Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 306 od 306

Tema: Nakon transfera 2020 - 2021

Datum pristupanja
    Oct 2021

Početno

Pozdrav cure, meni je danas 9dnt 3dnevnih dvaju embrija

Datum pristupanja
    Oct 2021

Početno

Pozdrav cure, meni je danas 9dnt. I ne znam jeli se kome to dogadalo,zabrinutost me tuce danas, 7 i 8dnt i danas mi se pojavilo jednom zrnkasto smedi, sluzavi iscjedak. Samo jednom i samo kad sam se obrisala. Stalno imam lagane grcice od transfera samog. Ovo mi je drugi transfer al malo me zabrinilo jer nisam nikad u zivotu imala ovako nesto. Nadam se da je implantacija. Jeli mozda tko imo slicno da mi olaksa?

Datum pristupanja
    Oct 2021

Početno

Pozdrav cure, danas mi je 9dnt. 7,8 dnt i 9 dnt po jednom mi se pojavilo zrnkasto,smede,sluzavi iscjedak. Nadam se da nije previse odvratno za procitati. ������ Ovo mi je 3ivf i upoznata sam sa svime,ali ovo nikad nisam imala ni u prirodnim ciklusima. Help������

zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016

Početno

Moguće je da je to od implantacije. Pričekaj barem do 12 dana pa napravi test ili odi vaditi betu.

Datum pristupanja
    Jun 2018

Početno

Citiraj Cekalica27 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, danas mi je 9dnt. 7,8 dnt i 9 dnt po jednom mi se pojavilo zrnkasto,smede,sluzavi iscjedak. Nadam se da nije previse odvratno za procitati. ������ Ovo mi je 3ivf i upoznata sam sa svime,ali ovo nikad nisam imala ni u prirodnim ciklusima. Help������
    Meni se 8. dnt pojavio smeđi iscjedak, ali još uvijek ga imam. Mislim da bi to kod tebe mogao biti znak implantacije. Dobro ti je zrinkica napisala, pričekaj barem do 12. dana pa napravi test.

Datum pristupanja
    Oct 2021

Početno

Mardu jesi vadila betu?

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •