. #212
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Super ti je beta!!! Sad samo smireno dalje !

  13. #213

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Super ti je beta!!! Sad samo smireno dalje !
    Zrinkica kako si ti? Kad ideš na uzv?

  14. #214

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi i u prijasnjim postupcima imala tako?
    Dosao mi je nalaz beta je danas na 14 dnt 609.
    Odlična ti je beta za trodnevni embrij. Čestitam i sretno!

  15. #215

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti ❤️❤️❤️ evo sve nes guglam al mozda najbolje da se ostavim toga hihi, i tebi od srca zelim da ti beta bude visoka
    Hvala, nadam se da će se nastaviti niz + i velikih beta.

  16. #216
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica kako si ti? Kad ideš na uzv?
    Bila sam već, al jako.rano, 17dnt i vidjela se mala GV
    Sad opet čekam tjedna dana na novi.
    Nervozna sam maksimalno.
    Jučer i prekjučer opet lagani krvavi iscjedak prije spavanja.

  17. #217

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Čekalice, ima li koga? Evo da se i ja prijavim, FET jedne blastice, 5dnt, odbrojavam... Toliko obaveza, i tereta je prešlo ovih dana preko ruku, da ako se zakači kojim čudom biće to pravo pravcato čudo... Od mirovanja ni M, od simproma ni S... Pišite

  18. #218

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Sad sam se vratila malo unatrag, čestitke na divnim betama ❤️ DM, Zrinkica

  19. #219
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam se vratila malo unatrag, čestitke na divnim betama ❤️ DM, Zrinkica
    Alondra ❤
    Ja nisam imala niti jedan simptom, dok sam u prijašnjim transferima imala sve.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Čekalice, ima li koga? Evo da se i ja prijavim, FET jedne blastice, 5dnt, odbrojavam... Toliko obaveza, i tereta je prešlo ovih dana preko ruku, da ako se zakači kojim čudom biće to pravo pravcato čudo... Od mirovanja ni M, od simproma ni S... Pišite
    I meni je danas 5.dnt. Od simptoma skoro ništa, pa me optimizam polako napušta.
    Mislim da to što nisi mirovala ne znači ništa, nemoj se s tim opterećivati.
    Posljednje uređivanje od Mardu : 16.10.2021. at 17:57

  21. #221

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Alondra hvala od ❤️. Nisam ni ja mirovala isla sam normalno na posao poslije transfera. Mislim da to nema veze jedino da ne dizes neki teret..

  22. #222

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    E... Danas sam imala malo smeđe na papiru, tri puta po 2-3 kapi. Obzirom da sam prošlu trudnoću imala isto krvarenje i sve bilo ok (bilo je obilno sa ugrušcima), nisam puno obraćala pažnju jer nije se ponovilo. A iz ličnog iskustva (za ohrabrenje pišem ovo) znam da pravila nema... Dižem njih dvije po desetak kilograma

  23. #223
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Ja sam isto radila nakon transfera, i planirala sam dalje raditi ali zbog krvarenja doktorica mi je rekla strogo mirovanje.
    Lakše mi je bilo raditi i ne misliti na sve...

  24. #224

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Ja sam isto bila na bolovanju nakon tog krvarenja u prvoj trudnoći, zato me sad malo hvata panika, no što bude biće... Pošto sam ja testomanijak :D planiram početi od utorka lagano, iako znam da je rano, no nećemo više imati postupaka a prirodna je trudnoća nemoguća, pa pošto neću imati više prilike da si sad ugodim

  25. #225
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam isto bila na bolovanju nakon tog krvarenja u prvoj trudnoći, zato me sad malo hvata panika, no što bude biće... Pošto sam ja testomanijak :D planiram početi od utorka lagano, iako znam da je rano, no nećemo više imati postupaka a prirodna je trudnoća nemoguća, pa pošto neću imati više prilike da si sad ugodim
    Ja sam izdržala do 10 dana i onda test. Rekla sam ako bude negativan nejdem niti betu vaditi.
    Taj dan sam 4 testa napravila, od šoka.

  26. #226

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Jao dobra si Ja nisam pobornik ranog testiranja, da se razumijemo, ali sam ovaj puta tako odlučila, jer se ovim FETom završava naša MPO priča, pa da si zguštam Interesantno je to što ja ne paničarim na negativan test, nego mantram "sutra se bude vidjela" i tako do bete koja da zadnju riječ. Što bih drugo radila još 9 dana ajmee ovako pola dana piljim u test

  27. #227
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Nama je to bio zadnji transfer, 4ivf. I iskreno ničemu se nismo nadali, išli smo samo.da riješimo to i onda dalje razmišljamo kojim putem. Nisam se pazila, niti mirovala.
    Naravno, čim prije test da to riješimo i gotovo. I onda, čudo!

  28. #228

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Zrinkica ista stvar i kod nas Mardu, kako se držiš danas? Mene neka nervoza hvata

  29. #229

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Zrinkica ista stvar i kod nas Mardu, kako se držiš danas? Mene neka nervoza hvata
    Ne znam ni sama više kako sam. Imam osjećaj da mi vrijeme sve sporije i sporije prolazi. Imaš li kakvih simptoma?

  30. #230

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Iskreno,osjećam se kao da me pregazio tramvaj, i sve me boli kao pred mengu. Danas se baš osjećam loše, kao da hormoni prave robota od mene, ne znam. Prošli puta mi nije bilo ovako.

  31. #231

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Mene jedino leđa i kukovi rasturaju. Ne znam kad ću test raditi, mislim se bi li u srijedu...pa ako bude negativan, utješit ću se da je bilo rano.

  32. #232

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    I ja planiram tako, pa šta bude, možda već i u utorak krenem. Neki najjeftiniji pa se svako jutro častiti po jednim sve do bete.

  33. #233

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    I ja planiram tako, pa šta bude, možda već i u utorak krenem. Neki najjeftiniji pa se svako jutro častiti po jednim sve do bete.
    Sad još samo treba izdržati do utorka/srijede. Obavezno javi kad napraviš prvi test i očekujem samo dobre vijesti.
    Posljednje uređivanje od Mardu : 17.10.2021. at 16:25

  34. #234

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Dogovoreno možda ipak da se pratimo u srijedu, skupa ćemo ležati ujutro sa utrićima i gledati u naše crtice

  35. #235

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Dogovoreno možda ipak da se pratimo u srijedu, skupa ćemo ležati ujutro sa utrićima i gledati u naše crtice
    Sviđa mi se plan.

  36. #236

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Curke jedno pitanje imam kada se najranije ultrazvukom moze potvrditi trudnoca? Alondra i Mardu cekam lijepe vijesti od vas ❤️

  37. #237
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke jedno pitanje imam kada se najranije ultrazvukom moze potvrditi trudnoca? Alondra i Mardu cekam lijepe vijesti od vas ❤️
    Ja sam bila 17dnt I vidjela se samo mala gestacijska vrećica od 2.7mm. Bila sam nestrpljiva i malo sam krvarila pa sam se požurila.
    Dr MPO mi je rekao 4 tjedna nakon transfera nek odem na prvu uzv.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Ispovijest... Cure ja sam sad uradila nešto totalno iracionalno i glupo. Opravdanje nemam. Krenula do apoteke da sebi obezbijedim testove, s kako se danima odjećam loše i osjećam neuspjeh, a bilo je smeđarenja kao pred mengu oper jutros, ja odem i dam krv za betu. Nalaz poslije dva. Sad ok, sve i da ima trudnoće, mora biti preko pet, zar ne. Ono što znamo da sedmi dnt ne može nikako biti nula. Glupa sam, znam...

  39. #239
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Ispovijest... Cure ja sam sad uradila nešto totalno iracionalno i glupo. Opravdanje nemam. Krenula do apoteke da sebi obezbijedim testove, s kako se danima odjećam loše i osjećam neuspjeh, a bilo je smeđarenja kao pred mengu oper jutros, ja odem i dam krv za betu. Nalaz poslije dva. Sad ok, sve i da ima trudnoće, mora biti preko pet, zar ne. Ono što znamo da sedmi dnt ne može nikako biti nula. Glupa sam, znam...
    Nisi glupa, sve smo u istom i razumijem te potpuno.
    Sedmi dan je stvarno rano.
    To su blastice u pitanju?

  40. #240

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Beta manja od jedan... Nastavljam sa terapijom pa ću ponoviti betu u petak, mada sad znam na čemu sam. Da neko ne shvati pogrešno, ne treba ovako raditi, ali ja znam moje tijelo, i znala sam da nije uspjelo, i da ova četiri dana terapije ću koristiti tek da ispoštujem normu pa ponovo beta ali nema od toga ništa. U svakom slučaju kad beta bude manja od jedan 11 dnt, nemo dvojbe zar ne, a ja sad znam na čemu sam. Mardu vibram za tebe i ostale

  41. #241

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Da blastica je u pitanju, i vjerujem da ću procuriti do kraja tjedna i preko utrogestana, jer već je krenulo. A bilo mi je bitno da posložim stvari u glavi zbog drugih obaveza. I drago mi je, jer bih se do petka izluđivala testovima. Znate onaj osjećaj kad treba da procuriš a kao lud čekaš termin za betu? Ja sam bar mirna, i neću se opterećivati bespotrebno, jer bila sam već u ovoj situaciji, a bila sam i trudna i bio mi je skroz drugačiji osjećaj u trbuhu i tijelu komplet.

  42. #242
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Da blastica je u pitanju, i vjerujem da ću procuriti do kraja tjedna i preko utrogestana, jer već je krenulo. A bilo mi je bitno da posložim stvari u glavi zbog drugih obaveza. I drago mi je, jer bih se do petka izluđivala testovima. Znate onaj osjećaj kad treba da procuriš a kao lud čekaš termin za betu? Ja sam bar mirna, i neću se opterećivati bespotrebno, jer bila sam već u ovoj situaciji, a bila sam i trudna i bio mi je skroz drugačiji osjećaj u trbuhu i tijelu komplet.
    Alondra ❤

  43. #243

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Hvala Zrinkica ❤️❤️

  44. #244

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Alondra draga budi strpljiva znam da je tesko, ovo ti je zaista prerano, mozda se ovaj put varas. Zrinkica imam pitanje za tebe jesi otvorila komplikacije ili kako? Meni je do pet bolovanje zbog ivf-a pa me zanima kako dalje...

  45. #245

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Draga Alondra, baš mi je žao. ❤ Nekako sam se nadala da ćemo sutra obje popiškiti plusić, a onda sve potvrditi i velikom betom. Isto ti nastavi s terapijom, nikad se ne zna, implantacija je mogla biti kasnije.
    Posljednje uređivanje od Mardu : 19.10.2021. at 08:47

  46. #246

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Alondra draga budi strpljiva znam da je tesko, ovo ti je zaista prerano, mozda se ovaj put varas. Zrinkica imam pitanje za tebe jesi otvorila komplikacije ili kako? Meni je do pet bolovanje zbog ivf-a pa me zanima kako dalje...
    Draga, kako si? Kad ti je uzv?

  47. #247
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Alondra draga budi strpljiva znam da je tesko, ovo ti je zaista prerano, mozda se ovaj put varas. Zrinkica imam pitanje za tebe jesi otvorila komplikacije ili kako? Meni je do pet bolovanje zbog ivf-a pa me zanima kako dalje...
    Iskreno, nemam pojma, samo je pisala neke šifre i komentirala da sad više nejde ona naša šifra Od prije, već neka nova. Nisam pitala koja.

    Napisala je krvarenje u ranoj trudnoći, a sad dal su to komplikacije ne znam.

  48. #248

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Onda su sigurno komplikacije...
    Mardu ja tek 21. vadim betu hahaha uzv valjda iduci tjedan, u Ri se duze ceka beta, 3 tjedna od transfera. Ti sutra radis test jel da?????

  49. #249

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Onda su sigurno komplikacije...
    Mardu ja tek 21. vadim betu hahaha uzv valjda iduci tjedan, u Ri se duze ceka beta, 3 tjedna od transfera. Ti sutra radis test jel da?????
    Ja sam mislila da je prošlo već 3 tjedna, baš mi je to nepotrebno da se toliko čeka.
    Ja sam danas napravila test i pojavila se i druga crtica, jako svijetla, ali se vidi.

  50. #250
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam mislila da je prošlo već 3 tjedna, baš mi je to nepotrebno da se toliko čeka.
    Ja sam danas napravila test i pojavila se i druga crtica, jako svijetla, ali se vidi.

Stranica 5 od 8 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •