Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5678 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 373

Tema: Nakon transfera 2020 - 2021

  1. #301

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav cure, meni je danas 9dnt 3dnevnih dvaju embrija

  2. #302

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav cure, meni je danas 9dnt. I ne znam jeli se kome to dogadalo,zabrinutost me tuce danas, 7 i 8dnt i danas mi se pojavilo jednom zrnkasto smedi, sluzavi iscjedak. Samo jednom i samo kad sam se obrisala. Stalno imam lagane grcice od transfera samog. Ovo mi je drugi transfer al malo me zabrinilo jer nisam nikad u zivotu imala ovako nesto. Nadam se da je implantacija. Jeli mozda tko imo slicno da mi olaksa?

  3. #303

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav cure, danas mi je 9dnt. 7,8 dnt i 9 dnt po jednom mi se pojavilo zrnkasto,smede,sluzavi iscjedak. Nadam se da nije previse odvratno za procitati. ������ Ovo mi je 3ivf i upoznata sam sa svime,ali ovo nikad nisam imala ni u prirodnim ciklusima. Help������

  4. #304
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Moguće je da je to od implantacije. Pričekaj barem do 12 dana pa napravi test ili odi vaditi betu.

  5. #305

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Moguće je da je to od implantacije. Pričekaj barem do 12 dana pa napravi test ili odi vaditi betu.
    Hvala ti. Ja se nadam da je od implantacije. Pricekat cu,sta bude bit ce. Nadam se da je ovaj uspjesan. Al opet uvijek malo straha. Sve znate cure
    I zao mi je sto je 3 puta se objavilo pitanje,nisam znala kako se pise ������

  6. #306

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Cekalica27 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, danas mi je 9dnt. 7,8 dnt i 9 dnt po jednom mi se pojavilo zrnkasto,smede,sluzavi iscjedak. Nadam se da nije previse odvratno za procitati. ������ Ovo mi je 3ivf i upoznata sam sa svime,ali ovo nikad nisam imala ni u prirodnim ciklusima. Help������
    Meni se 8. dnt pojavio smeđi iscjedak, ali još uvijek ga imam. Mislim da bi to kod tebe mogao biti znak implantacije. Dobro ti je zrinkica napisala, pričekaj barem do 12. dana pa napravi test.

  7. #307

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Meni od jucer nista. Hvala cure na odgovoru. Potrudit cu se pricekat betu 28.10 a ako me ubije znatizelja u utorak cu radit test������
    Mardu sretno sutra s betom!!!!

  8. #308

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Mardu jesi vadila betu?

  9. #309

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Mardu jesi vadila betu?
    Meni jutros na testu crtica se pojavila,svijetlija ali je tu. Nadam se da ce tamnit

  10. #310

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Bok cure, evo i mene 1.puta ovdje. Čitam vas, al tek sad sam se registrirala.
    Danas mi je 3.dan nakon transfera 3-dnevnog 8stanicnog.
    Ovo nam je 2.pokusaj IVFa.
    Danas sam koma, vrti mi se, neka magla u glavi, placem svaki cas i zivcana na 100%. Prosli put kad je bila biokemijska, nisam imala tolko rano tak jake simptome. Ni priblizno. Ima li koja sa istim osjecajima trenutno?

  11. #311

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Drage cure, evo da se javim. Meni je onaj iscjedak prešao u svježu krv, a beta je skroz pala. Ništa ni ovaj put. Već sam se dogovorila s doktorom da idemo odma na fet.
    Cekalica, ima li novosti?
    DM, kad je uzv?
    Posljednje uređivanje od Mardu : 26.10.2021. at 20:41

  12. #312

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, evo da se javim. Meni je onaj iscjedak prešao u svježu krv, a beta je skroz pala. Ništa ni ovaj put. Već sam se dogovorila s doktorom da idemo odma na fet.
    Cekalica, ima li novosti?
    DM, kad je uzv?
    Jako mi je zao Mardu
    Kod mene svijetla crtica na testu,nocas oko 1. Nadam se da ce tamniti ❤ Jako mi je drago da imas plan za dalje
    Posljednje uređivanje od Cekalica27 : 26.10.2021. at 21:12

  13. #313

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Jako mi je zao ,slazem se sa cekalicom super je sto imate plan za dalje. Ja tek 02.11. na prvi uzv
    Posljednje uređivanje od DM1990 : 27.10.2021. at 07:13 Razlog: Odrezana poruka

  14. #314
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Mardu samo hrabro dalje! Nema druge!

  15. #315

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    8

    Početno

    Moja beta je nazalost negativna. Bojala sam se te svijetle crte. Msm da vise testive ne radim. Od sad samo cekam betu

  16. #316
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj Cekalica27 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta je nazalost negativna. Bojala sam se te svijetle crte. Msm da vise testive ne radim. Od sad samo cekam betu������

  17. #317
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Mardu i Cekalica bas mi je zao ♥️♥️♥️

  18. #318

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Pozz svima evo i ja čekam betu.. Et je bio 25.10 vratili su

  19. #319

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Cure ima li jos koja da ceka betu?

  20. #320

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Pozdrav Mare 32.
    Evo i ja čekam betu......
    ET je bio 26.10., 2 blastice
    Danas 7dnt, ....

  21. #321

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Meni su vratili 2 osmost.. Simptoma nikakvi vise... Malo me zaboli oko jajnika i tjt...

  22. #322

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure moje,
    evo da se i ja javim, trebam malo moralne podrške...21.10. bio ET, čekamo betu 05.11.
    Inače ovo nam je prvi ivf nakon 2 neuspjele inseminacije.
    Od danas počeli svi mogući simtomi menzesa...ležim na kauču već lagano u depri i bojim se i na wc poć da ne procurim...
    Sretno svima od srca

  23. #323

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure,
    i ja čekam betu...ET bio 21.10.,beta 05.11.
    Inače prvi Ivf...

  24. #324

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Šima prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    i ja čekam betu...ET bio 21.10.,beta 05.11.
    Inače prvi Ivf...
    Šima jesi vadila betu?
    Ja mislim da nista kod nas ni ovaj put

  25. #325

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav čekalice! Moj transfer 2 blastice bio je 21.10., betu sam vadila 3.11. i bila je 967. 5.11. - 3 500.

  26. #326

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Curke moja beta negativna

  27. #327
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Šima prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    i ja čekam betu...ET bio 21.10.,beta 05.11.
    Inače prvi Ivf...
    Pozdrav! kako je prosla beta?

  28. #328

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Htjela sam opisati simptome, ali odrezalo mi je poruku, vidim. Uglavnom, od 3dpt imala sam predmenstrualne grčeve, napuhnutost, umor, pospanost, probadanje u jajnicima jer sam imala i blagu hiperstimulaciju, no sve se smirilo oko 9dpt. Predmenstrualni grčevi bili su i dalje prisutni, čak su se i pojačavali povremeno i znali me probuditi usred noći. Uoči vađenja bete bila sam sigurna da ću procuriti. Znači sve isto kao pred menstruaciju, samo još intenzivnije. Želim vam svima puno puno sreće!

  29. #329

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Pozdrav svima, danas mi je 4.dnt. Nadam se da ima još koja cekalica pa da si prikratimo ovo vrijeme do bete.
    Posljednje uređivanje od Mardu : 14.11.2021. at 14:53

  30. #330

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Cure, tu je nekako najživlje pa ću tu postaviti pitanje, ako treba, može moderatorica premjestiti.
    Kad bi vam obično stizala menstruacija ciklus nakon stimulacije - u slučaju kad se nije radio odmah transfer? Kod nas se išlo na smrzavanje zbog povišenog progesterona, ciklus pauze i sad bismo trebali u FET.
    Međutim, sad mi je već 38. dan ciklusa, a u pravilu stiže oko 28. dana. U PMS-u sam već dva tjedna, nervozna, napuhnuta, kronično gladna (a sita), bezvoljna, grčevi konstantno kao za vrijeme menstruacije - lud čovjek sam

  31. #331
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, tu je nekako najživlje pa ću tu postaviti pitanje, ako treba, može moderatorica premjestiti.
    Kad bi vam obično stizala menstruacija ciklus nakon stimulacije - u slučaju kad se nije radio odmah transfer? Kod nas se išlo na smrzavanje zbog povišenog progesterona, ciklus pauze i sad bismo trebali u FET.
    Međutim, sad mi je već 38. dan ciklusa, a u pravilu stiže oko 28. dana. U PMS-u sam već dva tjedna, nervozna, napuhnuta, kronično gladna (a sita), bezvoljna, grčevi konstantno kao za vrijeme menstruacije - lud čovjek sam
    Meni su ciklusi duži oko 32 dana, a znali su biti i oko 38 i duže pogotovo ako mi je ciklus ranije jako brzo došla.

  32. #332

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    ma, stigla je jučer napokon, nakon 38 dana, ne ponovilo se

  33. #333

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Iskreno, meni uopće nije jasno kako je moguće ne znati jeste li ili niste trudne. Meni bude jasno odmah, nakon par dana od transfera. Možda zato što imam izražen PMS, pa mi je razlika izrazito uočljiva.

  34. #334

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Ovo pišem da eventualno pomognem, ili da se pomogne meni. Recite mi, ima li koga da je mislio da mu dolazi menstruacija, a ustvari bila trudna?

  35. #335

    Datum pristupanja
    Mar 2022
    Postovi
    2

    Početno

    zdravo drage, ja imam jedno pitanje i jako mi bi znacila pomoc, ne znam da li sam na pravom mestu ali vredi pokusati. Zanima me kada dolazi do regulacije menstrualnog ciklusa nakon neuspelog pokusaja? prvu menstruaciju nakon transfera sam dobila na vreme , a evo druga kasni

  36. #336

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Cure, ima li netko da čeka betu? Meni je danas 4dnt, vraćena 1 blastica.

  37. #337

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    1

    Početno 4dnt

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ima li netko da čeka betu? Meni je danas 4dnt, vraćena 1 blastica.
    Hejjj
    Pozdrav svima
    DanAs mi je 4 dnt ( prvog ikad , stimuliranog )
    Malo mislim da ce biti sve ok , malo mislim ma nema sanse . Nikad nisam imala poz test , osim na koronu

  38. #338
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Imam ja...fet vračene 2 blastice danas 6dnt...i mislim se kad se može test najranije napravit ..

  39. #339

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Imaš li ikakvih simptoma? Ja nemam i nisam baš nešto optimistična. A ni test ne mogu uraditi jer sam u subotu primila brevactid 1500.

  40. #340
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    A ono klasika...sise bole, malo leđa, malo neko probadanje dolje ili ko pred menzes al niš strašno...meni su rekli betu u subotu da vadim...al evo iz fore misla napravit test pa nezz kad ...i nezz uredit potpis ja imam dvoje cura 10g. I dječak skoro 6.g. ovo su zaleđeni ostali od njega jer je on upalio iz prve...a kako god idu htjela sam završiti sa mpo pričom i vratiti ta 2 smrzliča...pa što Bog da...❤️

  41. #341

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    A ono klasika...sise bole, malo leđa, malo neko probadanje dolje ili ko pred menzes al niš strašno...meni su rekli betu u subotu da vadim...al evo iz fore misla napravit test pa nezz kad ...i nezz uredit potpis ja imam dvoje cura 10g. I dječak skoro 6.g. ovo su zaleđeni ostali od njega jer je on upalio iz prve...a kako god idu htjela sam završiti sa mpo pričom i vratiti ta 2 smrzliča...pa što Bog da...❤️
    Meni ti tvoji simptomi obećavaju....Ja svaki put napravim test prije bete jer nemam strpljenja, tako da te razumijem.
    Nadam se da će tvoja ekipa dobiti pojačanje.❤
    Posljednje uređivanje od Mardu : 25.10.2022. at 07:35

  42. #342
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Jutro...koliko sam luda ja napravila jutros...clear blue digitalni...i + pokazao...ovo je 7dnt ako prvi ne računam...nadam se da će i tvoj biti dobitni...
    Iako imamo još faza čekanja...ali dobar je start...sad samo da nastavi i beta bude ok...a onda gledamo...jel 1 ili 2...hahaha

  43. #343

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Ajmeee, supeeer!❤ Držim fige da I beta bude visoka!
    Posljednje uređivanje od Mardu : 25.10.2022. at 20:07

  44. #344
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Evo mene opet...s obzirom da je jučer opet bio + ja jutros izvadila betu...
    9dnt 366 beta
    Mao sam ostala paf...što mislite jel sve ok jel to previsoko ?

  45. #345

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene opet...s obzirom da je jučer opet bio + ja jutros izvadila betu...
    9dnt 366 beta
    Mao sam ostala paf...što mislite jel sve ok jel to previsoko ?
    Vau, super beta! Čestitam!!! Mislim da to ne bi trebao biti nikakav problem...

  46. #346
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Vau, super beta! Čestitam!!! Mislim da to ne bi trebao biti nikakav problem...
    Mardu kako si ti?

  47. #347

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu kako si ti?
    Dobro sam, već nekoliko dana pravim testove i svi su pozitivni. Danas mi se čini da je crtica tamnija nego jučer, što bi moglo značiti da nije od injekcije (primila sam je prije 6 dana).
    Ali ne želim se još veseliti dok ne izvadim betu.

  48. #348
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro sam, već nekoliko dana pravim testove i svi su pozitivni. Danas mi se čini da je crtica tamnija nego jučer, što bi moglo značiti da nije od injekcije (primila sam je prije 6 dana).
    Ali ne želim se još veseliti dok ne izvadim betu.
    Aaaaa toppppp.....nisam nikad inekciju primala pa nezz kako s njom ide...
    Kad vadiš betu?

    Moja beta danas 11 dnt 781...jel to miriše na dupliće ili ne što kažu iskusne?

  49. #349

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaaa toppppp.....nisam nikad inekciju primala pa nezz kako s njom ide...
    Kad vadiš betu?

    Moja beta danas 11 dnt 781...jel to miriše na dupliće ili ne što kažu iskusne?
    Sutra vadim betu.

  50. #350

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaaa toppppp.....nisam nikad inekciju primala pa nezz kako s njom ide...
    Kad vadiš betu?

    Moja beta danas 11 dnt 781...jel to miriše na dupliće ili ne što kažu iskusne?
    Ja ti nemam iskustva s betom pa ti ne mogu pomoći, ali vjerujem da će se javiti netko tko zna. Imaš na forumu rezultate bete pa možeš usporediti sa svojim.

Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5678 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •